Gazeta tribala

summer rain

member
Scor reacție
0
Când joci in RS nu contează dacă pierzi sau câștigi. Contează că ești acolo iar Mircea, te face să te simți important și special . Ii spuneam cândva pe alta lume că dacă și-ar face




trib nou eu voi fi acolo(daca mă vrea). Nu sunt o mare jucătoare dar oameni că Mircea, Alecu și toți ceilalți nu găsești în alte triburi. Nu aroganta, nu cereri și impuneri doar pentru ei. Nu. Tot ce fac e pentru oamenii cu care joacă și pe care îi numesc familie. Sună cam patetic dar e purul adevăr.

Câștigăm sau pierde o lume ce dacă, suntem în RS.
 
Scor reacție
0
Cand intri de 2 ori pe zi pe joc e normal sa iti convina sa joci in RS , dar ce sens are să joci un joc daca nu îți pasa cat de cat de ce se întâmplă pe harta si care e scopul final :))

Dar aprob, cand începi să înveți să joci triburile e perfect RS :))
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Când joci in RS nu contează dacă pierzi sau câștigi. Contează că ești acolo iar Mircea, te face să te simți important și special . Ii spuneam cândva pe alta lume că dacă și-ar face




trib nou eu voi fi acolo(daca mă vrea). Nu sunt o mare jucătoare dar oameni că Mircea, Alecu și toți ceilalți nu găsești în alte triburi. Nu aroganta, nu cereri și impuneri doar pentru ei. Nu. Tot ce fac e pentru oamenii cu care joacă și pe care îi numesc familie. Sună cam patetic dar e purul adevăr.

Câștigăm sau pierde o lume ce dacă, suntem în RS.
Mi-a dat o lacrimă
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Pe mine m-a castigat RS pe Lumea 85.
Este o adevărată familie.
Nu suntem obsedați sa intram in tribul câștigător. Contează ce faci pe harta nu cine este în tribul câștigător.

Când am început pe 85 am început cu tribul Azteka conducător Enyx88 acelaș om care conduce Roma. Ei nu pot atrage oamenii, pentru ei totul se rezuma la interne.
Asa ma pierdut și pe mine.
În schimb conducerea Rs ma primit cu bratele deschise și ma învățat de la A la Z și sa văzut încă de la început dar cel mai mult în ultimele 48 de ore ca răbdarea lor a avut roadele mult așteptate.

"Pe mine m-a castigat RS " cu siguranta nu ai fost un castig, mai degraba premiul de consolare

Ai avut aceasta revelatie ca totul se rezuma la interne doar dupa ce te-ai trezit dimineata si ai realizat ca ai pierdut sat pe bonus la RS ? Pana atunci erai majoreta noastra, dand din pampoane strigand ca bati RS

Print I.png



Print II.png


Intreadavar, cand un trib este in decadere toti jucatorii incep sa-ti puna intrebari legate de moralitatea conducerii, sunt sigur( ca zeciile de jucatori recrutati de voi din frica de-a nu pierde sat joaca toti la distractie cum spui tu, nu sa termine lumea.
Intelegeam daca plecai ca hotii ca restul insa cum esti o persoana atat de morala te-ai gandit sa rupi si trupele colegului care te-a dadicit in early game zicand ca te lasi :



bac63b90-df96-43b2-ad4c-122c3c9db086.jpg

Sa nu mai precizez ca tu dormeai ca boul noaptea linistit fara sa stii ca ai atacuri in timp ce altii ti-au intrat pe cont sa-ti salveze satul in diferite ocazi.

Vezi-ti de ucenicia ta in rs si nu ne mai pomeni pe forum, succes in continuare!
 

Chemosh

member
Scor reacție
0
"Pe mine m-a castigat RS " cu siguranta nu ai fost un castig, mai degraba premiul de consolare

Ai avut aceasta revelatie ca totul se rezuma la interne doar dupa ce te-ai trezit dimineata si ai realizat ca ai pierdut sat pe bonus la RS ? Pana atunci erai majoreta noastra, dand din pampoane strigand ca bati RS

Vezi atașament 4435


Vezi atașament 4436

Intreadavar, cand un trib este in decadere toti jucatorii incep sa-ti puna intrebari legate de moralitatea conducerii, sunt sigur( ca zeciile de jucatori recrutati de voi din frica de-a nu pierde sat joaca toti la distractie cum spui tu, nu sa termine lumea.
Intelegeam daca plecai ca hotii ca restul insa cum esti o persoana atat de morala te-ai gandit sa rupi si trupele colegului care te-a dadicit in early game zicand ca te lasi :




Sa nu mai precizez ca tu dormeai ca boul noaptea linistit fara sa stii ca ai atacuri in timp ce altii ti-au intrat pe cont sa-ti salveze satul in diferite ocazi.

Vezi-ti de ucenicia ta in rs si nu ne mai pomeni pe forum, succes in continuare!

Exact cum dormeai tu dimineața
Eram la început nu știam cu ce se mănâncă jocul acum stai blindat pana în gât lângă mine , de frica pe aproape sa pierzi satul. Norocul tău ca 4 nobili nu au scăzut adeziunea . Nu vorbi de dormit când v-am luat sate în afara organizatul ui și v-ați gândit sa le recuperați sparganduva .... Jucători de milioane ca voi nu am văzut .
Un începător va dat clasă
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Ori ma confuzi ori esti fumat, nu doar ca nu suntlanga tine pe harta dar nu a trecut niciodata pe un sat de-al meu mai mult de 2 nobili cu exceptia singurului sat pierdut de la inceputul lumi.

De asemenea in early eram zilnic la 7:40 treaz facand auto la jucatorii atacati, inclusiv la jucatori ce acum sunt in rs
 
Ultima editare:

Chemosh

member
Scor reacție
0
Ori ma confuzi ori esti fumat, nu doar ca nu eram langa tine pe harta dar nu a trecut niciodata pe un sat de-al meu mai mult de 2 nobili cu exceptia singurului sat pierdut de la inceputul lumi.

De asemenea in early eram zilnic la 7:40 treaz facand auto la jucatorii atacati, inclusiv la jucatori ce acum sunt in rs

Ori ma confuzi ori esti fumat, nu doar ca nu eram langa tine pe harta dar nu a trecut niciodata pe un sat de-al meu mai mult de 2 nobili cu exceptia singurului sat pierdut de la inceputul lumi.

De asemenea in early eram zilnic la 7:40 treaz facand auto la jucatorii atacati, inclusiv la jucatori ce acum sunt in rs

Ai dreptate era mai marele TziRi
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Ori ma confuzi ori esti fumat, nu doar ca nu eram langa tine pe harta dar nu a trecut niciodata pe un sat de-al meu mai mult de 2 nobili cu exceptia singurului sat pierdut de la inceputul lumi.

De asemenea in early eram zilnic la 7:40 treaz facand auto la jucatorii atacati, inclusiv la jucatori ce acum sunt in rs
Lasa omul sa vorbeasca..vreau sa-l vad cum zice si miau ca pisica..in rest a masacrat destul cratima aia:D

@chemos daca incep sa pun aici printuri din discutii in care cereai sa fie internati x si y te apuca plansul pe aici.
Eu zic sa iti vezi de joc si in primul rand sa il inveti ca esti paleta si nu intelegi multe. Pana sa ajungi sa intri in discutii cu jucatori care au facut ceva in jocul asta pe diferite lumi mai e cale lunga.

De bine de rau,intr-o pozitie mult mai dificila ca a ta tot esti sub mine.

Eu stiu ca esti disperat sa te afirmi, dar fa-ti un nume pe harta. Ai aproape 100k pct..pana la sute de sate mai ai. Momentam esti o nulitate.

Referitor la interne, voi fi mereu pro internarea unui jucator inactiv care intra de 2 ori pe zi decat sa ne trezim cu puncte rosii langa noi.
Cum si tu intelegeai perfect si sustineai asta :))

Hai te salut.
 

Chemosh

member
Scor reacție
0
Lasa omul sa vorbeasca..vreau sa-l vad cum zice si miau ca pisica..in rest a masacrat destul cratima aia:D

@chemos daca incep sa pun aici printuri din discutii in care cereai sa fie internati x si y te apuca plansul pe aici.
Eu zic sa iti vezi de joc si in primul rand sa il inveti ca esti paleta si nu intelegi multe. Pana sa ajungi sa intri in discutii cu jucatori care au facut ceva in jocul asta pe diferite lumi mai e cale lunga.

De bine de rau,intr-o pozitie mult mai dificila ca a ta tot esti sub mine.

Eu stiu ca esti disperat sa te afirmi, dar fa-ti un nume pe harta. Ai aproape 100k pct..pana la sute de sate mai ai. Momentam esti o nulitate.

Referitor la interne, voi fi mereu pro internarea unui jucator inactiv care intra de 2 ori pe zi decat sa ne trezim cu puncte rosii langa noi.
Cum si tu intelegeai perfect si sustineai asta :))

Hai te salut.

Vorbești de harta... Ne afirmăm acolo stai liniștit ca eu am 16 sate și tu ai mai multe felicitari
Dar nu prea te vad pe harta , în afara de barbare nu ai luat nimic, tu ești o nulitate din azteka în haita și după în woc, vorbiți de mine ca am plecat în rs... Special am venit lângă tine cum scrie pe sat TU URMEZI!! hai sa vorbim și de amenințarea cu mesaje eu îmi asum ce am vorbit cu tine nu ma fac de râs.
Stai liniștit postează ce vrei tu pentru mine tu nu ești jucător de triburile.
Singurul om de respectat și un jucător de nota 10 este Shurubel , în rest voi sunteți jucători de duzină, du-te și înnobilează barbare și creste mi sate.
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Aici e forumul vedetelor peste noapte?
Ba astia de pierdeti cate un sat, sunteti niste noobi. Si castigati lumile unde jucati doar pentru ca nu jucati VS jucatori precum chemosh. S-a decis si lumea asta din pacate…
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Aici e forumul vedetelor peste noapte?
Ba astia de pierdeti cate un sat, sunteti niste noobi. Si castigati lumile unde jucati doar pentru ca nu jucati VS jucatori precum chemosh. S-a decis si lumea asta din pacate…
Hahahahaha :D :D :D

#jesuischemos #prayforrs
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Vorbești de harta... Ne afirmăm acolo stai liniștit ca eu am 16 sate și tu ai mai multe felicitari
Dar nu prea te vad pe harta , inafara de barbare nu ai luat nimic, tu ești o nulitate din azteka în haita și după în woc, vorbiți de mine ca am plecat în rs... Special am venit lângă tine cum scrie pe sat TU URMEZI!! hai sa vorbim și de amenințarea cu mesaje eu îmi asum ce am vorbit cu tine nu ma fac de râs.
Stai liniștit postează ce vrei tu pentru mine tu nu ești jucător de triburile.
Singurul om de respectat și un jucător de nota 10 este Shurubel , în rest voi sunteți jucători de duzină, du-te și înnobilează barbare și creste mi sate.
Prietene, sunt atatia jucatori in adevaratul sens al cuvantului pe lumea asta…si nu se etaleaza pe aici, in locul tau mi-era rusine sa ies pe extern cu asa realizari…tinand cont de ce se vede prin acel print…succes
 

Chemosh

member
Scor reacție
0
Prietene, sunt atatia jucatori in adevaratul sens al cuvantului pe lumea asta…si nu se etaleaza pe aici, in locul tau mi-era rusine sa ies pe extern cu asa realizari…tinand cont de ce se vede prin acel print…succes
Tu cine ești ma? Vrei sa iti fiu mentor?
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Tu cine ești ma? Vrei sa iti fiu mentor?
In primul rand, daca mi-as alege un mentor, as alege pe cineva ca Vmaxxx, pietraru, samy, enyx, mesagerul, cavalerul mort, ingenios, rica…stii de ce?
Pentru ca mentorii nu-si parasesc echipa, ori o duc la victorie, ori se scufunda cu ea. Tu, momentan, poti sa inveti pe altcineva sa fie maxim bufon, pana la mentor, ai drum lung.
 

Chemosh

member
Scor reacție
0
In primul rand, daca mi-as alege un mentor, as alege pe cineva ca Vmaxxx, pietraru, samy, enyx, mesagerul, cavalerul mort, ingenios, rica…stii de ce?
Pentru ca mentorii nu-si parasesc echipa, ori o duc la victorie, ori se scufunda cu ea. Tu, momentan, poti sa inveti pe altcineva sa fie maxim bufon, pana la mentor, ai drum lung.

Pai pe Enyx88? Care fuge din floare în floare? Azteka haita woc asa mentor sa tot ai.
Uite iti fac pachet special te fac și bufonul meu
Iti dau lecții și de joc și cum sa fii bufonul meu personal.
 

Chemosh

member
Scor reacție
0
In primul rand, daca mi-as alege un mentor, as alege pe cineva ca Vmaxxx, pietraru, samy, enyx, mesagerul, cavalerul mort, ingenios, rica…stii de ce?
Pentru ca mentorii nu-si parasesc echipa, ori o duc la victorie, ori se scufunda cu ea. Tu, momentan, poti sa inveti pe altcineva sa fie maxim bufon, pana la mentor, ai drum lung.
Dicsie ai trimis toți bufoni pe 85 ?
 
Sus