SH & Green & WOCFM & AOE vs B.K & ZEII & IMMO & .:A:.

DeletedUser20549

Eu nu inteleg de ce comunica pe acest forum jucatori care nu mai au nici o treaba cu lumea 42......probabil frustrarea este mare deoarece nu au facut fata acestei lumi.....Aceasta tema este deschisa doar pentru membrii triburilor implicate in razboiul de pe aceasta lume , ceilalti sunt in plus pe aici....

Cineva spunea adineauri ''Triburile, metoda ZEI ) Vai de voi bă.''
, ei bine domnule , metodele tribului ZEI dau roade inca pe aceasta lume , pe cand metodele fostului tau trib nu au dat , si au dus la eliminarea tribului de pe harta lumii 42.....
 

DeletedUser45005

Ok boss, ne retragem din discutii, si da,am vazut azi o metoda foarte frumoasa :) Spor la joc!
 

DeletedUser44200

:)) Bossule, ia mai explică-ne te rog, cum e aia? „Salvează-mă Bogdane, numai tu mă poți salva!” Când te milogeai peste tot să te ia cineva-n trib nu erai așa bun de gură. Salvează-mă, numai tu mă poți salva. .j, SKIN, Hauls, IMMO... de unde nu ai fost concediat, s-au desființat triburile.

Nu a rezistat și bine a făcut. Nici nu am meritat să rezistăm. Noi nu am învățat așa ca alții să mâncăm rahat cu polonicul. Salvează-mă, numai tu mă poți salva. Decât să rezistăm jucând, milogind, umilindu-ne așa ca tine, mai bine la margine, frumos, civilizat. Noi nu suntem învățați cu cotețul, ca alții. Nu dau nume, că se supără ZEII pe mine.

Și așa, ca o notă de subsol, de unde știi că nu mai joc? :D

LE: Crezi că dacă sunteți încă pe hartă, asta înseamnă că metodele dau roade? Am zis atunci când mi-am încheiat socotelile cu L42 de pe contul meu că ZEI și toată cloaca aia nu o să câștige 42/ul. Nu sunt o echipă, nu sunt un trib. Sunt sate, adunate la întâmplare, toți orfanii adunați și salvați din milă de peste tot, doar pentru că au puncte. Sau prin metode te referi la metodele lui unikat de a băga nobili pe sate cedate sau a băga jucătorii la interne din motive din alea, gen „ești spion?”. Vai de voi, o zic din nou. Le-am zis și foștilor colegi (și prieteni) care au mers acolo că or să ajungă la interne, unde au și ajuns.

Sunteți unde sunteți doar pentru că ați integrat în prostie tot ce-a fost pe hartă, aliați, inamici, BK. .j, SKIN, etc. Sate multe, oameni mulți, echipă 0. Și de asta o să pierdeți.

:)) Salvează-mă Bogdane, numai tu mă poți salva. Ce nu face omul să-și salveze satul virtual de pe un joc virtual. Te-ai și julit la genunche oleacă, așa-i?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44027

Lasam timpul sa spuna mai multe.

Nu suntem o echipa(credeti voi), e drept, nu toti suntem o echipa.

Datorita tribului asta mi-am facut cunostinte in viata reala, am prieteni si colegi care ma respecta si ii respect.
Nu ajungem departe,nu e nimic. Plecam la margine, sau pe alta lume, dupa ce suntem invinsi.

Am o echipa de 30 de jucatori care sunt sigur ca vor ramane pana la ultimul sat,sau pana decidem sa plecam toti.
Ne cunoastem de cativa ani.

Intradevar avem si membrii noi, de care nu pot garanta...Dar vad ca ei fac totul pentru trib...
Fosti membrii .J chiar.(soiques,adr,sisu ro)...

"Da-i timpului timp"...

Suntem un sfert din lumea 42, restu de 3 sferturi sunt SH sau aliatii lor.
E vina mea ca am fost in vacanta si am pierdut diplomatia din mana, dar asta nu inseamna ca nu am venit din vacanta cu un mic AS in maneca, sa fac din nou ordine!:)

Spor la joc!

Cu respect,
acelas R!
 

DeletedUser

Adevaru e ca multi uita ca pana la urma e un joc! Cel mai bun castiga, fara motive ( am inceput munca, plec din tara etc ) . Ideea e ca trebuie sa lupti nu sa te milogesti!
 

DeletedUser13059

Lasam timpul sa spuna mai multe.

Nu suntem o echipa(credeti voi), e drept, nu toti suntem o echipa.

Datorita tribului asta mi-am facut cunostinte in viata reala, am prieteni si colegi care ma respecta si ii respect.
Nu ajungem departe,nu e nimic. Plecam la margine, sau pe alta lume, dupa ce suntem invinsi.

Am o echipa de 30 de jucatori care sunt sigur ca vor ramane pana la ultimul sat,sau pana decidem sa plecam toti.
Ne cunoastem de cativa ani.

Intradevar avem si membrii noi, de care nu pot garanta...Dar vad ca ei fac totul pentru trib...
Fosti membrii .J chiar.(soiques,adr,sisu ro)...

"Da-i timpului timp"...

Suntem un sfert din lumea 42, restu de 3 sferturi sunt SH sau aliatii lor.
E vina mea ca am fost in vacanta si am pierdut diplomatia din mana, dar asta nu inseamna ca nu am venit din vacanta cu un mic AS in maneca, sa fac din nou ordine!:)

Spor la joc!

Cu respect,
acelas R!

lasa R ca pe L32 si noi am fost un sfert si am castigat , deci nu ii capat de lume , cei mai buni castiga mereu indiferent de cum arata harta
 

DeletedUser44200

Singurul meu sfat e să nu confuzi loialitatea cu necesitatea, cum am făcut eu. Toți par loiali și că fac totul pentru trib, asta până când tribului începe să-i meargă prost.
 

DeletedUser20549

:)) Bossule, ia mai explică-ne te rog, cum e aia? „Salvează-mă Bogdane, numai tu mă poți salva!” Când te milogeai peste tot să te ia cineva-n trib nu erai așa bun de gură. Salvează-mă, numai tu mă poți salva. .j, SKIN, Hauls, IMMO... de unde nu ai fost concediat, s-au desființat triburile.

Nu a rezistat și bine a făcut. Nici nu am meritat să rezistăm. Noi nu am învățat așa ca alții să mâncăm rahat cu polonicul. Salvează-mă, numai tu mă poți salva. Decât să rezistăm jucând, milogind, umilindu-ne așa ca tine, mai bine la margine, frumos, civilizat. Noi nu suntem învățați cu cotețul, ca alții. Nu dau nume, că se supără ZEII pe mine.

Și așa, ca o notă de subsol, de unde știi că nu mai joc? :D

LE: Crezi că dacă sunteți încă pe hartă, asta înseamnă că metodele dau roade? Am zis atunci când mi-am încheiat socotelile cu L42 de pe contul meu că ZEI și toată cloaca aia nu o să câștige 42/ul. Nu sunt o echipă, nu sunt un trib. Sunt sate, adunate la întâmplare, toți orfanii adunați și salvați din milă de peste tot, doar pentru că au puncte. Sau prin metode te referi la metodele lui unikat de a băga nobili pe sate cedate sau a băga jucătorii la interne din motive din alea, gen „ești spion?”. Vai de voi, o zic din nou. Le-am zis și foștilor colegi (și prieteni) care au mers acolo că or să ajungă la interne, unde au și ajuns.

Sunteți unde sunteți doar pentru că ați integrat în prostie tot ce-a fost pe hartă, aliați, inamici, BK. .j, SKIN, etc. Sate multe, oameni mulți, echipă 0. Și de asta o să pierdeți.

:)) Salvează-mă Bogdane, numai tu mă poți salva. Ce nu face omul să-și salveze satul virtual de pe un joc virtual. Te-ai și julit la genunche oleacă, așa-i?

:)) Bossule, ia mai explică-ne te rog, cum e aia? „Salvează-mă Bogdane, numai tu mă poți salva!”

Aceasta intrebare nu isi are rostul deoarece nu v-am explicat niciodata nimic.........

In primul rand nu am spus nici o data asta : ''Salvează-mă Bogdane, numai tu mă poți salva.''.......intradevar la un moment dat am avut o conversatie cu Bogdan , pentru intrarea in .j ..... dar sti vorba aia : ''Cine sapa gropa altuia cade singur in ea'' voi ati vrut sa imi sapati groapa , insa ati picat singuri in ea.....

In al doilea rand , daca ai juca pe aceasta lume , ar fi frumos din partea ta , sa intri si pe forum cu numele de joc actual , sau tie teama ca vei fi scos dinou ?

In al treilea rand , ati fost un trib foarte mediocru , deoarece ati alungat de langa voi jucatorii buni , drept dovada acel organizat pe mine si pe ceilalti 3 colegi de-ai mei , in care inloc sa ne cuceriti sate v-am cucerit noi voua........

Bafta pe lumea 43 daca intri.
 

DeletedUser43635

Mincinosule, vrei sa pun pozele ?

Ps. uite si pozele :


[editat]


Vrei sa le pun pe toate ? Nici o problema...


1.9. Distribuirea/postarea de informaţii cu caracter personal (imagini, adrese, numele real, loc de muncă, etc) despre o persoană, fără acordul acesteia este strict interzisă. Acest lucru se aplică atât pentru informaţii proprii cât şi pentru informaţii primite de la terţe persoane.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20549

Mincinosule, vrei sa pun pozele ?

Pune ce vrei tu , nu ma afecteaza cu nimic , daca esti Bogdan sti bine ce am vorbit........intradevar , te-am rugat sa ma ajuti sa intru in trib dar acea fraza nu am folosit-o niciodata.Inca o data spun , ati vrut sa imi sapati groapa , insa ati picat singuri in ea.

Numai bine !
 

DeletedUser20549

Tu ai inchis 5 lumi? Cu mentalitatea asta de milog?! :)).

Mentalitate de milog ? ti se pare.......este un joc de razboi virtual , iar in razboi este permis orice ..... ai auzit vreodata fraza :''Dezbina si cucereste'' ? ei bine acesta era scopul meu daca intram in .j , sa ii dezbin , dar au picat singuri .....

Nu mai doresc sa scriu nimic legat de tribul .j deoarece este deja istorie pe lumea 42 , si deja facem spam , deoarece este o tema legata despre razboiul actual de pe aceasta lume , nu despre cele trecute.
 

DeletedUser43635

Am pus pozele in postul meu de mai sus, poti sa treci peste el daca ai uitat ce ai spus :), macar daca stateai in banca ta si nu faceai gura pe aici.
 

DeletedUser20549

Am pus pozele in postul meu de mai sus, poti sa treci peste el daca ai uitat ce ai spus :), macar daca stateai in banca ta si nu faceai gura pe aici.

Am vazut pozele si nu vad aceea fraza nici unde ....

Cum am spus , prefer sa nu mai comentez nimic legat de mine sau de tribul .j aici deoarece ceea ce sa intamplat atunci este deja istorie , iar tu Bogdan si tu Dani sunteti deja scosi de pe harta lumii 42 ....daca doriti sa continuam aceasta discutie o putem face pe skipe , cu oricine este interesat , dar nu aici deoarece nu ne incadram in subiectul forumului .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46352

Ba. Deci povestea cu j a fost simpla...or vrut razboi si au rezistat 2 zile :)) deci a fost precum thor daca va mai aduceti aminte de ei... cu bosul si prietenii lui eu atata stiu ca j or avut organizat pe ei si tot ei or pierdut sate... deci asta spune tot... cat despre woc o sa fie aceasi poveste ca si j...un fel de c... in ploaie... ramane de vazut ce facem cu sh ca astia de frica incearca sa isi faca toata harta academi... prefera interne oamenii... mazarea va deveni pilaf de orez pana la sfarsitul lumii :))
 

DeletedUser46352

Bosul,dr. Love,stelistul si just elite erau de-a nostrii de la inceput. Am facut o alianta cu voi doar sa va cunostem mai bine femeile din trib. Ca oricum voi erati inutili pe lumea asta. V-am lasat sa ne cresteti satele si atat... asta era despre j. Care parerea mea j vine de la jalnic ;)
 

DeletedUser43635

O sa fiu aici sa rad de voi cand va duceti in jos nu e problema, este o chestiune de timp nobule.
 
Sus