Gazeta tribala

ionut barbaru

member
Scor reacție
0
@Dicsie dacă ii dai realizările tale de pe cea mai proasta lume, face scurt circuit..
Vine unu precum chemosh care nu știe cei aia granița și doarme liniștit sa se ia în gura cu toată lumea
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Baietii, neata. Fara sa iau eu apararea nimanui, este vreo cerinta de realizari sau de a fi "jucator" pentru a iesi pe extern?
Asta, intr adevar este o atitudine buna, de dat exemplu! De om/oameni care intr adevar vor ca aceasta comunitate sa prospere. Daca ar fi dupa cativa de pe aici, nu ar iesi nimeni pe extern, n ar avea nimeni pareri diferite.
Apropo, pe cine trebuie sa intreb sa vad daca realizarile si parerile mele sunt conforme cu asa zisa corectitudine politica de pe acest extern?
 
Scor reacție
0
@Watcher on the wall. vezi ca iti ia altii faima de pe extern. eu zic sa te pui pe treaba ca nu mai merge asa.

Hahaha..gata pentru mine , ajunge atata circ..ma pocaiesc.
Ceva mentiuni pe care le am, nu sunt prieten cu dicsie si am avut destule discutii si cu el(stau si ma gandesc, oare cu cine n am avut), dar sa vina unu de zice ca a invatat jocu de 2 3 zile si sa i spuna lui ca l ia de bufon si poate sa i fie mentor..e cel putin amuzant, dar jocul asta ne a invatat ca guralivi sunt multi, iar 99% dispar destul de repede...

Ca si chestie personala, pana acum toate comentariile de pe forum au fost de distractie si caterinca, unii prea puneti la suflet...se vede ca nii chiar pun "dușmănie" in comentariile de pe forum, ceea ce nu prea e ok...

Asa ca o sa il las pe @Chemosh sa se etaleze, dar mi se pare rautacios din partea voastra, jucatori cu lumi castigate, care au aratat ceva pe joc de a lungul timpului, sa va luati de el un nimeni....e ca si cum un luptator de k1 ar bate un boschetar cerșetor..nu e fair pt el...lasati l putin sa prinda curaj, apoi ii dati in cap:)))
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Hahaha..gata pentru mine , ajunge atata circ..ma pocaiesc.
Ceva mentiuni pe care le am, nu sunt prieten cu dicsie si am avut destule discutii si cu el(stau si ma gandesc, oare cu cine n am avut), dar sa vina unu de zice ca a invatat jocu de 2 3 zile si sa i spuna lui ca l ia de bufon si poate sa i fie mentor..e cel putin amuzant, dar jocul asta ne a invatat ca guralivi sunt multi, iar 99% dispar destul de repede...

Ca si chestie personala, pana acum toate comentariile de pe forum au fost de distractie si caterinca, unii prea puneti la suflet...se vede ca nii chiar pun "dușmănie" in comentariile de pe forum, ceea ce nu prea e ok...

Asa ca o sa il las pe @Chemosh sa se etaleze, dar mi se pare rautacios din partea voastra, jucatori cu lumi castigate, care au aratat ceva pe joc de a lungul timpului, sa va luati de el un nimeni....e ca si cum un luptator de k1 ar bate un boschetar cerșetor..nu e fair pt el...lasati l putin sa prinda curaj, apoi ii dati in cap:)))
:)))) am ras
Ce pledoarie jalnica! Mai ales ca vine din partea ta.
Cel mai mare guraliv de pe jocu/forumul asta esti tu, si uite ca n ai disparut asa repede..
De comentariile ce au fost "distractie si caterinca" ce sa mai zic.. daca la bulan ar fi sa iau un comentariu de al tau, sa ti l dau sa l recitesti, ti ar fi mai mare dragul sa vezi ce glumet si caterincos esti.
 
Scor reacție
0
:)))) am ras
Ce pledoarie jalnica! Mai ales ca vine din partea ta.
Cel mai mare guraliv de pe jocu/forumul asta esti tu, si uite ca n ai disparut asa repede..
De comentariile ce au fost "distractie si caterinca" ce sa mai zic.. daca la bulan ar fi sa iau un comentariu de al tau, sa ti l dau sa l recitesti, ti ar fi mai mare dragul sa vezi ce glumet si caterincos esti.

Diferenta e ca eu joc si pe harta...iar cand fac asta nu inseamna ca s guraliv, ci doar imi dau cu parerea....guralivi sunt aia de joaca doar pe extern..exemple sunt destule, nu le dau ca se supara si iar incepem:)))

Iar de comentariile mele, noi ne am distrat..acum fiecare cu umoru lui...baffta
 

Chemosh

member
Scor reacție
0
Hahaha..gata pentru mine , ajunge atata circ..ma pocaiesc.
Ceva mentiuni pe care le am, nu sunt prieten cu dicsie si am avut destule discutii si cu el(stau si ma gandesc, oare cu cine n am avut), dar sa vina unu de zice ca a invatat jocu de 2 3 zile si sa i spuna lui ca l ia de bufon si poate sa i fie mentor..e cel putin amuzant, dar jocul asta ne a invatat ca guralivi sunt multi, iar 99% dispar destul de repede...

Ca si chestie personala, pana acum toate comentariile de pe forum au fost de distractie si caterinca, unii prea puneti la suflet...se vede ca nii chiar pun "dușmănie" in comentariile de pe forum, ceea ce nu prea e ok...

Asa ca o sa il las pe @Chemosh sa se etaleze, dar mi se pare rautacios din partea voastra, jucatori cu lumi castigate, care au aratat ceva pe joc de a lungul timpului, sa va luati de el un nimeni....e ca si cum un luptator de k1 ar bate un boschetar cerșetor..nu e fair pt el...lasati l putin sa prinda curaj, apoi ii dati in cap:)))
Dacă eram un nimeni nu ma băgați în seama.
Dar eu pentru voi de azi sunt Tatăl vostru dacă vreți sa mai intrati pe alte lumi imi dați mesaj și cereți voie, altfel vin peste voi în k și atunci ma veți cunoaște.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Dacă eram un nimeni nu ma băgați în seama.
Dar eu pentru voi de azi sunt Tatăl vostru dacă vreți sa mai intrati pe alte lumi imi dați mesaj și cereți voie, altfel vin peste voi în k și atunci ma veți cunoaște.
Dupa mesajul asta sunt convins ca vei trece probele finale ale campionatului intern de splituri si autosplituri RS, iar daca mai scrii vreo 2 3 de genul, vei fi bagat in tribul mare RS si pe conferinta de incredere, iar pe lumi viitoare vei fi luat in vedere pentru conducere.
 

Chemosh

member
Scor reacție
0
Dupa mesajul asta sunt convins ca vei trece probele finale ale campionatului intern de splituri si autosplituri RS, iar daca mai scrii vreo 2 3 de genul, vei fi bagat in tribul mare RS si pe conferinta de incredere, iar pe lumi viitoare vei fi luat in vedere pentru conducere.

Ne auzim pe harta ca deja ma plictisești,
După ce termin în k 64 vin la tine sa te fac bufonul, bufonului. Succes pe harta și multe nopți fără somn.
 

Chemosh

member
Scor reacție
0
Nu ai credibilitate daca nu scrii cu albastru :rolleyes:

Vad ca activitate pe forum aveți dar... pe joc
Nu va vad realizările
Câte organizate mai aveți de gând sa făceți pana va dați seama că trebui sa ieșiți de pe harta .
4 organizate - 54 sate
În loc sa ieșiți pe plus voi ieșiți pe minus.
Asa da organizat sa mai făceți.
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Eu nu joc pe lumea 85. Esti novice si pe forum daca nu ti-ai dat seama la ce m-am referit dar e bine ca ai inceput in forta, vad potential.;)
 

Chemosh

member
Scor reacție
0
Eu nu joc pe lumea 85. Esti novice si pe forum daca nu ti-ai dat seama la ce m-am referit dar e bine ca ai inceput in forta, vad potential.;)
MI AM DAT SEAMA CE AI VRUT SA SPUI DAR AM VRUT SA II MAI ATAC PUTIN
SUNT FOARTE SENSIBILI COLEGII NOȘTRI.
 

harixon

Game Suport
Scor reacție
1
Ma bucur mult ca o parte dintre voi v-ati oprit din citit fix inainte de :
" O sa vin cu rugamintea sa purtam aici discutii civilizate, cu o norma de minim respect indiferent de aversiunile de pe lumi anterioare sau curente. "

Pentru ceilalti, suma respectelor mele. In alta ordine de idei, se lucreaza la episodul doi din aceasta drama :)))
Mai astept pana deseara propuneri de jucatori si/sau intrebari.

Zi cu spor sa aveti,
harixon
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dacă eram un nimeni nu ma băgați în seama.
Dar eu pentru voi de azi sunt Tatăl vostru dacă vreți sa mai intrati pe alte lumi imi dați mesaj și cereți voie, altfel vin peste voi în k și atunci ma veți cunoaște.


Nu mai ma baga in seama te rog. Dupa cum ti-am zis, nu esti o persoana care sa-mi inspire o minima tentatie de a avea o discutie cu ea.

Cat despre joc, cine m-a provocat si am avut timp, ne-am jucat, si am pierdut doar o singura data, L61 ( Dupa care mi-am luat revansa pe 64 fix vs RS + Gentle ). Poate ai noroc si schimbi tu asta, chiar daca aici nu am timp si joc la slow-motion, dar pare-mi-se ca esti doar o umbra a altor jucatori cu exact aceleasi amenintari.

Iar despre a ma invata tu pe mine jocul asta, du-te al Mircea, Ingenios, Pmsr, Clasic Veteran, si intreaba-i cine le apara conturile organizat de organizat pe 73. Daca nu iti zic ei, iti dau eu printuri ;]

Ai multe de la invatat de la cei mentionati, afara de joc, si ceva educatie si modestie. De prostie nu zic nimic, pentru ca doar la tine exista.

Mai ramane sa te intreb, marele motor, monstru al acestui joc, tu esti, Just-Belit?
 
Ultima editare:
Sus