Discutii libere L64 !

DeletedUser48509

adminii* voi astia care va dati corecti gramatical si perfecti din toate punctele de vedere,pentru constiinta ta am luat acel barbar inainte cu o zi de protectie sa va arat fum sa iau primul sat pe lume,dar tu cu ce nume ai jucat ? esti unul dintre aceia care cercetau caii cand eu aveam refacut al doilea full ?

Ce bun esti tu , ai luat primul sat pe lume , bravo , si apoi ce ai facut ? Ca nu te-am mai vazut pe harta dupa asta :))
Eu am jucat pe mr.nobody , apoi am trecut sa joc pe michael23 .
 
Scor reacție
0
zeuse dar nu te lasa baietii pe 60 sa fi pe 1 ? ca asa ziceai si tu si colegii tai zeus pe orice lume intra e de la inceput pana la sfarsitul lumii pe 1 :))) sau nu mai ti minte ?

Imi place de tine, jucator "valoros" esti, si esti si muritor de grija, de grija altora se vede treaba, 2 la pret de 1, stii cum zic? :p
 

DeletedUser48509

cand aveam 100k puncte tu aveai 5k

Inca astept sa-mi spui o realizarea de-a ta pe lumea l61 inafara ca ai avut pp-uri domnule " jucator ". Ca eu pe lume chiar nu te-am vazut sa faci ceva pe harta , ai innobilat un barbar , ai spart fullurile aiurea pe honor , ai refacut fullurile , ai spart iar fullurile aiurea si apoi te-ai retras la margine sa cresti barbare pentru cine chiar stie jocul .
 

DeletedUser42559

Nu m-am mai atins de joc in ultimii 6 ani, nu am scripturi, nu farmez noaptea si tot sunt in top 10-15 la resurse farmate so far pe lumea 64, sunteti bocanci pe joc -.-
 

DeletedUser48234

Inca astept sa-mi spui o realizarea de-a ta pe lumea l61 inafara ca ai avut pp-uri domnule " jucator ". Ca eu pe lume chiar nu te-am vazut sa faci ceva pe harta , ai innobilat un barbar , ai spart fullurile aiurea pe honor , ai refacut fullurile , ai spart iar fullurile aiurea si apoi te-ai retras la margine sa cresti barbare pentru cine chiar stie jocul .

daca ,,nu ma scotea black in oras ,, va aratam eu pe 61 realizari
 

samY.

member
Scor reacție
0
Adevarul e ca ajunge sa te uiti la poza lui sa iti dai seama ca are negru sub unghii
 
Sus