Gentle + Green VS WINTER + ZIG

DeletedUser3547

Sa le imparti frateste cu ingerasa si cu tondt! bine n00bster?

Green si Gentle au prins viteza, mai au competitie?
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Sa le imparti frateste cu ingerasa si cu tondt! bine n00bster?

Green si Gentle au prins viteza, mai au competitie?
Nu mai lauda tribu ala green ca nu a castigat nici un razboi pana acum.
Cu tot avantu vostru ati luat niste sate si atat. Pana face green ceva in zona zig cu toate barbarele voastre o sa iesim la pensie.
Am fost o mana de oameni. Eu eram singur. Si nu ati fost in stare sa ne scoateti. Si mai si plangi atat cu tribul tau. Astept sa vad cati barbari mai luati sa incercati si voi ceva pe harta.
 

DeletedUser3547

Esti total pe dinafara, ca de obicei. Spala-te la ochi poate se schimba ceva. Verifica statisticile si clasamentele, asta spune tot. Cu tot cu backstab-ul kilometristelor, v-ati intors la origini: in genunchi.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Lasa backstabul ca nu ma impresionezi.
Green a luat jucatori din zig care au atacat din prima secunda colegii.
Deci sa nu ne afirmam aici cu backstaburi si cu impresii.
Cat despre genunchi. Tin sa te anunt ca genunchii mei sunt la nivelul capului tau.
Ca sa intelegi unde sunt eu in genunchi pentru tine. Sa nu mai spun ca atacurile tale nici zidu nu lau clatinat. Asa ca sa sti cine e in genunchi
cat despre restul spor la barbare. Sper sa le cresteti. Imi plac satele crescute
 

Atașamente

  • Screenshot_2017-02-03-01-11-29.jpg
    Screenshot_2017-02-03-01-11-29.jpg
    897,9 KB · Vizualizări: 67
Ultima editare:

DeletedUser45063

se vede varule ca inca te dai disparut la organizate daca zici ca eu cu alex am atacat imediat ce am iesit din zig. alex a zis clar ca ofera 24h pace si amandoi am atacat abia atunci cand a fost organizat, adica peste 6 zile de cand am iesit eu, dar stai...tu nu ai de unde sa stii cand a fost organizat:(. si sa compari "backstabul" green-ului, adica 2 jucatori de ~150k, fata de ce ati facut voi cand a venit jumatate de continent la voi si tot sa nu realizati nimic esti chiar noob:D.

nu lauda nimeni green-ul, dar nu a picat dintr-un organizat atunci cand a dat doar un trib in el:)))) nu a picat nici a 2a oara cand a dat jumatate de harta si ca sa vezi...nici ca va pica:cool:

iar cu trupele alea in granita si Kick e bun, dar sa te vedem cand ai doar trupe de split. te rog eu sa iei sate mai multe si sa iti faci granita mare, pentru ca vreau pata gri pe harta dupa ce dai stergere atunci cand vor veni atacuri:))))
 

DeletedUser41053

Lasa mai varule ca iti vine si tie randul, nu te-am uitat. Nu inteleg de ce te iei de barbarele noastre cand voi luati barbare intro veselie. Si de unde sa stiu eu ca WINTER pica dintrun organizat. Daca stiam nu dadeam drumu la barbare ... asta e, i-am supra-apreciat. :p
 

DeletedUser3547

Lasa backstabul ca nu ma impresionezi.
Green a luat jucatori din zig care au atacat din prima secunda colegii.
Deci sa nu ne afirmam aici cu backstaburi si cu impresii.
Cat despre genunchi. Tin sa te anunt ca genunchii mei sunt la nivelul capului tau.
Ca sa intelegi unde sunt eu in genunchi pentru tine. Sa nu mai spun ca atacurile tale nici zidu nu lau clatinat. Asa ca sa sti cine e in genunchi
cat despre restul spor la barbare. Sper sa le cresteti. Imi plac satele crescute
Esti penibil :))))) Colegii tai stateau in curu gol in granita si plangeau pe forum si tu iti bagi trupele alea la 3 reale si 15-20 fake-uri :)) cand o sa dam pe tine o sa-ti dai logout !?
Legat de backstab, minti cu nerusinare :),te-au invatat bine kilometristele.
n00bster da-i si lui varu niste servetele sa se stearga pe fata. :)
 

DeletedUser10188

se vede varule ca inca te dai disparut la organizate daca zici ca eu cu alex am atacat imediat ce am iesit din zig. alex a zis clar ca ofera 24h pace si amandoi am atacat abia atunci cand a fost organizat, adica peste 6 zile de cand am iesit eu, dar stai...tu nu ai de unde sa stii cand a fost organizat:(. si sa compari "backstabul" green-ului, adica 2 jucatori de ~150k, fata de ce ati facut voi cand a venit jumatate de continent la voi si tot sa nu realizati nimic esti chiar noob:D.

nu lauda nimeni green-ul, dar nu a picat dintr-un organizat atunci cand a dat doar un trib in el:)))) nu a picat nici a 2a oara cand a dat jumatate de harta si ca sa vezi...nici ca va pica:cool:

iar cu trupele alea in granita si Kick e bun, dar sa te vedem cand ai doar trupe de split. te rog eu sa iei sate mai multe si sa iti faci granita mare, pentru ca vreau pata gri pe harta dupa ce dai stergere atunci cand vor veni atacuri:))))


2 jucatori de 150k puncte, in conditiile in care restul jucatorilor aveau celelalte 150k puncte.

Daca comparam momentul cand ati iesit si punctele, atunci se poate compara "backstabul"
Esti penibil :))))) Colegii tai stateau in curu gol in granita si plangeau pe forum si tu iti bagi trupele alea la 3 reale si 15-20 fake-uri :)) cand o sa dam pe tine o sa-ti dai logout !?
Legat de backstab, minti cu nerusinare :),te-au invatat bine kilometristele.
n00bster da-i si lui varu niste servetele sa se stearga pe fata. :)


Din contra, trupele alea s-au strans pe niste atacuri date de voi cand nu era organizat, deci don't worry, va raman voua servetelele, stiti voi la ce sa le folositi :)
Oare unde este acum Vasilica cel mare ? :eek:
Culege stiuleti :)
Pentru prima oara sunt de acord cu tine :))
 

DeletedUser41053

Mai n00bule ... nu imi aduc aminte ca alex si cappucino sa fi venit la noi in toiul organizatului si sa va atace pe satele din mijlocul vostru cu nobili de la 35 de minute. Nu cred ca au facut propaganda anti conducere ZIG ca sa recruteze jucatori. Asa ca nu mai tot compara plecare lor cu plecarea kilometristelor.

Cat despre cei din WINTER ce pot zice ... conducere foarte slaba ... au fugit toti care pe unde au apucat la un singur organizat. Sincer mi se pare si normal. Tribul ala a fost facut din adunaturi de pe harta. Cum s-au adunat asa s-au imprastiat.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
mai zeus,
e aceeasi magarie, nu stiu dc o dai ca x a anuntat ca y a dat ultimatumuri backstab tot backstab inseamna, ca flori ca mere, hai lasane hotu tot hot ramane indiferent ca fura o paine sau 100 euro
gestul si pacatul in sine este acelasi.
Esti penibil :))))) Colegii tai stateau in curu gol in granita si plangeau pe forum si tu iti bagi trupele alea la 3 reale si 15-20 fake-uri :)) cand o sa dam pe tine o sa-ti dai logout !?
Legat de backstab, minti cu nerusinare :),te-au invatat bine kilometristele.
n00bster da-i si lui varu niste servetele sa se stearga pe fata. :)
cand colegi mei stateau "goi" eu eram locu 1 la inamici invinsi ca sprijin. asa ca sa vezi cat de mult vorbesti aiurea am fost locu 1 luni de zile
Lasa mai varule ca iti vine si tie randul, nu te-am uitat. Nu inteleg de ce te iei de barbarele noastre cand voi luati barbare intro veselie. Si de unde sa stiu eu ca WINTER pica dintrun organizat. Daca stiam nu dadeam drumu la barbare ... asta e, i-am supra-apreciat. :p
sa nu ma uiti ca ma supar, sa ma scri in carnetel mare jucator de triburi.
se vede varule ca inca te dai disparut la organizate daca zici ca eu cu alex am atacat imediat ce am iesit din zig. alex a zis clar ca ofera 24h pace si amandoi am atacat abia atunci cand a fost organizat, adica peste 6 zile de cand am iesit eu, dar stai...tu nu ai de unde sa stii cand a fost organizat:(. si sa compari "backstabul" green-ului, adica 2 jucatori de ~150k, fata de ce ati facut voi cand a venit jumatate de continent la voi si tot sa nu realizati nimic esti chiar noob:D.

nu lauda nimeni green-ul, dar nu a picat dintr-un organizat atunci cand a dat doar un trib in el:)))) nu a picat nici a 2a oara cand a dat jumatate de harta si ca sa vezi...nici ca va pica:cool:

iar cu trupele alea in granita si Kick e bun, dar sa te vedem cand ai doar trupe de split. te rog eu sa iei sate mai multe si sa iti faci granita mare, pentru ca vreau pata gri pe harta dupa ce dai stergere atunci cand vor veni atacuri:))))

disparut la organizat?
Puncte de război
Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 VaruFashion. 23 4 2.469.808 521.416

asa este disparut ca si tine. eu unul nu am fugit in alt trib de frica sau ca sunt frustrat ca pierdem vreun razboi, deci in locu tau ma abtineam.
cu trupele alea fac ce vreau ca am de unde.
nu a picat dar nici noi nam picat nici macar atunci cand sansele erau minime,
deci ce tot o lalai atat cu picatu tau, la cate puncte si sate avea green trebuia sa fi scos zigul de 5 ori dar nu sunt in stare,
le trebuiesc multe alte triburi pe langa sa scoata un amarat de trib imprastiat.

sunteti vai si amar
 

DeletedUser45063

asa e, tu nu dispari in toiul organizatelor. nu te lauzi ca esti zeu in splituri si 24h inainte de organizate nu esti de gasit. scuze, esti ocupat atunci, nu ca nu vrei sa ajuti. trupe date sprijin au si aia cu un sat, acum sa-mi spui tu mie care e diferenta intre tine si cei cu un sat. ai ajuns 1 la sprijin ca nu ai avut atacuri si ai oferit sprijin, dar pe cat de bun te crezi, cate sittere atacate ai luat? "tradatorul" de mine a ajutat zig la vremea lui, mai mult de cat ai facut-o tu, nervosule.
 

DeletedUser3547

cand colegi mei stateau "goi" eu eram locu 1 la inamici invinsi ca sprijin. asa ca sa vezi cat de mult vorbesti aiurea am fost locu 1 luni de zile
Tu chiar nu intelegi: pentru 3 full-uri ai adunat 90k trupe in sat. Mai multe nu o sa spun, ca nu doresc sa te invat sa joci.
Eu am dovezi pentru orice sustin, in schimb, tu nu esti coerent in ideile pe care le expui si pari prins in iluzia ta asupra lumii 53
Inamici învinşi
În total

Loc Nume Trib Înfrângere
4 Zeuss.
76316_thumb
green 9,21 Mil.
8 ksi225
76316_thumb
green 6,26 Mil.
16 maram
76316_thumb
green 4,67 Mil.
17 VaruFashion.
76641_thumb
Zig!?! 4,64 Mil.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
asa e, tu nu dispari in toiul organizatelor. nu te lauzi ca esti zeu in splituri si 24h inainte de organizate nu esti de gasit. scuze, esti ocupat atunci, nu ca nu vrei sa ajuti. trupe date sprijin au si aia cu un sat, acum sa-mi spui tu mie care e diferenta intre tine si cei cu un sat. ai ajuns 1 la sprijin ca nu ai avut atacuri si ai oferit sprijin, dar pe cat de bun te crezi, cate sittere atacate ai luat? "tradatorul" de mine a ajutat zig la vremea lui, mai mult de cat ai facut-o tu, nervosule.
esti cam frustrat,
pentru calmante suna cu incredere la 112
mai siter. primeai salariu gros? sau ai primit spaga de la green sa inveti conturile din zig si acum te plangi ca ai stat siter? :)
cu ce ma laud ma? :)) nu sunt zeu, zeul e in green ai gresit profilul
Tu chiar nu intelegi: pentru 3 full-uri ai adunat 90k trupe in sat. Mai multe nu o sa spun, ca nu doresc sa te invat sa joci.
Eu am dovezi pentru orice sustin, in schimb, tu nu esti coerent in ideile pe care le expui si pari prins in iluzia ta asupra lumii 53
Inamici învinşi
În total

Loc Nume Trib Înfrângere
4 Zeuss.
76316_thumb
green 9,21 Mil.
8 ksi225
76316_thumb
green 6,26 Mil.
16 maram
76316_thumb
green 4,67 Mil.
17 VaruFashion.
76641_thumb
Zig!?! 4,64 Mil.

aici ce ar trebui sa imi demonstrezi? ca esti ksi valorosu?
 

DeletedUser48236

asa e "tradatorul" de mine a ajutat zig la vremea lui, mai mult de cat ai facut-o tu, nervosule.


Si de frica sa nu pierzi satele tale ai fugit ca un las :)))))))
Ce mandru esti ca tiai atacat fosti colegi cu care ai inchis alte lume si tu si alexdsa, asta da caracter. Adevarat ai zis tradator...
Eu nu am avut nici o treaba cu green, nu am fugit "la greu". Prieteni si colegi cu care am inceput au plecat odata cu mine, restul din green nu am colaborat niciodata.
 

DeletedUser41053

sa nu ma uiti ca ma supar, sa ma scri in carnetel mare jucator de triburi.

Mare .... mic ... n00b ... nen00b ati incercat sa ma scoateti de pe harta dar tot aici is :cool: ... Asa ca ciocul mic si joc de glezna ... si daca nu stii roag-o pe todt sa iti dea lecti sau vezi poate iti da zizo meditati :))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Mare .... mic ... n00b ... nen00b ati incercat sa ma scoateti de pe harta dar tot aici is :cool: ... Asa ca ciocul mic si joc de glezna ... si daca nu stii roag-o pe todt sa iti dea lecti sau vezi poate iti da zizo meditati :))
normal ca am incercat si inca incercam, noi nu de dam batuti,
ca nu reusim asta e, nu suntem trib de vedete,
cu toate astea inca suntem aici si inca ne dam silinta
asa ca, joc de gezne
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
ca nu reusim asta e, nu suntem trib de vedete,
cu toate astea inca suntem aici si inca ne dam silinta

Exact, asa ca te rog sa iti vezi de locul tau, undeva departe unde nu poluezi aerul cu respiratul tau. Si pentru restul din Zig, pe care ii roade pizma sa scrie de mine, ca doar nu o sa citez chiar toate no-nameurile, multumesc ca sunteti followeri on- si off-line :oops:
Este nevoie si de voi, pe undeva.:rolleyes:

3o6EhMNEQ9SlKjaUbm.gif
 
Sus