Discutii libere L70 !

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
sambata ai stat de la 2 dimineata pana la 17 dupa-masa pe joc... pe forum(scuze). 15 ore aprox...pe forum.
cum e aia cu viata? du-te-n spanac ca nevasta-ta si cu copilu` prin oras...

#jetoceanicera?

Sambata am fost in 24. Am fost la tara cu familia. Tot ce am postat si tot ce am jucat am facut-o de pe telefon ca si acum si in multe alte randuri. Sunt la Sibiu acum cu familia. Ma anuntati pentru diseara daca vreti sa va scot la o bere care sunteti pe aici.
Daca nu-mi place o carte, exista si varianta in care ma sterg cu ea la c*r.
Da, poate ca am eu o problema cu astia ce vorbesc mult si degeaba. Tu ai fost curios sa aflii ce avem cu Elite, ti-am explicat ce am eu, si dupaia ai ajuns sa zici ca eu am probleme.

Good guy GumGum.

Pofta cu berea!

Nici legat de joc, nici legat de pp, nici legat de atitudinea mea sau minciuni. Eu nu mint dragalasule. Nimic nu aveti ca motiv sa scoateti pe gura ce postati pe aici. Pur si simplu este o metoda veche a celor care joaca cu DK sa etaleze multe dezinformari si sa incerce sa denigreze in repetate randuri.
De vreo 2-3 ani este aceeasi placa pe care o pun...Nu am treaba, nu am avut, nici nu o sa am cu ceea ce expune muppets sau restul pe aici.

Sunt bine eu. Sunt uimit de faptul ca am fani in randul vostru si ca zi de zi va ganditi la mine. Din ce observ pe grupurile voastre, din 10 cuvinte, 1 este elite sau james. E misto sa-ti faci reclama neplatita, chiar daca este negativa si plina de science fiction. Apreciez astfel de oameni chiar daca nu au nimic pozitiv de aratat niciodata.
A spus rica mai sus ca ro66 este istorie. Si voi faceti parte din istorie acolo. Ca nu mai sunteti pe lume, asta e altceva. Dar nu veniti sa spuneti pe aici ceea ce a fost doar din punctul vostru de vedere. Ceea ce am jucat noi acolo, contra voastra, contra HT, a fost un joc de echipa exemplar cu o unitate rar intalnita. Din Decembrie eu nu am mai intrat acolo din anumite motive care nu are absolut deloc DK la baza. Incepuse speciala, am avut acolo de aratat ceea ce putem face daca ne organizam un pic contra jderilor si i-am batut. ro66 a castigat-o echipa WoC, nu voi ati pierdut. Gasiti raspunsurile singurei.

P.S. : Muppets, cum e aia cu DK are fundasii de fier si cand a vazut cavalerul ce intra in turn a dat stergere ? Unde va este spiritul ala de luptator ? Sau cum e aia ? Cine se aseamana se aduna...voi cu jderii faceti echipa ideala la astfel de lucruri si preluati tot de la unii la altii. Inca ceva si termin...Asa cum voi v-ati dus la toate echipele sa strangeti jucatori contra noastra, asa si noi am facut. Nu este nimic de condamnat. Aveti oameni acolo in echipa care sunt super ok, care nu se aseamana cu mizeria ce o creati deloc. Dar joaca cu voi fiind oarecum obligati.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
Du-te ma dupa Gentle si Roma si mai plange-le la poarta , poate poate mai gasesti pe cineva sa iti faca vreun split sau macar pe unu care sa iti dea voie sa il tii de buzunar :)))))))))))

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46566

Dar joaca cu voi fiind oarecum obligati.

Nu cred ca exista asa ceva in vreun trib. Nimeni nu este "oarecum obligat" sa joace unde nu ii place... decat daca tine prea mult la mosia lui(sate) si nu vrea sa o piarda. :))
 

GumGum

member
Scor reacție
0
GumGum , da' iti place sa stai cu botu' la c*rul lui Elite, este?

Am pus niste intrebari, daca nu ai raspuns la ele atunci incearca sa nu jignesti, desi cred ca-ti cer prea mult, probabil e singura "arma" de care dispui.

Sa ai o sambata frumoasa, dragul meu !

PS: Vezi ca e soare afara, trage draperia, and crack a cold one with the "boys" ! :)

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

GumGum

member
Scor reacție
0
Curios sunt ce a fost deplasat la comentariul pe care l-am lasat, dar vad ca e ceva obisnuit la voi sa editati desi totul e in ordine :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Curios sunt ce a fost deplasat la comentariul pe care l-am lasat, dar vad ca e ceva obisnuit la voi sa editati desi totul e in ordine :)
Jignirile fie ele si insinuate sunt interzise pe forum. Iar daca mai ai nelamuriri te astept fie pe privat fie la sistemul de support.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Reușești să șochezi când pui Gentle lângă Roma in același propoziție :D

Pai samy si ceilalti de la jderi din conducere de 2 luni recruteaza de peste tot oameni. Este strategia mnk asta...sa intri si sa domini numeric.
Muppets...intreaba pe samy cine o sa joace cu voi. Ai sa ramai socat de-a binelea cand o sa afli numarul de echipe care vi se alatura sa va ajute. Nu am nimic de contestat sau sa se planga cineva despre asta. Dar posteaza si astea daca tot arunci sageti maro. App...vezi ca esti murdar la gura de ceva vreme. Sper ca ai sa intelegi ca adversarul se respecta in cele mai multe din cazuri cand e vorba de cei din tabara noastra. Tu nu faci altceva decat sa provoci, sa postezi ce postezi si sa iti mai schimbi numele unui sat cu numele meu. Anunta-ma daca e nevoie sa fac un ocol pe la tine prin oras, vad ca esti unul dintre fanii mei cei mai inversunati si as vrea sa iti dau un autograf, poate sa te las sa faci si un selfie cu mine si sa iti cumpar si un colac...am auzit ca nu stii sa inoti.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Pai samy si ceilalti de la jderi din conducere de 2 luni recruteaza de peste tot oameni. Este strategia mnk asta...sa intri si sa domini numeric.
Muppets...intreaba pe samy cine o sa joace cu voi. Ai sa ramai socat de-a binelea cand o sa afli numarul de echipe care vi se alatura sa va ajute. Nu am nimic de contestat sau sa se planga cineva despre asta. Dar posteaza si astea daca tot arunci sageti maro. App...vezi ca esti murdar la gura de ceva vreme. Sper ca ai sa intelegi ca adversarul se respecta in cele mai multe din cazuri cand e vorba de cei din tabara noastra. Tu nu faci altceva decat sa provoci, sa postezi ce postezi si sa iti mai schimbi numele unui sat cu numele meu. Anunta-ma daca e nevoie sa fac un ocol pe la tine prin oras, vad ca esti unul dintre fanii mei cei mai inversunati si as vrea sa iti dau un autograf, poate sa te las sa faci si un selfie cu mine si sa iti cumpar si un colac...am auzit ca nu stii sa inoti.

Numarul jucatorilor unei echipe + timpul acelor jucatori sunt cam la acelasi nivel in legatura cu sansa de a supravietui pe o lume si eventual a o castiga. Evident ca joaca un rol important si numarul jucatorilor de elita + timpul acestora(cu cat timpul e mai mare cu atat se ridica sansa de supravietuire). Din pacate nu cunosc prea multe lumi unde s-a castigat cu echipa de elita versus cantitate(gen 30 oameni vs 300). Noi am incercat sa jucam aici pe 70 cu Gentle, eram 20, am dus tare, dar se stie cum s-a terminat. Din DTW ataca aproape orice jucator de la 1 sat in sus. Pe 61 de exemplu cand se rupsese Unitedu noi recrutasem tot si am facut legea, ca mai apoi sa bagam la interne majoritatea.

Din pacate, cum se discuta si pe topicul cu propunerea de 72, am ramas putini aici. Modalitatea de a castiga lumi acum e aceea de a recruta cat poti - si DTW a facut asa, noi chiar radeam de ei ca aveau 10 triburi la in moment dat, dar si ultimul jucator incepator a contat/conteaza in ecuatie - si de a avea cativa jucatori buni(dar si asta e relativ, de multe ori timpul intrece profesionalitatea).

Edit: Nu trebuie criticat oricum cine recruteaza continuu de luni de zile pe joc, pe skype sau oriunde poate jucatori. E trist, am ramas putini, si astia putinii in loc sa ne iubim si sa ne intelegem, ne uram maxim. De ce merge inainte jocul asta? Din ura. Nu cunosc in alte tari situatia, dar serverul asta va continua mult si bine atata timp cat vor persista dusmaniile astea crunte care au fost duse la un nivel absurd. (Triburile traiesc din ura jucatorilor, pp-urile sunt efectul, nu cauza!).

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Numarul jucatorilor unei echipe + timpul acelor jucatori sunt cam la acelasi nivel in legatura cu sansa de a supravietui pe o lume si eventual a o castiga. Evident ca joaca un rol important si numarul jucatorilor de elita + timpul acestora(cu cat timpul e mai mare cu atat se ridica sansa de supravietuire). Din pacate nu cunosc prea multe lumi unde s-a castigat cu echipa de elita versus cantitate(gen 30 oameni vs 300). Noi am incercat sa jucam aici pe 70 cu Gentle, eram 20, am dus tare, dar se stie cum s-a terminat. Din DTW ataca aproape orice jucator de la 1 sat in sus. Pe 61 de exemplu cand se rupsese Unitedu noi recrutasem tot si am facut legea, ca mai apoi sa bagam la interne majoritatea.

Din pacate, cum se discuta si pe topicul cu propunerea de 72, am ramas putini aici. Modalitatea de a castiga lumi acum e aceea de a recruta cat poti - si DTW a facut asa, noi chiar radeam de ei ca aveau 10 triburi la in moment dat, dar si ultimul jucator incepator a contat/conteaza in ecuatie - si de a avea cativa jucatori buni(dar si asta e relativ, de multe ori timpul intrece profesionalitatea).

Edit: Nu trebuie criticat oricum cine recruteaza continuu de luni de zile pe joc, pe skype sau oriunde poate jucatori. E trist, am ramas putini, si astia putinii in loc sa ne iubim si sa ne intelegem, ne uram maxim. De ce merge inainte jocul asta? Din ura. Nu cunosc in alte tari situatia, dar serverul asta va continua mult si bine atata timp cat vor persista dusmaniile astea crunte care au fost duse la un nivel absurd. (Triburile si INNO traiesc din ura jucatorilor, pp-urile sunt efectul, nu cauza!).

Toata lumea are postari decente si cu ceva discernamant. Doar anumiti jucatori cauta mereu sa provoace, sa jigneasca sau sa faca orice este nevoie de a dezinforma, de a pune in carca cuiva ceva de care nu s-a intamplat pe joc sau in realitate.
Suntem obisnuiti cu o astfel de atitudine mereu...atitudine ostila. Dar parca in ultimul timp doar pe asta se pune pret si nu mai tine deloc. Sau tine...dar doar cu anumiti jucatori. Nu vreau sa mai comentez eu ce joaca si cum joaca fiecare sau ce a facut in trecut pentru ca s-a ajuns la un nivel foarte jos de discutii si nu vreau sa fiu partas la asa ceva. Prefer sa ii las pe aici sa posteze ce vor ei si cand vor ei. Imi vad de treaba mea si doar atat. DK de cateva lumi doar asta promoveaza pe extern. Nimic nou.
 

Atașamente

  • WhatsApp Image 2019-09-05 at 14.11.55.jpeg
    WhatsApp Image 2019-09-05 at 14.11.55.jpeg
    38,1 KB · Vizualizări: 65

DeletedUser49018

Toata lumea are postari decente si cu ceva discernamant. Doar anumiti jucatori cauta mereu sa provoace, sa jigneasca sau sa faca orice este nevoie de a dezinforma, de a pune in carca cuiva ceva de care nu s-a intamplat pe joc sau in realitate.
Suntem obisnuiti cu o astfel de atitudine mereu...atitudine ostila. Dar parca in ultimul timp doar pe asta se pune pret si nu mai tine deloc. Sau tine...dar doar cu anumiti jucatori. Nu vreau sa mai comentez eu ce joaca si cum joaca fiecare sau ce a facut in trecut pentru ca s-a ajuns la un nivel foarte jos de discutii si nu vreau sa fiu partas la asa ceva. Prefer sa ii las pe aici sa posteze ce vor ei si cand vor ei. Imi vad de treaba mea si doar atat. DK de cateva lumi doar asta promoveaza pe extern. Nimic nou.


Te promovam pe tine doar.De altcineva nu avem ce spune si nu cred ca discutam de altcineva...din cate vezi tu esti subiectul principal si motivele le stiu cu siguranta toti.


Era bine cand rupeai circularele prin alte triburi in care ne faceai in toate felurile,era bine si cand aliatii schimbau tabara si la fel ne faceai in toate felurile nu?Acum nu mai e bine ca esti jos si DK promoveaza raul si minciuna.


Daca iti propun pe o alta lume alianta si zic Elite cel mai bun cu tribul lui si DK va fi un trib ok nu?


Te stim puiule cu totii....rasfoieste forumul lumii 66 si cauta circularele date de tine prin triburi dupa care intreaba-te daca ceea ce faci tu ar trebui apreciat.


Daca tot vrei sa fi un om si jucator ok fi drept in toate situatiile.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Cavalerule, eu nu mint. Eu nu dezinformez. Spun doar ceea ce sunteti voi. Nu este nimic gresit in ceea ce am facut. Actiunile voastre de-a lungul anilor au fost prezentate de mine prin acele circulare si ceea ce jucati voi. Nimic altceva. Eu nu sunt jos niciodata.
Nimeni, nici voi, nici ai mei, legat de joc, nu aveti ce-mi reprosa.
In schimb despre tine, marele conducator, te afunzi in mediocritate pe zi ce trece. Nivelul tau este jos. Nu al meu.
Imi vad de treaba mea, repet asta, poate-ti intra in cap si reformulezi anumite postari la adresa mea sau a celorlalti cu care joc.
Tu n-ai cum sa-mi spui pui niciodata. Verifica-ti penele ce ti-au crescut pe spate si pe urma sa incerci sa ii vorbesti cuiva la modul ironic.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Vezi ca ti-au fost banati recent iarasi colegii...Tiristul, Black si spear.
Aceeasi mentalitate, aceeasi strategie, aceleasi nereguli.
Si ca sa raspund pentru cei ce scriau mai sus. Nu am avut ban pentru ca aveam conturi suport. Am avut ban pentru ca am innobilat sate de pe un cont ce a fost considerat cont suport. Dar pe acele conturi erau, au fost jucatori, ceea ce s-a si demonstrat prin ticketele deschise de ei.
Nu are rost sa detaliati cazurile mele cu ale voastre.
Succes cu dezinformarea in continuare !
 

DeletedUser49018

Cavalerule, eu nu mint. Eu nu dezinformez. Spun doar ceea ce sunteti voi. Nu este nimic gresit in ceea ce am facut. Actiunile voastre de-a lungul anilor au fost prezentate de mine prin acele circulare si ceea ce jucati voi. Nimic altceva. Eu nu sunt jos niciodata.
Nimeni, nici voi, nici ai mei, legat de joc, nu aveti ce-mi reprosa.
In schimb despre tine, marele conducator, te afunzi in mediocritate pe zi ce trece. Nivelul tau este jos. Nu al meu.
Imi vad de treaba mea, repet asta, poate-ti intra in cap si reformulezi anumite postari la adresa mea sau a celorlalti cu care joc.
Tu n-ai cum sa-mi spui pui niciodata. Verifica-ti penele ce ti-au crescut pe spate si pe urma sa incerci sa ii vorbesti cuiva la modul ironic.



Te vom promova in continuare....abia astept sa iti vad echipa pe urmatoarea lume.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Te vom promova in continuare....abia astept sa iti vad echipa pe urmatoarea lume.

Nu ai ce sa promovezi despre mine. Doar cativa din echipa voastra merita respect din toate punctele de vedere.
Se renunta la joc in masa in caz ca nu stiai pe .ro. Dar iti este capul plin de atata bazaconii incat nu ai nici o reactie la o actiune comuna a multora.
 

DeletedUser49018

Nu ai ce sa promovezi despre mine. Doar cativa din echipa voastra merita respect din toate punctele de vedere.
Se renunta la joc in masa in caz ca nu stiai pe .ro. Dar iti este capul plin de atata bazaconii incat nu ai nici o reactie la o actiune comuna a multora.



Se renunta ca o iei in barba sau se renunta ca asa vrei tu?Eu inca vad triburi pe .ro care joaca si lumi noi pe care se intra.Chiar *brigada* de pe 66 a anuntat ca va intra pe 72 din care faci parte si tu.
 
Sus