Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

DeletedUser46566

Stai linistit monte, nu se va deranja nimeni sa le dea peste manute celor din curcubeu sau maniacilor. E liber la jignit DT/DK. ;))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
O, ce vă mai place să pozați în victime.. PSD și statul paralel.
mi se pare normal să cadă tot când cade dragnea - alias golioe crusoe, 'ăl mai banat dintre pământeni
 

Morisake

member
Scor reacție
0
Era nevoie de mine pe 60 :))
Mi-a dat de mi-a sarit.As zice si eu ca tine ca nu eram pe cont si altele cand se pierd sate dar las asa :))

https://prnt.sc/ixy3tj

M-ai baga ca ajungi ca mine :))
 
Ultima editare:

Morisake

member
Scor reacție
0
Pai prea multe nu
Jucam la realizari =))

Scama?ro , dar tu aici unde joci ? ca nu te gasesc pe harta ? ai fost suport ?
Macar sa vina unul mai bun sa rada :)) vezi de 63 ala,poate castigi si tu o lume :))


LUCIfer morningSTAR , nu asa usor :))
Esti bun,ia satele.Nu cred ca e o problema pentru voi la ce diferenta e acum intre triburi :))
 
Scor reacție
0
Pai prea multe nu
Jucam la realizari =))

LUCIfer morningSTAR , nu asa usor :))
Esti bun,ia satele.Nu cred ca e o problema pentru voi la ce diferenta e acum intre triburi :))

Bine ca nu la steaguri =))

Eu sunt bun spre foarte bun dar asta e altceva, nu discutam "bunaciunea" mea =)) Personal ma bucur daca mai stati unpic, macar un organizat sa prindeti si voi, sa vedeti cam cum a stat treaba pt fratii vostri de cruce din deteu, aka DeleTe ;)
 
Scor reacție
0
Au mai fost unii care asteptau cu nerabdare vara, pana la urma n-au prins nici mid game-ul :rolleyes: Fiti fara griji insa, cand incepe sezonul de organizate o sa va bucurati de ele saptamanal, o doza saptamanala de adrenalina nu strica zic eu ;)
 

DeletedUser47204

Pai prea multe nu
Jucam la realizari =))

Scama?ro , dar tu aici unde joci ? ca nu te gasesc pe harta ? ai fost suport ?
Macar sa vina unul mai bun sa rada :)) vezi de 63 ala,poate castigi si tu o lume :))


LUCIfer morningSTAR , nu asa usor :))
Esti bun,ia satele.Nu cred ca e o problema pentru voi la ce diferenta e acum intre triburi :))

morisake tata, te astept pe L60, promit ca te scoate alt cont de 1k pct :)) contu meu nu merita oboseala sa ia conturi de la noobi ca tine
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Stai linistit monte, nu se va deranja nimeni sa le dea peste manute celor din curcubeu sau maniacilor. E liber la jignit DT/DK. ;))

favola mereu cu mingea pusa la fileu... draga mea tanti, regulamentul spune ca este interzisa jignirea intre jucatori deci ce treaba are asta cu deteul si dekaul ?
 

DeletedUser47204

No domne, zimi mai lipsea sa dea lectii de triburile
Daca nu ma inseala mintea, 1 luna de zile s-a milogit sa primeasca inv in trib pe 54.. ? sau doua ? ca nu mai stiu, nu prea il bagam in seama
 

Morisake

member
Scor reacție
0
Scama?ro tata , eu tot te caut dar nu te gasesc pe harta.
Dar vad ca tu esti mai nub ca mine =))
Cele mai multe puncte: 860 27th February 2018
Ai jucat totusi.
Dar nici macar la 1k puncte nu ai ajuns,e ok:))
 

DeletedUser33394

Scama?ro tata , eu tot te caut dar nu te gasesc pe harta.
Dar vad ca tu esti mai nub ca mine =))
Cele mai multe puncte: 860 27th February 2018
Ai jucat totusi.
Dar nici macar la 1k puncte nu ai ajuns,e ok:))
oo doamne, tu vorbesti ma baiatule:)) ai ajuns tu pe L63 la 1500 de puncte si cam atat. Mai baga o fisa pe L64 poate e cu noroc:rolleyes:
 
Sus