Discutii libere L77 !

Dynamiq

member
Scor reacție
0
dai la clasamentu triburi acum, si poti sa-mi canti tu linistit , chiar te rog sa pui un print aici cu clasamentu triburi pe continentu 55, asta ca sa sustii ce spui tu elitule junior.. voi doi cred ca va puneti pe fumat legale si cand se termina intrati sa scrieti pe extern

Nu eu sunt ala destul de fumat incat sa faca legaturi absurde intre jucatori. Stiu ca ti-e greu sa accepti infrangerea, dar e timpul sa treci peste
 

DeletedUser49839

Discutia a plecat cand vorbeam de motivul acesteia, adica 3 triburi vs 16 triburi, si tu ai zis ca aberam, si in cazul asta pune print aici cu clasamentu triburi pe K55 :)) ce-i asa de greu? 14 am numarat eu acum 1 saptamana, sigur au mai aparut vreo 5
 

DeletedUser49839

Diferenta era de 1k sate acum o saptamana inainte sa iasa cineva din Fame
 

Dynamiq

member
Scor reacție
0
Discutia a plecat cand vorbeam de motivul acesteia, adica 3 triburi vs 16 triburi, si tu ai zis ca aberam, si in cazul asta pune print aici cu clasamentu triburi pe K55 :)) ce-i asa de greu? 14 am numarat eu acum 1 saptamana, sigur au mai aparut vreo 5

Mai era Fame acum o saptamana?
 

DeletedUser49839

Deci voi nu ati batut pe nimeni, doar ati fost destul de buni incat sa apasati pe "invita jucator"
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ma uimesti cu limitele tale scamosatule.
Intra TWStats, ca ala nu minte, vezi cati oameni aveati, cate academii, cati suporti si toate cele.
Ai venit intre noi sa ce? V-ati crezut bazati pe ce? Pe pp si suporti ?
Unde sunteti voi bombardierilor cu FAME-ul vostru cu tot ?
Sa troncani pe aici acum ca ti-ai furat-o ?
Taci din gura...baga coada intre picioare si fugi ca n-ai o treaba. Frustrarile se tin lant mereu...
Cine a venit in WoC, au fost oameni de care voi v-ati batut joc. Si nu sunt oamenii vostri, si nici nu au fost, si nici nu o sa fie probabil.
Cine o sa mai joace cu voi ? Voi 15 si alte 100 conturi suport ? Le innobilam pe toate...unul cate unul...se duce defful treptat.
 

JohnnyZaKing

member
Scor reacție
0
2EE590AC-C76B-4822-BF86-F01F412D394D.jpeg
 
Scor reacție
0
Esti ironic degeaba...posteaza mai intai mega recrutarile voastre din start cand noi aveam doar 1-2 academii cel mult si pe urma sa vorbesti.
Ati venit la bataie...v-am dat bataie de v-am descentrat.

"Dacă tot începe L74 nu îmi dai mie satele tale sa avansez și eu puțin în graniță?"
"Sunt Florin, dă-mi mesaj pe wapp sa îți propun ceva..."
"Adresa ta de mail este în procesul de modificare în dflorin165@gmail.com"

Am venit sa îți readuc aminte ca îți dai arfe de mare jucător dar ai rămas pur și simplu un mare milog :*
 
Scor reacție
0

Da astea de ce nu le postezi?

1596667829522.png



1596667844016.png


1596667852586.png


1596667860848.png



1596667876426.png


1596667884828.png



1596667894665.png



Oricum o sa pierdem la un moment dat pentru ca jucam 3 oameni vs 8 triburi (da 8 triburi am numart. pe limita 70 :))), dar sunt curios in cat timp. Ce e drept ca cel mai probabil voi veti castiga lumea pentru ca nu sunt triburi mari care sa va puna probleme. oricum ati facut alinta cu 2 continente din 3. Dar e penibil modul in care se castiga lumi acum. recrutari in masa si tradari fara razboaie si se inchid lumile cu viteza 1 in 4 luni. Eu sunt aici doar sa ma distrez si sa enervez lumea :D.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Da astea de ce nu le postezi?

Vezi atașament 3248


Vezi atașament 3249

Vezi atașament 3250

Vezi atașament 3251


Vezi atașament 3252

Vezi atașament 3253


Vezi atașament 3254


Oricum o sa pierdem la un moment dat pentru ca jucam 3 oameni vs 8 triburi (da 8 triburi am numart. pe limita 70 :))), dar sunt curios in cat timp. Ce e drept ca cel mai probabil voi veti castiga lumea pentru ca nu sunt triburi mari care sa va puna probleme. oricum ati facut alinta cu 2 continente din 3. Dar e penibil modul in care se castiga lumi acum. recrutari in masa si tradari fara razboaie si se inchid lumile cu viteza 1 in 4 luni. Eu sunt aici doar sa ma distrez si sa enervez lumea :D.

Ca pe 73 au rămas , tot la miloaga de sate si la recrutari :)). Nu toți ce-i drept.
 

PandaWarrior

member
Scor reacție
0
Nici nu stiu daca am postat vreodata aici pe forum , dar comment-ul tau Veterane e putin cam deplasat.

Nu stiu la cine faci de fapt referire in postarea ta totusi , pentru ca din cate bine imi aduc aminte, MNK a cumparat jumatate din conturile de pe harta, si cumva RS-ul a reusit performanta uluitoare sa culeaga niste firimituri .

Sau aici faci referire si la RS-ul de pe 76 care are 8 Academii si a recrutat tot K-ul in 2 saptamani ? Cu putin noroc mai culegeti niste firimituri si de la DK .

Nu v-ati saturat sa fiti tot in umbra altora ? :rolleyes: Unde este RS-ul de alta data ?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Fatalaul asta unde a disparut ? =))))) probabil face referinta la lumea 63 unde revo ne-a batut dupa 4 luni iar noi am terminat cu fame in 16 zile. tu esti low iq ca ai intrat peste bombardierii nostri la joc, daca erai baiat si nu faceai caterinca pe seama noastra nu ziceam nimic, dar am un feeling ca vreo 2 ani de acum incolo o sa vi se aminteasca de patania asta.



pe 63 ati pierdut din pre inregistrare :))) nu compara echipele ;) aici au fost 2 oameni din echipa de pe 63, acolo eram multi care aici nici la pp nu sunt, dar acolo am intrat sa jucam cap coada lumea si ati avut avans maricel mai ales ca a dat backstab si tribul unde era petre, doar ca a fost conducerea slaba si nu a folosit deloc avantajul hartii ...
 

DeletedUser49839

N-ai ce discuta tu de 54 sau 63 unde a fost revo, nici nu primeai invitatie in asemenea trib ma corcotasule :))
E vorba de L77 unde woc are 8 triburi a cate 70 de persoane + alianta cu inca un trib de pe acelasi continent cu inca 5-6 academii sau cate naiba mai are si legacy ! Voi realizati ca ati recrutat tot k-u si facut alianta cu ce a ramas? Dupa ce faci asa ceva cum sa mai ai tupeu sa iesi pe extern sa mai si zici ceva? Sunteti penibili, voi cautati sa inchideti lumea prin recrutari nici vorba sa va jucati triburi, sa va bateti cu altii sau sa realizati ceva. Oricum acu o sa bagati alta moneda, eu ma retrag de aici ca sunteti prea petarzi la jocu asta ca sa fiti bagati in seama. O aparut 10 jucatori noi in margine la K55, inca nu au primit invitatie si sunt de 10 ore acolo, ti-ai pierdut indemanarea stand aici pe forum


vlasitchii - pariu e pariu, pregateste-ti ficatu :))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
"Dacă tot începe L74 nu îmi dai mie satele tale sa avansez și eu puțin în graniță?"
"Sunt Florin, dă-mi mesaj pe wapp sa îți propun ceva..."
"Adresa ta de mail este în procesul de modificare în dflorin165@gmail.com"

Am venit sa îți readuc aminte ca îți dai arfe de mare jucător dar ai rămas pur și simplu un mare milog :*

Bai clasic, eu cred ca ai luat-o razna rau de tot. Intreaba fiecare jucator de la noi sau de la alte echipe daca ala este mailul meu mai intai si apoi. Mailurile mele au domeniul firmei mele. Iti pot garanta baietii asta. In al doilea rand, asa cu mai multi ce erau in Dream ma stiau si au terminam speciale cu mine sau au jucat alte lumi cu mine sau echipa noastra, asa si ei erau considerati apropiati si sunt normale chestiile astea mai ales ca ei aproape ca vroiau sa renunte. Parola contului tau a venit de pe un cont fantoma catre cineva cunoscut noua. Nu am fost niciodata milog, asa cum si alte echipe isi contacteaza prietenii, cunostintele sau punctele slabe ale adversarului, asa si noi am facut.
Tu nu faci decat sa pari un necunoscut in continuare in domeniul conducerii pentru ca nu intelegi ca un conducator, un lider adevarat, trebuie sa faca orice, dar orice, pentru a castiga echipa lui. Nu vreau sa iti demonstrez nimic. Vreau doar sa te pun putin pe ganduri si sa intelegi cum stau lucrurile din punctul meu de vedere si ca acuzatiile tale sau ale altora sunt nu au nici o relevanta. Bati campii ca de obicei.
Voi vorbiti de mine doar lucruri auzite si scornite de la altii. Vino si joaca cu mine, cu baietii nostrii si o sa intelegi de ce toata lumea renunta la joc cand o fac eu. Si nu sunt putini...
Asa ca te rog, revizuiesteti comportamentul, aberatiile, apoi sa apari aici cu postari care sunt ok si sa nu mai jignesti. Dar cred ca e mai la indemana sa continui, asa ca o sa te ignor in continuare la fel ca pe multi altii.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
"nu toți ce-i drept" - se simte el căruia i-am "dedicat" mesajul.

Am repetat si in acele postari de mai sus asta. Noi doar ne adaptam jocului si tacticilor voastre.
Cotzane...ati venit cu 200 conturi in k55 peste noi. Alea ce sunt? Nu sunt recrutari haotice la numar?
Nu va mai plangeti. Voi ati crezut ca maturati cu noi avand in Murgu un sponsor de nadejde.
V-ati facut de ras total si v-ati batut joc de proprii oameni.
Daca anunt pe toata lumea sa puna printurile si discutiile de pe grupurile voastre unde nu se spunea decat salut dimineata si seara si cate plangeri sunt la adresa voastra si a ce jucati voi, pai nu mai terminam nici poimarti discutia asta.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
N-ai ce discuta tu de 54 sau 63 unde a fost revo, nici nu primeai invitatie in asemenea trib ma corcotasule :))
E vorba de L77 unde woc are 8 triburi a cate 70 de persoane + alianta cu inca un trib de pe acelasi continent cu inca 5-6 academii sau cate naiba mai are si legacy ! Voi realizati ca ati recrutat tot k-u si facut alianta cu ce a ramas? Dupa ce faci asa ceva cum sa mai ai tupeu sa iesi pe extern sa mai si zici ceva? Sunteti penibili, voi cautati sa inchideti lumea prin recrutari nici vorba sa va jucati triburi, sa va bateti cu altii sau sa realizati ceva. Oricum acu o sa bagati alta moneda, eu ma retrag de aici ca sunteti prea petarzi la jocu asta ca sa fiti bagati in seama. O aparut 10 jucatori noi in margine la K55, inca nu au primit invitatie si sunt de 10 ore acolo, ti-ai pierdut indemanarea stand aici pe forum


vlasitchii - pariu e pariu, pregateste-ti ficatu :))

Hombre, lasa frustrarile. Ai fost blocat cum am fost eu pe alte lumi. Se pare ca atunci radeai si tu si altii de mine. Acum s-a intamplat asta la tine si spui ca adminii trag doar cu o parte sau iau decizii gresite. Nu...ai innobilat un cont suport si acum platesti. La fel ca in cazul altora.
Referitor la ceea ce s-a intamplat cu voi...cred ca trebuie sa repet asta ca sa inteleaga toti cine e FAME, ati jucat si asa o sa jucati mereu, doar pentru anumiti jucatori. Noi suntem o echipa, nu voi. Voi aveti alte interese. Hai fugi si boceste cat mai mult sa ne dai satisfactie.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
N-ai ce discuta tu de 54 sau 63 unde a fost revo, nici nu primeai invitatie in asemenea trib ma corcotasule :))
E vorba de L77 unde woc are 8 triburi a cate 70 de persoane + alianta cu inca un trib de pe acelasi continent cu inca 5-6 academii sau cate naiba mai are si legacy ! Voi realizati ca ati recrutat tot k-u si facut alianta cu ce a ramas? Dupa ce faci asa ceva cum sa mai ai tupeu sa iesi pe extern sa mai si zici ceva? Sunteti penibili, voi cautati sa inchideti lumea prin recrutari nici vorba sa va jucati triburi, sa va bateti cu altii sau sa realizati ceva. Oricum acu o sa bagati alta moneda, eu ma retrag de aici ca sunteti prea petarzi la jocu asta ca sa fiti bagati in seama. O aparut 10 jucatori noi in margine la K55, inca nu au primit invitatie si sunt de 10 ore acolo, ti-ai pierdut indemanarea stand aici pe forum


vlasitchii - pariu e pariu, pregateste-ti ficatu :))

De ce nu spuneai astea si cand jucai cu alte echipe si aveau la fel de multe academii?
Ne adqptam din mers. Nu a mers strategia voastra complexa pe ro77.
Acum baietii si fetitele se duc in BMB.
Apropo...tin sa atentionez orice echipa ca unde merge Alex Vause, de echipa aia se alege praful. Asa ca aveti grija cu manipulatoarea sefa.
 
Sus