Discutii libere L64 !

DeletedUser47204

upload_2018-6-12_17-0-55.png


Bafta FAME !
 

DeletedUser44336

Revin del1chos, poate aici e mai buna tema.

Eu asa am citit in comentariile care erau mai sus, nu am vazut sa fie contrata ideea, nici de tine, nici de alex, deci inseamna ca asta a fi, nu? Daca nu pentru asta, atunci pentru ce? :D Eu vreau sa fiu informat, sa nu imi fac o parere rea despre abmurgu :p
 

DeletedUser44336

Bine murgu, eu te cred, adica aveam oricum dubii in legatura cu multicont-ul.. De aceea am ramas cam confuz.
Scuze ca am m-a luat gura pe dinainte fara sa stiu. :oops:
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Cand dai foc la clasament adminii arunca o galeata cu apa pe tine ca sa stinga focu si dupa ai tema de casa “ oare de ce ?” Rsspuns valid “ pentru ca altfel cei slabi raman prea in urma si nu mai joaca, adio investitie de pp, etc” de aia ii mai bine sa dai fum ori cox ... coxu ii tot ca si focu doar ca nu merge faza cu apa de aia altii zboara asa tare in clasament gen l63 ... deja incep sa apare jucatori din top 50 pe care ai moral jalnic
 

DeletedUser48627

Pentru THOR si WMW : Ati facut cheta pentru organizatul din aceasta dimineata(organizat ... tentativa mai bine spus)?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48933

Felicitari RS,ati dat dovada astazi ca nu sunteti degeaba 129385 de playeri,ati reusit sa luati astazi la organizat 0 sate,tot respectu :)
 

DeletedUser42954

Felicitari RS,ati dat dovada astazi ca nu sunteti degeaba 129385 de playeri,ati reusit sa luati astazi la organizat 0 sate,tot respectu :)
Asa e:) si bravo voua,cu toate ca au cazut de pe academie 2,daca nu o recunoasteti stergeti academia de pe profil.
 

DeletedUser48933

Asa e:) si bravo voua,cu toate ca au cazut de pe academie 2,daca nu o recunoasteti stergeti academia de pe profil.
Ai dreptate,au cazut 2 de pe academie care nici ei nu stiau ca-s atacati,mai departe ce ati facut? Recuperare usoara..ce sa zic :)
 

DeletedUser13059

daca cineva vrea sa isi puna jaluzele, este domnisoara arsura aka xxena. o fatuca foarte di treaba, pune jaluzele pentru zile grele, orice client este esential... totul este moca, doar termopane sa aveti
 

DeletedUser3193

daca cineva vrea sa isi puna jaluzele, este domnisoara arsura aka xxena. o fatuca foarte di treaba, pune jaluzele pentru zile grele, orice client este esential... totul este moca, doar termopane sa aveti

Cred ca tu ca ai avut o zi teribila si ce ai zis: "Hai sa fac pe grozavu' pe extern cu povesti non-sens:) ce incerci tu sa demonstrezi? chill ca poate iti plesneste ceva in tine.

Cat de mizer trebuie sa-ti fie caracterul incat sa te pretezi sa faci aluzii la viata reala?!
Mi-e lehamite de cei de teapa ta. Semidocti, cu cuvinte imprumutate si folosite eronat, care, atunci cand slaba lor argumentatie, sustinuta la fel de slab de acele cuvinte mentionate mai inainte, nu mai face fata, trec la atacuri josnice.

Esti un nimic, domnule (Urs) Mircea, si nu trebuie sa spun eu acest lucru, ai aratat deja tuturor.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus