Discutii libere L77 !

Scor reacție
0
:))))))) ba dar mult căcat mai mănânci și tu. Te laudai tu cum ai întrat pe cont și ca faci ce vrea mușchiul tău acolo, ca poți sa accesezi și alte sittere ca să golești conturi și acum mănânci căcat en gross ca "am primit pont". Îmi pare rău pentru WoC ca au totuși echipa bună de accepta sa joace alături de gunoaie precum ești tu. Poți sa îmi faci și report, nu ma deranjează, nu am respect cât nici pentru ultimul om de pe strada ca să te menajez în orice mod posibil. Hai sa îți spun eu și cât de bun jucător ești tu: acces la contul meu, acces la contul lui malassss, partajari cu absolut tot tribul RS și mare parte din jucătorii de baza Mnks, scheme de "mare valoare" cu Mihaela și cu Corona de unde ați plecat cu 200+ de sate din start(Mihaela224, Eddieirvine, avi 777), 3 sferturi din conturile DREAM trecute la voi și tot nu ai fost în stare sa treci de un amarat de trib pe nume RS. Atât de bun ești ca jucător încât te milogeai în game, pe Skype și pe whatsapp de jucători sa îți cedeze satele sau sa treacă la voi. Oricat de elevat, corect, integru, inteligent și mare om de afaceri te crezi tu pe jocul asta tot o scursura ramai. :*
După ce te-am amenințat ca merg la "bajeti" și îți fac plângere m-ai cautat repede pe privat cu pretexte ca n-ai fost tu, atunci mi-am dat seama și cât de mult sânge ai în instalație, mare tentativa de smecher în fața unui device inteligent(bine ca măcar device-ul e) și în real life același gunoi ordinar precum te cunoaște toată lumea.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Bai baiatule, de unde apari cu astea?
Eu nu mai folosesc skype de ani de zile. Stie toata lumea asta.
Tu vorbesti acum din ce iti explica sifonelul poate si ti-ai facut anumite filme ale tale.
Ce sa ma ameninti tu pe mine ? Cu ce sa ma ameninti ? :))))))
Du-te si lasa-ma naiba ca m-ai zapacit cu astea.
 

DeletedUser49839

Ce ai ma? s-a umflat orezu in tine? stai naibii calm ca iar fugi din zona aia, cine stie unde o arzi de data asta, poate pe alta lume :))
Stai linistit ca nu vine nimeni langa tine! Respira naibii :))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu la mine sunt problemele. Cred ca ar trebui sa ajungeti pe la un control ceva, sa faceti o revizie tehnica, nu stiu...ceva sa va faca sa reveniti cu picioarele pe pamant.
Inca ceva...ca tineam de mult sa specific asta.
RS nu a fost niciodata o echipa de top. Tu n-ai o treaba cu niciun mod de a conduce. Tu esti bun doar la dat din gura anapoda, pe langa subiecte si sa aduci in discutii sf-urile tale de toata jena.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Ce ai ma? s-a umflat orezu in tine? stai naibii calm ca iar fugi din zona aia, cine stie unde o arzi de data asta, poate pe alta lume :))
Stai linistit ca nu vine nimeni langa tine! Respira naibii :))

Tu n-ai o treaba...tine-o pe a ta ca e bine.
Apare rica curand sa-ti explice tot ce inseamna tactica de joc, strategii de echipa si multe altele.
Rica, general suprem :) nu coate goale ca tine sau alti zmei FAME care n-au o treaba.
Jos fustita ca vin bombardierii :))
 

DeletedUser49839

1596752602327.png


de acesta zici? ala de pe speciale nu mai stiu care is, cer scuze daca au fost prea multe :D
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 3259

de acesta zici? ala de pe speciale nu mai stiu care is, cer scuze daca au fost prea multe :D

LOL doamne !
Dar chiar ai probleme grave amice.
Pai rica daca se pune pe joaca in orice ipostaza va pune capra.
Atat te duce mintea sa arati niste innobilari dupa ce aveti 75% din harta?
Doamne fereste !
Du-te cum iti zic eu la un control...ia-l si pe clasic asta cu tine ca n-aveti o treaba :))))))))
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Nu ma bag in disputele de joc ca nu le cunosc, nu am fost acolo.
Dar v-as ruga pe toti care aveti obiceiul sa o faceti sa nu mai apelati la ofense legate de "real life" indiferent de jucatorul la care faceti referire. Sunt de tot rahatul, imi zgarie retina si nu fac deloc cinste acuzatorului, ba din contra, îi minimizeaza importanta, atat ca mesaj cat si ca om.

*
Nu fac referire la nimeni in mod special, am observat insa pe mai multe forumuri acest trend, il dezaprob si mi-as dori sa-l corectam pana sa se formeze obisnuința.
 

Deleted User - 743794019

acum sa spui coaie, cacat si alte prostii vad ca e permis:) pe vremea mea imi luam ban :))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Nu ma bag in disputele de joc ca nu le cunosc, nu am fost acolo.
Dar v-as ruga pe toti care aveti obiceiul sa o faceti sa nu mai apelati la ofense legate de "real life" indiferent de jucatorul la care faceti referire. Sunt de tot rahatul, imi zgarie retina si nu fac deloc cinste acuzatorului, ba din contra, îi minimizeaza importanta, atat ca mesaj cat si ca om.

*
Nu fac referire la nimeni in mod special, am observat insa pe mai multe forumuri acest trend, il dezaprob si mi-as dori sa-l corectam pana sa se formeze obisnuința.

Exact. Reia postarile din spate si o sa vezi cate astfel de postari au multi despre asta si ai sa intelegi nivelul ce il au.
"Fara caracter" :))))
Doamne fereste !

acum sa spui coaie, cacat si alte prostii vad ca e permis:) pe vremea mea imi luam ban :))
Stai ca apare acum alex02dsa si ne imparte banuri de 1 luna la fiecare.
 

DeletedUser49882

Nu prea obișnuiesc sa postez pe extern de obicei dar urmăresc cu un anumit interes tot ce se discuta pe aici și chiar ma minunez.. Hotărâsem cu vreo 2-3 bătrâni sa ne aducem aminte de vremurile demult apuse asa ca ne-am băgat și noi pe imensa harta de pe 77 când ce sa vezi după o zi de joc fiecare continent controlat de un trib și 6-8 academii(pe vremea mea le zicea triburi mamut dar nu mai contează) care declara în primele zile război tuturor triburilor de pe continent care mai existau pe acolo(în fiecare câte 2-3 unchiasi) pe motiv ca pe ei ii interesează continentul și ca cei 2-3 bătrânei nu au vrut sa se ducă la ei.
După maxim o săptămână primim tot felul de invitatii prin alte triburi alții încep deja sa innobileze( când eu nici nu cercetasem nici măcar cu)
În aproximativ 2 săptămâni de joc stau cu ochii mai mereu pe ecranul telefonului ca de am război cu ditamai tribul și tot am așteptat un atac, un spionaj ceva acolo sa îmi facă inima sa tresalte.. Nimic.. Asa ca am luat și eu 3 lei de la gura copiilor și am băgat în sat ce sa fac trebuie sa ținem pasul.. Și cum au ieșit nobilii hop și eu cu ochii pe un dușman i-am ciupit satul(ca l-a recuperat după unul cu bani mai mulți ca mine asta nu mai contează care apropo e din woc) dar dinspre dușman nici o reacție... Nimic... Cum sa declari război unui trib micuț, sa am doar rosu în jurul meu și sa nu primesc un atac?
Cum am pierdut trupele pe bogatan (sau mai bine spus cum mi le-a ars ca nu e bine sa mințim) zic sa mai arunc un ochi pe extern sa vad ce mai zice lumea acolo pana se refac trupele

Mamaaaaa pai cum ma sa va acuzați între voi de invitații, de cumpărarea satelor sau a conturilor, de pp băgat în joc când toți dar absolut toți care activați în ziua de azi pe jocul asta asa procedați la fel (diferența o face lumea unde se întâmplă asta-pe Lumea asta a fost woc și se umfla în pene pe alta e alt trib care bate boola de woc și se umfla în pene și tot asa.. Aceiași oameni/triburi lumi diferite)
Numai asa se câștigă lumile acum (invitații - interne).. Sunt ceva lupte sa se vadă cine și cum are mai mulți bani și în funcție de asta sa se hotărască învingătorul... Pai cum pe o lume sa fiu prieten cu tine sa pierdem împreună o groaza de timp, trupe, bani, etc și pe alta lume sa ne porcăim, înjuram și sa ne atacam între noi(am exemple concrete)... Schimbati taberele după cum bate vantu nici nu mai știți cine va sunt prieteni și cine nu(ați întrecut dreaqu și politicienii)

Bai fraților voi sunteți sănătoși la cap sau sunt numai nebuni pe aici(înainte mai erau și oameni întregi la cap pe jocul asta).. Cum sa bagi mii de euro cum aud într-un joc?
Ca să ce?
Sa batem boola unii de alții pe diferite forumuri, sa ne dam mari ce buni suntem când de fapt am dat tot salariul pt asta și de asta suntem cei mai buni nu ca știu sa joc și ca sunt activ, suntem colegi și ne bazam unii pe alții... Sunteți praf cu toții ma sa știți.. Niște zmei în fata tel care au nr de card activat la ăștia de la Triburile
Si ei au distrus jocul asta dar și voi ca ati luat-o razna și vreți sa demonstrați cine știe ce... Nu sta scris în fruntea nimănui când mergeți pe strada ca ati câștigat nu știu cate lumi.. Asta e valabila doar aici pe forum și atât (nici măcar pe harta nu e valabila).. Dacă ar ști ceilalți din jurul vostru câți bani băgați voi într-un joc sigur nu v-ar spune ca sunteți nebuni ci prosti de-a binelea(în sinea voastră știți ca e asa ca sigur nu ați spus la nimeni câți bani ați băgat nu-i asa)
Mai prosti decât voi stiti cine sunt? Ăștia de la inno ca nu baga și trupele la înjumătățire contra pp(sigur și-ar dubla veniturile) sau ce zic eu înjumătățire as baga direct sate gata crescute cu ferma full... Sa fie satele pe harta ca la piață.. Dai 100 de euro iei satul cu ferma full, ești mai sărac și ai numai 50 de euro iei satul fără ferma și tot asa și după sa vedeți ce de super jucători sunt pe aici..
Știu stiu nu interesează pe nimeni ce spun eu aici ca pe harta sunt un neinsemnat bla bla și îmi asum toate înjurăturile ce vor veni însă lăsați ipocrizia la o parte și spuneți lucrurilor pe nume.. Mai degraba va contraziceți cine are cele mai multe pp și e mai bogat decât sa mai vad aberații de astea cine e mai bun pe joc(nu mai exista asa ceva acum)
Sau va întreb eu ați mâncat ceva astăzi sau ați renunțat la mâncare pentru câteva pp pe joc.. Parca va da mâncare cineva pe aici nu am văzut
Haide pa certați-va în continuare bunilor care sunteți.. Poate voi mai întra din nou peste 10 ani și găsesc ceva schimbat sau o sa dau tot de voi?
 
Ultima editare de un moderator:

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Degeaba ai mii-zeci de mii de pp daca nu ai o echipa care sa te tina in picioare.
Pp-urile te duc pana intr-un anumit punct.
De acolo intervine jocul de echipa.
Inteleg punctul tau de vedere, sunt in mare de acord, dar asa cum am spus mai sus, ori te adaptezi, ori renunti...
 

DeletedUser49882

Degeaba ai mii-zeci de mii de pp daca nu ai o echipa care sa te tina in picioare.
Pp-urile te duc pana intr-un anumit punct.
De acolo intervine jocul de echipa.
Inteleg punctul tau de vedere, sunt in mare de acord, dar asa cum am spus mai sus, ori te adaptezi, ori renunti...


Nu vreau sa întru în discuții prea mult asa ca nu o sa mai postez după asta
Echipa vine după pp.. Exemplul meu concret. Un trib micuț cu câțiva membri și punctaj mic nu ne baga nimeni in seama (nici alianță nici PNA), jucătorii la fel nu ne alegeau pe noi ca aveam jucători mici fara sate umflate cu pp și se duceau tot în Triburile cu pp asa ca vb aia ban la ban și păduche la golan
Ziceai într-o postare mai sus ca 80 % dintre membrii tribului tău se cunosc între ei (ma îndoiesc ca 450 de oameni se cunosc între ei asta daca e valabil ce am văzut pe aici ca aveți 8 academii cu cate 70 de membri fiecare ca nu am verificat)
Echipa e aia cu care joci pana la final pana la ultimul lăncer nu care trădează aia nu e echipa.. Echipa e aia pe care ii chemi după 10 ani la joc și răspund prezent (cei care mai exista pe joc)
Echipa e aia care atunci când renunță unii dintre noi renunță toți (de aia ni am înțeles ura fata de Green ca a dat delete pe o lume oarecare--pt ca ma mai uit și pe 76)
Asta înseamnă echipa sa renunti la ceva sate pt a fi cu colegii/prietenii tai și sa ii urmezi oriunde
O echipa nu poate fi formata din 450 de oameni indiferent ce ai spune


O rugăminte am la voi.. Jucați voi lumile astea cu pp dar lăsați lumile clasice pt sărăntoci pt ca am văzut ca sunteți și pe acolo în mod ciudat fără aceleași performante.. DC oare?
 

DeletedUser49882

Apropo sa mai Sara cicio cu ceva pp sa ii mai trimiteți niște deff ca acus acus mai iau 5 lei de la gura copiilor și refac atacul si dau pe el.. Poate între timp mai face și echipa ceva (poate sa scoată nobili zic ca încă nu au apucat) și ii dam direct bătrâneste ca pe timpurile noastre (atacuri și nobili pe toate satele la aceiași ora..)
Poate învață și el ceva despre jocul asta ca am auzit ca el nu se limitează decât la a cumpăra conturi și a baga pp în sate
Nu îl lăsați descoperit pe satele mici ca noua nu ne este rușine sa fim crescători de sate
Glumesc desigur nu ma pot compara cu un asa imens jucător tocmai de aia am hotărât sa ma retrag din toată mocirla asta
Mai bag o fisa peste 10 ani sper sa fie cu mai mult noroc:)
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Vezi atașament 3259

de acesta zici? ala de pe speciale nu mai stiu care is, cer scuze daca au fost prea multe :D
Scama, revino-ti :)) Pe 63 ati fost mai buni. De speciale nu stiu ce zici ca nu am jucat decat o sg speciala cu jderii.

Revenind la 77, aici nu ati fost decat o mare epava...orice scuze ai cauta, sunt degeaba. Ati intrat peste noi cu promisiune ca ne bateti in maxim 2-3 saptamani si momentan v-am cocosat :) Una peste alta, vreau sa va multumesc sincer ca ne-ati oferit cel mai bun continent de pe L77 prin venirea voastra pe k55
 

rekojehtotel

member
Scor reacție
0
o_Oati luat-o razna cu totii, tom hardy nr1, nu te mai umfla atata in pene, ca poate pleznesti!

In rest, felicitari WOC, ati fost organizati mult mai bine si sa ne revedem cu bine:)

Spor la joc!
 
Sus