Ce urmeaza? :)

  • Autor subiect DeletedUser48551
  • Data de început

DeletedUser29124

Exact. ;) Chiar imi permit multe, diferit de unii, cu frustrari. :cool:
Hai, mai jucati si pe harta, ca pe extern sunteti cei mai buni. Oricum , pe sudul ala, va tot pregatiti backstab-urile, unii celorlalti, ca niste spartani, ce sunteti. Va place sa aratati mult, cu degetul ala care l-ati tot tinut prin gura si alte orificii. :rolleyes:
Alex, tot fara creier conectat, tastezi si te bagi in seama singur? Fa un bine natiunii si rezolva problema "scurtciurcuitatului" (a se citi, ce nu ai tu, cand scrii pe forum), inainte sa dai cu mucii in caviar, pe aici. P.S.: Sa nu uiti sa pui capacul la pateu. :D


Bravo! Felicitari! Mergi mai departe cu trei de "DA"...Esti cel mai serios candidat pentru titlul; "Mascariciul forumului lumii 60" !
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Exact. ;) Chiar imi permit multe, diferit de unii, cu frustrari. :cool:
Hai, mai jucati si pe harta, ca pe extern sunteti cei mai buni. Oricum , pe sudul ala, va tot pregatiti backstab-urile, unii celorlalti, ca niste spartani, ce sunteti. Va place sa aratati mult, cu degetul ala care l-ati tot tinut prin gura si alte orificii. :rolleyes:
Alex, tot fara creier conectat, tastezi si te bagi in seama singur? Fa un bine natiunii si rezolva problema "scurtciurcuitatului" (a se citi, ce nu ai tu, cand scrii pe forum), inainte sa dai cu mucii in caviar, pe aici. P.S.: Sa nu uiti sa pui capacul la pateu. :D

Saracul de tine, iar te-ai descris pe tine. Si melodia ti se potriveste, pofta buna! :oops:
 

DeletedUser48578

Bravo! Felicitari! Mergi mai departe cu trei de "DA"...Esti cel mai serios candidat pentru titlul; "Mascariciul forumului lumii 60" !

A aparut si fidelul forumului extern :)) Ia un cadou, de sezon ;)

jucarie_caine_pet_expert_os_christmas_verde_18_cm.jpg
 

DeletedUser30525

voi va certati, iar in timpul asta altii recretueaza...

:D
Era de asteptat ca nwo sa nu reziste
Urat insa ce au facut unii "lideri"
E unu inca trecut la profil dar e deja plecat dupa alte fuste.
Sigur o sa mai aiba pe alte lumi jucatori in trib.
:D
O sa vedem ce iese din asta.
 

DeletedUser48578

green, asteapta un aliat , in umbra caruia sa supravietuiasca si voi asteptati de la ei?
Daca nu o sa apara, vor sterge conturile ca niste campioni, incontestabili, cum se stiu ei, pe orice harta :))
 

DeletedUser46527

green, asteapta un aliat , in umbra caruia sa supravietuiasca si voi asteptati de la ei?
Daca nu o sa apara, vor sterge conturile ca niste campioni, incontestabili, cum se stiu ei, pe orice harta :))

Tu sigur canti la masa buna ? Cont suport fugi de aici
 
Sus