Discutii libere L78

JOU Regele -

member
Scor reacție
0
Ti-am mai spus eu tine. Daca iti pun bilele mele pe frunte. Te fac unicorn.


Eu am jucat cu Divosaga si devil in jurassic park.

Eram dinozauri.
 

=gerula=

member
Scor reacție
0
...
Despre gerula, nu pot sa spun decat un lucru. O interna ca si jucator. Fara nici o abolitate. Put si simplu unul dintre cei care ar pierde tot pentru un loc in finala.

I-am explicat lui devil de la inceput. Ca eu pe Asta IL cunosc. Inca de pe l68. Cand la fel a peocedat. A intrat la jumatata lumii si a vandut tribul in care era De pe margine. Ca sa scoata un trib de rank 25+. Nu el. Ca nu era in stare. Dar ca sa dezorganizeze lucrurile. Si ce creseti? A incheiat lumea, interna

...
PS: Nu mai fi ti rautaciosi bai mlglor. Va salute regele vostru.

in primul rand, cand te auto-recomanzi ca "rege", trebuie sa spui si al caror muste de pe ce rahat... ca sa se stie...

apoi, ca un rege demn de culoarea "maro desavarsit", ar trebui sa poti citi macar statisticile daca informatiile nu le poti procesa corect.
pe 68 eu am vandut tribul sau doamna Marsor care a migrat direct la inamic (S C L)... eu impreuna cu multi altii, am ales SHV si da, am castigat lumea impreuna cu ei. tribul ala de +25 era degeaba pe harta si plin de pretentii, exact ca legend...

si nu in ultimul rand, vorba cuiva, eu, ca jucator interna fara abilitati, desi m-am aparat singur impotriva unui trib intreg, am ramas pe harta si o sa ajung sa vad cum se aseaza praful pe amintirea voastra jenanta pe aceasta lume. noroc cu jucatorii din chers ca ei s-au descurcat mult mai bine ca voi

te consideram singurul conducator din legend care era capabil sa vada si altceva decat interesul de grup insa se pare ca m-ai pacalit bine... esti la fel de optuz si de lipsit de onoare ca si alpha. ok, la el se explica dar tu credeam ca esti si tanar si nedistrus mental de sistemul de trista amintire
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
In afara de nume, care te caracterizeaza. Mare tupeu ai sa vorbesti cu mine.

Ai mare noroc ca ti-am raspuns. In general jucatorii ca tine, epave ale jocului asa, nu le bag in seama.


N ai o realizare. Nu te cunoaste nimeni. Sincer.
Si in anonimat vei ramane.
Si pe cont nou am realizare ;) ... pisicuța mea... pe 66 unde te lauzi ca mai rupt... nu știu cum se face ca am închis și eu și echipa... :)
 

JOU Regele -

member
Scor reacție
0
Iti raspund doar ca am vazut ca ai postat. Nu voi citi. Ca oricum vorbesti mult si prost. Iar ca si jucator. N-ai nici o abilitate. Doar ce ai facut nobili si te-ai gasit. Conan Barbarul. Sa iei toata mocangeala

Vezi-ti de batranetea ta. Ca oricum esti si vei ramane interna noastra.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
in primul rand, cand te auto-recomanzi ca "rege", trebuie sa spui si al caror muste de pe ce rahat... ca sa se stie...

apoi, ca un rege demn de culoarea "maro desavarsit", ar trebui sa poti citi macar statisticile daca informatiile nu le poti procesa corect.
pe 68 eu am vandut tribul sau doamna Marsor care a migrat direct la inamic (S C L)... eu impreuna cu multi altii, am ales SHV si da, am castigat lumea impreuna cu ei. tribul ala de +25 era degeaba pe harta si plin de pretentii, exact ca legend...

si nu in ultimul rand, vorba cuiva, eu, ca jucator interna fara abilitati, desi m-am aparat singur impotriva unui trib intreg, am ramas pe harta si o sa ajung sa vad cum se aseaza praful pe amintirea voastra jenanta pe aceasta lume. noroc cu jucatorii din chers ca ei s-au descurcat mult mai bine ca voi

te consideram singurul conducator din legend care era capabil sa vada si altceva decat interesul de grup insa se pare ca m-ai pacalit bine... esti la fel de optuz si de lipsit de onoare ca si alpha. ok, la el se explica dar tu credeam ca esti si tanar si nedistrus mental de sistemul de trista amintire
Mare greșeală ai făcut , sa crezi asa ceva :)))) individul ăsta pe fiecare lume "miaună " ...
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Iti raspund doar ca am vazut ca ai postat. Nu voi citi. Ca oricum vorbesti mult si prost. Iar ca si jucator. N-ai nici o abilitate. Doar ce ai facut nobili si te-ai gasit. Conan Barbarul. Sa iei toata mocangeala

Vezi-ti de batranetea ta. Ca oricum esti si vei ramane interna noastra.
Ti-am mai spus eu , internele o sa va facă spectatori . O sa fiți primi conducători ( cica) , de pe .ro internați de internele voastre...
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Tu ești regele sau ea regina? Pune-i o carte în brate , triburile oricum nu e de ea.
Ca sa pot avea o conversație normala cu tine ar trebui sa ma cobor la nivelul tau si nu vreau, ca poate raman ca tine.
In alta ordine de idei felicitările mele "brandului" Squad si câțiva jucatori de acolo, nu toți, daca ne uitam la statistică unii cred ca joaca Metin( ex. Lord Cocomarla, 98% barbare etc).
Spor, sanatate multa si toate cele bune!
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Gerula nu înțeleg cum poți deschide gura. Dupa ce ca te muți ca un ob dintr-un trib in altul, vii aici cu declaratii de gloabă castrată. Baiatule daca esti la menstruație dute la ginecolog, nu mai posta pe aici ca ai inceput sa zgârii forumul.
 

JOU Regele -

member
Scor reacție
0
La cat de important esti tu pentru mine, si vorbele astea traduse stramb de pe Google . Hai ca te asculta cineva. Unicornule.


Ca sa inchid subiectul. Si istoria L78.

Squad no#1 backsteb tribal wars.

Backsteb squad? Ce e ala?

Tribul scitii : xeler0 - un pamflet.
In ciuda ajutorului nostru : Legend. Care I-a scapat de innobilarea lor fix dupa nici o Luna de la inceperea lumii. Unde eu si Devil le am apart conturile si le-am oferit la rugamintea insistenta a liderului lor "xeler0error404", un pna, apoi o alianta. Si le am salvat conturile stand pe sittere ca altfel. Ne vedeam pe L80.

Acum ce-au facut? S-au vandut pentru a continuam si ei joculetul de-a innobilat ul pe L78

Un singur jucator le scotea tribul. Dr. Diehard.

A fost un fel de Dr. Diehard vs Scitii. Si ce credeti? Ii manca Dr. Diehard

Ma rog. Asta nu aveti cum sa o intelegeti. Pentru ca diehard e jucator. Nu fantome.


Gerula si ucenicul " visina veche". 2 pioni pe o tabla de sah. Care au ei impresia ca isi fac ei dreptateaa lor. Scriind si aberand pe aici. De dragul jocului.

Cand ei defapt. Au inceput la jumatatea lumii sa cucereasca barbare.

Stati acolo unde v-a este locul. Ca nu merg smecheriile astea ieftine.


Sincerele mele scuze adresate sunt baietilor din NWO. Nu am acceptat alianta, cu toate ca sunt constienti si sigur ca erau corecti si cu toate astea.

Am spus sa mergem impreuna cu squad. Sa fim corecti pana la capat. Dar n-ai cum. Cu asemenea jucatori, lideri si pioni. N-ai cum.


E o lume chiar ciudata. Defapt L78 o incheie Squad. Dar cu o victoria a celor din NWO si Legend.



Sa vedem pe urmatoarele lumi. Cu ce tupeu vor mai intra. Nu cu Tupeu, jucatorul asta anonim clar.
 

JOU Regele -

member
Scor reacție
0
Toate cele bune tuturor. Cu exceptia lui

Mariusbr7, gerula, visina, xeler0, vermele . Mai sunt 2-3 dar neinsemnati si n-are rost sa-i pomenesc.


Succes.
 

JOU Regele -

member
Scor reacție
0
A, si ierta-ma pe mine. Interna noastra. gerula, cu niste texte de genul ca te-ai batut tu cu un singur trib.

Cand vei putea tu sa te bati cu un trib ca si noi? Nu intelegi ca de azi vei ramane in istorie ca si interna tribului Legend?

Te faci de ras. Oricum esti de tot rasul.

Cand toata lumea cunoaste situatia. Tu in continuare insisti sa te scoti din asta. I-ai mai stricat si imaginea lui visina noua. Nu ca ar fi avut vreuna cine stie ce.

Ii scrii lui rudy87mn, ca sa se fereasca de tine pe alte lumi cand vei intra.

Tu esti normal? Ala e jucator. Nu pion.

Sansele tale contra lui, sunt ca si, Sansele lui tupeu contra mea.

Potoliti-va si nu mai fi-ti rautaciosi papagalilor.
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
gerula nu vorbi de onoare ca nu stii ce e
cand faceai lobby pt Squad pe la diversi jucatori pe cand erai in Legend,a fost cu onoare asa-i?ai schimbat maximul de triburi posibile pe lumea asta,tot cu onoare,asa-i? ai aburit tot cu onoare pe unde ai apucat doar ca sa aduni sate,onoarea nu creste in functie de nr de sate,este egal cu o blasfemie cuvantul onoare rostit de tine si putreziciunea cealalta,sa nu mai zic de ceilalti care au parasit tribul sa-si salveze satele,macar ei au bunul simt sa nu scrie pe aici,stiu ca ce au facut nu e ok,
din fericire pt noi o sa ne bucuram la momentul cand vei fi internat de Squad,o sa privim cu onoare,tu si gaozarul celalalt si o parte din cei plecati,doar nu crezi ca o sa primiti locuri in detrimentul alora cu care au jucat pana acum?
cu onoare iti zic,nu te cunosc dar care te cunoaste zice ca asa ai facut mereu,ai tradat plin de onoare doar ca sa aduni sate,poate ca nu stiai ca nr de sate cade pe locul secund,pe primul loc e onoarea aia la care ravnesti,nu numai tu,doar ca nu e sat sa o poti cuceri,intelegi?intelegi o p...!
esti o puslama de jucator impreuna cu mizeria cealalta,tot cu onoare ti-am zis
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
La cat de important esti tu pentru mine, si vorbele astea traduse stramb de pe Google . Hai ca te asculta cineva. Unicornule.


Ca sa inchid subiectul. Si istoria L78.

Squad no#1 backsteb tribal wars.

Backsteb squad? Ce e ala?

Tribul scitii : xeler0 - un pamflet.
In ciuda ajutorului nostru : Legend. Care I-a scapat de innobilarea lor fix dupa nici o Luna de la inceperea lumii. Unde eu si Devil le am apart conturile si le-am oferit la rugamintea insistenta a liderului lor "xeler0error404", un pna, apoi o alianta. Si le am salvat conturile stand pe sittere ca altfel. Ne vedeam pe L80.

Acum ce-au facut? S-au vandut pentru a continuam si ei joculetul de-a innobilat ul pe L78

Un singur jucator le scotea tribul. Dr. Diehard.

A fost un fel de Dr. Diehard vs Scitii. Si ce credeti? Ii manca Dr. Diehard

Ma rog. Asta nu aveti cum sa o intelegeti. Pentru ca diehard e jucator. Nu fantome.


Gerula si ucenicul " visina veche". 2 pioni pe o tabla de sah. Care au ei impresia ca isi fac ei dreptateaa lor. Scriind si aberand pe aici. De dragul jocului.

Cand ei defapt. Au inceput la jumatatea lumii sa cucereasca barbare.

Stati acolo unde v-a este locul. Ca nu merg smecheriile astea ieftine.


Sincerele mele scuze adresate sunt baietilor din NWO. Nu am acceptat alianta, cu toate ca sunt constienti si sigur ca erau corecti si cu toate astea.

Am spus sa mergem impreuna cu squad. Sa fim corecti pana la capat. Dar n-ai cum. Cu asemenea jucatori, lideri si pioni. N-ai cum.


E o lume chiar ciudata. Defapt L78 o incheie Squad. Dar cu o victoria a celor din NWO si Legend.



Sa vedem pe urmatoarele lumi. Cu ce tupeu vor mai intra. Nu cu Tupeu, jucatorul asta anonim clar.
Anonimul asta te-a pus la zid pe 3 lumi consecutive .... si pe tine și pe colegul tău Aladin... cat despre squad ... e o echipa (nu știi tu ce înseamnă asta ), care vă scoate din cap armele de vedete anonime cu 0 realizări ( 0 realizari la profil , 0 realizări pe triburile.ro). Nu ai tu cuvant în fata lor .
Iar cei exceptați de tine , fac parte din aceasi echipa care te-a trimis direct in fata monitorului sa privești finala ... squad vs barbare .... ca voi sunteți mai slabi ca un barbar de 26 pct.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Anonimul asta te-a pus la zid pe 3 lumi consecutive .... si pe tine și pe colegul tău Aladin... cat despre squad ... e o echipa (nu știi tu ce înseamnă asta ), care vă scoate din cap armele de vedete anonime cu 0 realizări ( 0 realizari la profil , 0 realizări pe triburile.ro). Nu ai tu cuvant în fata lor .
Iar cei exceptați de tine , fac parte din aceasi echipa care te-a trimis direct in fata monitorului sa privești finala ... squad vs barbare .... ca voi sunteți mai slabi ca un barbar de 26 pct.
Tu nu te compari cu aladin , ala in afară de faptul ca e jucator, e om.
Dar de unde sa știe broasca ce i oceanul, vorbești sa vadă lumea ca inca respiri aerul imaculat de tricou proaspat schimbat.
 

Darky.

member
Scor reacție
0
Tip-ul acela de om ești și tu?
Fara -.
In afară de faptul ca singura ta ocupație e sa joci jocul acesta, stai in casa te îndopi cu pufuleți si poate poate iti pica o surpriza sa mai ai o glumita noua.
As încerca sa iti mai zic cate ceva dar sunt cele mai mari șanse sa nu înțelegi nimic, ca si pana acum.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Fara -.
In afară de faptul ca singura ta ocupație e sa joci jocul acesta, stai in casa te îndopi cu pufuleți si poate poate iti pica o surpriza sa mai ai o glumita noua.
As încerca sa iti mai zic cate ceva dar sunt cele mai mari șanse sa nu înțelegi nimic, ca si pana acum.
Mulțumesc dar nu te obosi.. Nu prea ma interesează vorbe de la oameni ce se cataloghează ca fiind oameni precum aladin care ne calca cu bentley prin oraș:)))))))
 

JOU Regele -

member
Scor reacție
0
Mita, nu-i mai raspunde lu' papagalul asta fra. Ca vorbeste mult rau. Daca nu are viata sociala. Trebuie sa isi faca si el dialog uri. Nu vezi ca bufonul asta tupeist vorbeste numai prost?

Auzi ce zice. Ca m-a scos el pe 3 lumi consecutive. Si defapt eu i-am dat injoseala pe unde l-am prins.

Nu mi-a luat in istoria jocului asta in viata lui un sat. Dar sa ma scoata

Pe mine ca sa ma scoti de pe harta. Iti trebuie 50 de oameni. Ca sunt pe spada mea. Nu mai vorbi, te rog eu ca te faci de ras.

In continuare iti repet. Asta v-a fi fraza pentru tine eterna.

Daca iti pun lancea pe frunte, te fac unicorn.

Succes visatorule. Te lasam sa latri.
 

Tupeu

member
Scor reacție
0
Mita, nu-i mai raspunde lu' papagalul asta fra. Ca vorbeste mult rau. Daca nu are viata sociala. Trebuie sa isi faca si el dialog uri. Nu vezi ca bufonul asta tupeist vorbeste numai prost?

Auzi ce zice. Ca m-a scos el pe 3 lumi consecutive. Si defapt eu i-am dat injoseala pe unde l-am prins.

Nu mi-a luat in istoria jocului asta in viata lui un sat. Dar sa ma scoata

Pe mine ca sa ma scoti de pe harta. Iti trebuie 50 de oameni. Ca sunt pe spada mea. Nu mai vorbi, te rog eu ca te faci de ras.

In continuare iti repet. Asta v-a fi fraza pentru tine eterna.

Daca iti pun lancea pe frunte, te fac unicorn.

Succes visatorule. Te lasam sa latri.
Da maestre .. mulțumesc ca mi-ai dat locul tău pe 66 pe contul nou. Rămân dator .
 
Sus