Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

LadyLethal

member
Scor reacție
143
"vrem joc, nu bataie de joc!"

smashfreakB.gif
 

DeletedUser46465

Iti poti da seama cu ce jucatori ai de-a face doar prin simpla lor afirmatie cum ca Nerv ar fi academia Ibidemului :D
 

DeletedUser

Sa mutam postulmacesta interesant in locul potrivit



Iar acum sa adaug si eu cateva cuvine:nu contest inteligenta lui memo, dar sa fim sinceri acum, ce tot vedeti asa bun la martian? :)) ce tot asa mare tam tam pe seama lui? Nu ati ajuns la concluzia ca martian e jucator de domeniul trecutului? A fost nevoie de 2 organizate ca on sa pice... ceea ce ma scarbeste la omul ala e ca si in interviul acordat de el a indus lumea in eroare! Mai bine ar fi sus ca tribul lui a pierdut pe motiv ca nu a reusit sa.l pacaleasca pe memo, nu ca nu i.a reusit lui alianta. Stie bine ce greseli de incepator ca facut cand vorbea in stanga si.n drepata ca vrea sa ii duca de nas pe gtg.. artistule, de la tine aveam pretentii:)))
In ceea ce priveste nerv, stiu destule, dar prefer sa le tin pentru mine. Despre gtg stiu insa ca e cel mai imprevizibil trib pe care l.am intalnit vreodata si sunt foarte sigur ca vor face o figura frumoasa. Asa ca va fi un duel frumos gtg vs nerv, duel care va fi castigat de conducatorul care isi va memtine echilibrul indiferent de situatie si isi va motiva oamenii pentru a.i face "sa muste" din adversar.

Nu ar trebui sa ii pui la indoiala calitatile jucatorului si conducatorului martzian,are o minte destul de ascutita si te poate face numai din vorbe,nu cred ca am fost pacalit de nimeni pana acum,cu atat mai putin voi fi acum,dar totul e posibil,cu oamenii nu te pui!
Nici nu stii ce ii poate pielea,probabil aici harta nu a fost un avantaj pentru el!
Cat despre duelul gtg-nerv,nu am ce sa discut,vom vedea la momentul potrivit ce si cum,se incearca niste magarii,dar vedem ce o sa se intample,deocamdata familia gtg are scopul scoaterea activ din joc!
Cert este ca se vrea scoaterea unor oameni din joc,se fac niste jocuri care nu isi au rostul!
Fiecare e liber sa faca ce vrea,cum vrea!
 

DeletedUser43528

si ce este interesant(haios) in mesaj si promovarea a prea ...... duce in alta directie
 

DeletedUser

Daredevil aia te interesa pe tine,ca a plecat babi din gtg :)))))
Dar cand liderii tai au fost banati,nu te-a interesat!
Rusinica!:cool:
 

DeletedUser42349

bau-cica-bau-bau !! Sarbatori fericite tuturor :) O-ho-ho , vine mosul cu ceva sate inainte de pace la cineva? :D la mine daaaa :))
 

DeletedUser42487

Sarbatori fericite, prieteni dragi alaturi, masa imbelusgata si multa sanatate!
 

DeletedUser46593

Cu ocazia primului post pe extern,:D Iulica va ureaza sarbatori fericite, multa multa sanatate si bafta in toate.

boboc pe extern :p
 
Sus