TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Circula zvonul, ca campionul nostru (japonezul cu kilt, din cate observ) se baza tare mult pe ce avea, in spatele zidurilor.
Oare, nu i-o fi rusine, sa etaleze emblema de campion la speed, dupa ce l-a chemat pe Vasyka sa ii spele obrazul (care nu prea a demonstrat ca l-ar avea)?
Apropo, felicitari Vasy, pentru efortul depus, dar .. de multe ori, am observat ca iti pierzi timpul inutil, cu anumite personaje dubioase, de pe jocul asta, care se auto-intituleaza "jucatori".
Bravo, patru fân !
Ne-ati uimit cu abilitatile de care dati dovada, ca le aveti.
Am impresia ca o sa mergeti , tot in brigada, pana la capat. (Pe asta nu cred ca ati inteles-o, dar .. nici nu conteaza foarte mult)
Nu pot decat sa va urez ... sa o tineti tot asa! :cool:
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Practic, farmez ce vreau eu. In curand , ajung si langa tine. Poate o sa observi mai bine, ce farmez. ;)
 

Ariki

member
Scor reacție
0
Ex. Jucator Cartel astăzi la ora 07:19
:))

Am pierdut trupele de atac pe unul, iar acest jucator tr3isprezece care conduce CARTEL a cerut sitter si a vazut ca nu am trupe si atunci a dizolvat tribul in care eram eu si 20 de colegi si ia bagat pe toti la innobilare.Asa o sa faca cu toti din trib
Un alt jucator astăzi la ora 05:45
Ai părăsit capitala?
Si acum te-ai mutat in provincie?

Ups... Parca au disparut cateva academii cartel peste noapte si au aparut internele :)
 

DeletedUser48732

Si totusi inca nu si-au introdus toate academiile in razboi.Au atat de multe ca nici ei nu mai stiu exact care is in razboi si care nu :))))
 

DeletedUser46810

Au ei timp sa își de-a seama care sunt in război , care sunt la interne și tot așa . Ceoflengarii care pleacă din 4fun in cartel(că ei e tribu number one) o să ajungă interne (la fel că majoritatea din academiile lor). Aia e , supraviețuiește fiecare din ce poate . :)
 

DeletedUser47249

Au ei timp sa își de-a seama care sunt in război , care sunt la interne și tot așa . Ceoflengarii care pleacă din 4fun in cartel(că ei e tribu number one) o să ajungă interne (la fel că majoritatea din academiile lor). Aia e , supraviețuiește fiecare din ce poate . :)


Mama ce le stii tu, esti mama omida?
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
I-au facut si bustul, in mijlocul tribului .. dar, trec toti cainii pe acolo.

Oricum, ai rabdare. Apar imediat, cu arogante noi, dupa ce isi gasesc resturile de trupe in dos... in dosul tribului (unde nu au atacuri).

Oare, astia or fi noul "proiect TBlinho" ? Daca e asa, in curand apare vreun Jose Armando, cu biberonul in gura, pe aici si ne pune la punct.

Luati aminte, de la un clasic, in viata: "Cum vreti sa recrutati armata repede daca atelierele sunt nivel asa mic?"

Ridicati atelierele, TBlinho ! :))
 

DeletedUser47204

upload_2018-3-7_16-16-41.png


Mare jucator, dupa cum am zis, vorbesti pe stomacu gol. Poti sa iti dai figuri pe extern pana nu mai poti, ca d-astia ca tine, au mai fost.

Iti reamintesc si locul tau, ca sa nu mai latri degeaba

upload_2018-3-7_16-21-49.png
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Iar ai aparut , ma ?
Da-te asa, ca iei vopseaua :)))

Am mai auzit de REVO , undeva. Sunt aia care plangeau, cand am intrat pe cont, ca nu trebuia sa il pun pe ramses81 la colt ?

A , da .. aia-s. Bine .. stai cuminte , pe burtica, pana ajung la tine/voi, de data asta :)
 

DeletedUser47204

Iar latri pe stomacu gol.
Defapt crescatori de sate ca tine, is buni pe harta, pentru orice trib
 

DeletedUser48578

Ce sa faceti voi cu ele? Vad ca jucati mai mult pe forumul extern. Aici, nu va trebuie sate. Mergeti la alte echipe de pe harta, sa va invete, ce aveti de facut cu ele (ex.: DT). :rolleyes:
Va place bagarea in seama, multa, degeaba si vorbiti la greu, pe langa subiect, bunilor ;) Asa ca ridicati atelierele, cum v-a invatat coordonatorul de proiect mabelinho (cum i-o fi pus numele).
 
Sus