Gentle + Green VS WINTER + ZIG

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu am castigat...si nici nu o voi face...dar cum o "diva" ca tine se lauda cu vacante exotice,lux, ar trebui sa vezi si ce masini conduc eu si ce vacante am eu inainte sa vb...din care ar fi cam greu sa le ai din salariul de la INNO:rolleyes:...asa ca te pup pe portofel
Eu nu lucrez pentru INNO, ghinion si sunt destul de convins ca platesc impozit cat ai tu venit, asa incat nu are rost sa intreb nimic.
Iti doresc mult succes cu masina ta inmatriculata in Bulgaria, un cazan din 95!
Repet ca eu nu ma laud, sunt doar unii pe aici care mor de grija mea, motiv pentru care ma simt nevoit sa le raspund ca nu e nevoie.
 

DeletedUser47387

cazan din 95 conduci tu..eu am un mercedes cla din 2012...nu zic poate chiar ai impozitul cat venitul meu..nu te cunosc
Si vezi ca tu te-ai bagat in seama cu mine:p
 

DeletedUser47387

cocalar-1.jpg

esti frumos... ce mai?:))))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
cazan din 95 conduci tu..eu am un mercedes cla din 2012...nu zic poate chiar ai impozitul cat venitul meu..nu te cunosc
Si vezi ca tu te-ai bagat in seama cu mine:p
Felicitari, sper ca nu e in garaj mereu (am zis garaj? voiam sa zic afara, in ploaie). Intelegi tu, criza petrolului si alte d'astea.
Eu vad, ce nu inteleg este de ce te mai bagi tu inseama pe aici, nu e ca si cand ai mai exista. Esti nimic, nada, 0, pardon 26.
 
Scor reacție
98
Parte 1:
Triburi: Gentle, Gentls, green
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 234
Tabăra 2: 8
Diferență: 226

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,001,254
Tabăra 2: 63,475
Diferență: 1,937,779

chart
 

DeletedUser47387

Felicitari, sper ca nu e in garaj mereu (am zis garaj? voiam sa zic afara, in ploaie). Intelegi tu, criza petrolului si alte d'astea.
Eu vad, ce nu inteleg este de ce te mai bagi tu inseama pe aici, nu e ca si cand ai mai exista. Esti nimic, nada, 0, pardon 26.

stai linistit ca nu duc lipsa ...dar totusi mersi de griji

mai spun o data forumul e pentru toata lumea:D
 

DeletedUser45667

nici pe tine nu te vad pe 53...sau vre-o realizare pe tw-stats..dar in fine...du-te inapoi in grota aia de unde ai iesit si scuteste-ne de comentari de genu...forumul e pentru oricine...



da facultate nu am...dar Bac-ul e luat din prima ...nu am mers la facultate?...da dar am alte realizari pe care tu sunt sigur ca nu leai facut(ma iau dupa poze :p)...si lasa acuzatile astea penibile...ca deja o dai in vrajeala :rolleyes:



Daca nu veneai tu nu stiam acest lucru niciodata:eek:...ai stat mult sa te gandesti la acest comentariu foarte iteligent care te depase si pe tine si pe neatache?...sau lai copiat de pe google?:))


Ca tu nu sti unde sa ma cauti pe harta, e problema ta. Sunt pe 53 inca si o duc chiar foarte bine. Spre diferenta de altii...pana una alta, Alin a postat o statistica mai sus...un micut organizat al nostru..Ah, tu nu stiai ca a fost..Am uitat ca ai fost eliminat de pe 53..Asta e...Acum sa vina scuzele, pretextele si alte cele...
 

DeletedUser29124

Parte 1:
Triburi: Gentle, Gentls, green
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 234
Tabăra 2: 8
Diferență: 226

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,001,254
Tabăra 2: 63,475
Diferență: 1,937,779

chart

Asta e viol deja...
 

DeletedUser47387

Ca tu nu sti unde sa ma cauti pe harta, e problema ta. Sunt pe 53 inca si o duc chiar foarte bine. Spre diferenta de altii...pana una alta, Alin a postat o statistica mai sus...un micut organizat al nostru..Ah, tu nu stiai ca a fost..Am uitat ca ai fost eliminat de pe 53..Asta e...Acum sa vina scuzele, pretextele si alte cele...

inca nu mam uitat pe margine dupa tine..poate acolo te gasesc:oops:...poate chiar esti vecin cu mine cine stie ce fantoma joaca:))..incat nuti zici nicku inseamna ca ti rusine cu realizarile tale:D
 
Scor reacție
98
Parte 1:
Triburi: Gentle, Gentls
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 202
Tabăra 2: 5
Diferență: 197

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,737,678
Tabăra 2: 43,962
Diferență: 1,693,716

chart
 

DeletedUser41053

A trecut 1 luna de cand am iesit de pe 53, si tot sunt in top'uri tinere ! :))
Decat sa iti folosesti timpul afland cate zile are un an, mai bine ai incerca sa joci triburile.... ca totusi asta trebuie sa facem aici.

Eu nu inteleg de ce te lauzi cu inamicii invinsi in aparare. Cand tu nu ai facut nimic ci tribul in care ai fost ti-a trimis sprijin. Tu ca jucator esti un zero si ti-am demonstrat. Cum tribul a retras trupele de la tine ai inceput sa pierzi sate pe banda rulanta.

Ce tot zici de lumea 56 si acol ai fost concediat din trib si erai farmat ...
 

DeletedUser33394

El si rafa, se lauda cu niste realizari, de care mie unul mi-ar fi rusine sa le am:))):confused:
 
Scor reacție
98
Eu nu inteleg de ce te lauzi cu inamicii invinsi in aparare. Cand tu nu ai facut nimic ci tribul in care ai fost ti-a trimis sprijin. Tu ca jucator esti un zero si ti-am demonstrat. Cum tribul a retras trupele de la tine ai inceput sa pierzi sate pe banda rulanta.

Ce tot zici de lumea 56 si acol ai fost concediat din trib si erai farmat ...

Nu înteleg de ce îți mai bați capul cu crescători de sate, se tot laudă cu trofeul ăla, dar 90% din inamicii aia sunt doar din încasat, nu-i nimic de laudă in asta, cum s-a retras deful de la el, a picat ca un ra*** o_O
 
Ultima editare:
Scor reacție
98
Hai cu stergereaaaaaa

Parte 1:
Triburi: Gentle, green, Gentls
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 278
Tabăra 2: 10
Diferență: 268

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,321,954
Tabăra 2: 81,811
Diferență: 2,240,143

chart



Parte 1:
Triburi: Gentle, green, Gentls
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,108
Tabăra 2: 175
Diferență: 933

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,952,151
Tabăra 2: 1,166,128
Diferență: 6,786,023

chart
 

DeletedUser45063

Tabăra 2: 175, nu are cum! 200 au fost luate numai de la noi:)))
 

DeletedUser47488

Hai cu stergereaaaaaa

Parte 1:
Triburi: Gentle, green, Gentls
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 278
Tabăra 2: 10
Diferență: 268

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,321,954
Tabăra 2: 81,811
Diferență: 2,240,143

chart



Parte 1:
Triburi: Gentle, green, Gentls
Parte 2:
Triburi: Zig!?!, Zig?!?

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,108
Tabăra 2: 175
Diferență: 933

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,952,151
Tabăra 2: 1,166,128
Diferență: 6,786,023

chart


bravo...sunteti buni :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
nici pe tine nu te vad pe 53...sau vre-o realizare pe tw-stats..dar in fine...du-te inapoi in grota aia de unde ai iesit si scuteste-ne de comentari de genu...forumul e pentru oricine...



da facultate nu am...dar Bac-ul e luat din prima ...nu am mers la facultate?...da dar am alte realizari pe care tu sunt sigur ca nu leai facut(ma iau dupa poze :p)...si lasa acuzatile astea penibile...ca deja o dai in vrajeala :rolleyes:



Daca nu veneai tu nu stiam acest lucru niciodata:eek:...ai stat mult sa te gandesti la acest comentariu foarte iteligent care te depase si pe tine si pe neatache?...sau lai copiat de pe google?:))
tu de ce mai umbli pe aici?
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
da si el din taste .. macar pe forum (intretine atmosfera)..

ai... sa ii dai si lui 1 punct premium, pentru prestatie ? :rolleyes:
 
Sus