Discutii libere L75

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Va mai dura mult pana va câștiga squad lumea ? Nu de alta dar vreau sa văd regatul cobrelor in acțiune
 
Ultima editare:

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Șșșșaaaarpiliiiiiiii
 

Atașamente

  • 3648D9D7-B1EF-4139-9BE9-497BC79CF1D7.jpeg
    3648D9D7-B1EF-4139-9BE9-497BC79CF1D7.jpeg
    87,7 KB · Vizualizări: 91

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Plus ca la începutul lumii mulți jucători Roma spuneau ca e o lume f simpla și o va închide mai repede ca pe 71,arogantele voastre deduc ca sunteți un trib de top pe ro și ati rămas printre puținele echipe mari ca și număr pe ro, de ce ați avea nevoie de un alt trib sa câștigați o lume și sa fiți nevoiți sa împărțiți locurile? Nu spun ca asta e un lucru rău dar la cum va considerați voi e un pic de râs..
Ai si dovezi, ca pana acum tot ce se vede pe forumu asta e doar aroganta voastra

Un trib de top ca și Roma ii doare ca niște no name ca noi nu mai sunt aliați cu ei... Mda :)) Ești un șarpe Verme :)))
Pe mine personal ma enerveaza ca un noname ca viermele arunca cu rahat cand stie clar ca n-are dreptate. S-a rupt alianta, aia e. Dar nu faceti pe victimele, ati facut o manevra imputita, si noi, ca aliati de la inceputul lumii, a trebuit sa aflam din CD ca voi vreti sa rupeti cu noi. Si totusi continuati cu arogante si mentalitate de victima Ati zis de 5 ori ca nu mai vorbiti pe extern, ca continuati pe joc, dar numa nu va opriti din comentat aici. Asta e cuvantul vostru, csf
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ai si dovezi, ca pana acum tot ce se vede pe forumu asta e doar aroganta voastra


Pe mine personal ma enerveaza ca un noname ca viermele arunca cu rahat cand stie clar ca n-are dreptate. S-a rupt alianta, aia e. Dar nu faceti pe victimele, ati facut o manevra imputita, si noi, ca aliati de la inceputul lumii, a trebuit sa aflam din CD ca voi vreti sa rupeti cu noi. Si totusi continuati cu arogante si mentalitate de victima Ati zis de 5 ori ca nu mai vorbiti pe extern, ca continuati pe joc, dar numa nu va opriti din comentat aici. Asta e cuvantul vostru, csf

Victimile sunteți voi ca tot va plângeți de atât timp ca vai ce a făcut vermele, mare manevră îți dai seama s-a rupt o alianță care nici nu își avea rostul :))) văd că acum nu mai faceți alianțe ci recrutari :)) aveți nevoie sa recrutați tot cd ca să puteți lua o universitate liniștiți și după va dați mari spartani ca a-ți jucat pe hartă :)) e nașpa dacă aveți nevoie de alte triburi ca să aveți sanse la câștigarea lumii, vorba aia "" ce ai fost și ce ai ajuns "" :)))
 

Vermele01

member
Scor reacție
0
Si au recrutat CD-ul in cateva zile (de la ruperea aliantei)...nu era vorbit dinainte Mariuse...Vermele e sarpeeeeeeeeeeeee <3.Mor =)))..episoade din tanar si nelinistit...
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
e nașpa dacă aveți nevoie de alte triburi ca să aveți sanse la câștigarea lumii, vorba aia "" ce ai fost și ce ai ajuns "" :)))

E naspa sa incerci sa faci o alianta de genul : Squad , Shield, Scitii , Aliens , Spitalul Nebun , Haita, CD pentru a va bate impotriva unui singur trib.
Sa vreti un 3K-uri vs 1K din start, arata ce spartani sunteti voi. Hai ca cred ca va iau din timp, sa nu va faca vreo interna autosplit daca stati prea mult pe aici...a stai, suportii nu fac splituri.
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
E naspa sa incerci sa faci o alianta de genul : Squad , Shield, Scitii , Aliens , Spitalul Nebun , Haita, CD pentru a va bate impotriva unui singur trib.
Sa vreti un 3K-uri vs 1K din start, arata ce spartani sunteti voi. Hai ca cred ca va iau din timp, sa nu va faca vreo interna autosplit daca stati prea mult pe aici...a stai, suportii nu fac splituri.

tu joci pe 75 ?
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
E naspa sa incerci sa faci o alianta de genul : Squad , Shield, Scitii , Aliens , Spitalul Nebun , Haita, CD pentru a va bate impotriva unui singur trib.
Sa vreti un 3K-uri vs 1K din start, arata ce spartani sunteti voi. Hai ca cred ca va iau din timp, sa nu va faca vreo interna autosplit daca stati prea mult pe aici...a stai, suportii nu fac splituri.
N-am auzit de tine ,mai joci pe publi24 ?
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Si au recrutat CD-ul in cateva zile (de la ruperea aliantei)...nu era vorbit dinainte Mariuse...Vermele e sarpeeeeeeeeeeeee <3.Mor =)))..episoade din tanar si nelinistit...

impart universitatea si locurile de final frateste,ce stii tu sarpe ce esti :)))
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Si au recrutat CD-ul in cateva zile (de la ruperea aliantei)...nu era vorbit dinainte Mariuse...Vermele e sarpeeeeeeeeeeeee <3.Mor =)))..episoade din tanar si nelinistit...

Se numeste proptitudine. Asta arata ca voiam sa jucam frumos, strict pe harta pana cand verme sarpe si trupa s-au simtit ca raman in urma fara sa aibe nici propriul K si au avut un plan genial.

 

vMaxXx

member
Scor reacție
0
E naspa sa incerci sa faci o alianta de genul : Squad , Shield, Scitii , Aliens , Spitalul Nebun , Haita, CD pentru a va bate impotriva unui singur trib.
Sa vreti un 3K-uri vs 1K din start, arata ce spartani sunteti voi. Hai ca cred ca va iau din timp, sa nu va faca vreo interna autosplit daca stati prea mult pe aici...a stai, suportii nu fac splituri.

aiurea cand joaca toata harta impotriva ta, nu?
ti-l mai pui pe dicsie pe cap si te trezesti si cu cateva backstab-uri pe cap, ceas.
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Si au recrutat CD-ul in cateva zile (de la ruperea aliantei)...nu era vorbit dinainte Mariuse...Vermele e sarpeeeeeeeeeeeee <3.Mor =)))..episoade din tanar si nelinistit...
Tu cat poti sa fii de prefacut?
Ori tu ori cineva de la voi din conducere ati vorbit cu mondialu ala din cd ca rupeti alianta, noi asa am aflat de ruptul de alianta, ca s-a dat ala de gol. Cum sa zici ca am vorbit noi dinainte, din moment ce tu ai vorbit inainte? :)) Hai mars de aici cu prostiile astea ca nu gasesti nici copil de 3 ani sa te creada.

1588523757106.png

Faci insinuari de 2 lei. Ai mintit odata, ai mintit de 2 ori. Intrebarea e, de ce tot continui? Ce crezi ca castigi prin felul in care te comporti?

Ce s-a intamplat cu cd a fost o reactie cauzata de ce ai facut tu. In mod involuntar ne-ai permis sa devenim mai bine pozitionati pe harta in ingamfarea ta ca "sa vezi ce vorbesc eu cu cd acuma si dam pe roma" :)) E logic ca nu se bazeaza tot cd-ul pe niste serpi ca tine. Cine a vrut sa joace pe harta a venit la noi, v-a lasat pe voi sa faceti manevre intre voi, si sa plangeti pe forum.

Cine a venit de la ei la noi va fi respectat ca orice alt coleg de trib, si castigarea lumii se face pe baza contributiei la universitate, nu pe "cine a intrat in trib primul". Asa e la oameni cinstiti.

Prin contrast, sunt convins ca ai de gand sa cresti universitatea si sa nu lasi niciun loc la final noilor tai aliati din scitii :))
 

Vermele01

member
Scor reacție
0
Cumpar o bere?vad ca tremuri deja de frustrari si baliverne..calmeaza-te..e doar un joc...iesi afara..ia o gura de aer... Don't worry...be happy <3.
 

KingWeeman

member
Scor reacție
0
Cumpar o bere?vad ca tremuri deja de frustrari si baliverne..calmeaza-te..e doar un joc...iesi afara..ia o gura de aer... Don't worry...be happy <3.
Deci "contraargumentele" tale sunt pur ad hominem si nu ai nimic de zis contra unei dovezi concrete care contrazice insinuarile tale. Am inteles.
Da, cumpara-mi o bere.
Ms
 

Vermele01

member
Scor reacție
0
Da...semnatura mea e in sange acolo...ba nu...veninul e in circulara aia..se poate vedea clar....vezi ca lasa urme la batranete frustrarea...

Blonda sau Bruneta?

Npc :D
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Deci "contraargumentele" tale sunt pur ad hominem si nu ai nimic de zis contra unei dovezi concrete care contrazice insinuarile tale. Am inteles.
Da, cumpara-mi o bere.
Ms
Când Roma umbla cu mesaje dubioase prin sn, noi nu aveam nici un mesaj cu nimeni, prin asta am pierdut încrederea în voi și automat am rupt alianța și abordat o nouă strategie de joc, cum îți permiti sa spui de squad că face ai drege când de la voi a început tot, ghost ăla trebuia să aibă 0 sate la cate kkturi a vorbit prin gura lumii,am fost luați peste picior cam tare, doar Roma auzeam pe aici. Înainte să arunci vorbe pe aici, uitate in oglinda
 
Sus