propuneri runde viitoare

R z N

member
Scor reacție
0
R Z N, eu când mi am dat cuvântul în fata ta, a fost cuvânt!

În schimb tu, n ai ratat niciodata ocazia sa ma tepuiesti.

Răzvan. Lumea se deșteaptă, o data ii duci cu vrăjeala, a doua oara sunt împotriva ta.

Începi sa fi deja ratat .
Ți-am spus clar motivul pentru care n-am mai jucat . In ultimele 10 minute mi-au spus 4 jucatori ca nu mai pot juca . Trrbuie să-ți desenez și tie ? Ce ai fi vrut sa fac ? Sa i leg de maini și de picioare și sa i oblig sa joace?
 

R z N

member
Scor reacție
0
Rakanishu , cu tot respectul iti fac o propunere. Nu este tarziu sa organizezi un mini-turneu. Nu suntem multe triburi pe ro. ( maxim 6 ) asa ca e simplu . se inscriu echipele , tragem la sorti meciurile, intr-o singura zi avem 3 meciuri , a doua zi 2 meciuri si a treia zi finala . deci in maxim 3 zile ai avea echipa care v-a reprezenta Romania la mondiale. Sau a doua varianta : vei alege tu , jucatorii cei mai buni din toate echipele . jucatorii care au jucat cel mai bine la acest mini-turneu. Atunci chiar nu s-ar supara nimeni. Pana la urma reprezentam Romania , nu Haos , nu qifsa , sau alt trib.
Deranjul nostru a venit din partea lui rzn cand a afirmat ca el detine .RO . ca doar el are dreptul sa il foloseasca. De aici au inceput discutiile cele mai multe.
O zi buna.


Sa ajung și la tine .
In primul rând … iti spun fără nici un fel de dușmănie ca … sincer , sincer … nu ai cum sa comentezi la ce se vorbește aici … vorba fie’ntre noi… tu ești slăbuț ,slăbuț din orice pdv:) nu te supăra , dar încă nu esti in măsura sa îți dai cu păreri sau sa vorbești la lucruri de-astea
In al doilea rând , îți explic și tie iarăși situația : când am propus runda toată lumea mi-a dat ok-ul , ca poate juca . In ultimele 10 minute mi s a zis ca nu mai pot intra 4 jucatori .

IN CONCLUZIE ( ca sa închei ca la carte cu ultima etapa din formularea unui bun text argumentativ : - ECHIPA TA NU O SA REPREZINTE ROMANIA , in Veacul veacurilor !
Noapte buna !
 

R z N

member
Scor reacție
0
Asta-i Romania ? Sa iti aduc aminte ce ai/ati facut pe ultima runda inchiriata pe care v-am setat-o pentru un amical ?
Nu mai da vina pe altii pentru tampeniile pe care le faci/faceti.


Și pentru o runda faci atâta tam-tam? Ca n au avut acces 4 jucatori ( mai mult de jumătate din echipa ) sa intre pe runda ?
Ce ai pierdut ? Mii de euro ?
Mi-am cerut respectuos scuze , ce puteam face mai mult ?
nu contest faptul ca mi-ai pus runde de antrenament . S-a întâmplat o data , nu de n ori .
Cred ca ar trebui sa treci cu vederea și sa fi mai înțelegător ….. crede-ma , asta e rețeta .
 

R z N

member
Scor reacție
0
Asta-i Romania ? Sa iti aduc aminte ce ai/ati facut pe ultima runda inchiriata pe care v-am setat-o pentru un amical ?
Nu mai da vina pe altii pentru tampeniile pe care le faci/faceti.
Dacă nu o faci pentru mine ( râd) , fa-o pentru băieții ăștia din Haos :)

Rezervată de 8 pe 8 … mine 6 cum zice băiatul ala mai sus , și asta-i treaba

Ne dam toți ok-ul pe forum și ayaye
 

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Sa ajung și la tine.
In primul rând … iti spun fără nici un fel de dușmănie ca … sincer , sincer … nu ai cum sa comentezi la ce se vorbește aici … vorba fie’ntre noi… tu ești slăbuț ,slăbuț din orice pdv:) nu te supăra , dar încă nu esti in măsura sa îți dai cu păreri sau sa vorbești la lucruri de-astea
In al doilea rând , îți explic și tie iarăși situația : când am propus runda toată lumea mi-a dat ok-ul , ca poate juca . In ultimele 10 minute mi s a zis ca nu mai pot intra 4 jucatori .

IN CONCLUZIE ( ca sa închei ca la carte cu ultima etapa din formularea unui bun text argumentativ : - ECHIPA TA NU O SA REPREZINTE ROMANIA , in Veacul veacurilor !
Noapte buna !
Mai Pinocchio ,
1. eu zic sa te asezi un pic si sa iti dai 2 palme singur sa te trezesti la realitate. Incearca si nu mai trai in bula ta. Vremurile tale au inceput sa apuna. Trebuie sa accepti ca deja ai ruginit.
2. O sa iti dovedim ca echipa noastra va reprezenta Romania la mondiale . Si stii de ce ? Pentru ca diferenta este foarte mare intre echipele noastre. Noi suntem inchegati , noi jucam unul pentru toti si toti pentru unu. Noi suntem echipa si luptam impreuna. Nu cum faci tu ca iti iei jucatori care de frica amenintarilor tale iti fac deff si te tin blindat. Esti individualist , increzut si narcisist. Ai vazut si pe runda de aseara ? tot ai luat-o la punctul G :D. Asa ca nu mai vorbi si trezeste-te.
3. App., imi place cum tot incerci sa te scoti , dar degeaba Pinocchio , lumea deja te cunoaste.
4. Nu esti tu in masura sa clasifici jucatorii care sunt buni si care sunt slabi. Oricand , dar oricand sunt dispus la un 1vs1 cu tine . Cu conditia sa joci cinstit , fara scripturi.
Hai , Buna dimineata.
 

Don Michael

member
Scor reacție
0
Uite aici conversația
 

Atașamente

  • Screenshot_20210723_125748_com.skype.raider.jpg
    Screenshot_20210723_125748_com.skype.raider.jpg
    310,3 KB · Vizualizări: 100
  • Screenshot_20210723_125757_com.skype.raider.jpg
    Screenshot_20210723_125757_com.skype.raider.jpg
    392 KB · Vizualizări: 103
  • Screenshot_20210723_125725_com.skype.raider.jpg
    Screenshot_20210723_125725_com.skype.raider.jpg
    315,7 KB · Vizualizări: 93
  • Screenshot_20210723_125733_com.skype.raider.jpg
    Screenshot_20210723_125733_com.skype.raider.jpg
    359,4 KB · Vizualizări: 89
  • Screenshot_20210723_125629_com.skype.raider.jpg
    Screenshot_20210723_125629_com.skype.raider.jpg
    312,3 KB · Vizualizări: 99
  • Screenshot_20210723_125641_com.skype.raider.jpg
    Screenshot_20210723_125641_com.skype.raider.jpg
    370,9 KB · Vizualizări: 88
  • Screenshot_20210723_125604_com.skype.raider.jpg
    Screenshot_20210723_125604_com.skype.raider.jpg
    356 KB · Vizualizări: 88
  • Screenshot_20210723_125619_com.skype.raider.jpg
    Screenshot_20210723_125619_com.skype.raider.jpg
    317,1 KB · Vizualizări: 85
  • Screenshot_20210723_125656_com.skype.raider.jpg
    Screenshot_20210723_125656_com.skype.raider.jpg
    315,4 KB · Vizualizări: 75
  • Screenshot_20210723_125708_com.skype.raider.jpg
    Screenshot_20210723_125708_com.skype.raider.jpg
    347,2 KB · Vizualizări: 94

R z N

member
Scor reacție
0
:)))) nenea , cred ca accidentul și problemele vieții …. Pe care le-ai întâmpinat , te-au dereglat cu totul
La tine , era ceva Oau sa câștigați runda aseară Voi nu? Erai transpirat tot ca am jucat in 2 oameni ? dacă nu găsești un psihiatru bun , haide la Cluj ca iti recomand eu ceva ok
Doamne pl, credeam ca vârsta coace omu la minte :))) da tu ești pierdut , oriunde … și in viața și pe joc .
coae, aseară când aveam 400’de cai aveai 300 de lanci și 50 de cai .
Așa vrei tu sa reprezinți Romania ? pentru psihicul tau care e in refacere ( te înțeleg ) ar trebui sa găsești un joc cu ajutorul căruia sa te calmezi , ușor .. ușor
Nu încerca să-mi mai dai texte … ca ești praf , și la gramatica și la tot ce vrei
Mi-ar fi rusine , sa mor dacă te mint
IN CONVLUZIE AGAIN : veac și pana-i **** echipa ta nu o sa reprezinte ROMANIA vreodată !
Pusi , sa nu tremuri tare când citești , mos nebun
 

Atașamente

  • 6256F1B5-97F2-4270-B6AC-2AE4FDBBFE5E.jpeg
    6256F1B5-97F2-4270-B6AC-2AE4FDBBFE5E.jpeg
    153,5 KB · Vizualizări: 90

R z N

member
Scor reacție
0
Uite aici conversația
Și din pozele de mai sus rezulta faptul ca eu am pus parola pe conferințe ? Am înțeles :))))
Nu știu cum ai ajuns și tu inginer jur pe familia mea . Pe lângă faptul ca nu te duce capul sa treci strada , te mai și bâlbâi tot la al 3-le-a cuvânt
Ești parfum , pup mister ! ( pl ce bine ca-s in vacanta , ia ca am timp sa ma iau cu toți 2- leii*-n ploaie
 

R z N

member
Scor reacție
0
Mai Pinocchio ,
1. eu zic sa te asezi un pic si sa iti dai 2 palme singur sa te trezesti la realitate. Incearca si nu mai trai in bula ta. Vremurile tale au inceput sa apuna. Trebuie sa accepti ca deja ai ruginit.
2. O sa iti dovedim ca echipa noastra va reprezenta Romania la mondiale . Si stii de ce ? Pentru ca diferenta este foarte mare intre echipele noastre. Noi suntem inchegati , noi jucam unul pentru toti si toti pentru unu. Noi suntem echipa si luptam impreuna. Nu cum faci tu ca iti iei jucatori care de frica amenintarilor tale iti fac deff si te tin blindat. Esti individualist , increzut si narcisist. Ai vazut si pe runda de aseara ? tot ai luat-o la punctul G :D. Asa ca nu mai vorbi si trezeste-te.
3. App., imi place cum tot incerci sa te scoti , dar degeaba Pinocchio , lumea deja te cunoaste.
4. Nu esti tu in masura sa clasifici jucatorii care sunt buni si care sunt slabi. Oricand , dar oricand sunt dispus la un 1vs1 cu tine . Cu conditia sa joci cinstit , fara scripturi.
Hai , Buna dimineata.

mosule , vezi ca la turneu se joaca 8vs8 :))))
Nu 15 vs 3 , acolo nu îl lasă nimeni in pace pe Black lord 2 ore :))) fără sa l atace . Nu-l lasă nimeni din 3 ore de joc 2 in pace ca sa vina nabetu cu trupe și dezvoltare
 

R z N

member
Scor reacție
0
Se poate baga o runda start 505, productie x2 fara farm ?
Dadadadadaaa, sa fim câți mai mulți noi Haos , sa nu cumva sa intre rzn cu 3-4 oameni ca-i belea mare
Numa bun un 505 producție x2 , intram mulți și facem toți trupe multe .. ca doar intram la recrutare și Bam bam
La lucru nu ne prea place ca-i prea cald , nu riscam nimic … rămânem așa semi-analfabet , in viața toate e bune
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Dadadadadaaa, sa fim câți mai mulți noi Haos , sa nu cumva sa intre rzn cu 3-4 oameni ca-i belea mare
Numa bun un 505 producție x2 , intram mulți și facem toți trupe multe .. ca doar intram la recrutare și Bam bam
La lucru nu ne prea place ca-i prea cald , nu riscam nimic … rămânem așa semi-analfabet , in viața toate e bune
Despre tine nici nu mai am ce sa zic, deja stim toti ca esti o pasarica... esti tare doar in clanta in fata tastaturii, "tu" nu ai cum sa reprezinti ROMANIA ! Esti constient ca is mai bun ca tine, ai avut o vreme cand ai jucat binisor acuma esti varza, la 1vs1 te rup oricand la orice ora . Si le mai zic la baietii astia de aici ca in viata reala tu nu existi, n-ai prietenii, toata ziua in curte sau pe joc doar ca totul e virtual aici nu exista :))A da sa nu uitam de beto, adisor, debora ( prietenii tai ) =)))))
@Rakanishu uitati-va putin la ultimele 100 de runde de SPEED, runde castigate de RzN nu prea gasiti. Tribu HAOS a dominat majoritatea rundelor. Prin urmare NOI tribul HAOS reprezentam la mondiale ROMANIA !
 
Ultima editare:

R z N

member
Scor reacție
0
Prietene , legalele alea de pe acolo nu-s ok deloc. Te sfătuiesc sa te apuci de sport :))) mintea nu o poți recupera sau creierul … pentru ca nu le-ai avut niciodată , dar corpul ( pe lângă ca e total dezordonat , zici ca umbli cu spatele ) .. pe ala da , îl poți salva .
Lasă ma rundele câștigate, ca am câștigat runde câte nu aveți tot “Haos-ul” la un loc , nebuna mică .
Partea cu 1vs1… rad puternic de-abia reușesc să-ți răspund :)))))
Tu și Black lord vs eu singur la orice ora
Ba… chiar tu ai scris mai sus de 1vs1? Mie nu-mi vine sa cred jur pe mama ta dacă cred ….
 

R z N

member
Scor reacție
0
De ce te chinui , ma pripas cu 2 clase ca trenu sa scrii corect ? Mai rău faci :)))) lasă-te natural , Malone .
 

osândă

member
Scor reacție
1
Despre tine nici nu mai am ce sa zic, deja stim toti ca esti o pasarica... esti tare doar in clanta in fata tastaturii, "tu" nu ai cum sa reprezinti ROMANIA ! Esti constient ca is mai bun ca tine, ai avut o vreme cand ai jucat binisor acuma esti varza, la 1vs1 te rup oricand la orice ora . Si le mai zic la baietii astia de aici ca in viata reala tu nu existi, n-ai prietenii, toata ziua in curte sau pe joc doar ca totul e virtual aici nu exista :))A da sa nu uitam de beto, adisor, debora ( prietenii tai ) =)))))
@Rakanishu uita-ti-va putin la ultimele 100 de runde de SPEED, runde castigate de RzN nu prea gasiti. Tribu HAOS a dominat majoritatea rundelor. Prin urmare NOI tribul HAOS reprezentam la mondiale ROMANIA !
degeaba ai jucat frate, noi nu avem timpul necesar, dar daca jucam acum 10 vs 10 sau cati vreti voi, tot va dam clasa, nu e ca si cum am uitat jocul.
E normal sa nu reprezentati romania voi, cativa pureci cu arfe de jucatori:)
 

R z N

member
Scor reacție
0
Din momentul asta nu-mi mai permit sa am treaba cu nimeni , nu-mi mai permite statul social . Va urez bafta tuturor !
Multă sănătate , mintala mai mult vouă ! Nimic nu-i pierdut încă !

va pup
 
Sus