Discutii Libere L84 !

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Cine din dt s a plans de mine? Cand eu cu bosul13 si cosminrpz stateam noapte de noapte si aveam 3+sittere fiecare.... Latri ca sa te afli in treaba. La fel granita cu green era subreda tare nu stiu despre ce wchilibru vorbesti tu. Intrase teslaru in voi ca n branza:)))

Apropo de l60, este lumea aia unde parola contului tau a ajuns la inamic ?
 
Scor reacție
0
Unde ai jucat tu ma acolo pe 60 ???? serios ??? prin porumb ai jucat pe 60 !!!
Barbar in porumb
Vorbesti de 76 unde ai jucat tu pe 76 ????
Internist din academia RS 10 :)) tot in porumb
Vorbesti de 80 unde ai jucat tu pe 80 ???
Barbar in porumb

Cu ce drept vorbesti tu ma de lumile astea cand nu sunt eu cel ce te trimite in porumb ci fix statisticile tale prietene !!!
De unde si pana unde ai prins glas Domnule barbar ???Pe ce baza vorbesti de lucruri mai mari ca tine !!!Orice postare de a ta e demolata grav de TW stats !!!Exista si asa ceva daca nu stiai !!!
Esti un mic mic mic hater care cauta afirmare pe extern pt ca pe joc e prea greu.
Asta e ultimul post in care mai acord atentie noobilor care nu vad mai departe de barbare si interne:))
Pe 60 am jucat pe cont din DT, pe 76 am jucat si da am luat bataie..insa nu in RS 10, am dat stergere la 2 ore dupa ce tribul in care jucam a devenit RS10 asa ca chiar nu poti sa mi zici absolut nimic, iar pe 80 am intrat sa ajut niste prieteni, nu sa joc..de dovedit nu tre sa ti dovedesc tie nimic, dar lasa plansu mai bine ca nu te poti bate cu triburi mari.
 

stou

member
Scor reacție
0
Bai paletelor care tot vorbiti de MNK si de Dk ca sa intelegeti si voi cat de penibili sunteti
Cum am putea sa fim atat de jigodii sa provocam un trib ce in momentul de fata au anuntat ca 81 este ultima lume pentru ei(cei ce joaca pe 81 stiu la ca ma refer) ???
Ca sa ce ? Sa ies pe extern dupa si sa spun ce buni suntem ???
Stiti ce e aia onoare ,fairplay sau respect ???
Daca MNK va dori sa revina pe joc cu cea mai mare placere ne vom lua revansa sau vor face 2-0
Pana atunci al de watcher sau iulica vorbiti despre voi sau despre performantele triburilor voastre nu mai mancati kkt doar ca sa va dati mari pe aici !!!
 

CharLye

member
Scor reacție
0
Bai paletelor care tot vorbiti de MNK si de Dk ca sa intelegeti si voi cat de penibili sunteti
Cum am putea sa fim atat de jigodii sa provocam un trib ce in momentul de fata au anuntat ca 81 este ultima lume pentru ei(cei ce joaca pe 81 stiu la ca ma refer) ???
Ca sa ce ? Sa ies pe extern dupa si sa spun ce buni suntem ???
Stiti ce e aia onoare ,fairplay sau respect ???
Daca MNK va dori sa revina pe joc cu cea mai mare placere ne vom lua revansa sau vor face 2-0
Pana atunci al de watcher sau iulica vorbiti despre voi sau despre performantele triburilor voastre nu mai mancati kkt doar ca sa va dati mari pe aici !!!

Ei baga pe altii la inaintare doar pt ca ei nu s capabili ... fiecare trib e liber sa intre unde vrea si cand vrea ... nu inteleg de unde atatea discutii pe tema asta.. ei sunt nebagati in seama probabil.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Pe 60 am jucat pe cont din DT, pe 76 am jucat si da am luat bataie..insa nu in RS 10, am dat stergere la 2 ore dupa ce tribul in care jucam a devenit RS10 asa ca chiar nu poti sa mi zici absolut nimic, iar pe 80 am intrat sa ajut niste prieteni, nu sa joc..de dovedit nu tre sa ti dovedesc tie nimic, dar lasa plansu mai bine ca nu te poti bate cu triburi mari.
Eu nu inteleg comentariile astea pe diagonala. Razboiul dintre green si DK este cel mai bine inteles de jucatorii celor 2 triburi, la fel si pe partea estica. Ce rost au comentariile ca green / Mnk / DK / DT au facut, au dres sau din contra, n-au facut, au fost praf si etc, in conditiile in care n-ai fost parte din problema? Eu fac misto de tupeu stiind rolul pe care l-a avut in pierderea lumii, dar in rest nu pot comenta nimic de razboiul dintre DT si Mnk, ca n-am fost parte din in niciun fel. N-am niciun motiv sa apar DK-ul, dar sa iesi sa zici ca n-au jucat nimic pe 60 este cel putin de prost gust. Hai sa ne vedem fiecare de-ale lui, zic.
 

AladinMAD

member
Scor reacție
0
Tupeu ti sa facut poezie pe l72 ca poate asa intelegi ce ti sa intamplat:) copil de gradinita ce esti:) si tu ai tupeu sa comentezi de alti agariciule


Ce popor măreț de frunte
Harta o decolorează
Și plângând cu duhuri frânte
Teritoriu-și fofilează?
Cuceriți de spada rece
Sate nasc de colo colo
Revenind la începuturi:
Când cu Marco, când cu Polo.
Ce imperiul, ce legende
Să le-auzi te trec fiorii
Frica însă se disipă,
Când îi vezi conducătorii.

Cei trei crai fără renume
Doi bărbați și jumătate
Cu porecle și cu nume
Car' de car' mai colorate.
Curajoși puțin din fire
Însumând toți, două coaie
Ne promiseră sortire:
„Ori ne rup, ori ne îndoaie.”
„Voi ce killeri vă numiți
Prunci de două săptămâni
Să știți că pe k-ul ăsta
Zig și Zag domnesc stăpâni!”
Și rostind aceste vorbe
Tupeist, fără emoții
Când văzu Tupeu ce vine
Își cam murdării chiloții

Se-nfuriară ucigașii
Și-ascuțiseră toporu
Iar în fruntea lor stă falnic
Însăși el...Gladiatoru!



Și mi-l luară pe al meu
La șuturi prin continent
Și-i dădu Gladiatoru,
De-l lăsă inconștient
L-au plimbat pe toata harta
Zici că era în turneu
L-au mutat fix pe sistemul
„DĂ-I `NAINTE CU TUPEU”
Când văzu că-i moare soțu
Fashionista țipă tare
Repede păiangăne!!!
Ajută-l că mi-l omoare!
Și aici al vost poet
Face scurte paranteze
Adresându-i-se doamnei
Fashioniste olandeze:
(”Vărule, cu moda-n traistă
Cu fițe de Elton John
Nu fi babă din Moldova
Să vorbești de „she FASHI ION”
Toate satele din lume
Ce Tupeu ți le prescrie
Nu-ți schimbă identitatea
Că-i ești damă-n companie”)
Bătălia se continuă
Killeri le calcă pragul
Îi omoară-n paradoxuri
Dai în zig, și strigă zagul.
Dar există o speranță
Om de viță și de neam
Unde ești, a lor scăpare?
Micuțule Spider-Man?
Însă n-apucai să termin
Optimist al meu cuvânt
Că micuțu-o rupse-n fugă
Pânză albă tot căcând.
Și la fugă puse-n joc
Toate-opt membre din dotare
Știi cum e...fuga-i ușoară
De-ai loc gol între picioare...
Umilit de ucigași
Cu-n nou nume de fecioară
Domnul „Mic Sebastian”
Se mută în altă țară
Tu, micuțule paiangăn,
Trădătorule de țară...
Nu e ursu-așa de dulce
Cât rușinea-i de amară!
Zigule, tu trib puternic
Nimeni să te plângă e!
Toți sunt strânși la altă masă
Parastaș la PSD.
Azi, e zi de sărbătoare.
Cum ar zice și Dăncilă:
„Azi două imperii moare
Un om mort, înc-o ștampilă!”
Ucigași, băieți de frunte
Drag îmi e să vă mai scriu
Și cu dor și mulțumire
Vă salut-al vost` Haz LIU!
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Moderatori mai avem si noi? S a strans gunoiul si duhneste
Da, dar nu-ti mai da aere ca nu e cazul.

Bai serios deja devi prost. Te credeam mai inteligent.
Ca sa-ti raspund la ce ai scris mai devreme, vezi ca tu ai amestecat viata reala primul. Eu doar ti-am raspuns. Asa sunteti toti smardoi, si neatache al vostru era smardoi pe 53 cand zicea ca-l bate pe stamatescu :)) Dupa nu mai stia prin ce WC-u sa se ascunda. N-o sa-ti mai raspund. Bafta pe 84 si mai lasati suportii pentru zeus, promit ca nu-l atac.
Bafta
In primul rand atentie la limbaj.

In al doilea rand nu e cazul sa aduci in discutie alte lumi si alti jucatori care nu mai activeaza pe aici. Daca intru in tine, iar plangi pe aici.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Da, dar nu-ti mai da aere ca nu e cazul.


In primul rand atentie la limbaj.

In al doilea rand nu e cazul sa aduci in discutie alte lumi si alti jucatori care nu mai activeaza pe aici. Daca intru in tine, iar plangi pe aici.
cu cata ura ai zis-o :D ... cam suna a amenintare si nu prea e ok ca un membru TT sa faca astfel de precizari la adresa unui jucator , indiferent cine e sau ce a facut ... doar zic ;) .
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
cu cata ura ai zis-o :D ... cam suna a amenintare si nu prea e ok ca un membru TT sa faca astfel de precizari la adresa unui jucator , indiferent cine e sau ce a facut ... doar zic ;) .
Iar ne luam cu victimizarile, afirmatia respectiva a fost facuta in calitate de jucator.
 
Sus