propuneri runde viitoare

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Pinocchio , ai cerut dovezi . Ti-a trimis Mihai . are acum dovada clara Rakanishu ca esti un mincinos. Se vede clar ca i-ai spus la ora 19:29 ca tu nu joci si i-ai dat poza ca esti la suc . Ai incercat din nou sa minti ca , vezi doamne, alti 4 jucatori te-au anuntat cu 5 minute inainte de incepere ca nu intra . Pe cine crezi ca prostesti.
Vorba lui Highman , daca se ia lumina si ti se stinge calculatorul esti 0 ( zero ) nu mai existi :))
 

mondialull

member
Scor reacție
0
Ma chinui enorm de mult să-ți descifrez hierogligele pe care le poți scrie , ma mir… încă ma mir cum unu la 30+ poate deține atâta prostie și atâta analfabetism …
In primul rând nu înțeleg de ce te bagi in discuție , tu chiar n-ai cum :)))) … chiar n-ai ce cauta aici
In al doilea rând , prefer sa nu vorbim despre viața reala … crede-ma
Fac ceva pe gramatica ta din joc, si pe ce mai joci tu si pe ce mai faci tu, prefera sa nu vb despre nimik si sa taci, joaca triburile nu fute scaieti ca te intepi rau, numa smecheri pe triburile astea, esti un fluture baiete ce vantu te ia repede nu mai fi scriitor fi narator daca vrei, taci si nu mai scrie nimik fac ceva ce nu poti tu sa citesti, vrei citesti nu la gara ai inteles ?
 

R z N

member
Scor reacție
0
Fac ceva pe gramatica ta din joc, si pe ce mai joci tu si pe ce mai faci tu, prefera sa nu vb despre nimik si sa taci, joaca triburile nu fute scaieti ca te intepi rau, numa smecheri pe triburile astea, esti un fluture baiete ce vantu te ia repede nu mai fi scriitor fi narator daca vrei, taci si nu mai scrie nimik fac ceva ce nu poti tu sa citesti, vrei citesti nu la gara ai inteles ?

mi-a zis Iulia :)))))) despre tine , 45 de kg cu un sac de cartofi in spate
Scuza-ma , scaieți ca tine pot sa *** liniștit când vrea plm , ca nu ma intep :))))
Înțelegi ? Tre sa te educ puțin și pe tine … sincer îți zic , dă urât când vezi atâta analfabetism :))))) chiar e Haos in echipa aia , jur pe familia ta daca te mint
 

R z N

member
Scor reacție
0
Fac ceva pe gramatica ta din joc, si pe ce mai joci tu si pe ce mai faci tu, prefera sa nu vb despre nimik si sa taci, joaca triburile nu fute scaieti ca te intepi rau, numa smecheri pe triburile astea, esti un fluture baiete ce vantu te ia repede nu mai fi scriitor fi narator daca vrei, taci si nu mai scrie nimik fac ceva ce nu poti tu sa citesti, vrei citesti nu la gara ai inteles ?
Sa nu mai deschid aici un capitol amoros :)))))
Ca n-ai fost in stare …. In 3 zile sa-i oferi un simplu orgasm unei femei , maaa MĂCAR UNUL MA
La mine vi sa comentezi și sa te rastesti ?fara măcar să-ți pronunt numele ?
Ai grija schelet , vezi acolo de treburile tale mai taranus obosit
 

Don Michael

member
Scor reacție
0
dl profesor, noi n-am inceput sa te atacam pe tine (cel putin eu) cu viata reala....eu am vobit cu/despre tine strict cea ce faci pe joc, fapte.
 

Don Michael

member
Scor reacție
0
prefer sa ma retrag din aceasta discutie/disputa. Prefer sa ies elegant din aceasta disputa/ discutie care nu este de rangul meu.

si i-as sfatui si pe colegii mei din haos sa se retraga!

si sincer , eu personal, nu imi doresc sa reprezint ,asa de mult ,Romania. pentru ca, noi romanii, ne-am facut de kkt peste tot.
 
Scor reacție
0
Toți desculți după serverul nostru vor sa reperezinte. RO la un turneu, Haos asta al vostru e egal cu o echipa de prăzari, lasă-ți băieți adevărați sa joace unde le e locu, cu siguranță au prioritate jucători vechii care au reprezentat tara asta de atâtea orii eu atunci au făcut spectacol. Jucători de duzina vor sa se vadă și ei la turneu, stați ușor și nu mai faceți tantam. Dacă scoateți pe Cotruta nu înseamnă că jucați și la turneu!!
 

Alpha13S

member
Scor reacție
0
De ce te chinui , ma pripas cu 2 clase ca trenu sa scrii corect ? Mai rău faci :)))) lasă-te natural , Malone .
Tipule, nici tu nu stii sa scrii corect, despre ce vorbesti

Incepe sa te doara capul cand unul care nu stie sa conjuge un verb vine si-i acuza pe altii de probleme de gramatica.
 

R z N

member
Scor reacție
0
Tipule, nici tu nu stii sa scrii corect, despre ce vorbesti

Incepe sa te doara capul cand unul care nu stie sa conjuge un verb vine si-i acuza pe altii de probleme de gramatica.


stai cuminte fraierica-geamantan :)).

Nu vorbesc cu no-name’uri .
Vezi ca la sfârșitul unei propoziții se puncte punct (.)
Pe mine ma doare capu’ când văd cum se bagă toată lumea in seama așa aiurea ..
 

Alpha13S

member
Scor reacție
0
stai cuminte fraierica-geamantan :)).

Nu vorbesc cu no-name’uri .
Vezi ca la sfârșitul unei propoziții se puncte punct (.)
Pe mine ma doare capu’ când văd cum se bagă toată lumea in seama așa aiurea ..
Da, stiu ca se pune punct sfarsitul unei propozitii, am lasat-o intentionat asa, retoric.
Ai ajuns sa fii considerat testutul epitelial al madularului(sper ca nu e obscen, Rakanishu), de catre fiecare jucator de pe forumul asta. Chiar nu as vrea sa stii cine sunt.
Am vazut ca ti se da ceva gratis aici, pe topicul asta, si am zis ca e pacat sa ratez.
 

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Ai ajuns sa fii considerat testutul epitelial al madularului(sper ca nu e obscen, Rakanishu), de catre fiecare jucator de pe forumul asta. Chiar nu as vrea sa stii cine sunt.
Am vazut ca ti se da ceva gratis aici, pe topicul asta, si am zis ca e pacat sa ratez.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

Bucatii

member
Scor reacție
0
Hai nu vi peste noi, Răzvy?
Un singur lucru vreau să zic.
Răzvănel minte și când respiră.
Vă spune o persoană care îl cunoaște.
PUNCT
 
Sus