Razboi : NO1 vs PR-WIND-LEON-DK-DT-KK

  • Autor subiect DeletedUser43494
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45675

si uite asa am si fani :X
pentru autografe contacteaza'ma dupa program:))
 

DeletedUser27882

Esti invitatul meu.
In alta ordine de idei, o fi trik agramat, insa e un jucator vechi care si-a demonstrat calitatea si consistenta in joc spre deosebire de unii de pe aici.
 

DeletedUser43494

-=trfik=- iul 27, 18:13
salut!
tot nu vreti sa facem o fuziune intre noi?
cum am ** si cu colegul tau facem un trib beton si aveti amandoi conducere si suntem doi conducatori la noi doi la voi si facem treaba buna!
mai ales ca sunteti deoparte si de cealanta de noi am unii si mijlocul marginea o avem si devenim un trib puternic!
e o propunere pt dezvoltarea noastra si sa nu ramanem in urma fata de contra candidatii nostri poate cu totii ne dorim sa facem ceva frumos pe lumea asta!

luka22 iul 27, 18:26
asa este..ne dorim cu totii sa facem ceva frumos pe lumea asta insa nu ati vrut sa credeti ca suntem f bine organizati si desi suntem mai micuti putem face o figura frumoasa pe lumea asta..

daca ati fi respectat PNA-ul atunci cand a fost facut intre cele 2 triburi altfel ar fi stat treaba acum..

cum as putea eu sa le cer jucatorilor sa facem fuziune cu voi cand voi ati vrut sa ne scoateti de pe harta prin orice mijloace?..

ati adus impotriva noastra 3 triburi..si cu toate astea statistica e de 29-19 la sate luate de la dusmani in favoarea noastra..

imi pare rau dar intre triburile noastre nu poate exista o alta relatie diplomatica decat cea actuala..nu sunt orgolios..nu sunt plin de mine..doar ca nu-mi place sa fiu luat peste picior si voi ati facut asta deja..


o zi frumoasa sa aveti..si vedeti ca de data asta sa organizati bine atacurile ca iar va veti trezi pe minus cand trageti linie..

-=trfik=- iul 27, 18:28
eh...nai vazut dusmani si la urma buni prieteni?

luka22 iul 27, 18:30
am vazut..dar nu cand sunt luat de fraier..eu imi respect dusmanii..dar pe cei ce o merita..

-=trfik=- iul 27, 18:31
PNA-ul sa rupt din cauza unui jucator pe care noi aveam atacurile si colegul tau a rupt PNA-ul
era o propunere daca o refuzi atunci ramane cum spui tu!
de fraier nu ai fost luat si ce te face sa crezi?
te-a jicnit cineva?
lupta sa dat pe harta doar atat


sa-i dati invite langa voi pe harta..ca aici o sa-i fie tot mai greu sa reziste..si sa nu-mi veniti iar ca sunt doi..stiu ca sunt doi..unul cu statistica din interne si altul cu fuziunile..mai lasati-ma cu jucatorii astia de doi lei care stiu sa joace doar pe spatele tribului..
 

DeletedUser39777

Mdea, se vede ca nu sti sa numeri. Ai dat/luat bacul la mate? :))
 

DeletedUser39777

Hai ca deja deviem de la subiect, tema e alta, tepese tot teapa ramane.

ON: Daca Tabara 1 ar invita barbare la ei in trib, atunci Tabara 2 ar castiga in mod indubitabil acest razboi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus