Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

urssmircea

member
Scor reacție
1
Iar te faci ca nu stii care-i minciuna, atat de mult desconsideri comunitatea ca iti "uiti" "povestile" pe pagina urmatoare de forum si speri sa nu se prinda nimeni. Nu discutam competenta sau incompetenta mea, una peste alta, cel putin pe lumea asta si pe restul pierdute de mine, cu siguranta n-am fost vreo mare scula, si din cate imi amintesc eu am recunoscut mereu cand altii au fost mai buni, MINCINOSULE, vorbeam de ce tot sustii tu ca ai invadat si ce spui tu ca as fi spus eu, iti reamintesc eu, esti un mare mancator... chiar ma intreb, urs??? pai de de urs mananci :))))


Plangi cat vrei, ati fost si ramaneti niste trisori de 2lei iar ce sa intamplat dupa a fost caterinca dar asta ii alta poveste, ati luat-o in freza peste tot unde ati jucat si unde ati castigat a fost dupa cum se stie prea bine cum dar nici acum nu ati recunoscut chiar daca ati fost banati pe capete pentru treburile alea asa ca nu stiu cine ii macator de cacat aici dar din ce vad acolo il mancati ca indienii, iar despre competentele tale nu avem ce discuta si despre incompetenta la fel nu are rost pentru ca pe fiecare lume unde ne-am intalnit ai fost unul din covoarele preferate
 

Morisake

member
Scor reacție
0
giphy.gif
 

DeletedUser46566

"treburile alea" au inceput sa dea fail:))))))

Nu tanti, tableta si omul din spatele contului mai dau fail... Pate ca tu folosesti "treburile alea", sper doar ca le folosesti cu folos, caci momentan nu se vede.

Nu ai gasit cu ce sa te iei de dosul meu? :)) Mai cauta...
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
Pana una alta, tu esti aia care ma balacareste in privat si nu invers, iar omul din spatele tabletei vede ca e bonus si intrerupe:D
 

DeletedUser46566

Eu te inteleg ca poate ai o viata anosta sau poate astazi te-ai plictisit de moarte, dar unii dintre noi ne traim viata in real si mai incercam, din respect pentru colegi, sa dam si atacuri, pe fuga, si asta este... mai gresim... nu ca unii dintre colegii tai care dau cu o ora inainte de a se sfarsi bonusul... insa eu nu ies sa trambitez pe extern, nu imi prea pasa care cum joaca altii, atata timp cat eu joc curat.

Asa ca, spor la aruncat cu noroi, tanti admin maram! Stiu care este adevarul, iar provocarile tale ieftine sunt egale cu 0. Considera-te ignorata de-acum, nu se merita sa iti mai raspund.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu tanti, tableta si omul din spatele contului mai dau fail... Pate ca tu folosesti "treburile alea", sper doar ca le folosesti cu folos, caci momentan nu se vede.
Eu te inteleg ca poate ai o viata anosta sau poate astazi te-ai plictisit de moarte, dar unii dintre noi ne traim viata in real si mai incercam, din respect pentru colegi, sa dam si atacuri, pe fuga, si asta este... mai gresim... nu ca unii dintre colegii tai care dau cu o ora inainte de a se sfarsi bonusul... insa eu nu ies sa trambitez pe extern, nu imi prea pasa care cum joaca altii, atata timp cat eu joc curat.
Tanti jucatoare favola, vrei sa insinuezi cumva ca dai atacuri de pe conturi ce nu iti apartin? altfel nu-mi imaginez de ce ai da atacuri de pe tableta in timp ce de pe contul propriu dai de pe computer? :rolleyes:
 

DeletedUser3547

Nu tanti, tableta si omul din spatele contului mai dau fail...
Serios? Cine crezi ca pune botu la scuze de astea penibile? Cand dai atac nu te uiti la ce ora ajunge(faceti upgrade la platforma sa faca si asta)? Nu e ca si cum nu exista optiunea intrerupe.
Fain, inca va faceti DKKO :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
E exact cum ai spune de ce stai pe telefon la munca si acasa pe laptop :D
Cred ca tu faci parte din cei ce nu inteleg un text atunci cand il citesc, altfel nu se explica. Comparatia ta e din categoria: merele si cartofii sunt rotunzi deci sunt amandoua legume. :D
 

DeletedUser46566

A gresi e omeneste dragilor. Va provoc sa faceti tichete ca sa ma prindeti cu ce credeti ca folosesc. Dar vor fi degeaba, caci nu am folosit niciodata asa ceva, spre deosebire de voi.

Nenea admin dsa, tu iei pc-ul la piscina? :eek:
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
A gresi e omeneste dragilor. Va provoc sa faceti tichete ca sa ma prindeti cu ce credeti ca folosesc. Dar vor fi degeaba, caci nu am folosit niciodata asa ceva, spre deosebire de voi.

Nenea admin dsa, tu iei pc-ul la piscina? :eek:
Tanti jucatoare favola, doar nu crezi ca jucam de ieri nu? Stim ca nu poti fii prinsa ca doar daca stai de pe un computer pe un cont si pe tableta pe altul nu ai nimic de impartit, dar nu-i bai.
Nu iau PC la piscina pentru ca am Mac :cool: dar in general nu iau electronice la piscina pentru ca vorba aia, nu ma dau banii afara din casa, dar daca tie ti-e bine cu tableta sub apa, spor asa! :D
 

DeletedUser3547

A gresi e omeneste dragilor. Va provoc sa faceti tichete ca sa ma prindeti cu ce credeti ca folosesc. Dar vor fi degeaba, caci nu am folosit niciodata asa ceva, spre deosebire de voi.

Nenea admin dsa, tu iei pc-ul la piscina? :eek:
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Noroc ca nu prea te descurci cu mintitu, se vede de pe luna ca minti cu nerusinare.
 

Morisake

member
Scor reacție
0
Tanti jucatoare favola, vrei sa insinuezi cumva ca dai atacuri de pe conturi ce nu iti apartin? altfel nu-mi imaginez de ce ai da atacuri de pe tableta in timp ce de pe contul propriu dai de pe computer? :rolleyes:
Cred ca tu faci parte din cei ce nu inteleg un text atunci cand il citesc, altfel nu se explica. Comparatia ta e din categoria: merele si cartofii sunt rotunzi deci sunt amandoua legume. :D

:D
adica tu vrei sa zici ca e ilegal sa atac de pe telefon/tableta in timp ce stau in pat si dupa restul de pe calculator ?
fiecare ataca de unde are chef :))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
:D
adica tu vrei sa zici ca e ilegal sa atac de pe telefon/tableta in timp ce stau in pat si dupa restul de pe calculator ?
fiecare ataca de unde are chef :))
Sigur ca e in regula (asta daca nu cumva esti teleghidat si dai atacuri si de pe computer si pe telefon in acelasi timp), dar favola a insinuat ca pe tableta da atacuri pentru colegii ei :)
 

DeletedUser46566

Stiti ceva? Nu e treaba voastra cum joc, de pe ce joc si unde joc!

O sa va ignor de-acum inainte, nu raspund provocarilor. Nu ma mai cobor la nivelul vostru.

Spor la joaca!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Stiti ceva? Nu e treaba voastra cum joc, de pe ce joc si unde joc!

O sa va ignor de-acum inainte, nu raspund provocarilor. Nu ma mai cobor la nivelul vostru.

Spor la joaca!
De unde esti tu, n-ai unde sa mai cobori, are si gravitatia limitele ei. :eek:
 

DeletedUser29124

Stiti ceva? Nu e treaba voastra cum joc, de pe ce joc si unde joc!

O sa va ignor de-acum inainte, nu raspund provocarilor. Nu ma mai cobor la nivelul vostru.

Spor la joaca!

Uite asta e frumos pe triburile...tot timpul apare cate cineva care ne amuza :)...dispare leul albastru apare sickos...dispare sickos apare mariusbv...dispare mariusbv apare favola :)
 
Sus