Discutii libere !

Savage

member
Scor reacție
0
Void-ul nu este al lui, ci al lui mauLLLL, iar gunoiul asta de D1v1nn0 caruia i s-a dat locul 1 pe 83 de catre trib facand mai aprope nimic pe langa a baga bani in joc si a cauta spioni prin triburile inamice, ca mai apoi sa intre pe L88 cu Void si sa le de-a backstab pentru ca au jucat cu Jderii impotriva DK-ului, un nimic in viata reala asta este D1v1nn0, ca sa muncesti in strainatate zi si noapte si sa iti bagi toti banii intr-un amarat de joc ca sa-ti aduni trofee pe care oricum le castigi doar daca iti bagi trepadusii prin triburi adverse sa te ajute cu informatii.

Iar acum intrebarea mea este alta? Dintre Botez si D1v1nn0 care-i mai prost?
Nu iau apararea nimanui. Dar tu esti cel mai prost de pe joc.
 

Savage

member
Scor reacție
0
ma scuzati, iar mi-a scapat din pokeminge.

Vezi atașament 5613
pokemon22.gif
 

dormm

member
Scor reacție
0
Nu iti este putina rusina ma babuinule ?
Este o rusine sa joci in green:)))
Btw:anumiti baieti ,,inteligenti,, din green,pentru voi lumea s-a terminat,de ce mai transmiteti mesaje jucatorilor din FAME ca le trage DAH teapa,inca mai sperati la lumeaa asta?:))))stati linistiti ca noi suntem f bine,nu tradeaza nimeni....chiar daca am avut noi discutiile noastre,noi inchiem in glorie si cu o echipa unita,pe cand voi ,v-ati injurat mai rau ca la usa cortului :)))))asta ca tot vorbeati voi de injuraturi pe paginile anterioare....
btw2:poate mai inventati niste discutii pe whatsapp,dar sa fie mai inteligente,de data asta,va rog!
 
Scor reacție
1
Este o rusine sa joci in green:)))
Btw:anumiti baieti ,,inteligenti,, din green,pentru voi lumea s-a terminat,de ce mai transmiteti mesaje jucatorilor din FAME ca le trage DAH teapa,inca mai sperati la lumeaa asta?:))))stati linistiti ca noi suntem f bine,nu tradeaza nimeni....chiar daca am avut noi discutiile noastre,noi inchiem in glorie si cu o echipa unita,pe cand voi ,v-ati injurat mai rau ca la usa cortului :)))))asta ca tot vorbeati voi de injuraturi pe paginile anterioare....
btw2:poate mai inventati niste discutii pe whatsapp,dar sa fie mai inteligente,de data asta,va rog!
Esti inlocuitorul lui mihaitza?
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
daca tot insisti,pe ce cont ti-ai luat-o in freza pe lumea 87?=)))
de astia 2 nu prea poti zice ca au fost pe 87 ....gen erau in fundul gradinii din satul vecin cu marginea hartii ... ignorai , sunt doar ciuperci de extern ... nici macar la "rangul " de troll nu se ridica .
 
Scor reacție
1
daca tot insisti,pe ce cont ti-ai luat-o in freza pe lumea 87?=)))
Nu i treaba magarului.
de astia 2 nu prea poti zice ca au fost pe 87 ....gen erau in fundul gradinii din satul vecin cu marginea hartii ... ignorai , sunt doar ciuperci de extern ... nici macar la "rangul " de troll nu se ridica .
Inchide boss un tab ca freci RAM'ul aiurea.
Apropo,tu nu erai barbar?
 

dormm

member
Scor reacție
0
de astia 2 nu prea poti zice ca au fost pe 87 ....gen erau in fundul gradinii din satul vecin cu marginea hartii ... ignorai , sunt doar ciuperci de extern ... nici macar la "rangul " de troll nu se ridica .
ai dreptate, alti doi degeaba =)))))
 
Sus