Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser18409

William Wallace. m-i se pare ca a pierdut cateva satucuri in dimineata asta
 

DeletedUser

pai deja incep cei din ibidem sa isi indeplineasca rolul sa creasca barbarele pt R.S. asa ca pierderea satelor de catre ei nu e ceva surprinzator
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Nu a fost nici un organizat .Imi pare rau de wallace ca a ales tribul gresit.Nu stia probabil ca in ibidem doar conducerea primeste aparare pentru sate blindate inutil in ”mijlocul dusmanului”.Granita e goala pentru ca ei blindeaza tampenii la ordinul conducatorilor:)
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Am fost eu nelinistit? Mai ales in privinta nervului. Nu cred ca e ceva de comentat in privinta acestui trib intemeiat din nimic si ridicat prin razboaie.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Putea fi construit si din Lego,pentru noi sunteti una din academiile ”tampon” ale ibidemului.Va impartiti pana si internele.Felicitari pentru organizatul ibidem-medibi-nerv pe jucatorul numaibinefac:)))

Cum sa aveti topic pe forumul comun sa va organizati pe un jucator in mijlocul vostru?Sa va si laudati ...ceva mai penibil rar mi-a fost dat sa vad pe jocul asta
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
din NBZ-ei in Rs-si, va fost frica de ceea ce urmeaza si ati migrat ca ciupercile? si acum spui de nerv ca e academie tampon,
nu stiu cine abereaza mai mult. :) noi nu am renuntat niciodata la tribul nostru si nu am migrat in alte cuiburi,
cat despre ibidem nu face o comparatie inutila, noi nu suntem academie. daca ne intelegem bine ca si persoane si mai ajutam pe cate 1 nu insemana nimic. dar ce stim noi. nu ne punem cu tribul vostru maret disparut.
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Noi nu am migrat,am vrut sa plecam de pe 41 ,dar l-a mancat pe seful tau sa ne dea motiv sa mai jucam:) academician ibidem ce esti..

Ce ar fi urmat?Ne atacau noobii din ibidem?Nici tu nu crezi ce vorbesti:))
 

DeletedUser44695

R.S , sa stiti ca aveti o pozitionare pe harta care le da cosmaruri celor din ibidem !
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Pai mai var la moda ce esti,daca stai sa calculezi cei 7 care am ramas din inbz am fi mai sus in clasament decat academia ta tampon.:)))
 

DeletedUser43528

Frumos,daca ibidem nu mai da replici,samanta de scandal este atintita spre cel/cei care au curajul sa spuna ceva de RS
Lady m-a asteptam la mai multa diplomatie din partea ta.
 

DeletedUser38023

din NBZ-ei in Rs-si, va fost frica de ceea ce urmeaza si ati migrat ca ciupercile? si acum spui de nerv ca e academie tampon,
nu stiu cine abereaza mai mult. :) noi nu am renuntat niciodata la tribul nostru si nu am migrat in alte cuiburi,
cat despre ibidem nu face o comparatie inutila, noi nu suntem academie. daca ne intelegem bine ca si persoane si mai ajutam pe cate 1 nu insemana nimic. dar ce stim noi. nu ne punem cu tribul vostru maret disparut.

Frica de voi? :))) Nici nu stiam ca existati pe harta si cine sunteti.. Dar nu e problema, va vedem acuma si va calcam in picioare ca pe niste gandaci cu tot Ibideul vostru cu tot..

Maturam cu voi pe jos, ma.. Cu voi si cu toti prietenii vostri! Trebuia sa asteptati sa iesim de pe server, si ieseam pentru ca ne plictisisem.. Dar ati vrut razboi, luati razboi! :D


Nici negutatorul nu o sa va scape, ma noobilor! :eek:


P.S. Tu, pocnitoareo, cu tribul tau Nerv sau cum naiba ii zice, sunteti doar brelocurile tribului din care ne servim noi cu sate.. Practic, tu esti vasalul vasalului nostru.. :cool:
 
Sus