~MeD~ [(Medieval Dogs) caini medievali] = ?

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41102

Cel mai penal topic vazut vreodata.. Derivat de la un jucator ...

Se milogeste un jucator si tu cunosti deja un trib.. Mare experienta ai domnu daca pana acum in propriul trib nu ai mai intalnit si oamebi de genu !!


Respecte !
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Adevarul adevarat este faptul ca ieri catelusii medievali v-au muscat rau de tot cand va dadeati jos din taxiuri. De unde v-au muscat? De pantaloni, normal, ca orice catelus simpatic. O actiune si 10-15 ferme (aici pot veni cu rapoarte, dar mai bine nu le pun sa nu zica lumea ca suntem buni :D) e un lucru ok. Unii de la noi sunt pudeli, altii, maidanezi, altii sunt fiorosi dobermani sau ciobanesti, insa important este ca un caine va fi loial intotdeauna! Lucru de altfel foarte important in conditiile in care sunt foarte multi pe jocul asta care sunt "javre" .

PS: Banuiesc ca nu ati ajuns din intamplare locul doi la aparatori intr-o singura zi, nu-i asa? :D
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Acum, in legatura cu partea total neadevarata a postarii tale..

Iti garantez ca exista cel putin un coleg in afara de mine care nu e ferma, deci esti un mincinos..
Si....... Comentez ca un las? Cum naiba comenteaza un las?!


Eu nu sunt ferma:eek: Dau si siter de verificare sa vedeti ca nu sunt ferma!!!!!!
 

DeletedUser18212

Cel mai penal topic vazut vreodata.. Derivat de la un jucator ...

Se milogeste un jucator si tu cunosti deja un trib.. Mare experienta ai domnu daca pana acum in propriul trib nu ai mai intalnit si oamebi de genu !!


Respecte !


eu as zice ca tu sa nu vorbesti:)
 

DeletedUser44840

Adevarul adevarat este faptul ca ieri catelusii medievali v-au muscat rau de tot cand va dadeati jos din taxiuri. De unde v-au muscat? De pantaloni, normal, ca orice catelus simpatic. O actiune si 10-15 ferme (aici pot veni cu rapoarte, dar mai bine nu le pun sa nu zica lumea ca suntem buni :D) e un lucru ok. Unii de la noi sunt pudeli, altii, maidanezi, altii sunt fiorosi dobermani sau ciobanesti, insa important este ca un caine va fi loial intotdeauna! Lucru de altfel foarte important in conditiile in care sunt foarte multi pe jocul asta care sunt "javre" .

PS: Banuiesc ca nu ati ajuns din intamplare locul doi la aparatori intr-o singura zi, nu-i asa? :D


daca tu prim a musca rau inseamna cateva nivele de zid si de ferma demolate..inseamna ca ati ajuns rau de tot..nu stiu care am ramas fara trupe..noi sau cateii?? ::cool:
 

DeletedUser44036

Parte 1:
Triburi: ~MeD~, =MeD=
Parte 2:
Triburi: TAXI

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 2
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 3,408
Diferență: 3,408

chart


Pana la urma asta conteaza.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Număr: 30 41 132 0 10 86 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 30 41 132 0 10 86 0 0 0 0 1 0



SpionajResurse spionate: 2.244 2.818 4.900
Clădiri: Clădirea principală (Nivel 11)
Cazarmă (Nivel 5)
Grajd (Nivel 3)

Fierărie (Nivel 5)
Statuie (Nivel 1)
Târg (Nivel 3)
Tăietori de lemne (Nivel 26)
Mina de argilă (Nivel 26)
Mina de fier (Nivel 24)

Fermă (Nivel 13)
Magazie (Nivel 18)
Ascunzătoare (Nivel 2)

Prada: 9.184 11.535 20.061 40.780/40.780
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 8 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă: Piaţa centrală distrus de la nivelul 1 la nivelul 0


Va veni si randul nostru...

PS: Probabil strangea bani de motorina baiatul asta, iar ferma era lasata de izbeliste. Trupele sa moara de foame ca el isi ia taxi nou.
 

corli

member
Scor reacție
38
Parte 1:
Triburi: ~MeD~, =MeD=
Parte 2:
Triburi: TAXI

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 2
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 3,408
Diferență: 3,408

chart


Pana la urma asta conteaza.

Te-ai gasit tocmai tu sa comentezi ? Buzunarul cat mai adanc sa fie, ca in rest nu mai conteaza nimic.. (Acuma hai da-mi o replica dinaia, gen "si tu puteai sa bagi") .

Macar noi, spre deosebire de unii (nu dam nume) nu ne-am injosit la nimeni sa intre pe o lume pentru noi, doar pentru a ne face deff , sa putem iesii dupa pe extern ca suntem mari jucatori. Vorba cuiva, asa orice .. stie sa joace.

Dovada acestui lucru, sunt si concedierile de ieri. Din aproximativ 15 ferme facute, s-au concediat doar 7 din ele (cele ce nu aveau sprijin) . Restul, sunt pastrate in trib, doar daca sunt si ei concediati dispare sprijinul si e bai atunci. Ma intreb si eu, ce rost are sa iesi pe extern sa te lauzi, cand tu defapt ai ajuns sa te injosesti la altii ?!

P.S: Ungure, sunt bine, exact cum esti si tu, doar ca mie imi lipsesc "garzile de corp" care sa imi faca deff.

El Greco astăzi la ora 18:39
ce sa anunte, i-am sprijinit, m-am aparat singur si cand am cerut sprijin....AFARA

Un mesaj primit de un coleg ieri, pe joc.
 
Ultima editare:

corli

member
Scor reacție
38
Sa inteleg ca si tu esti unul dintre cei ce ii faci deff ?

Nu sunt afectat, nu am de ce. Pot fi demolat, innobilat si tot nu ajung sa fiu afectat. Daca era sa sufar de la un joc, daca ajung demolat/innobilat, atunci ma injoseam si eu la unu altu sa imi faca deff, dar asa inca nu am ajuns in stagiul ala
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: ~MeD~, =MeD=
Parte 2:
Triburi: TAXI

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 2
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 3,408
Diferență: 3,408

chart


Pana la urma asta conteaza.

Deja de-astea postezi? =)))
 

DeletedUser44840

si apropo..nu cred ca la cei care ati gasit satu gol si le-ati demolat niste nivele de zid sunt ferme...asa ce mai taie din ele :)
 

corli

member
Scor reacție
38
si apropo..nu cred ca la cei care ati gasit satu gol si le-ati demolat niste nivele de zid sunt ferme...asa ce mai taie din ele :)

Pe aia nu i-am pus la socoteala, am luat strict conturile pe care s-au prins trupe . Poate nu sunt exact 15, dar undeva intre 10-15 sunt cu siguranta.

Ma wayne, taitel acolo ii ceva gen tzepes in anonimii :))
 

DeletedUser

Număr: 30 41 132 0 10 86 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 30 41 132 0 10 86 0 0 0 0 1 0



SpionajResurse spionate: 2.244 2.818 4.900
Clădiri: Clădirea principală (Nivel 11)
Cazarmă (Nivel 5)
Grajd (Nivel 3)

Fierărie (Nivel 5)
Statuie (Nivel 1)
Târg (Nivel 3)
Tăietori de lemne (Nivel 26)
Mina de argilă (Nivel 26)
Mina de fier (Nivel 24)

Fermă (Nivel 13)
Magazie (Nivel 18)
Ascunzătoare (Nivel 2)

Prada: 9.184 11.535 20.061 40.780/40.780
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 8 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă: Piaţa centrală distrus de la nivelul 1 la nivelul 0


Va veni si randul nostru...

PS: Probabil strangea bani de motorina baiatul asta, iar ferma era lasata de izbeliste. Trupele sa moara de foame ca el isi ia taxi nou.

Hopa.. da parca tu jucai doar pe forum domnule ?! hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii JOCI SI PE JOC ACUM ?!!?!?! Vai de mine..
 

DeletedUser39777

@ adenauer: și-a luat pe benzină, nu dizăl, răule!
Satele voastre au facut comanda la taxi? sau le-ati facut voi?
 

DeletedUser

Deja ma streseaza intrebarea asta.. voi, cainii, cum va salutati ?!
 

DeletedUser38023

Se milogeste un jucator si tu cunosti deja un trib..

Nu da cu parul, ca nu-i adevarat! :D Inca nu va cunosc pe toti, dar asta intentionez sa fac, ca e datoria mea de adversar care joaca intr-un trib advers si care, in acelasi timp va e si inamic si totodata dusman, nu? :rolleyes:

Aseara am promis ca la capitolul "lucruri urate", nu va fi Alinaplugaru singurul subiect.. mai gasim:

Kf30CEX.png


Pe aceasta cale tin sa multumesc serviciului intern de informatii :D Utilitatea acestor informatii se dovedeste a fi uriasa! Acum stim ca putem fi atacati nu doar pe harta, ci si pe langa.. :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus