Ce urmeaza? :)

  • Autor subiect DeletedUser48551
  • Data de început
Scor reacție
98
Forța GREEN :))))))))) adevarata valoare green, pe 53 nu au avut timp să își arate această fata pentru ca nu s-au putut dezvolta cum au vrut ei:))

Just,de ce crezi ca au facut alianta cu voi? Ca sa ne scoateți si apoi sa va scoată pe voi

Merg sa imi iau popcorn si suc :))
 

DeletedUser41053

Sunteti niste backstabberi de toata jena...asta sunteti. Puteti completa lista celor din Gentle cu voi ;)

Noi am incercat sa ajungem la un numitor comun dar nu s-a putut ... v-am propus fuziune ne-ati refuzat ... in schimb voi ati recrutat NWO ... era clar ca nu aveam acealeasi interese ...

Nu inteleg de ce ne tot comparati cu gentle .... acolo cu 2 saptamani inainte sa ne dea backstab am stabilit de comun acord conditiile de fuziune ... urma sa scape ei de niste interne (asa ne-au zis) si sa facem fuziunea ... aici noi am venit cu propunerea de fuziune si ne-ati refuzat ... deci ... unde e asemanarea ?! :confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41053

Forța GREEN :))))))))) adevarata valoare green, pe 53 nu au avut timp să își arate această fata pentru ca nu s-au putut dezvolta cum au vrut ei:))

Just,de ce crezi ca au facut alianta cu voi? Ca sa ne scoateți si apoi sa va scoată pe voi

Merg sa imi iau popcorn si suc :))

Incredibil e aici ...e drept ... a venit iarna nu te mai poti ascunde in cucuruz :D hai sa iti zic ceva ... nu am avut alianta cu ei cand v-am scos pe voi ... am avut un pna ... Ei au vrut alianta cu noi si ne-au zis ca vor sa facem fuziune mai incol ... eh de data asta nu am mai vrut sa astept cum am facut pe L53 ...
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Forța GREEN :))))))))) adevarata valoare green, pe 53 nu au avut timp să își arate această fata pentru ca nu s-au putut dezvolta cum au vrut ei:))

Just,de ce crezi ca au facut alianta cu voi? Ca sa ne scoateți si apoi sa va scoată pe voi

Merg sa imi iau popcorn si suc :))
Ai scos capul din coceni? :eek:
De ce mai aduci tu in discutie 53? Pe 60 a fost 1 vs 1 (fara 30k pp) cum ar zice colegul Br, ati luat bataie sora cu moartea de la green. Ce mai cauti pe aici?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
cum se face ca voi deja aveti satele alea din granita blindate? sunt de azi noapte miscari de trupe pe la voi si mai aveti si curajul sa iesiti pe aici :))

pai ce sa vorbeasca papaya cu tine cand tu habar nu ai sa discuti ?
Azi-noapte? Dar nu ti se pare normal? Am anuntat ca inceteaza alianta, am dat circulara aferenta si ne mobilizam. Daca tribul in care ai intrat recent nu face acelasi lucru, nu-i problema mea. Ghinion.
Ma cunosti tu pe mine? Ai discutat vreodata? Nu. Atunci vorbesti mult, prost si fara rost.
 

DeletedUser30525

Oooo, ati aparut ? :))))))
Frumos...frumos de tot.
Cine sa va blocheze cand voi nu ati fost in stare sa atacati la 1 ora cu nobilii de voi pe Shooter ?!
Cine ?!
L-ati recrutat de frica, nu din alte motive.
Nu v-a blocat nimeni cu nimic. Ati avut un avans de 3-4-5 ore mi se pare din momentul in care eu v-am anuntat pe voi ca inchidem alianta cu NWO. Puteati sa rezervati sate daca se dorea urcarea voastra spre nord in tot acel timp. Apoi iarasi o alta mare dezinformare. Am venit cu sate sa vi le cedam inspre nord, ati refuzat total pe motiv ca voi vreti sate de peste 3k :))))
Bai, sunteti penibili rau de tot.
Zeule, tu taci ca esti degeaba oricum.
Kamp, v-ati facut de ras mai ceva ca Gentle.
V-am asteptat sa discut cu voi, sa punem lucrurile in discutie, sa analizam si sa gasim solutii. Unde erati ? ......de duminica nu a raspuns pe skype deloc. ..... a zis ca discutam cand reveniti, si asta a spus-o chiar ieri :)))
Deci cum e treaba ? Va mintiti si intre voi, si pe noi, si pe toata lumea pe aici.
Pai ce treaba aveati voi cu recrutarile noastre din NWO cand nu aveati pic de contact cu ei la mai putin de 20 ore cu nobili ? Cum poti sa aduci in discutie asta cu atata nerusinare ?
Sunteti niste backstabberi de toata jena...asta sunteti. Puteti completa lista celor din Gentle cu voi ;)
Si gata cu atentia, ca nu meritati nimic, niciun cuvant in plus de la mine. Am fost om cu voi, am avut incredere in voi, cu DT, DK, Mnk.s, Winter si restul triburilor discutam numai la superlativ despre voi, ca o sa trecem cu bine peste toate problemele create, si uite ce scoateti voi pe aici.
Ma poate bloca alex, ca atat v-a mai ramas...


Mai florine calmeaza-te ca nu e chiar asa
Cum poti sa spui ca imi era frica de nwo cand ti-am zis de nenumarate ori sa dam pe ei.
Vrei sa punem citate de pe conferinte?
Ia adu-ti aminte cand ziceai ca nu poti sa dai in nwo ca te scoate de pe harta, ca ai jucatori care vor pierde tot. Cui ii era frica noua sau voua?
Ce avans am avut noi cand tu ai venit pe conferinta si ai zis ca recrutezi nwo (ti-am zis clar ca nu e bine) si a doua zi dimineata era tot recrutat. AAAAA avansul ala de ore de la 2 la 5 dimineata vorbesti tu?
Esti hilar
Ce treaba aveam noi cu recrutarile NWO?
:D
Pai ia adu-ti aminte ce am vorbit noi ca facem pe satele de la nwo?
Si tot noi suntem aia rai.
Adica noi ar fi trebuit sa stam si sa inghitim orice faceti voi in nord si sa luam o punga de popcorn sa ne uitam la voi?
Cat despre mizerii eu cred ca ar trebui sa te abtii
Ti-am vorbit frumos indiferent in ce calitate ne-am intalnit. Si ca sa termin in nota pe care ai inceput-o tu mizeria pe care ati facut-o cu nwo (si stiu de ce ai facut-o dar nu mai intru in polemica cu tine) a dus la ruperea aliantei. Nu certuri pe rezervari de toata jena sau alte prostii. Ai avut de ales intre green si nwo. Ai ales nwo (si acolo ati facut o mizerie din punctul meu de vedere cand ati recrutat si cei recrutati i-au si ars pe cei ramasi in nwo; halal colegi si conducatori) ai ramas cu nwo.
Nu stiu daca ai facut bine sau nu, nu sunt in masura sa iti judec actiunile. Timpul va spune daca ai facut bine sau nu la fel si pentru noi.
Nu suntem nici cei mai buni jucatori nici cei mai buni strategi dar nici nu ne lasam calcati in picioare fara sa ne batem sau sa ne sustinem punctul de vedere. O sa ne scoateti de pe harta? Ok nici o problema dar macar stiu una si buna. Nu stau sa ma rog de unu sau altul ca am jucatori care vor sa joace si nu sa ia interne.

Cat despre backstab hai sa fim seriosi. E o diferenta de la cer la pamant dintre actiunea gentle si incetarea aliantei dintre green si suits. E o diferenta enorma si intre incetarea aliantei suits - nwo si cea dintre green si suits. Dar acolo voi ati fost sfinti. Ia compara cele doua si vedeti cum faceti definitia la backstab si la cuvantul mizerie.

Cu respect
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48578

Mai taci, slabule din caviar.
Am stat langa 4 verzi care nu au avut curajul sa scoata capul din lan. Sunteti niste slabi (la fel ca pe 53), oricate pp-uri ati bagat si cate o sa mai bagati pe lumea asta, dragi verzisori :))
 

DeletedUser30525

cum se face ca voi deja aveti satele alea din granita blindate? sunt de azi noapte miscari de trupe pe la voi si mai aveti si curajul sa iesiti pe aici :))

pai ce sa vorbeasca papaya cu tine cand tu habar nu ai sa discuti ?

tu te uiti ce vorbesti?

Anuntul vi l-au dat colegii aseara la ora 22. Si tu ma condamni ca s-au mutat trupe azi noapte?
Esti hilar.
:D
Pai voi nu ati mutat trupe azi noapte?
In 24 de ore vrei sa spui ca nu e timp sa va organizati pe jumatate de k?
Si mai si strigati backstab cand voi in 24 de ore puteti blinda aproape orice sat de pe k
:D:D
 

DeletedUser41586

tu te uiti ce vorbesti?

Anuntul vi l-au dat colegii aseara la ora 22. Si tu ma condamni ca s-au mutat trupe azi noapte?
Esti hilar.
:D
Pai voi nu ati mutat trupe azi noapte?
In 24 de ore vrei sa spui ca nu e timp sa va organizati pe jumatate de k?
Si mai si strigati backstab cand voi in 24 de ore puteti blinda aproape orice sat de pe k
:D:D

Ma lasa vrajeala ca azi noapte voi deja aveati o gramada de sate blindate!
Incetati sa mai mintiti lumea pe aici si sa mai bagati scuze de toate jena
 

DeletedUser30525

Ma lasa vrajeala ca azi noapte voi deja aveati o gramada de sate blindate!
Incetati sa mai mintiti lumea pe aici si sa mai bagati scuze de toate jena


Daca tot stii ce sate avem blindate ia pune unu aici. Daca tot spunem lucruri sigure.
Uite si eu stiu ca suits a recrutat nwo tocmai ca sa ne dea noua in cap.
e adevarat sau nu?
Cam acelasi lucru si la tine
Vorbim mult si prost ca sa ne aflam in treaba.
 

DeletedUser46527

Ce s-a activat doamna Scamatescu când a auzit de backstab , omule a fost alarma farsă , doar s-a încheiat o alianță cu pna de 24 de ore ...ai crezut ca vin alții și îți fura tactica ?Poți sa te întorci înapoi pe forumul lumii 53 ca aici ai pierdut deja .


P.s promit ca daca se va da un backstab pe aceasta lume voi fi primul care te va anunța :))
 

DeletedUser46527

Eu nu înțeleg de ce tot plângi pe extern ... Era mai ok sa va atacam la 2 noaptea ? Nu sunteți recunoscători deloc.
 

DeletedUser48261

Eu nu înțeleg de ce tot plângi pe extern ... Era mai ok sa va atacam la 2 noaptea ? Nu sunteți recunoscători deloc.

:)))
Cine plange ?
Ca va spun cum sunteti inseamna ca ma plang ?
Voi sa plangeti ca va faceti de ras si ca ati dus penibilismnul si ipocrizia la rangul de arta.
 

DeletedUser30525

:)))
Cine plange ?
Ca va spun cum sunteti inseamna ca ma plang ?
Voi sa plangeti ca va faceti de ras si ca ati dus penibilismnul si ipocrizia la rangul de arta.


Bine ma florine fie cum zici tu
Noi suntem aia rai vinovati de toate
Multumit?


PS: Nu mi-ai raspuns la faza cu nwo. Aia a fost daca nu mizerie ce?
:D:D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Forța GREEN :))))))))) adevarata valoare green, pe 53 nu au avut timp să își arate această fata pentru ca nu s-au putut dezvolta cum au vrut ei:))

Just,de ce crezi ca au facut alianta cu voi? Ca sa ne scoateți si apoi sa va scoată pe voi

Merg sa imi iau popcorn si suc :))

Ipocrizia la nivel de arta, ce pot spune

:)))
Cine plange ?
Ca va spun cum sunteti inseamna ca ma plang ?
Voi sa plangeti ca va faceti de ras si ca ati dus penibilismnul si ipocrizia la rangul de arta.

Dupa toate meditatiile de: "Cum sa castig lumea prin recrurari" pe care le-ai primit de la cel mai sus mentionat, tot noi penibili? :))
 

DeletedUser48578

Chiar, nu invatati de la ei, cum se castiga lumea prin recrutare? Pe voi va cam refuza lumea, din cate se pare (a se citi DTW). Nu a mai gasit Sorin08, nici un alt trib de recrutat ca si academie ? :cool:
 
Sus