(Pokemonii) Gentle vs Green

Alex2peu

member
Scor reacție
9
unnamed a sta sitter la bucinel cand avea ferme full de aparare la primul organizat ... normal ca nu a pierdut sate a avut cu ce sa se apere si un pic ajutat de noi a iesit bine la al 2-lea organizat nu s-au refacut fermele de aparare ... ce e asa de greu de inteles ... la primul val de atacuri nu a pierdut nici un sat dar au dat din scurt pe satele cu adeziuni scazute ... acol nu mai ai ce sa faci ...

Proprietarul s-a lasat de joc si ne-a dat voie sa innobilam satele. Noi am pasat contul voua si majoritatea satelor au ajung in gentle. Nu inteleg ce tot dati cu bucinel. Nu e ca si cum noi am fi avut ceva de castigat de pe urma contului bucinel. Repet majoritatea satelor au ajuns in gentle noi nu am luat 1 sat de la bucinel

P.S. Nimeni de langa bucinel nu a vrut sate de la el. Avea adeziuni scazute am dat mesaje jucatorilor de langa sa bage nobili si pur si simplu nu au vrut.

Statistici Bucinel
Deci dovada ca sunteti slabi,nimeni din green nu le-a vrut..hahha rad si curcile de voi
Si daca le-a luat gentle,le-a luat ca sa va ajute pe voi...nu?
 

DeletedUser48011

8fc0476891284ab58c02f418df46a391.png


Nu mai gasesc butonul de logout. Zeuss. tu l-ai invatat sa atace asa bine? Am impresia ca l-ai fi bagat si p-asta in aia 33 membrii:))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
baga si mie alexandrule ca am ramas fara pp-uri si am auzit ca esti maestru in ale cardului
Lasa ca o sa ai si tu cand o sa cresti mare, daca te pui cu burta pe carte. Daca nu, asta e, nu toti putem sa fim frumosi si destepti :)
a venit cu intarziere..l-ai luat de black friday? :D
eu n-am nevoie ,l-am refuzat,dar trimite la unnamed,are nevoie ca sa va innobileze :D
cred ca procesezi tu mai lent, ori de la rasnita ta.
 

DeletedUser41586

Ba dar mult vorbiți, n-ai văzut așa ceva, care pe care bate până la urmă?

@alex2peu știi că nu mă pot abține așa că mă iau și eu de tine puțin, îmi dai voie? Deci, ce dracu tot te agiți mă atât pe aici că oricum joci doar să înveți lucruri noi. Cam atât pentru azi, revin luna viitoare.

@baron67 Ba cumetros până acum erai tăcut, rupi statistica sau o dai la abureală? Pe bune acum, cu toate că după cele întâmplate aici, nu mai am respect pentru anumiți jucători, insa..Termina-te! Nu ii ajungi nici la degetul mic lui zeuss.(serios vorbind)

@Stegaru Tu, personal, fara nicio jena îți zic, îmi provoci greață.bleeeah

Până una alta, succes Gentle!
Închideți ochii!

Îmi pare bine sa vad ce a pățit green-ul, poate isi revine și madam la normal și încetează să mai judece după aparențe, după trecut, să nu mai facă diferente. Poate daca madam maram era mai calculata altfel ar fi stat lucrurile, dar na, când ești cu nasul în tavan greu te mai dezlipesti.

În concluziones(ce de-astea am:))) liriiiiiiiiiiiiiiiiiiis, pe ei Gentle că nu va mai întâlniți cu ocazia asta:)))
Pupici mici:*:*:*:*:*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12026

culmea ipocriziei , green sa spuna ca nu a fost ajutat de gentle :))))))))
erau numai oameni din gentle pe conturile voastre cand erati atacati :)

#aliniereaplanetelor
 

DeletedUser48152

Doar un lucru e de scris:

E razbunarea dulce dupa Lumea42!!!

"You always meet twice, b#tch@s!"
 
Sus