Razboi : NO1 vs PR-WIND-LEON-DK-DT-KK

  • Autor subiect DeletedUser43494
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser43494

desi eram un trib mai mic decat toti dusmanii nostrii..desi nu aveam nici o academie si ei aveau cate 2-3 de fiecare..desi eram la mijloc si inconjurati de dusmani..noi suntem tot aici,sub acelasi nume si crestem incet dar sigur..

rabdarea este cea mai mare virtute a vietii..si noi o avem din plin..
 

DeletedUser44123

desi eram un trib mai mic decat toti dusmanii nostrii..desi nu aveam nici o academie si ei aveau cate 2-3 de fiecare..desi eram la mijloc si inconjurati de dusmani..noi suntem tot aici,sub acelasi nume si crestem incet dar sigur..

rabdarea este cea mai mare virtute a vietii..si noi o avem din plin..



rabdarea este cea mai mare virtute a vietii..si noi o avem din plin..

luka, sunt mandru de tine.;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43494

mersi prietene...am invatat de la cei mai buni..:cool:

si stii ca nu uit ca ai fost acolo cand am avut nevoie de tine..raman mereu dator..te salut cu mult respec seven!
 

DeletedUser43756

Că tot e şi Nyx pe subiect, propun să treacă un supranume în dreptul lui -=trfik=-: El Desperado. :rolleyes:
 

DeletedUser43494

Expediat aug 05, 2014 22:49:49
Războiul dintre Inquisitors (dizolvat) şi ~LEON~ s-a încheiat.


» Arată statistica războiului
» Războaiele tribului



cam astea fie spuse dragii mei,a mai ramas doar NO1 care a mai recrutat ce a ramas din INQ...sa vedem ce se v-a intampla pe viitor..:D
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
luka22 luka22 este conectat acum
Member

Avatarul lui luka22 Data înscrierii
February 26, 2013
Locaţie
Milano
Postări
25
Implicit
Expediat aug 05, 2014 22:49:49
Războiul dintre Inquisitors (dizolvat) şi ~LEON~ s-a încheiat.


» Arată statistica războiului
» Războaiele tribului



cam astea fie spuse dragii mei,a mai ramas doar NO1 care a mai recrutat ce a ramas din INQ...sa vedem ce se v-a intampla pe viitor..


CARE VICTORIE????
cum ma nimeni nu a stiut ca voi ne-ati dizolvat =)))) voi visati si noaptea???

am tot vazut ca vorbiti ca doua gaste voi va puneti intrebari voi va raspundeti!
de un lucru va asigur cand veti ajunge la nivelul colegului meu trfik si la experienta lui atunci sa vorbiti oamenii mari de pe triburi il cunosc mai bine pe voi pana pe lumea asta eu personal nu am auzit de voi, nu contest sunt si jucatori buni in leon :))) pe spatele lor va ridicati voi in picioare si nu ca ati inobilat oamenii buni din INQ ma bucur de atat cat am reusit sa invat in acesti 5 ani de triburi, mentalitatea voastra ma lasa pe spate, a fost greseala noastra ca voi aveati 40k per total vam intins o mana datorita celor din RIP care cu siguranta o sa aiba cea mai mare teapa de pe L40 la fel cum mia dat-o si mie crezand in voi cine nu priveste harta si o intelege face alianta cu LEON la ora actuala!
tin sa va amintesc cum cerseati de la noi PNA sau ALIANTA fara sa va atacam dar eram in razboi nu mi se parea interesant sa atac niste pacalici...!!!
 

DeletedUser42998

luka22 luka22 este conectat acum
Member

Avatarul lui luka22 Data înscrierii
February 26, 2013
Locaţie
Milano
Postări
25
Implicit
Expediat aug 05, 2014 22:49:49
Războiul dintre Inquisitors (dizolvat) şi ~LEON~ s-a încheiat.


» Arată statistica războiului
» Războaiele tribului



cam astea fie spuse dragii mei,a mai ramas doar NO1 care a mai recrutat ce a ramas din INQ...sa vedem ce se v-a intampla pe viitor..


CARE VICTORIE????
cum ma nimeni nu a stiut ca voi ne-ati dizolvat =)))) voi visati si noaptea???

am tot vazut ca vorbiti ca doua gaste voi va puneti intrebari voi va raspundeti!
de un lucru va asigur cand veti ajunge la nivelul colegului meu trfik si la experienta lui atunci sa vorbiti oamenii mari de pe triburi il cunosc mai bine pe voi pana pe lumea asta eu personal nu am auzit de voi, nu contest sunt si jucatori buni in leon :))) pe spatele lor va ridicati voi in picioare si nu ca ati inobilat oamenii buni din INQ ma bucur de atat cat am reusit sa invat in acesti 5 ani de triburi, mentalitatea voastra ma lasa pe spate, a fost greseala noastra ca voi aveati 40k per total vam intins o mana datorita celor din RIP care cu siguranta o sa aiba cea mai mare teapa de pe L40 la fel cum mia dat-o si mie crezand in voi cine nu priveste harta si o intelege face alianta cu LEON la ora actuala!
tin sa va amintesc cum cerseati de la noi PNA sau ALIANTA fara sa va atacam dar eram in razboi nu mi se parea interesant sa atac niste pacalici...!!!


Pacat ca il ridici in slavi atata pe trfik cred ca sughita si in somn la cat il pomenesti.E frumos ca ti-ai gasit un idol.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43494

luka22 luka22 este conectat acum
Member

Avatarul lui luka22 Data înscrierii
February 26, 2013
Locaţie
Milano
Postări
25
Implicit
Expediat aug 05, 2014 22:49:49
Războiul dintre Inquisitors (dizolvat) şi ~LEON~ s-a încheiat.


» Arată statistica războiului
» Războaiele tribului



cam astea fie spuse dragii mei,a mai ramas doar NO1 care a mai recrutat ce a ramas din INQ...sa vedem ce se v-a intampla pe viitor..


CARE VICTORIE????
cum ma nimeni nu a stiut ca voi ne-ati dizolvat =)))) voi visati si noaptea???

am tot vazut ca vorbiti ca doua gaste voi va puneti intrebari voi va raspundeti!
de un lucru va asigur cand veti ajunge la nivelul colegului meu trfik si la experienta lui atunci sa vorbiti oamenii mari de pe triburi il cunosc mai bine pe voi pana pe lumea asta eu personal nu am auzit de voi, nu contest sunt si jucatori buni in leon :))) pe spatele lor va ridicati voi in picioare si nu ca ati inobilat oamenii buni din INQ ma bucur de atat cat am reusit sa invat in acesti 5 ani de triburi, mentalitatea voastra ma lasa pe spate, a fost greseala noastra ca voi aveati 40k per total vam intins o mana datorita celor din RIP care cu siguranta o sa aiba cea mai mare teapa de pe L40 la fel cum mia dat-o si mie crezand in voi cine nu priveste harta si o intelege face alianta cu LEON la ora actuala!
tin sa va amintesc cum cerseati de la noi PNA sau ALIANTA fara sa va atacam dar eram in razboi nu mi se parea interesant sa atac niste pacalici...!!!


Decat sa copiezi ce-am scris puteai pur si simplu sa ma citezi..aparea mai frumos pe pagina..si invata te rog frumos sa pui si cratima,ca de,are si ea farmecul ei..nu trebuie sa am experienta pe triburile pt a reusi sa adopt o strategie mai buna decat a voastra..ca voi oricum nu stiti decat interne si fuziuni..cat despre faptul ca noi cerseam PNA sau ALIANTA la voi asa cum ai spus mai sus e total absurd..eu imi amintesc ca voi v-ati suparat atat de tare ca nu am vrut sa fuzionam incat ati intors toate triburile din zona impotriva noastra..rezultatul a dus la dizolvarea...oups,INQ(tribul vostru,nu?) cu toate cele 7000 de academii..si ma intreb oare..cine s-a refugiat in Wind pt a se ascunde in spatele diplomatiei ce o aveam cu cei de acolo?..oare tu erai?..hai sa nu plictisim oamenii astia pe extern cu vorbele noastre..faptele conteaza..deci ne vedem pe harta..mult succes tie si idolului tau..
 

DeletedUser28860

:))))
ai dat gluma anului cu postul asta:))
eu nu joc in nici una din cele doua tabere,dar daca trfik este unul din cei mai buni jucatori de pe ro atunci eu ma las de joc..

De preferat sa il iei pe Dj.Andy pe cont ca sa stim o treaba , master ban si te-ai scapat de jocu asta , cel putin cu acest nume care oricum pana acum ii doar de extern , istoricul fiind 0
 

DeletedUser

tin sa va amintesc cum cerseati de la noi PNA sau ALIANTA fara sa va atacam dar eram in razboi nu mi se parea interesant sa atac niste pacalici...!!![/B]

noi cerseam alianta sau tu ma bateai la cap cu fuziune?

-=trfik=- iul 27, 18:14
salut!
tot nu vreti sa facem o fuziune intre noi?
cum am ** si cu colegul tau facem un trib beton si aveti amandoi conducere si suntem doi conducatori la noi doi la voi si facem treaba buna!
mai ales ca sunteti deoparte si de cealanta de noi am unii si mijlocul marginea o avem si devenim un trib puternic!
e o propunere pt dezvoltarea noastra si sa nu ramanem in urma fata de contra candidatii nostri poate cu totii ne dorim sa facem ceva frumos pe lumea asta!

Black Leon iul 27, 22:42
Salut,
dar o sa-ti refuz oferta.

-=trfik=- iul 28, 13:57
Esti???

Black Leon iul 28, 13:59
Da

-=trfik=- iul 28, 14:02
Nu vreau sa fim ironici o intrebare am!
Este spre binele tau si al membrilor tai tu decizi
Faci alianta cu NO1 si cu noi contra RIP daca neau tradat pe noi care 3-4 ani vorbeam la telefon cu ei de voi nu mai zic si daca nu vrei ramanem ai sa te convingi singur!

Black Leon iul 28, 14:08
Serios? Iti aduci aminte cum suna declaratia de raboi? Sau cat de inganfat si plin de tine erai ca ne stergi de pe harta ?

Am facut altceva : am facut alianta cu RIP si dam in voi. Si vor continua sirul aliantelor .
Si stii ce-i mai dfistractiv : ori unde discut toti s-au saturat de aerele vostre si abia asteapta sa dea in voi.

-=trfik=- iul 28, 14:10
Bineee

Black Leon iul 28, 14:12
Ps. sa nu uiti de organizatul din 30 :))

-=trfik=- iul 28, 14:12
=))))

Pacalici? Nu trebuia sa ma provoci :))

Black Leon aug 04, 22:34
Pai ce se intampla vecine? Eu cu cine ma bat aici?

-=trfik=- aug 04, 23:03
:)))
iar vre sa ne batem pffff

Black Leon aug 04, 23:05
Pai doar am venit in zona ca sa vad daca sunt satele mai frumoase :))
Acum serios ,ce s-a intamplat la voi?

-=trfik=- aug 04, 23:06
nimic, ma facut o fuziune si atat am format tribul de pe L30

Black Leon aug 04, 23:08
Mai lasat fara obiectul muncii :))

-=trfik=- aug 04, 23:08
:)

-=trfik=- aug 04, 23:23
chiar trebuia sa scrii toata conversatia noastra pe extern????

Black Leon aug 04, 23:28
Eu nu am scris,diplomatul meu.

Toata lumea era suparata ptr.modul in care ne-ai declarat razboi

-=trfik=- aug 04, 23:29
=)))

Black Leon aug 05, 00:19
Si apropo,cate academii aveati?
Cand ati vazut ca nu merge ati mai chemat si NO1 in razboi.
Noi tot aici suntem si tot ~LEON~ ne numim. Voi ?

-=trfik=- aug 05, 12:41
Ironic mai esti :)

-=trfik=- aug 05, 12:42
Mai pui si sare pe rana

Black Leon aug 05, 12:42
Doar imi platesc datoriile :))
 

DeletedUser

cine s-a refugiat in Wind pt a se ascunde in spatele diplomatiei ce o aveam cu cei de acolo?
nu din motivul asta a intrat in wind .
razboiul s-a incheiat , ce mai aveti de impartit ?
 

Pch.. HOoke

member
Scor reacție
4
Nu mam refugiat niciodata in viata mea...
Cat despre tine LEON esti mai ceva ca varianta A de la semnatura diplomatului tau =))))
Nu voi ati terminat cu INQ si nici nu ajungea-ti vreodata daca nu imi tragea teapa prietenii
In fine in INQ lovea 3 triburi DT-RIP si voi care va laudati ca ati inobilat niste pacalici =))) la fel ca si cei din rip :)
Pe fiecare lume unde joc tot dau de pacalici ca voi si la urma au ras cu lacrimi de crocodil =)))(
 

DeletedUser44398

2 mie, 1 tie, :))

lasa, ma, --trfik--, ca poti face performanta si pe casual... :D :D :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus