(Pokemonii) Gentle vs Green

Scor reacție
98
Tu te lauzi cu statistica asta :eek: Cu razboiul asta ... rad si curcile de tine.

Crezi ca ma intereseaza de satele pierdute, sa pierd si 200 chiar imi convine ... asta inseamna 200 de barbare :D

M-am referit la inamici invinsi nu la sate cucerite.. spor la barbare

am obiectiv, top 3 agresor :cool: puneti-va pe facut defensiva
 

DeletedUser8343

Tu te lauzi cu statistica asta :eek: Cu razboiul asta ... rad si curcile de tine.

Crezi ca ma intereseaza de satele pierdute, sa pierd si 200 chiar imi convine ... asta inseamna 200 de barbare :D

Asa trist ai ajuns? sa iei barbare ca pierzi satele la dusmani? :p:p:p
 

DeletedUser41053

Asa trist ai ajuns? sa iei barbare ca pierzi satele la dusmani?

Cum merge 56 am auzit ca si acol ai tradat!!! Mergeai la conducere cu lugu lugu si pe la spate le faceai tichete ... of of mai mai .... si la un jucator care ti-a tinut partea si pe 53 si pe 56.
Haideti sa facem niste pronosticuri ca la fotbal. In cat timp schimba ingerasa tribul? :D
 
Scor reacție
98
Ce imi plac jucatorii astia care fac inamici invinsi in ultimile luni de joc pana atunci nici nu pupa pagina 1 la OD si spre sfarsitul lumii viseata la locul 3 :rolleyes:

Epic ... astia da jucatori

Am avut adversari cam slabuti la defensiva, voi jucati 10 def cu 1 atac, am unde face inamici :D
 

DeletedUser41586

Cum merge 56 am auzit ca si acol ai tradat!!! Mergeai la conducere cu lugu lugu si pe la spate le faceai tichete ... of of mai mai .... si la un jucator care ti-a tinut partea si pe 53 si pe 56.
Haideti sa facem niste pronosticuri ca la fotbal. In cat timp schimba ingerasa tribul? :D

Total neadevarat cred ca o confunzi cu 206cc.
 

DeletedUser48011

Lasa ma Zeuss. ca are balta peste momentan.

8a5bd3d7e34a444cbde18aaff05dfca5.png
 

DeletedUser8343

Cum merge 56 am auzit ca si acol ai tradat!!! Mergeai la conducere cu lugu lugu si pe la spate le faceai tichete ... of of mai mai .... si la un jucator care ti-a tinut partea si pe 53 si pe 56.
Haideti sa facem niste pronosticuri ca la fotbal. In cat timp schimba ingerasa tribul? :D

Pisi ai gresit lumile, suntem la L53 aici nu la L56, rezuma-te la asta ca intrii in off-topic, nu te-a invatat pretena ta regulile? :)
Cred ca incurci borcanele, nici pe L53 nu a tradat nimeni, am iesit ca ne saturaseram de aceeasi placa veche pe care o tot puneati "daca nu va convine iesiti".

Hmm, o fi frumos sa pierzi sate la Gentle? Nici locu' 3 nu mai e ce-a fost ..si cand te gandesti cat te-ai chinuit tu cu internele sa stai locu 1 pe lume atata timp :rolleyes: :D:D:D:D
 
Sus