Die. vs CEATA

PRADA

member
Scor reacție
6
Gata dacă zici tu.. nu de alta da poate mai primesc o infractiune, că am noroc la astea :)))
 

DeletedUser47162

Ah când vorbeste Tata Zmeilor.. tace tot forumul!

Rusine mă, să vă chinuiti atât cu o mânută de oameni, să atacati câte 5-6 cu sute de atacuri si să luati un singur sat! Nu-s eu pe lume acolo dar vorbeste lumea, si mă scuzi, dar e de toată jena pentru un trib rank1 ce se vrea mare&tare. Acum am văzutt că aveti si max. membri si câte academii? Eu as da stergere cont serios, vă bateti joc de triburile.

Niciodata nu poti controla 200 de oameni!die, niciodf
 

DeletedUser45685

Ah când vorbeste Tata Zmeilor.. tace tot forumul!

Rusine mă, să vă chinuiti atât cu o mânută de oameni, să atacati câte 5-6 cu sute de atacuri si să luati un singur sat! Nu-s eu pe lume acolo dar vorbeste lumea, si mă scuzi, dar e de toată jena pentru un trib rank1 ce se vrea mare&tare. Acum am văzutt că aveti si max. membri si câte academii? Eu as da stergere cont serios, vă bateti joc de triburile.


Exact fiule,asa ca taci si tu
 

DeletedUser19020

Go home cDs, esti slab. Ascultă ce scrie la semnătură acolo.. :cool:

xfdwcl.jpg


Mergi de terminá de zmeit interne din a Xa academie, cà asta ai facut toata saptamana :confused:
 

DeletedUser

dar asta e cauza nobila a tribului die.... ete ca-l inobileaza pe cel mai gutural reprezentant al lor INSIDIOUS ....
ce uameni dom'ne, ce uameni!!!!.....
 

DeletedUser19020

Păi când de la dusmani li se întorc doar rapoarte rosii, mai internează câte-un individ până-si refac trupele.
Si-apoi iar atacă CEATA si se lovesc de flamă.. si iarr mai vezi un concediat. Cerc vicios si numai din cauza armelor îmbunatatite.. se-aud vorbe'n târg! :D Cum îi asta sa fii trib rank 1 si să te împiedici de-un paladin sau doi?
 

DeletedUser

Sssssssstttttttt!!!!!! Napoleon avea o **....
,,cand vezi dusmanul ca greseste, nu-l intrerupe''......:))))

lasa-i ca acum se vad cel putin semizei (unii din ei)...
 

DeletedUser20252

Sssssssstttttttt!!!!!! Napoleon avea o **....
,,cand vezi dusmanul ca greseste, nu-l intrerupe''......:))))

lasa-i ca acum se vad cel putin semizei (unii din ei)...

Semizei?Cum poti sa ne etichetezi asa?

Eu zic ca suntem cel putin Zei cu Z MARE.
 

DeletedUser

tu de ce nu mai faci parte din TT?.... e ceva legat de vaslui?...:)))))
 

DeletedUser19020

Mai usor cu judetul că dacă n-ar fi Vasluiul în România, românii l-ar inventa! :cool:
 

DeletedUser

da.... dunare daca n-aveam, Jiul Dunare-l faceam........

aplicand acest principiu, e clar ca ne construian un Vaslui...... :D
 
Sus