Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Tribul nerv este un trib obisnuit si atat. Nu este academia nimanui stai chill. Si nu este trib de vedete sau avioane ca si nbz. Dar stiu ca'ti place sa faci pe impresarul.
 

DeletedUser38518

o academie obosita?

Immortal R
SpeedTeam.ro

Data înscrierii:
November 22, 2010

Marlane, clona ta e mai veche decat a mea cu o luna fara 3 zile :(
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
De o saptamana se chinuie sa innobileze un jucator,trei ”triburi”.Au dat si doua organizate pe el:)))))))))
 

DeletedUser43528

Sunt neutru
Daca credeti ca ibidem va cedea pshic cred ca va imbatati cu apa rece
War-ul e pe harta nu pe extern,sa luat 8 sate de la ibidem mare scofala,aveti alt subiect de lauda cat de buni a fost organizatul care a mai marit aroganta unora.
 

DeletedUser38023

Sunt neutru
Daca credeti ca ibidem va cedea pshic cred ca va imbatati cu apa rece
War-ul e pe harta nu pe extern,sa luat 8 sate de la ibidem mare scofala,aveti alt subiect de lauda cat de buni a fost organizatul care a mai marit aroganta unora.

Sper sa nu cedeze psihic.. Sper sa ramana in aceeasi formula si sa ii innobilam pana la ultimul sat.. :)
 

DeletedUser45557

Sa mutam postulmacesta interesant in locul potrivit

Nerv sa incerce sa tina fata tribului GTG ? Cred ca ii insultati inteligenta lui Memo :))))
Pana si marelui martzian care imi e prieten bun si cunoastem cu totii calitatile lui exceptionale de conducator si jucator ... ia parut rau ca la subestimat pe Memo ... credeti-ma ... cand GTG isi va pune mintea cu Nerv ... in maxim 3 saptamani trec in granita cu Ibidem :))

Singurul noroc al Ibidem in acest moment este ca au de partea lor un trib cu adevarat special si anume Aka/Ts dar cred ca si ei deja s-au saturat de vorbe,
Adevaru e Sergiule ca ai dat-o in bara , pe unele lumi pentru orgoliul tau , pe altele pentru ca te-ai lasat din diferite motive , pe altele ai cedat conducerea ...
Ce e cel mai trist ca tot necazul si greul a picat pe Mamii ( mangotara ) si laurii de inceput i-ai castigat tu iar pe final cand va duceti de rapa ramane totul pe capul ei ca de obicei cred ca deja sa obisnuit !
Cu toate ca la inceput de lume va ajutat si bad rullz foarte mult tinand zeci de mii de sitere inclusiv al meu saptamani
Cu toate ca daca nu ar fi mamii sa va tina in frau v-ati sparge ca spicele... daca te bazezi pe Legio si pe Eternal ... si ei sunt oameni si se satura odata si odata si nu vor putea face fata doar ei singuri si inca 4-5. Multi deja s-au saturat sa inceapa in Ibidem si sa piarda ... jucatori de acolo cu calitati exceptionale pe care tu din lume in lume sau din 2 in 2 lumi ii tii pe loc din a face performante exceptionale sau chiar din a castiga lumi ... si toate pentru ce ? Pentru citatele tale mereu siropoase si pline de de ele... revenim facem incercam dregem facem planuri de la inceput de lume din a zbura printre altii ca suntem speciali suntem supremi... ei bine nu e asa !
Poate ar fi cazul sa ii mai si lasi pe baieti sa-si vada de ale lor si sa joace cum vor iar tu sa te retragi o perioada cum ai mai facut-o !

Singurul merit al tau sergiule e ca nu ai nici un merit inafara de circularele tale siropoase si pline de Dalai Lama ... merit au eroii din acel trib care stau din ambitia lor de lupatori ce sunt si pentru timpul ce il pierd pentru orgoliile tale prostesti si pentru greselile ce le faci mereu ! Ai calcat mereu pe cadavre pentru cine a trecut sau si-a dat o parere... incepand de la mahan ... la altii si la altii ! Nu are rost sa continui povestea !

Bafta

Iar acum sa adaug si eu cateva cuvine:nu contest inteligenta lui memo, dar sa fim sinceri acum, ce tot vedeti asa bun la martian? :)) ce tot asa mare tam tam pe seama lui? Nu ati ajuns la concluzia ca martian e jucator de domeniul trecutului? A fost nevoie de 2 organizate ca on sa pice... ceea ce ma scarbeste la omul ala e ca si in interviul acordat de el a indus lumea in eroare! Mai bine ar fi sus ca tribul lui a pierdut pe motiv ca nu a reusit sa.l pacaleasca pe memo, nu ca nu i.a reusit lui alianta. Stie bine ce greseli de incepator ca facut cand vorbea in stanga si.n drepata ca vrea sa ii duca de nas pe gtg.. artistule, de la tine aveam pretentii:)))
In ceea ce priveste nerv, stiu destule, dar prefer sa le tin pentru mine. Despre gtg stiu insa ca e cel mai imprevizibil trib pe care l.am intalnit vreodata si sunt foarte sigur ca vor face o figura frumoasa. Asa ca va fi un duel frumos gtg vs nerv, duel care va fi castigat de conducatorul care isi va memtine echilibrul indiferent de situatie si isi va motiva oamenii pentru a.i face "sa muste" din adversar.
 

DeletedUser38023

Ambii intemeietori ai tribului Ibidem (putere, forta si ordine) care pe fiecare topic si cu fiecare ocazie spuneau "vrem joc, nu bataie de joc!" sunt banati..

Just saying :rolleyes:
 

DeletedUser

Buna seara,
Cum ma frate sa fie mangotaru banata???:
Doamna acesta nu este in team???
Daca ei nu respecta regulile jocului,cum ne cere dansa noua sa le respectam?
 
Sus