(Pokemonii) Gentle vs Green

Scor reacție
98
Asta e strategia. Si sate de barbari sunt destule mai ales in k55:p

Nu e nici o frustrare ca pierd locul 1 sau topul sau de ce ma acuzati voi. Eu am acceptat conditiile initiale in care locul 1 era din gentle. Nu sunt genul de persoana sa fug dupa top dar acuzatiile astea vin din partea unor frustrati/frustrate care nu pot sa ajunga la astfel de performante. Am fost si inca sunt locul 1 la inamici invinsi ( sprijin ). Totusi asta inseamna ceva. Am fost pana de curand locul 1 la inamici invinsi in atac. Deci toate astea ar trebui sa spuna ceva despre mine.

P.S. Nu ma laud cu inamici invinsi in aparare. Pentru ca realizarea asta se face numai cu ajutorul tribului. Dar in curand am sa ajung si acol pe locul 1 si multumesc de pe acum tuturor care m-au ajutat sa ajung si acol pe locul 1.

Asa se lauda si bietul kick cu inamici lui :))
 

DeletedUser3547

Pai noobul ce sa stie, doar sa se apere ca splituri n-a invatat nici pana acum sa faca :D:D:D
Iti dai seama Aline ce de inamici invinsi faceti pe razboiul asta? :)
Zise chestia care a fost innobilata de Green dupa ce a tradat ca ultimul caine. Intreaba-l pe cloco cine i-a splituit satele in dimineata in care te-ai afundat si mai mult in cea mai penibila si indoielnica chestie de pe acest joc.

http://ro.twstats.com/ro53/index.php?page=player&mode=conquers&id=1065&type=&pn=-1
 

DeletedUser41053

Zi-mi si mie cum vei proceda pe urmatoarea lume cand o sa faci aliantele :D Ii trimiti pe lumea 53 sa vada cum ati castigat? Ce strategie ati adoptat. Ca ati dat backstab la toti aliatii? :rolleyes:
 

DeletedUser41053

Ooooo dar eu stau ... si am rabdare ce atata graba, ca nu degeaba is ardelean. Oricum ne mai auzim si pe alte lumi;)
 

DeletedUser48236

Doamne cat de n00b poti fii ... depasesti orice limita a realului ... atingi granitele fictivului.
Citeste inca o data posul si mai vorbim. Kick se lauda cu inamici invinsi in aparare.


Numai plange ca nu primesti invitatie in gentle.....
Pana sa aleg singur sa parasesc aceasta lume (53) eram locul 1 inamici invinsi atac, aparare. Si locul 4 sustinator.
Ce de vitejii p aici, ma scuzati dar ce realizari aveti ? Ai cucerit ca primul 1 sat? :))))))))))) ai invins ca al doilea 10.000 ?:))))))))
Stati in umbra unor triburi 1 an de zile si dupa va dati viteji..... nici acum nu aveti inamici invinsi cat aveam eu cand am cedat satele.
 

DeletedUser3547

Tu te dai viteaz ca ai pierdut? Cum vine asta? Tu ai fost scos. Nu mai ai treaba cu lumea asta, ciao.
Pana una alta, Zeuss e in top peste tot. Tu erai in top la inamici si aveai 0 puncte.
2 Zeuss. green 3.175.006 359 8844
Zeuss a fost mult peste cei din Gentle care vor sa fie pe locu 1. Ca dovada, au pus conditie sa nu ia Zeuss locul 1. Asta arata cat de slabi sunt :)). Cu zona faina de farma si interne si tot nu puteau sa-i ia locu 1 lu Zeuss.
 

DeletedUser8343

Zise chestia care a fost innobilata de Green dupa ce a tradat ca ultimul caine. Intreaba-l pe cloco cine i-a splituit satele in dimineata in care te-ai afundat si mai mult in cea mai penibila si indoielnica chestie de pe acest joc.

http://ro.twstats.com/ro53/index.php?page=player&mode=conquers&id=1065&type=&pn=-1

Voi va laudati ca ati luat sate din ZIg cand noi daduseram stergere , cat de penibili sa fiti sa va laudati cu asta :)))
Ca atat te duce si pe tine mintea sa jignesti ce sa zic, stiau si restu, d-asta pe lumea asta aliatii au ajuns sa va innobileze la sfarsit decat sa va primeasca la ei in trib.
In sfarsit ati primit ce meritati.

Pana una alta, Zeuss e in top peste tot. Tu erai in top la inamici si aveai 0 puncte.
2 Zeuss. green 3.175.006 359 8844
Zeuss a fost mult peste cei din Gentle care vor sa fie pe locu 1. Ca dovada, au pus conditie sa nu ia Zeuss locul 1. Asta arata cat de slabi sunt :)). Cu zona faina de farma si interne si tot nu puteau sa-i ia locu 1 lu Zeuss.

Si este degeaba , pana nu o sa mai fie :p:p:p Pierde sate pe banda deja ..si o sa mai piarda.
A ajuns locul 1 pe interne si barbare in mare parte nu neaparat ca a fost vreun zeu de jucator. Este amuzant si ca tu te lauzi cu performantele altuia, avea nevoie de avocat probabil :)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Voi va laudati ca ati luat sate din ZIg cand noi daduseram stergere , cat de penibili sa fiti sa va laudati cu asta :)))
Ca atat te duce si pe tine mintea sa jignesti ce sa zic, stiau si restu, d-asta pe lumea asta aliatii au ajuns sa va innobileze la sfarsit decat sa va primeasca la ei in trib.
In sfarsit ati primit ce meritati.



Si este degeaba , pana nu o sa mai fie :p:p:p Pierde sate pe banda deja ..si o sa mai piarda.
A ajuns locul 1 pe interne si barbare in mare parte nu neaparat ca a fost vreun zeu de jucator. Este amuzant si ca tu te lauzi cu performantele altuia, avea nevoie de avocat probabil :)))

In primul rand tot bati campii pe aici ba cu fantezii, ba cu regulamente. E cazul sa te abtii pentru ca unii dintre noi nu sunt nici jucatori noi, nici nu au pierderi de memorie ca sa isi aduca aminte exact ce si cum si crede-ma ca nu vrei sa intru in detalii.
As vrea sa nu iti mai vad numele pe forumul acestei lumi asa ca te rog ia-ti talpasita!
 

DeletedUser8343

As vrea sa nu iti mai vad numele pe forumul acestei lumi asa ca te rog ia-ti talpasita!

Vrutu e gratis, nu te pune nimeni sa intrii pe aici :p

si ca sa mai updatam statistica putin sa vedem cum plange Green-ul :

Parte 1:
Triburi: green, black
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentls

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 111
Tabăra 2: 358
Diferență: 247

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 884,562
Tabăra 2: 3,231,323
Diferență: 2,346,761

chart
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Voi va laudati ca ati luat sate din ZIg cand noi daduseram stergere , cat de penibili sa fiti sa va laudati cu asta :)))
Ca atat te duce si pe tine mintea sa jignesti ce sa zic, stiau si restu, d-asta pe lumea asta aliatii au ajuns sa va innobileze la sfarsit decat sa va primeasca la ei in trib.
In sfarsit ati primit ce meritati.



Si este degeaba , pana nu o sa mai fie :p:p:p Pierde sate pe banda deja ..si o sa mai piarda.
A ajuns locul 1 pe interne si barbare in mare parte nu neaparat ca a fost vreun zeu de jucator. Este amuzant si ca tu te lauzi cu performantele altuia, avea nevoie de avocat probabil :)))
el omite ca noobul a ajuns pe 1 datorita internelor si barbarelor,pe cand la noi nu s-a dat drumu la barbare cum a fost la ei =)) ++++++++ uitati ca au cucerit jumatate din satele BL care erau goale,sparte de noi,ca noi scoteam BL dintr-un organizat si ei nu erau in stare inca sa dea si ei...si aveau pretentii si faceau gura sa nu cumva sa innobilam noi sate BL in K lor..iti dai seama cat de penibili
 
Ultima editare:

maram

Game Suport
Scor reacție
17
penibil esti tu, care nu ai trecut de 30 de sate pe lumea asta.
de altfel pe nicio lume n-ai facut nicio branza. :))
 

DeletedUser3547

el omite ca noobul a ajuns pe 1 datorita internelor si barbarelor,pe cand la noi nu s-a dat drumu la barbare cum a fost la ei =)) ++++++++ uitati ca au cucerit jumatate din satele BL care erau goale,sparte de noi,ca noi scoteam BL dintr-un organizat si ei nu erau in stare inca sa dea si ei...si aveau pretentii si faceau gura sa nu cumva sa innobilam noi sate BL in K lor..iti dai seama cat de penibili
Tu chiar esti spalat pe creier? Pune statistici sa vedem cum a ajuns pe locul 1.
Nu ma surpinde ca te faceau colegii tai in toate felurile pe privat acum putin vreme :)))))) cand la fel debitai tot felu de mizerii pe extern.
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
el omite ca noobul a ajuns pe 1 datorita internelor si barbarelor,pe cand la noi nu s-a dat drumu la barbare cum a fost la ei =)) ++++++++ uitati ca au cucerit jumatate din satele BL care erau goale,sparte de noi,ca noi scoteam BL dintr-un organizat si ei nu erau in stare inca sa dea si ei...si aveau pretentii si faceau gura sa nu cumva sa innobilam noi sate BL in K lor..iti dai seama cat de penibili

Ce penibil esti tu =))))))))


Parte 1:
Jucători: Zeuss.
Parte 2:
Triburi: green, black

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 33
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 277,666
Tabăra 2: 210,424
Diferență: 67,242

chart







Parte 1:
Jucători: Unnamed.
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentls

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 193
Tabăra 2: 107
Diferență: 86

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,579,621
Tabăra 2: 864,771
Diferență: 714,850

chart




Hai... bag-o pe aia ca pentru unnamed erau conturi cedate :D :D :D
 

DeletedUser41586

Azi ești, mâine nu mai ești.

Ce atâta drama pe aici, îmi vine să și vomit. Multi zmei dau in taste acum după cele întâmplate când înainte nu aveau tupeu nici măcar sa salute.
Și e vorba de tine Alex, și să nu comentezi,taci că îți trag și două palme.
La fel ca pe 51, zmeu pe forum, bufon in trib și preș pe hartă, te luai de alții (și de mine de altfel) care tu erai top 1000, te bătea un noob care de-abia de apucase de triburile(învățat de enyx și ceilalți) și găseai de comentat. Când o să ajungi tu,nu zic loc 1 sau top 3 că cer prea mult, dar macar top 10-25 atunci sa dai in tastatura aia(nici aia nu e luată de tine vezi că îți superi părinții), deci mai moale că două zile îți patinează buricul.
Când o să înveți să joci, atunci sa comentezi până una alta ramai in umbra și nu mai iesii in fata că tot acolo ramai(adică în umbra ba!)
 

DeletedUser41586

Ce penibil esti tu =))))))))


Parte 1:
Jucători: Zeuss.
Parte 2:
Triburi: green, black

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 33
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 277,666
Tabăra 2: 210,424
Diferență: 67,242

chart







Parte 1:
Jucători: Unnamed.
Parte 2:
Triburi: Gentle, Gentls

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 193
Tabăra 2: 107
Diferență: 86

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,579,621
Tabăra 2: 864,771
Diferență: 714,850

chart




Hai... bag-o pe aia ca pentru unnamed erau conturi cedate :D :D :D

Ce conturi cedate mă? E prima lui lume în care e și el mai sus in clasament și il găsiți de comparat?
 

DeletedUser45063

ingeraso nu vreau sa te opresc din mancat ... dar intr-adevar, zeus a crescut numai pe interne. ai niste concepte de bate orice:)) cred ca esti singura de aici care nu are dreptul de a comenta. te mai iei si de altii ca nu stiu sa faca split-uri, chiar tu te iei de calitatea altora de a juca triburile. cred ca faci minuni cu gura, ca esti cea mai buna la dat din ea.

Parte 1:
Jucători: Zeuss.
Parte 2:
Triburi: green, black

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 33
Diferență: 10

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 277,666
Tabăra 2: 210,424
Diferență: 67,242

chart
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8343

Parte 1:
Jucători: Zeuss.
Parte 2:
Triburi: green, black

Timeframe: Dintotdeauna

Nu stiu cine esti pe joc, dar nici nu ma intereseaza prea tare, nu esti suficient de bine informat.
Este irelevanta statistica ta :)
Au fost multi dati afara dar care au fost jucatori din GREEN/ BLACK innobilati de zeuss, maram ori gasca vesela si care erau rezervati dinainte de a fi concediati/ anuntati la interne. Daca tot iti place tw-statsul te las sa cauti sa te convingi singurel.

Eu iti las aici doar cateva exemple:

Sat de barbari (467|512) K54 9,476 CoR.Ad1tzu Zeuss. [green] 2017-04-12 03:56:50

Sat de barbari (453|520) K54
8,755 CoR.Ad1tzu Zeuss. [green] 2017-04-11 16:51:48

Sat de barbari (439|509) K54 9,837 CoR.Ad1tzu Zeuss. [green] 2017-04-08 16:00:05

Sat de barbari (431|502) K54 9,443 CoR.Ad1tzu Zeuss. [green] 2017-04-08 13:35:36

Sat de barbari (472|526) K54 5,130 Nufugicateprind Zeuss. [green] 2017-01-04 19:10:36
Sat de barbari (473|526) K54 4,904 Nufugicateprind Zeuss. [green] 2017-01-04 16:09:17
Sat de barbari (475|522) K54 8,404 Nufugicateprind Zeuss. [green] 2017-01-04 14:05:11


Nu am spus ca Zeuss. nu ar fi totusi un jucator bun, dincolo de internele si barbarele luate, este. Ce am criticat insa anterior era calitatea lui ca si conducator ..si nu doar eu, si altii.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus