(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser41053

Eu inca astept statistica :rolleyes:

Dar stai ca nu e ... asta e buna, la voi se lasa internele si la noi internele is luate cu japca
 

DeletedUser48075

lasa aburelile! sari cu statistica. Si daca nu esti in satre sa iti sustii afirmatiile, fugi si canta la alta masa!


Satra?Rakanishu asa iti vorbeste echipa ta profesionista de admini?Asa exemplul dati voi comunitatii?:D
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Satra?Rakanishu asa iti vorbeste echipa ta profesionista de admini?Asa exemplul dati voi comunitatii?:D
Vezi ca aberezi. Membrii echipei sunt oameni si ei, simplii jucatori pe aceasta lume. Nu amestecati lucrurile ca n-o sa iasa bine. Nu mai fluierati in biserica :rolleyes:
 
Ultima editare:

DeletedUser48075

Vezi ca aberezi. Membrii echipei sunt oameni si ei, simpli jucatori pe aceasta lume. Nu amestecati lucrurile ca n-o sa iasa bine. Nu mai fluierati in biserica :rolleyes:

Ce aberez?Daca eu apelam la acest cuvant "satra" ma trezeam banat.Daca sunt si ei oameni,hai sa fim toti oameni(ce deja suntem) si sa incepem sa injuram,"sa ne facem de cap" pe extern.Ce ai zice de asta?


Ca aberez si ca putem face asta,doar suntem "simplii" oameni?

V-am mai zis,va faceti ce nu trebuie,mai mancati si ce nu e decent si zeus trebuie sa inceapa sa impinga pietrele vale,sa aiba si el o ocupatie ca pe extern nu ii merge,nici pe harta,macar cu pietrele.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu, doar ca sa nu va legati de anumite treburi ce nu-si au rostul aici. Clar ca lumina zilei.
In alta ordine de idei vezi ca te repeti si hotarasta-te odata. Mai devreme ziceai ca ne pricem numai la bascalie, acuma o dai in gard cu altceva.
Intoarce vinylul si da play.

Ce aberez?Daca eu apelam la acest cuvant "satra" ma trezeam banat.Daca sunt si ei oameni,hai sa fim toti oameni(ce deja suntem) si sa incepem sa injuram,"sa ne facem de cap" pe extern.Ce ai zice de asta?


Ca aberez si ca putem face asta,doar suntem "simplii" oameni?

V-am mai zis,va faceti ce nu trebuie,mai mancati si ce nu e decent si zeus trebuie sa inceapa sa impinga pietrele vale,sa aiba si el o ocupatie ca pe extern nu ii merge,nici pe harta,macar cu pietrele.
Am impresia ca tu citesti alt forum.
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Ce aberez?Daca eu apelam la acest cuvant "satra" ma trezeam banat.Daca sunt si ei oameni,hai sa fim toti oameni(ce deja suntem) si sa incepem sa injuram,"sa ne facem de cap" pe extern.Ce ai zice de asta?
:O a fost o simpla gresala de tastare. 2 litere inversate. gresala care nu a aleterat cu absolut nimic continutul. se intelegea foarte clar mesajul.

nici macar la rastalmacit cuvintele nu sunteti buni :)))
 

DeletedUser48075

Nu, doar ca sa nu va legati de anumite treburi ce nu-si au rostul aici. Clar ca lumina zilei.

Vorbeste cardul din tine sau spamerul din tine?

Nu uita de unde ai plecat,din zig,in timp ce faceai tribul green in toate felurile pe extern,pe forumul intern apoi ai intrat in green(bbbbbbackstabber) si apoi sa vorbesti numai de rau de fostul tau trib,sa ii faci in toate felurile.

EDIT: Ai demonstrat caracterul tau,ar trebui sa te apuci si tu de impins pietre la vale.

Hai ca ma opresc ca nu am cu cine*deja am primit o alerta*,am vorbit ce nu trebuia deja . :)

O seara placuta
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
98
[1/7/2017 11:05:52 AM] Sincu.Cristi: bv
[1/7/2017 11:06:04 AM] Sincu.Cristi: niste recrutari din D9 nu mai poti face :D
[1/7/2017 11:06:06 AM] Sincu.Cristi: ?
[1/7/2017 11:06:20 AM] Stamatescu / Alin: nu stiu sa vad :)
[1/7/2017 11:06:40 AM] Sincu.Cristi: jucam si noi cum joaca ei
[1/7/2017 11:06:44 AM] Sincu.Cristi: ca altfel nu merge


[1/23/2017 1:45:01 PM] Sincu.Cristi: chiar te rog
[1/23/2017 1:45:13 PM] Sincu.Cristi: recruteaza ce poti
[1/23/2017 1:45:38 PM] Sincu.Cristi: din pacate de noi nu se lipeste nimic
[1/23/2017 1:45:39 PM] Sincu.Cristi: :(


[1/24/2017 12:46:04 PM] Sincu.Cristi: la inca un organizat de genu asta
[1/24/2017 12:46:08 PM] Sincu.Cristi: noi suntem pa
[1/24/2017 12:46:18 PM] Sincu.Cristi: pt ca nimeni dintre cei care au stat pe conturi nu mai stau
[1/24/2017 12:46:27 PM] Sincu.Cristi: 1 nu a invatat la examene
[1/24/2017 12:46:30 PM] Sincu.Cristi: 1 nu a dormit
[1/24/2017 12:46:38 PM] Sincu.Cristi: eu am ramas in urma cu invatatu
[1/24/2017 12:46:47 PM] Sincu.Cristi: nu putem face fata la un organizat de genu asta
[1/24/2017 12:46:55 PM] Sincu.Cristi: au de 3 ori mai multe sate decat noi
[1/24/2017 12:47:00 PM] Sincu.Cristi: si tot pe noi ne ataca
[1/24/2017 12:47:02 PM] Sincu.Cristi: :X
[1/24/2017 12:47:16 PM] Sincu.Cristi: ieri am iesit cu -25 de sate
[1/24/2017 12:47:23 PM] Sincu.Cristi: azi nu avem ce trupe sa bagam in sate
[1/24/2017 12:47:30 PM] Sincu.Cristi: dau resturi de fulluri si iau sate
[1/24/2017 12:47:37 PM] Sincu.Cristi: ne-au tocat ...
[1/24/2017 12:48:21 PM] Sincu.Cristi: sa va ganditi ce faceti ca asa noi nu mai jucam
[1/24/2017 12:50:15 PM] Sincu.Cristi: noi o sa dam drumu la barbare pe 2 zone
[1/24/2017 12:50:18 PM] Sincu.Cristi: ca sa facem aparare
[1/24/2017 12:50:32 PM] Sincu.Cristi: dar pana se face am avea nevoie de cateva ferme sprijin de la voi
[1/24/2017 1:19:38 PM] Stamatescu / Alin: revin in 2 ore
[1/24/2017 1:19:41 PM] Stamatescu / Alin: si facem o confa

ups
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Vorbeste cardul din tine sau spamerul din tine?

Nu uita de unde ai plecat,din zig,in timp ce faceai tribul green in toate felurile pe extern,pe forumul intern apoi ai intrat in green(bbbbbbackstabber) si apoi sa vorbesti numai de rau de fostul tau trib,sa ii faci in toate felurile.

Hai ca ma opresc ca nu am cu cine,deja am primit o alerta,am vorbit ce nu trebuia deja . :)

O seara placuta.
Iar ai citit alte forumuri. Da, m-am contrat cu cei din Green, pentru ca erau dusmani la vremea respectiva dar nu am jignit, iar de facut in toate felurile cu atat mai putin, nu-mi sta in caracter. Drept dovada, eu am 3 avertismente in peste 6 ani de forum, sa-ti fac si un desen acum?
Tu ar trebui sa primesti mai multe alerte, pe tot ecranul atunci cand incepi sa aberezi ca sa nu mai postezi.
EDIT: Cand am iesit eu din Zig, eu am acordat PNA jucatorilor si nu mi-am blindat contul cu trupe din Green desi puteam sa o fac. Intelegi diferenta de nivel? :)
 

DeletedUser48075

Iar ai citit alte forumuri. Da, m-am contrat cu cei din Green, pentru ca erau dusmani la vremea respectiva dar nu am jignit, iar de facut in toate felurile cu atat mai putin, nu-mi sta in caracter. Drept dovada, eu am 3 avertismente in peste 6 ani de forum, sa-ti fac si un desen?
Tu ar trebui sa primesti mai multe alerte, pe tot ecranul atunci cand incepi sa aberezi ca sa nu mai postezi.

Nu stii cat radeam de tine cand citeam ce scriai dupa ce ai intrat in green,sa iti ajungi sa iti faci asa colegii dupa ce ai jucat cu ei,chit ca i-ai tradat ( AKA BACKSTABB) ,macar trateaza-i domnule cu respect.Daca alea nu erau jigniri ,nu stiu cum se numesc jignirile pentru tine,cred ca doamna Maram stie mai bine cum sa injure si cum sa trateze o persoana,ar trebui sa ii urmezi exemplul de vocabular elegant ,extravagant si decent.
 

DeletedUser41053

si zeus trebuie sa inceapa sa impinga pietrele vale,sa aiba si el o ocupatie ca pe extern nu ii merge,nici pe harta,macar cu pietrele.

:eek: Ai ramas fara idei si ti-ai gasit sa te legi de pietrele mele ... of of mai mai ...

Nu e ceva nou aline ... am zis ca aveam 2 variante stergere sau sa acceptam oferta lui Vasy :oops::rolleyes:
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu stii cat radeam de tine cand citeam ce scriai dupa ce ai intrat in green,sa iti ajungi sa iti faci asa colegii dupa ce ai jucat cu ei,chit ca i-ai tradat ( AKA BACKSTABB) ,macar trateaza-i domnule cu respect.Daca alea nu erau jigniri ,nu stiu cum se numesc jignirile pentru tine,cred ca doamna Maram stie mai bine cum sa injure si cum sa trateze o persoana,ar trebui sa ii urmezi exemplul de vocabular elegant ,extravagant si decent.

Nici nu ma intereseaza, nu reprezinti nimic pentru mine, motiv pentru care orice aberatie ai scoate, nu ma pasioneaza. Cred in schimb ca citeai conferinta Zig dar nu ti-ai dat seama :eek:
Cat despre doamna Maram, facem echipa buna, multumim. Poti sa te opresti cu invidia acum.:D:D:D
 
Scor reacție
98
tache, cand vin oamenii tai la mine ? :))))))))0

[4/7/2017 3:49:50 PM] NeaTache: Alin, noi sa stii ca am facut o companie (rofl) oferim si recompensa pentru cine te gaseste.
 
Sus