Discutii libere L64 !

DeletedUser47204

nah, fac altceva, o sa-l trimit langa tine ;)

1k lancii si 300 spade mai exact pana maine seara

spor la farm

@ ohh, era sa uit leule, chem si vreo 10 nepoti sa iti ajute zona de farm, ce zici ? veri, nepoti.. le zic sa redirectioneze acolo defu, ca e plin de zei in zona aia, si lei
 

DeletedUser47204

acu degeaba plangi o_O:D

spor, eu nu mai discut cu tine, sa dai rapoartele in trib
 

DeletedUser48502

Scama,scama acum degeaba o dai in stamba ca ai fost prins cu fusta in vine, esti suport si nimic mai mult :eek:
 

DeletedUser48502

Nu te chinui ca nu stie ce e ala farm :D

bre tu dai cu fum rau pe aici ..
136 Zeuss.
coa_unknown.png
Green 6.217 27.05.2018
 

DeletedUser48502

da sigur iti place sa editezi? cum de nu ai "Acesta este un nou record personal! (Lista celor mai buni se va actualiza la sfârșitul zilei)" ??

Bre ce patetici sunteti =))
 

DeletedUser48234

Imi amintesc de pe l61. Si ce ai facut cu pp-urile ? Primul sat : un barbar de 300 pct , pana si admini au considerat ca este prea rusinos sa iei sat de 300 pct cu o asemenea investitie asa ca te-au lasat fara el :)))

adminii* voi astia care va dati corecti gramatical si perfecti din toate punctele de vedere,pentru constiinta ta am luat acel barbar inainte cu o zi de protectie sa va arat fum sa iau primul sat pe lume,dar tu cu ce nume ai jucat ? esti unul dintre aceia care cercetau caii cand eu aveam refacut al doilea full ?
 

DeletedUser47204

ce treaba are pe ce loc in clasament e zeus, cu faptul ca tu esti paleta ? :))
 

DeletedUser48234

ce treaba are pe ce loc in clasament e zeus, cu faptul ca tu esti paleta ? :))

ai spus ca nu mai vorbesti :)) nici tu nu sti ce faci,dar oricum eu iti spun ca nu mai vorbesc cu suportii si nici nu o sa-ti mai raspund,cand nu mai faci deff la lume atunci vi si vorbesti cu mine,ca pana acum auzisem ca esti jucator bun si mai te umflai si tu in pene pe extern,n-aveam nimic cu tine dar dupa sa aud valoarea sa faca deff la martienii aia urati...
 
Sus