Discutii libere L60 !

DeletedUser24948

Vezi ca are Geoana pe blog tutorial cum sa pui dopul inapoi la sampanie, sa nu le rasuflati si pe astea ca pe alea din IDM, destupate pentru "castigarea" L54 :)))
Glumesc bro, ma bucur cand vad ca imi urmaresc fanii jocul, va pup pe toti si va astept la autografe!
 

DeletedUser13059

2ien0uN3TaOYprEm56lbAA.png



asta a fost fake ? :)))))))


8jMgQ2ZnTa_kz9ujpf3Ejg.png


data viitoare hai sa iti dau un steag mai bun , poate ai sanse

pana atunci iti pot da pe asta :
LoBKPu_mRIeCDZQo6p3suw.png


ca sa te refaci repede


LKkMuDqpQ7SjBPhEjviwFw.png


si asta cred ca ii ok in caz ca ai ramas fara ppuri iar trupe de farm nu prea ai :(


nizhPr-EQhCDK4pg5Q7ZQg.png


astea nu cred ca are rost , sigurat nu ai curte deci nu te ajuta acuma
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48274

Esti frate cu lucică tu, doar ca el are replici mai bune uneori, tu esti si noob cu arogante de 2 bani, starter de 2 lei (nici macar la nivelul de starter cum e cotzanu nu esti), iar cand vei fi innobilat vei disparea iar de pe extern cum ai mai facut-o.

Junior, chiar asa de mult ma idolatrizezi? "La nivelul de starter cum e cotzanu" :))) ce-ai vrut sa zici cu asta? Apropo, te-ai "reapucat" de recrutat caii, am auzit ca ti-au murit toti azi? :)) Bine, tu oricum nu aveai nevoie de ei, nu farmezi nu? :)))

Asa arogant cum zici tu ca e lucifer, ti a dat cu harta-n cap mai barbarule.

Saracu hannibal, nu stie cum sa fac sa mai creasca si el ca jucator, tot cu lucifer in gurita umbla :)))
 

DeletedUser48123

https://i.gyazo.com/c9a3ec90556d5d53721faf98786e7077.png

Ce sa culci tu ma?:)))Ai fost calcat pe oriunde ai jucat, noroc cu baietii aia ca te cara si pe tine:(

Btw, am vazut ce eficient folosesti tu acea curatare. Asa arogant cum zici tu ca e lucifer, ti a dat cu harta-n cap mai barbarule. Te pup si ai grija poate treci si tu de 1k cai pana dupa craciun:)))

Samy bravo pentru dublarea rației de porumb a olandezului, a dat o replica mai buna, merita o tripla rație pentru maine dimineata

Invata-l sa nu se mai laude cu rapoarte de la altii ;)
P.S. olandezule, numai porumb ai in dietă? :))
 

DeletedUser48123

huehehe ăsta săracu' nici nu se încadrează în "sferturi de full-uri". poate la sferturi de sferturi :))

Si iti sare pestele (pardon, porumbul) din farfurie din cauza la cum a fost atacul? :))) pana una alta tu esti no name pe harta, iar frustrarea ca nu ai echipa se vede.(te dai bine pe langa samy poate poate iti oferă si tie un stiulete :)) ). La somnic ca maine te pune absent si vine mami la scoala, iar pe urma iti taie abonamentul la internet daca mai stai pe aici pe extern
 

PRADA

member
Scor reacție
6
:)))) fugi tare că întreabă curătarea de tine, name-ule pe hartă care esti tu! hahahahuehehehe
 

DeletedUser48123

Junior, chiar asa de mult ma idolatrizezi? "La nivelul de starter cum e cotzanu" :))) ce-ai vrut sa zici cu asta? Apropo, te-ai "reapucat" de recrutat caii, am auzit ca ti-au murit toti azi? :)) Bine, tu oricum nu aveai nevoie de ei, nu farmezi nu? :)))



Saracu hannibal, nu stie cum sa fac sa mai creasca si el ca jucator, tot cu lucifer in gurita umbla :)))


Pai măi lucică mi s-a plans azi un prieten din gardul vecin ca ii mai apar furnici si gândăcei prin casă acum cu venirea toamnei si ce sa faca pentru a-i extermina si mi-am amintit de tine cum ai fost tu exterminat pe toate lumile precum un gândăcel si ma gandeam sa te salut si eu cu bocancul asa cum meriti :D
 

DeletedUser48274

Pai măi lucică mi s-a plans azi un prieten din gardul vecin ca ii mai apar furnici si gândăcei prin casă acum cu venirea toamnei si ce sa faca pentru a-i extermina si mi-am amintit de tine cum ai fost tu exterminat pe toate lumile precum un gândăcel si ma gandeam sa te salut si eu cu bocancul asa cum meriti :D

:))))) doamne dai minte ca e vai de picioare, alea fara bocanc, doar esti un descult cu sfert de sfert, ma intelegi? :))) Astepta lista cu "jucatorii" care m-au "exterminat", la nivel individual bineinteles, nu comparam un trib intreg vs 1 singur jucator, totusi, am si eu limitele mele :))))

1.gif
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Asa faci cand il vezi pe samy cu porumbul?

Hahahahahahue fac când văd nubi d'al de tine, cu productie zilnică mai mică decât a unui barbar.
Hahahahahahue fac când văd nubi d'al de tine, cu mai multe puncte decât trupe + inamici învinsi adunate.
Hahahahahahue fac când văd nubi d'al de tine, care se bat în piept cu meritele altor colegi de pe alte lumi..
Hahahahahahue fac când văd nubi d'al de tine, frustrat că e luat la misto de toată lumea.. dar îti place.
Doar în răspusurile date mie ai făcut name-dropping ba de samy, ba olandezu, ba nush care lucică si toti te-au trimis la colt.
Asta cauti, să fii dominat public? :))
 

DeletedUser48123

Hahahahahahue fac când văd nubi d'al de tine, cu productie zilnică mai mică decât a unui barbar.
Hahahahahahue fac când văd nubi d'al de tine, cu mai multe puncte decât trupe + inamici învinsi adunate.
Hahahahahahue fac când văd nubi d'al de tine, care se bat în piept cu meritele altor colegi de pe alte lumi..
Hahahahahahue fac când văd nubi d'al de tine, frustrat că e luat la misto de toată lumea.. dar îti place.
Doar în răspusurile date mie ai făcut name-dropping ba de samy, ba olandezu, ba nush care lucică si toti te-au trimis la colt.
Asta cauti, să fii dominat public? :))


Ti se pare ca imi pasă de ce zic gâştele ca tine hrănite de samy?:)))))))
Name-dropping? :))))) ai putina engleza pe la gura asa cum ai si putin gri :))))
 

DeletedUser48123

Cred ca e cel mai slab barbar de e harta :D

Asta a fost slabă, gata, nu iti mai primesti rația..bine gâsco ca ai invatat sa zbori si te hrănesc trecătorii :)))


:))))) doamne dai minte ca e vai de picioare, alea fara bocanc, doar esti un descult cu sfert de sfert, ma intelegi? :))) Astepta lista cu "jucatorii" care m-au "exterminat", la nivel individual bineinteles, nu comparam un trib intreg vs 1 singur jucator, totusi, am si eu limitele mele :))))

Vezi atașament 2173


Tu mereu esti 1 vs multi :))) macar sfert de sfert decat gri si ruşinea hărții pe fiecare lume:))))

Ai pus poza cu gaşca olandezului cand au aratat ca oamenii si nu erau gâşte?
 

DeletedUser13059

just elite iar are probleme ? cred ca am inteles faza cu hegemonia , cred ca merge sa facem si o melodie


Yo yo yo vine just cu hegemonia
Baga trupele'n in hemoragie
Rupe harta , plange satu
Baga pepeul , da baga pepeul

asta este , acuma trebuie sa iti iei tocurile si treci la facut pepeuri , yo yo yo just cu hegemonia



asa ca stai culcat ca esti noob ;)


mr ca ca vezi ca te vede adiflok care se leaga de altii cum scriu aici in limba romana si posibil sa te inobileze intern pentru ca cand vede asa ceva ii creste tensiunea asa ca nu te tot ca ca pe aici

220px-Khoya_krish.jpg


ca tot vorbeai de nush care sa isi mance porumbul , dupa ce termina sa iti lase tie coceanul sa te stergi de ca ca n0.0b
 
Ultima editare de un moderator:

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Ursule, da l-ai vazut tu sa joace aici? A zis el ca joaca aici? Am auzit ca nu are timp de joc, nu el e pe cont e un prieten de-al lui el nu a jucat niciodata pe 60
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ti se pare ca imi pasă de ce zic gâştele ca tine hrănite de samy?:)))))))
Name-dropping? :))))) ai putina engleza pe la gura asa cum ai si putin gri :))))

Mă da' tu poti să dai un mesaj în care sa nu mai inviti pe cineva la gangbang?:))
Nu contează dacă îti pasă sau nu, ce e indibutabil e că îti place, altfel n-ai mai cersi asa mult public shaming
 
Sus