Gentle + Green VS WINTER + ZIG

DeletedUser48236

Sunteti mai rau ca niste copii. Asa replici banale nu am auzit nici la televizor. Voi, astia care nu mai aveti sate pe 53, cautati atentie in alta parte si lasati-ne pe cei care inca mai jucam sa ne vedem de drumuri. Ati fost eliminati, consolati-va si faceti umbra in alta parte. Sau beti ceva...enjoy the life.


Uitate cate posturi sunt la adresa mea, pana am intervenit.
Dar stii ce, tu ai dreptate, va astept pe 56 jucatorilor sa vedem ce puteti !
Voi in capul vostru sunteti marii jucatori, si cica mati scos voi domle, dar toata lumea stia ca nu mai juca nimeni pe cont pe l53, de cand au dat vasyka pain si legion stergere. ( singurul motiv pentru care nu am dat alaturi de ei a fost, ca sa iau realizare de 25 de mlioane).
Vorbim pe joc, ne intalnim in centru l56 !
 

DeletedUser3547

Ba Kick, lasa-ma man in pace. Ma obligi la fiecare postare sa-ti zic ca esti penibil. Inceteaza! Nu mai fii penibil!!
 

DeletedUser45667

Uitate cate posturi sunt la adresa mea, pana am intervenit.
Dar stii ce, tu ai dreptate, va astept pe 56 jucatorilor sa vedem ce puteti !
Voi in capul vostru sunteti marii jucatori, si cica mati scos voi domle, dar toata lumea stia ca nu mai juca nimeni pe cont pe l53, de cand au dat vasyka pain si legion stergere. ( singurul motiv pentru care nu am dat alaturi de ei a fost, ca sa iau realizare de 25 de mlioane).
Vorbim pe joc, ne intalnim in centru l56 !


Sunt acri strugurii, nu? Nu mai juca nimeni pe contul tau dar ciudat ca atacai si ai mai si luat ceva sate...Lasa asa. Am intles, ne vedem pe 56. Aici e lumea 53 unde nu mai esti. Bafta.
 

DeletedUser43947

Te iei aiurea de rafa, de cand e o rusine traditile populare (mai ales in casele bunicilor) .
Mai degraba ar trebui sa iti fie rusine cu parul din cap, tia murit frizeru sau ce? Ar trebui sa iti fie rusine ca te dai un student dar prin pozele alea nu erai imbracat asemanator ci mai degraba a bronf. ( ar trebui sa te invete naibi sa te aranjezi inainte sa te primeasca la cursuri ).
Adevarat ca esti penibil daca tu ai stat sa faci ancheta sa ne cauti pe facebook, doar sa ai niste argumente.
P.S. hainele pe care esti asa invidios am muncit si leam cumparat, sunt curios pentru tine cine munceste sa iti permiti sa dai din gura pe net sau sa fii in facultate de 8 anii :))))) cum cica ai fi tu :)))
Ați început cu comentarii, v-am plătit cu aceeași monedă. Concluzia: nu vă place legea talionului :))

Patru ani liceu, în curând 4 ani de facultate, pozele alea erau din liceu (instituția aia unde dacă rămâneai până la final aflai și cum e cu preacontroversatul BAC)
„Este o rușine tradițiile”, aici s-a spart țeava =))))))
Mi se pare super tare cum îți imaginezi tu viața de student, atmosfera, se vede clar că n-ai vizitat o facultate (pentru înscriere mi se pare că-ți trebuie diploma de BAC, eh o hârtie dă-o dracu)...daaar apreciez că încerci să-ți depășești condiția cu aceste cuvinte academice gen: „facultate”, „anchetă”. (clap)
Îl apreciez și pe rafa că a descoperit cuvântul infatuat, praise google.
Am muncit și încă muncesc în paralel cu facultatea, într-un loc unde lumea nu-mi spune să fac la dreapta pe următoarea stradă.
Eeeh dar cum nu știi cine îmi dă bani, sigur o știi, pot spune că e un schimb de servicii chiar. Apropo, mi-a spus că ați rămas fără ulei și dacă treci pe la magazin ia o lămâie și două ouă (cred că pregătește maioneză wink* wink*).

Concluzia este că voi doi ați fost extirpați de pe lumea 53, iar amenințările cu lumea 56 au valoarea amenințărilor de pe 53:nule.
 

DeletedUser41053

Zeuss ce facii ma nene esti pe locul 4 vad, numai visezi la locul 1 ?? Ca inchizi tu ca dregi p locul 1 sar putea sa o iei cam la gat si sa fii stat pe 53 un an jumate si nici locul 1 sa il iei la final nici tribu castigator.

Pai sunteti atat de penibili incat ma plictisiti :cool:
Un an jumate ... ce vorbesti tu acol? Te depaseste matematica rau de tot ... Cauta pe google sa vezi cate zile is intrun an si cauta sa vezi cat a trecut de la startul L53.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Pai sunteti atat de penibili incat ma plictisiti :cool:
Un an jumate ... ce vorbesti tu acol? Te depaseste matematica rau de tot ... Cauta pe google sa vezi cate zile is intrun an si cauta sa vezi cat a trecut de la startul L53.

Nu crezi ca i-ai dat prea multe treburi, de facut ? :))

Lasa KicK, mai stai si tu cu baietii .. te ajut eu.

Anul, in marea majoritate a timpului, are 365 de zile, daca nu e bisect . (n.r.: fiecare an bisect are 366 de zile in loc de 365, prin prelungirea lunii februarie cu inca o zi, astfel ea avand 29 de zile in loc de 28).

Cat despre lumea 53, trebuia sa te uiti putin mai atent in clasamentul ala (unde nu te mai vad) si scria clar: Varsta lumii - 174 / 365 zile.

De aici rezulta ca anul tribal, nu e bisect, de data asta.

Sper ca nu ti-am incurcat gandurile.

Acum, mai stai povesteste-ne din realizarile tale de aici si nu ne mai speria cu lumea 56, te rog.

Abia imi gasisem si eu activitate si te-au si fugarit golanii sa faci investigatii. Hai, mai spune-ne cum ar fi , daca ar fi ... :)))
 

DeletedUser48236

Patru ani liceu, în curând 4 ani de facultate, pozele alea erau din liceu (instituția aia unde dacă rămâneai până la final aflai și cum e cu preacontroversatul BAC)


Concluzia este că voi doi ați fost extirpați de pe lumea 53, iar amenințările cu lumea 56 au valoarea amenințărilor de pe 53:nule.

Poti sa faci si 45 de ani de facultate, tot o gandire limitata o sa ai ( tine de adn, multe alte chestii, nu intru in detalii)
Iti dai cu parerea aiurea la nivelul meu de educatie.(oricand pot sa iti demonstrez ca am bacul luat).


Sketch_png123.png


Uite aici amenintari, eu nu fac umbra lumii aiurea ca unii care tot ia cuvantul pe aici.


Pai sunteti atat de penibili incat ma plictisiti :cool:
Un an jumate ... ce vorbesti tu acol? Te depaseste matematica rau de tot ... Cauta pe google sa vezi cate zile is intrun an si cauta sa vezi cat a trecut de la startul L53.


Ma refeream pana la sfarsitul lumi.... , te credeam putin mai destept decat mascarici astia.


Anul, in marea majoritate a timpului, are 365 de zile, daca nu e bisect . (n.r.: fiecare an bisect are 366 de zile in loc de 365, prin prelungirea lunii februarie cu inca o zi, astfel ea avand 29 de zile in loc de 28).

Cat despre lumea 53, trebuia sa te uiti putin mai atent in clasamentul ala (unde nu te mai vad) si scria clar: Varsta lumii - 174 / 365 zile.

. :)))


Sketch.png



A trecut 1 luna de cand am iesit de pe 53, si tot sunt in top'uri tinere ! :))
Decat sa iti folosesti timpul afland cate zile are un an, mai bine ai incerca sa joci triburile.... ca totusi asta trebuie sa facem aici.

Ne vedem pe 56!
 

DeletedUser47387

Sunt acri strugurii, nu? Nu mai juca nimeni pe contul tau dar ciudat ca atacai si ai mai si luat ceva sate...Lasa asa. Am intles, ne vedem pe 56. Aici e lumea 53 unde nu mai esti. Bafta.

nici pe tine nu te vad pe 53...sau vre-o realizare pe tw-stats..dar in fine...du-te inapoi in grota aia de unde ai iesit si scuteste-ne de comentari de genu...forumul e pentru oricine...

Patru ani liceu, în curând 4 ani de facultate, pozele alea erau din liceu (instituția aia unde dacă rămâneai până la final aflai și cum e cu preacontroversatul BAC)

da facultate nu am...dar Bac-ul e luat din prima ...nu am mers la facultate?...da dar am alte realizari pe care tu sunt sigur ca nu leai facut(ma iau dupa poze :p)...si lasa acuzatile astea penibile...ca deja o dai in vrajeala :rolleyes:

De aici rezulta ca anul tribal, nu e bisect, de data asta.

Daca nu veneai tu nu stiam acest lucru niciodata:eek:...ai stat mult sa te gandesti la acest comentariu foarte iteligent care te depase si pe tine si pe neatache?...sau lai copiat de pe google?:))
 

DeletedUser46527

Poti sa faci si 45 de ani de facultate, tot o gandire limitata o sa ai ( tine de adn, multe alte chestii, nu intru in detalii)
Iti dai cu parerea aiurea la nivelul meu de educatie.(oricand pot sa iti demonstrez ca am bacul luat).


Sketch_png123.png


Uite aici amenintari, eu nu fac umbra lumii aiurea ca unii care tot ia cuvantul pe aici.





Ma refeream pana la sfarsitul lumi.... , te credeam putin mai destept decat mascarici astia.





Sketch.png



A trecut 1 luna de cand am iesit de pe 53, si tot sunt in top'uri tinere ! :))
Decat sa iti folosesti timpul afland cate zile are un an, mai bine ai incerca sa joci triburile.... ca totusi asta trebuie sa facem aici.

Ne vedem pe 56!


Frate de ce mai comentezi pe forumul de la lumea 53? Te lauzi ca esti in topuri la inamici invinsi dar ai uitat ca acei inamici invinsi au fost facuti atunci cand tu la acel organizat ai plecat si ai lasat sitter si atunci cand ai revenit ai pierdut toate satele? Pe cine crezi ce pacalesti ? Esti doar un jucator invins pe lumea 53 dupa jumatate de an . Penibil!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
P.S. hainele pe care esti asa invidios am muncit si leam cumparat, sunt curios pentru tine cine munceste sa iti permiti sa dai din gura pe net sau sa fii in facultate de 8 anii :))))) cum cica ai fi tu :)))
Asta mi s-a parut buna. Zici ca ai avea haine de mii de euro nu de 100 lei. Ai incurcat adidas din Obor cu Dolce? :eek:

da facultate nu am...dar Bac-ul e luat din prima ...nu am mers la facultate?...da dar am alte realizari pe care tu sunt sigur ca nu leai facut(ma iau dupa poze :p)...si lasa acuzatile astea penibile...ca deja o dai in vrajeala :rolleyes:
De principiu sunt de acord cu tine. Nu toata lumea trebuie sa mearga la facultate iar pentru anumite meserii nici nu trebuie. Mi se pare penibil sa faci bachelor, master ASE si dupa sa fii casier la supermarket.
Dar acuma nu stiu ce realizari ai tu, n-am vazut sa fii castigat premiul nobel pentru fizica.
 
Ultima editare:

DeletedUser48236

Asta mi s-a parut buna. Zici ca ai avea haine de mii de euro nu de 100 lei. Ai incurcat adidas din Obor cu Dolce? :eek:

Bai omule din umbra, viseaza in continuare la vacantele tale pe farmvile :)) Si la cardurile tale imaginare.
Nu te'ai saturat sa te lauzi singur ? Daca doar firma adidas o recunoasteti voi nu inseamna ca doar asa ma imbrac, te astept sa imi dai cerere pe facebok laudarosule sa te vad cum te imbraci tu ( dolce??? ce e aia , faci reclama la cabluri tv ceva? )
P;S - Revinoti cu picioarele pe pamant, si numai trai in animatii !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48236

Da, nu stiu ce sa zic, noi astia muncim si pentru carduri si in general asa ca sa ne permitem lucruri, vacante, lux :eek::eek::eek:. Daca viata tu ti-o traiesti pe triburi, e in regula, alegerea ta proprie si personala dar eu unul prefer sa-ti fac cu mana sau in fine de prin vreo insula exotica :D

Daca te uiti pe google la poze cu insule exotice nu inseamna ca ai vazut vreodata una,
Sincer laudarosi de genul tau stau mai degraba inchisi intro camera intunecata cu cosuri pe fata.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Bai omule din umbra, viseaza in continuare la vacantele tale pe farmvile :)) Si la cardurile tale imaginare.
Nu te'ai saturat sa te lauzi singur ? Daca doar firma adidas o recunoasteti voi nu inseamna ca doar asa ma imbrac, te astept sa imi dai cerere pe facebok laudarosule sa te vad cum te imbraci tu ( dolce??? ce e aia , faci reclama la cabluri tv ceva? )
P;S - Revinoti cu picioarele pe pamant, si numai trai in animatii !
Daca te uiti pe google la poze cu insule exotice nu inseamna ca ai vazut vreodata una,
Sincer laudarosi de genul tau stau mai degraba inchisi intro camera intunecata cu cosuri pe fata.
Eu nu ma laud cu hainele pe care le port si in general sunt selectiv cu oamenii. Tu n-ai cum vreodata sa faci parte din lista mea.
Dar daca vrei sa vezi neaparat, iti trimit pe privat poze atat cu haine cat si cu vacante :D Eu stiu ca doare ca altii sunt chiar de succes dar nu ma mira, asta e natura anumitor tipuri de oameni. Intre timp noi restul, suntem in continuare de succes. Si da si eu muncesc pentru tot ce am, ca toata lumea de altfel. Te sfatuiesc sa nu continui cu atacurile din viata reala, nu de alta dar n-ai cum sa castigi, vreodata.
Cine viseaza ce bre?
7AzmHrzSc7Cd1Fo6Rgl7PMiP_tjT5EQtYJ66zBs6ivQ
 
Ultima editare:

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Daca nu veneai tu nu stiam acest lucru niciodata:eek:...ai stat mult sa te gandesti la acest comentariu foarte iteligent care te depase si pe tine si pe neatache?...sau lai copiat de pe google?:))

Eu nu inteleg de ce te agiti, atat de tare? Stii despre ce e vorba, cumva ?

Satele alea de barbari, innobilate in ultima ta perioada pe lumea 53 , le-ai luat singur? Sau ati dat organizat, mai multi .. si te-au lasat si pe tine sa dai ultimul cu nobil, ca sa le pierzi mai tarziu ? :eek:
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Sketch.png



A trecut 1 luna de cand am iesit de pe 53, si tot sunt in top'uri tinere ! :))
Decat sa iti folosesti timpul afland cate zile are un an, mai bine ai incerca sa joci triburile.... ca totusi asta trebuie sa facem aici.

Ne vedem pe 56!

Daca sterg contul acolo .. si las un barbar in urma mea, crezi ca e capabil rafa29 sa il ia .. sau apuci sa il iei inaintea lui ? :))
 

DeletedUser47387

[QUOTE="alex02dsa, post: 1160315, member: 38460"
De principiu sunt de acord cu tine. Nu toata lumea trebuie sa mearga la facultate iar pentru anumite meserii nici nu trebuie. Mi se pare penibil sa faci bachelor, master ASE si dupa sa fii casier la supermarket.
Dar acuma nu stiu ce realizari ai tu, n-am vazut sa fii castigat premiul nobel pentru fizica.[/QUOTE]

Nu am castigat...si nici nu o voi face...dar cum o "diva" ca tine se lauda cu vacante exotice,lux, ar trebui sa vezi si ce masini conduc eu si ce vacante am eu inainte sa vb...din care ar fi cam greu sa le ai din salariul de la INNO:rolleyes:...asa ca te pup pe portofel
 
Scor reacție
98
[QUOTE="alex02dsa, post: 1160315, member: 38460"
De principiu sunt de acord cu tine. Nu toata lumea trebuie sa mearga la facultate iar pentru anumite meserii nici nu trebuie. Mi se pare penibil sa faci bachelor, master ASE si dupa sa fii casier la supermarket.
Dar acuma nu stiu ce realizari ai tu, n-am vazut sa fii castigat premiul nobel pentru fizica.

Nu am castigat...si nici nu o voi face...dar cum o "diva" ca tine se lauda cu vacante exotice,lux, ar trebui sa vezi si ce masini conduc eu si ce vacante am eu inainte sa vb...din care ar fi cam greu sa le ai din salariul de la INNO:rolleyes:...asa ca te pup pe portofel[/QUOTE]

esti frate cu Versace?

cocalar-1.jpg
 
Sus