Gazeta tribala

karlos

member
Scor reacție
0
Vorbești de harta... Ne afirmăm acolo stai liniștit ca eu am 16 sate și tu ai mai multe felicitari
Dar nu prea te vad pe harta , în afara de barbare nu ai luat nimic, tu ești o nulitate din azteka în haita și după în woc, vorbiți de mine ca am plecat în rs... Special am venit lângă tine cum scrie pe sat TU URMEZI!! hai sa vorbim și de amenințarea cu mesaje eu îmi asum ce am vorbit cu tine nu ma fac de râs.
Stai liniștit postează ce vrei tu pentru mine tu nu ești jucător de triburile.
Singurul om de respectat și un jucător de nota 10 este Shurubel , în rest voi sunteți jucători de duzină, du-te și înnobilează barbare și creste mi sate.

Las-o balta prietene! Te faci de ras!
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
Ioane.la multi ani!...Daca ai iesit pe extern sa te plangi ca fac si dreg altii se pare ca nu-i a buna, cand suntem in coma incercam sa ne resuscitam cum putem...in rest,bafta multa!


Gresit, cand suntem in coma cel mai probabil suntem conectati la aparate si altcineva incearca sa ne resusciteze.
De ce incerci sa ne pacalesti?
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
Cu script merge cum ziceti voi, altfel nu. Adminii stiu asta.
Succes in toate!

Scripturile nu fac chestii imposibile, le fac doar mai facile, cu mai putin efort. Atacuri in aceleasi ms sau ca in cazul de fata la gap-ul serverului se pot da si fara scripturi, implica doar mai mult efort. Ca cel mai probabil in multe cazuri se folosesc alte metode mai mult sau mai putin legale e alta discutie. Nu va mai mirati cand vedeti atacuri sincronizate bine, chiar daca, probabil, exista sanse mari sa nu fie trimise legal, se pot trimite si legal.

Incerc sa fiu subtil chiar daca poate nu imi iese, dar dupa ce am jucat in mai multe echipe de top pe serverele romanesti, si cu riscul sa nu o mai fac pe viitor :), nu mai sunt amuzante acuzatiile.
 
Scor reacție
0
astept pareri in continuare


pe bune ca ai ajuns in 2021 sa pui o asa intrebare ? :|

voi ati ridicat zidu de la 19 la 20 in nici 200 milisecunde si intrebi de asa ceva aici ?

daca te duce putin bibilica aia si iti dai seama ca ai nevoie de mouse pentru jocul asta, poti trimite si 5 atacuri la 100 ms distanta de pe 5 sate diferite perfect legal


b2ec69042cc7429da869484dbb0df727.png


amintiri din copilarie si nu a venit nimeni pe extern sa intrebe oare cum a reusit si culmea, la fiecare organizat erau comenzi de genul ;)

7876cadcd33f48a5bd099ddb7a7dad5a.png

6d751d45db4b409097637ada5f1de7fd.png



dupa cum vezi la fiecare atac in aceiasi ms, cel cu full este inainte de al 2-lea atac de pe acelasi sat ;)

COINCIDENTA !!!!!!!
 

Tekashi

member
Scor reacție
1
pe bune ca ai ajuns in 2021 sa pui o asa intrebare ? :|

voi ati ridicat zidu de la 19 la 20 in nici 200 milisecunde si intrebi de asa ceva aici ?

daca te duce putin bibilica aia si iti dai seama ca ai nevoie de mouse pentru jocul asta, poti trimite si 5 atacuri la 100 ms distanta de pe 5 sate diferite perfect legal


Vezi atașament 4440

amintiri din copilarie si nu a venit nimeni pe extern sa intrebe oare cum a reusit si culmea, la fiecare organizat erau comenzi de genul ;)

Vezi atașament 4441
Vezi atașament 4442


dupa cum vezi la fiecare atac in aceiasi ms, cel cu full este inainte de al 2-lea atac de pe acelasi sat ;)

COINCIDENTA !!!!!!!


Coincidenta sau nu au fost primite penalizari, inclusiv pentru acel zid, pe l60 daca nu ma insel. Nu zice nimeni ca e imposibil sa furi sau sau ai noroc de mouse bun, dar important e sa se verifice de fiecare data si sa se penalizeze.
 
Scor reacție
0
Coincidenta sau nu au fost primite penalizari, inclusiv pentru acel zid, pe l60 daca nu ma insel. Nu zice nimeni ca e imposibil sa furi sau sau ai noroc de mouse bun, dar important e sa se verifice de fiecare data si sa se penalizeze.



sa faca tiket atunci nu sa vina pe extern sa arate cu degetu cand pentru 2 comenzi, la cate ilegalitati au fost acolo si cate lumi au fost castigate datorita jucariilor facute de chinez, trebuia sa aveti multe conturi excluse definitiv de pe aici dar nah ;) pe harta se vede inca odata ce jucati cand dati de triburi care nu le pasa de platforma aia ruginita
 
Ultima editare:

Shurubel

member
Scor reacție
0
la gap fix 100 ? COINCIDENTA , nu??
si tu ai un buric in frunte nu ??
la gap fix 100, asa se lansau nobili inainte sa existe scriptul de t-train, din mai multe tab-uri, nu am zis coincidenta, am zis ca e posibil, daca nu iti convine raspunsul nu mai cere pareri. Fa ticket si il baneaza daca a facut ceva ilegal.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu stiu de ce va complicati, ca se poate trimite si in 30-50 ms cu alt tab si enter, dar tot 100 o sa fie gap-ul.
Oricum, ionica e ultimul care trebuie sa se simta nedreptatit
 

harixon

Game Suport
Scor reacție
1
Se lucreaza la ea. Au aparut intarzieri din cauza refuzurilor repetate. Daca nu reusesc sa obtin confirmari o sa postez si episodul 2 incomplet ca si pe primul, nu am ce sa fac...
Am oferit orice explicatie posibila, am dezbatut pe cat de larg am putut obiectivitatea mea, si faptul ca sunt oameni care chiar apreciaza gazeta desi pe harta eu sunt cu rosu pentru ei ... Dar fara rezultat.

Pana data viitoare, tineti aproape. (Dar minim 1m distantare)
 
Scor reacție
0
Nu stiu de ce va complicati, ca se poate trimite si in 30-50 ms cu alt tab si enter, dar tot 100 o sa fie gap-ul.
Oricum, ionica e ultimul care trebuie sa se simta nedreptatit


de ce le spui tot ? .... oricum ei cand vad ca nu merge platforma, ce face inamicu, aia fac si eu ;) citeste doar circularele trimite in jderi si dupa cele trimise acolo, uitate la organizate, daca schimbi ceva si ataci cu ceva nou, asa vor ataca si ei la urmatorul :)))
 
Scor reacție
0
Platforme, gap, platforme, gap bla bla
Daca știi sa ataci - ataci, dacă știi sa aperi - aperi. E simplu. Ți-a băgat 5 nobili în 20ms? Bagi și tu 2 split-uri și aia e. Stați liniștiți ca Ionica și cu platforma poate sa nu ia sate goale, ca fiecare dintre noi.
Felicitări harixon pentru inițiațiva de destindere și diversificare a forum-ului!
 
Sus