propuneri runde viitoare

Bucatii

member
Scor reacție
0
Ești vai de capul tău de când nu îți mai zic eu unde să ataci.
+
că minți din ce în ce mai mult.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Am rezolvat sa jucam.
Pe server francez , duminica ora 21:00. ( ora ro)
Din păcate .. asta-i Romania , ne întrebam atât pe joc cât și in realiate .. de ce merge țara așa prost …. Bine ca măcar ajuta alții !

Hai bafta

Asta-i Romania ? Sa iti aduc aminte ce ai/ati facut pe ultima runda inchiriata pe care v-am setat-o pentru un amical ?
Nu mai da vina pe altii pentru tampeniile pe care le faci/faceti.
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Asta-i Romania ? Sa iti aduc aminte ce ai/ati facut pe ultima runda inchiriata pe care v-am setat-o pentru un amical ?
Nu mai da vina pe altii pentru tampeniile pe care le faci/faceti.
Da, ai dreptate Rakanisu, pe ultima runda nu sau prezentat nici unu de la ei si R z N a dat parola prin conferinte pe skype.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Se pot citi ticketele, alea nu le sterge nimeni. Cand mi s-au cerut runde de antrenament le-am pus, dar atunci cand apare bataia de joc punem stop.
Ca a fost greseala sau nu, nu e relevant. Nu dau peste cap un server intreg pentru cativa jucatori.
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Domnule Rakanisu, vina tribului HAOS nu este, ei nu au intrat si RzN a dat parola la toti, noi ne-am prezentat!
 

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
rzn. Acuma ca te-ai facut de kakao pe servarul din romania, mai ai curajul sa sustii ca tu esti amblema .RO ? ca tu detii suprematia reprezentarii la mondiale ? ai platit tu drepturi pe asa ceva ?
aaaa, si inca ceva . Blazker spunea aseara ca inchiriaza el runda pe franta ca sa ne batem sa vedem care suntem mai buni. Taaaaree imi este frica ( nu stiu de ce ) ca si acolo , nu o sa va prezentati si o sa ne facem de ras .:rolleyes:
ne mai miram ca ne fac aia tigani si saraci ....... :confused:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Domnule Rakanisu, vina tribului HAOS nu este, ei nu au intrat si RzN a dat parola la toti, noi ne-am prezentat!

Nu cunosc detalii de acest gen, stiu doar ce s-a intamplat pe ultima runda inchiriata si cu cine am discutat de ea, restul e istorie.
Acum nu are rost sa mai continuam polemici de acest gen aici, ca inevitabil se ajunge la jigniri si nu cred ca e cazul sa trimit pe vreunul in vacanta.

La acel turneu se pot prezenta cateva echipe idependente, acum cine va reprezenta RO cu acest nume, este problema voastra. O runda inchiriata pot face, dar daca si acum se intampla nebunii, dau in scris aici ca e ultima oara.
 

Semhar

member
Scor reacție
0
Nu se va intampla nebunii, cel putin din partea noastra a tibului "HAOS" , pentru a vedea cine va reprezenta ROMANIA la turneu, vreau setarile ca si acolo, 8vs8 pe start mine 6
 

mondialull

member
Scor reacție
0
R.Z.N. mai iati o DOZA bro, inca avem intrun colt al tari intre niste muntii, oameni izolati si tu te vezi liderul lor.

Man e un joc virtual si teai facut de rusine pana si pe un asemenea joc, pai tu in viata reala inafara de cred ca a te uita intr-un monitor al calculatorului nu faci nimik .

Revinotii baiete s-au desteptat pana si copii care iti creaza probleme pe speed si inca invata pt capacitate .

Daca nai fi o miloaga in acest joc sa nu uiti ce ti spun nu ai juca nici speed ca nu ai avea pp-uri
 

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
Rakanishu , cu tot respectul iti fac o propunere. Nu este tarziu sa organizezi un mini-turneu. Nu suntem multe triburi pe ro. ( maxim 6 ) asa ca e simplu . se inscriu echipele , tragem la sorti meciurile, intr-o singura zi avem 3 meciuri , a doua zi 2 meciuri si a treia zi finala . deci in maxim 3 zile ai avea echipa care v-a reprezenta Romania la mondiale. Sau a doua varianta : vei alege tu , jucatorii cei mai buni din toate echipele . jucatorii care au jucat cel mai bine la acest mini-turneu. Atunci chiar nu s-ar supara nimeni. Pana la urma reprezentam Romania , nu Haos , nu qifsa , sau alt trib.
Deranjul nostru a venit din partea lui rzn cand a afirmat ca el detine .RO . ca doar el are dreptul sa il foloseasca. De aici au inceput discutiile cele mai multe.
O zi buna.
 

Don Michael

member
Scor reacție
0
R Z N, eu când mi am dat cuvântul în fata ta, a fost cuvânt!

În schimb tu, n ai ratat niciodata ocazia sa ma tepuiesti.

Răzvan. Lumea se deșteaptă, o data ii duci cu vrăjeala, a doua oara sunt împotriva ta.
 

Bucatii

member
Scor reacție
0
El se crede în 2018 sau 2017.
Când mințea el și lumea îl credea o văzut lumea cine ești nu dă nimeni nici 2 lei pe tine.
Tu crezi că îi poți minți pe toți.
Îți dau un sfat prietenec sunt și alte jocuri dute minte pe altcineva schimbă anturajul aici știe toată lumea cine ești, că ești un mincinos.
Ți-am dat un sfat prietenesc te cunoaște lumea nu mai poți vrăji pe nimeni.

Are dreptate Mihai
"Răzvan. Lumea se deșteaptă, o data ii duci cu vrăjeala, a doua oara sunt împotriva ta."
 

Uncheasu

member
Scor reacție
0
Sa va vad la turneu baieti. Nu va bateti sa aveti numele .RO, turneul trecut a fost o rusine, o echipa independenta facuta pe baza a jucatori din mai multe tari a scos romania in 50minute la ultimul mondial.

Sper sa fie un turneu frumos , o sa-l urmaresc si eu.

Stima, Uncheasu.
 

R z N

member
Scor reacție
0
R.Z.N. mai iati o DOZA bro, inca avem intrun colt al tari intre niste muntii, oameni izolati si tu te vezi liderul lor.

Man e un joc virtual si teai facut de rusine pana si pe un asemenea joc, pai tu in viata reala inafara de cred ca a te uita intr-un monitor al calculatorului nu faci nimik .

Revinotii baiete s-au desteptat pana si copii care iti creaza probleme pe speed si inca invata pt capacitate .

Daca nai fi o miloaga in acest joc sa nu uiti ce ti spun nu ai juca nici speed ca nu ai avea pp-uri



Ma chinui enorm de mult să-ți descifrez hierogligele pe care le poți scrie , ma mir… încă ma mir cum unu la 30+ poate deține atâta prostie și atâta analfabetism …
In primul rând nu înțeleg de ce te bagi in discuție , tu chiar n-ai cum :)))) … chiar n-ai ce cauta aici
In al doilea rând , prefer sa nu vorbim despre viața reala … crede-ma
 
Sus