Green/Mnks vs Dk/DT

  • Autor subiect DeletedUser41053
  • Data de început

Vndhl

member
Scor reacție
2
zise ala care a pus niste pokemoni pe toate paginile forumului extern de pe 53 timp de 3 zile,ca sa isi arate frustrarea si fumurile ;)
 

DeletedUser13059

ai traume gabita de vezi doar ursi peste tot ? :)) si vezi ca ti-am cerut print la ce ai acuzat acolo, daca nu ai taci si inghite ca te pricepi de minune
 

DeletedUser13059

Pana sa te iei de colegii mei, asteptam cu interes o lista cu realizarile tale, mai ales pe cele din lumile sub 25.:oops:


http://ro.twstats.com/ro60/index.php?page=player&mode=conquers&id=113714&type=&pn=-1

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


alta cerere :))

topkaplayers.png


dsa, baga niste pokemoni in n-v ca sa nu fie asa lipsa de jucatori acolo :(
 
Ultima editare de un moderator:

hary10

member
Scor reacție
1
Ce n-am facut eu ma ? :)))) Ia baga o privire la razboiul dintre green si DK si vezi care-i in top la sate :))) Si stai linistit, ca-s acolo de la inceputul razboiului :) Nasol daca un noob ca mine va face asa probleme in granita... :oops::oops:
De la începutul lumii?Iarasi visezi?Da-ți doua palme sa te trezești,tu esti acolo de maxim o luna,ai facut statistica aia pe ultimile doua organizate,pana atunci tu nu erai nici in top 10.Pe primele 2 locuri am fost eu si cu 3x0d de la voi.Tu nu stiu nici daca erai al zece-lea din trib de la tine,poate tu ai alt război si noi nu știm .:confused:
 
Ultima editare:

DeletedUser48315

ai traume gabita de vezi doar ursi peste tot ? :)) si vezi ca ti-am cerut print la ce ai acuzat acolo, daca nu ai taci si inghite ca te pricepi de minune
Am dovezi, doar ca daca pun conferinte private aici fara acordul "vedetelor" o sa fiu suspendat :(
Cauta-ma pe skype si iti arat daca esti asa curios :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
De la începutul lumii?Iarasi visezi?Da-ți doua palme sa te trezești,tu esti acolo de maxim o luna,ai facut statistica aia pe ultimile doua organizate,pana atunci tu nu erai nici in top 10.Pe primele 2 locuri am fost eu si cu 3x0d de la voi.Tu nu stiu nici daca erai al zece-lea din trib de la tine,poate tu ai alt război si noi nu știm .:confused:
Acum fix 2 luni, diferenta de sate luate in acest razboi intre noi 2 este de fix 2 sate(15 la 13), in favoarea ta. Ia vezi palmele alea, poate au efectul dorit
 

DeletedUser13059

Am dovezi, doar ca daca pun conferinte private aici fara acordul "vedetelor" o sa fiu suspendat :(
Cauta-ma pe skype si iti arat daca esti asa curios :D



da-mi mie ca pun eu daca ai asa ceva sa eliberam jocu de asa oameni ce joaca ilegal, sa le fie rusineeee
 

DeletedUser13059

A gresi e omeneste dragilor. Va provoc sa faceti tichete ca sa ma prindeti cu ce credeti ca folosesc. Dar vor fi degeaba, caci nu am folosit niciodata asa ceva, spre deosebire de voi.

Nenea admin dsa, tu iei pc-ul la piscina? :eek:


macar ai luat o lanterna atarnata de gat cand ai fost la piscina cu tableta ?

http://prntscr.com/k5fk9g

ora de lansare era destul de tarzie pentru piscina :( acuma daca zici ca ai stat si la bronzat te cred ca ai dat tu atacul ala asa fara sa vezi cand ajunge... bronzul la luna este unic si nah
 

DeletedUser46566

Tu esti obsedat baiete! Te-am bagat in seama cumva? Vezi-ti dragule de patratica ta si nu muri tu de grija altora. Eu cel putin imi permit sa ies din casa si da, poti merge la piscina si noaptea, dar ce sa stii tu? Esti genul lipit de monitor, viata online si prezent pe toate forumurile, nu cumva sa ratezi a jigni pe cineva.

Hai pa! Semneaza condica pe alt forum.

Atatea telenovele green pentru un simplu fake...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus