TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Cand ajung pe harta, guralivii de pe extern:

di_10x1VSOuE3K6yU-dpHw.png


Se mai intampla sa fii farmat, de propria tinta la organizat si esti jucator de top 25
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Tu, nu ai observat, ca nu te bag in seama? :)

Apreciez, ca te bagi singur, totusi. La fel, sunteti multi, din "comunitatea" asta

Ramai un adevarat profesionist si mergi pe burta, in coltul tau. ;)

Vrei ceva? Ne intalnim pe harta, sa imi arati ce stii. Pana atunci, spor la crescut, alea 3 decoratiuni, de pe harta.. pe care le numesti tu sate.
 

DeletedUser46530

Tu, nu ai observat, ca nu te bag in seama? :)

Apreciez, ca te bagi singur, totusi. La fel, sunteti multi, din "comunitatea" asta

Ramai un adevarat profesionist si mergi pe burta, in coltul tau. ;)

Vrei ceva? Ne intalnim pe harta, sa imi arati ce stii. Pana atunci, spor la crescut, alea 3 decoratiuni, de pe harta.. pe care le numesti tu sate.


ce repede uiti :)))

deci hai sa-ti explic ca la scoala primara:

Manualul nivelului de jucator pe triburi

Cap VII - Tulburari psihice ale jucatorilor de triburi
VII.2 - Iluzia de jucator bun


Jucatorul se prezinta pe forumul extern, mediul de comunicare in-game si din exterior, ajungand chiar la afirmatii facute in viata reala cum ca el, ca jucator de triburi, se afla printre cei mai buni jucatori de pe serverul romanesc.
- Simptomul principal se prezinta cu jucatorul avand iluzia (prima data acest simptom apare in gand)
- Auto-sesizarea iluziei in mod public, de cele mai multe cu scopul de a se lauda
- Reactii emotionale extrem de puternice cand jucatorului ii se prezinta realitate

Analiza unui jucator suferind de iluzia de jucator bun, cazul de astazi, DEVIL32: In comportamentul sau se observa: afirmatii facute pe forumul extern,intern si mediile externe de comunicare cum ca nivelul la care se afla el este foarte ridicat, observat prin prisma posturilor care contin afirmatii iluzorii, situatia reala fiind observabil in figura 1, pe sagetile rosii fiind observabile satele pentru care a facut ceva mai mult decat sa trimita un tren, numarul lor fiind de 4. Sagetile verzi indica satele luate moca, fara vreun pic de efort. Mai sus se poate observa cum jucatorul in cauza a pierdut rapid satele pe care le detinea.


Concluzie: jucatorul analizat astazi, DEVIL32 prezinta iluzia de jucator bun, in prima faza a tratamentului se recomanda o serie de introspectii, urmand sa se administrez urmatorul tratament medicamentos: REALITATE 100mg de 3 ori pe zi si TRIBOCALMIN 25mg de 3 ori pe zi.
fig 1.
Legenda:
Linie Verde - Sate luate pe rapoarte verzi, adica moca
Linie Rosie - Sate luate pe rapoarte rosii, adica efort depus

GNy3Nli.png
 

DeletedUser47204

Ai gresit forumul baiatul meu!

Aici vorbim de L62, nu de istorie antica!

La devil se repeta pe toate lumile istoria :))
El asa facem, incepe o lume, baga ppuri, creste satele, se da mare jucator pe extern, ajunge intr-o granita si le pierde, puf.

Urmatoarea lume, acelasi tipar etc.

Sunteti prieteni buni n00bster ?
 

DeletedUser48786

Iar au inceput unii cu istoria altor lumi!

Vorbiti despre lumea 62 nu despre altceva mai grozavilor :)
 

DeletedUser10188

La devil se repeta pe toate lumile istoria :))
El asa facem, incepe o lume, baga ppuri, creste satele, se da mare jucator pe extern, ajunge intr-o granita si le pierde, puf.

Urmatoarea lume, acelasi tipar etc.

Sunteti prieteni buni n00bster ?

Si se pare ca la tine e diferit de ce povestesti acolo?

Ma repet, daca vreti sa discutati de istorie, ati gresit forumul baietii mei!

Aici este L62, vorbiti de L62!
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
@Scama?ro atunci, stai linistit .. ca ajung si langa tine, sa imi iei satele :)))

@Zealot : Pentru mai multe realizari pe harta si mai putina gargara pe forumul extern si pe unde mai ajungi, tu :

pretzel_medium.png


Later edit: La partea cu "crescutul satelor" sa stiti ca s-a implementat in joc, acum ceva vreme in urma, o facilitate, pe care voi nu stiti sa o folositi, din cate se pare. Se numeste: Manager de cont . Dar, pe forumul extern, nu s-a implementat, inca. Probabil, n-ar mai vorbi aiurea, daca s-ar introduce managerul pe cont si pe extern, la jucatori ca voi. :)
 
Ultima editare:

DeletedUser47204

Iar au inceput unii cu istoria altor lumi!

Vorbiti despre lumea 62 nu despre altceva mai grozavilor :)

la un jucator nu ii faci profilu dupa lumea in curs, sau voi asa faceti?
daca cineva e locu 1 ca a luat numai interne si barbare etc.. ( un exemplu ) pentru ca a bagat zeci de mii de ppuri, ii faceti statuie ? mama mama ce jucator :eek::eek:
nu nu, nu se face asa
@Devil , tu crezi ca eu ma iau de tine? fii serios, eu doar mai dau tai din aripi la cate unu, in rest nu imi pasa! ;)
Mai ma amuz si eu, n-am voie?:D:D
 

DeletedUser46530

@Scama?ro atunci, stai linistit .. ca ajung si langa tine, sa imi iei satele :)))

@Zealot : Pentru mai multe realizari pe harta si mai putina gargara pe forumul extern si pe unde mai ajungi, tu :

pretzel_medium.png


Later edit: La partea cu "crescutul satelor" sa stiti ca s-a implementat in joc, acum ceva vreme in urma, o facilitate, pe care voi nu stiti sa o folositi, din cate se pare. Se numeste: Manager de cont . Dar, pe forumul extern, nu s-a implementat, inca. Probabil, n-ar mai vorbi aiurea, daca s-ar introduce managerul pe cont si pe extern, la jucatori ca voi. :)

Ai gresit replica, baiatu meu
 

DeletedUser48786

la un jucator nu ii faci profilu dupa lumea in curs, sau voi asa faceti?
daca cineva e locu 1 ca a luat numai interne si barbare etc.. ( un exemplu ) pentru ca a bagat zeci de mii de ppuri, ii faceti statuie ? mama mama ce jucator :eek::eek:
nu nu, nu se face asa
@Devil , tu crezi ca eu ma iau de tine? fii serios, eu doar mai dau tai din aripi la cate unu, in rest nu imi pasa! ;)
Mai ma amuz si eu, n-am voie?:D:D


Aici e lumea 62 asa ca hai sa vorbim strict de lumea asta :)

Sincer nu ma intereseaza ce a fost pe 54 , asa ca te rog sa te muti pe forumul dedicat lumii 54 daca ai chef de amintiri daca nu scrie doar despre ce se intampla pe 62.

Bajetii din 4fun ce fac? Se ascund acuma? Au facut si ei un organizat foarte calculat si au ramas pe tusa :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Baietii din 4Fun, au dat un mega organizat, la prestanta.
Acum isi gasesc si cei din conducere trupe de atac, pentru noile interne. La organizat au participat doar cu nobili. Daca tot si-au spart trupele, membrii 4Fun , macar sa le ia conducerea, satele, acum.
Totul e calculat.

@Scama?ro , nu ma deranjeaza. Toti incercam sa ne relaxam totusi, pe jocul asta. Unii, duc disctutiile pe un fagas gresit, considerand ca ii face in vreun fel, mai fiorosi pe harta. Statisticile mele, de pe o anumita lume, nu au cum sa reflecte in vreun fel stilul de joc sau modul in care gandesc.
Daca imi permit cate o aroganta cu unii jucatori, precum respectabilul @Zealot (care a incercat mereu sa imi demonstreze ceva, dar nu a reusit decat sa imi arate... cat poate), nu duc discutia la extrema, fara motiv. M-a amenintat cu DDoS. Ok, a si incercat si nu a reusit decat sa ia praful de pe toba, in 7 minute (conform providerului (am ajuns chiar sa cred, ca nu poate.. mai mult de 7 minute, in general :()). M-a amenintat ca vine peste mine in casa (si nu doar in cazul meu), dar si-a uitat cheile de la masina (probabil, inca le mai cauta).

Daca vorbim de lumea in curs, nu stiu ce sa zic:

syo7odBJQhS1mOyucPXKMA.png


ej8EqRESSr6N9ZInupaTUw.png

ZUQTN5UMR8Op2PC2oiovnA.png


Ai purtat, ceva razboaie grele, pe harta lumii 62. Nu e asa? :rolleyes:
 

DeletedUser47204

Daca jucam cum joci tu, purtam stai linistit. Si poate chiar o sa port , ca mi se face chef de joc din ce in ce mai mare
Cand mai controlezi innobilarile care le consideri a fi interne, uita-te si la ODA ca sa inveti si tu ceva
 

DeletedUser10188

Daca jucam cum joci tu, purtam stai linistit. Si poate chiar o sa port , ca mi se face chef de joc din ce in ce mai mare
Cand mai controlezi innobilarile care le consideri a fi interne, uita-te si la ODA ca sa inveti si tu ceva
Hopa!

Cum sa ti se faca pofta de joc? NU o aveai deja?

Deja incepeti cu scuze? Cautati motive? Va pregatiti iesirea(daca o sa fie cazul)?

Pai ce facem ma nene maaa?

Nu jucam pana la ultimul sat? Cu sau fara chef? Nu ducem hora pan' la capat?
 
Sus