TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început

DEVIL32

member
Scor reacție
0
@Neo2015 spuneai ceva, de vreun gard? Sper ca nu te-a lovit vreo caramida, de la zid...

Eu ti-am spus ca e mai bine, sa nu fiu langa tine, altfel ai vedea mai des, unde farmez eu ;)

qhT1nONFTySwCmETC-EfBw.png


Mai ridica putin minele, te rog (de preferat mina de fier).

vOEoLIuNSPGeWVOsbWLenw.png


Incearca sa consumi fier moderat, daca tot ai lasat mina aia, mai jos. :oops:
 
Ultima editare:

DeletedUser10188

Asta inseamna sa fi mafiot! Sa iei sate de la 39 ore cu nobilul si sa ti se faca splituri pe fake-urile cu berbeci!

WkhXwxU.jpg


Si a fost un tren dat la caterinca(sau cum s-ar zice, la 4fun) pe care voiam sa-l omor si sa-l fac in alta parte....dar se pare ca m-am ales cu 1 sat :))) (PS: bonusul de nobili a fost activat pt cazul in care se face split pe vreun nobil, sa ramana sanse sa se ia satul cu 3)

Sa nu mai zicem, c-a fost organizat de demolari asta, nu de nobili...si 4FUN pica de pe 3 pe 4 :)

Succes la ridicat fermele :D
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Felicitari, tribului 4Fun si in mod special, distinsului conducator Speedy !

Va multumim, pentru ore intregi de stand-up comedy, pe timp de noapte, in conferinta voastra "restransa".

Multumim pentru toate trupele (tocate pe zid 0), trimise la colegul nostru Dallmayr

Totodata, felicitari conducatorilor 4Fun, care si-au pastrat trupele acasa, pe perioada organizatului vostru.
Acum, puteti sa va atacati/innobilati colegii (cum spuneati pe conferinta "restransa", ca veti face). Si asa, i-ati pus sa isi trimita trupele sprijin, in CARTEL. :))

Profi ! :)))

P.S.: Voi vedeti ceva dubios, in print-ul de mai jos ?

N6_MA0VRTW_L7M2yugPeJA.png


Speedy l-a analizat, dar n-a gasit nimic, deosebit. :eek:

Totul e calculat!
 
Ultima editare:

DeletedUser10188

Un moment de liniste pentru conducatorii 4FUN. Cred ca ar trebui sa-si modifice numele in 4Priveghi :)))
 

DeletedUser46810

Amuzantuleee . Te-ai umplut de ras pe piept , ți-a rămas puțin și în colțul gurii . :eek::eek:
 

DeletedUser46810

Ce țeapă boss ? Cum ii ziceam și la dragul vostru întemeietor 13 , noi am pierdut 5k resurse(fiecare) pe trupele sparte de voi acolo
Calculați și cât ați pierdut voi ? Sau cat va ia sa va refaceți atacul ?
Sau mai bine ganditi-va că și cu spioni "la nivel înalt" cum zicea 13 ați făcut o ...
Cum ziceam , daca va dăm mintea noastră vi-o ia pc-ul razna :)
 

DeletedUser48786

Ce țeapă boss ? Cum ii ziceam și la dragul vostru întemeietor 13 , noi am pierdut 5k resurse(fiecare) pe trupele sparte de voi acolo
Calculați și cât ați pierdut voi ? Sau cat va ia sa va refaceți atacul ?
Sau mai bine ganditi-va că și cu spioni "la nivel înalt" cum zicea 13 ați făcut o ...
Cum ziceam , daca va dăm mintea noastră vi-o ia pc-ul razna :)

Bobita nu avem nevoie de mintea voastra :))

Nu stiti sa recunoasteti un raport facut in photoshop.
 

DeletedUser10188

5k resurse? Cred ca ti-a luat-o calculatorul razna.

Hai sa sa-ti zic cum stau lucrurile: maretul speedy se lauda ca are om la noi, ca ne face, ca ne trage, ca ne sparge. Cand voi stateati voce in conferinte si ziceati unde atacati si cum atacati, si noi eram voce cu voi, dar pe un microfon pe mute si auzeam fiecare lucru vorbit.

Cand Dallmayr ii zicea lu speedy sa bage pe x si y la interne, ala ajungea la interne. Cand dallmayr ii zicea lu speedy sa nu dea la organizat cu toate full-urile, speedy si-a tinut full-urile acasa si a luat interne si voi v-ati spart.

Cand dallmayr a luat din satele de la hiro moca, voi credeati ca-i omul vostru. Cand dallmayr va lua internele, era tot "omul" vostru.

Si unde's alea 5k resurse in rapoartele astea? (si nu's toate rapoartele)

OAjrP5d.jpg


Noi n-am spart nici 2 full-uri sa tocam toate trupele alea. Si rapoarte cu trupe tocate mai sunt, nu stau sa ti le incarc pe toate.

Vorbim si de timpul in care trupele voastre au stat in satele lui dallmayr cand putea sa va apere alte sate la organizat? Vorbim si de timpul celor peste 150+ comenzi de def care se duc spre dallmayr acum? Cate ore sunt dus? Ca intors avem grija sa vi le tocam, sa nu se mai chinuie la mers inapoi, vi le recrutati direct.


Deci cine o ia razna? Noi? C-am pierdut aproape 2 full-uri? Sau voi c-ati luat toata teapa asta?


PS: O sa ne fie dor de noptile de stand-up comedy, cand statea dallmayr in 2 conferinte si noi ii ziceam ce sa va zica sa va intarate :)))

Pana si de conferinta de azi ne este dor, acum parca ne pare rau ca am incheiat-o asa repede.

Adica dupa 3 ore de conferinta sa nu primiti un raport de pe sate si voi sa tot trimiteti sprijin si sa suspectati pe altii si sa va dati mari strategi in conferinta? E cam trist :))) Foarte trist! :)))
 

DeletedUser10188

Nu s-a încheiat . Stand-up-ul avea acum o să înceapă

Aici ai dreptate. Ca dallmayr nu era singurul om pe care-l aveam la voi. Mai avem pe cineva. Dar nu este nevoie sa ne credeti. Asa cum nu l-ati crezut nici pe 13 cand a dat circulara. Cum ziceati pe conferinta? Ca am dat circulara de frica, ca sa va facem sa retrageti sprijinul. Asa sa faceti si acum, sa nu ne credeti! :))
 

DeletedUser46810

Tovarășu Dallmayr urmează să o ia în mana ... Și dacă alant spion e tot ca el , e degeaba :)
 

DeletedUser46810

A inceput sa va para rau ca ati facut miscarea prea repede in loc sa mai asteptati ?
Daca mai aveati alt spion sigur mai postati vreun screenshot ceva de prin vreo conferita ca asa va place voua sa faceti pe arogantii.
Sau probabil mai aveti vreun multi incont semi-activ care nu are cum sa ofere nici o informatie de valoare, eventual vreo circulara ceva :) sau ceva inutil de pe forum :))).
Întrebare întrebătoare:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser10188

A inceput sa va para rau ca ati facut miscarea prea repede in loc sa mai asteptati ?
Daca mai aveati alt spion sigur mai postati vreun screenshot ceva de prin vreo conferita ca asa va place voua sa faceti pe arogantii.
Sau probabil mai aveti vreun multi incont semi-activ care nu are cum sa ofere nici o informatie de valoare, eventual vreo circulara ceva :) sau ceva inutil de pe forum :))).
Întrebare întrebătoare:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

L-am avut pe dallmayr 40+ zile ca spion si abia dupa atat timp am decis sa facem mutarea. Crezi ca-ti postam zilnic ce vorbiti voi? Nah, ne amuzam intre noi si atat.

Nu ne pare rau de mutare, n-ati fost in stare de nimic pana acum si asa veti fi in continuare :)

Daca esti asa de "sigur" pe tine pe cum erau si colegii tai in conferinte cand dallmayr facea misto de voi ca e inca cu voi si voi il credeati si va dadea printuri cu rapoarte modificate si voi nu observati greselile, e clara treaba.
 
Sus