Discutii L92 !

Vndhl

member
Scor reacție
2
Oblivion=redemption= inception
Inception
phone.png
pe 05.02. la 01:16
ba watcher, daca ai știi tu cine a venit coplayer de azi aicea, ai lua sate în cealaltă parte a hârtii :)))
am mai adus chiar de astăzi vreo 4 prieteni din DK
Cum ziceam ,stai prost cu interpretarea ...în acest caz , un simplu text ;)
 

dormm

member
Scor reacție
0
La somn lake . I am raspuns omului care cu tot dreptu m a atacat. Sunt convins ca e penibil ca dupa ce m am certat cu ei p aici acuma sa joace in alianta..mai penibil de atat m am simtit doar cand am ajuns in RS 12..dar mna, unele decizii nu tin de mine. Macar eu recunosc cand sunt unele situatii, pe cand unu ca tine n o sa recunoasca niciodata..poti zice ce vrei, stiu destul de bine ce a fost si pe 87..hai fugi la psihiatru .
Mars ma d-aici,nu ati fost in stare de nimic,ati facut alianta cu tribul lui tom hardy ca nu ati fost in stare sa-i bateti si vii sa ai arogante cu mine?!ai fugit de pe granita cu JP si ai luat sate in marea albastra,jucator de carton:))
 
Scor reacție
0
Mars ma d-aici,nu ati fost in stare de nimic,ati facut alianta cu tribul lui tom hardy ca nu ati fost in stare sa-i bateti si vii sa ai arogante cu mine?!ai fugit de pe granita cu JP si ai luat sate in marea albastra,jucator de carton:))
Am sate pe 2 granite , nu eu m am aliat cu 18+.
 
Scor reacție
0
Adica vrei sa spui ca green nu a avut niciun cuvant de spus in toata aceasta combinatie?:)))
Btw:inchei discutia cu tine ca esti prea pr**st, te las sa te conversezi cu andronie- sa fie conversatia la acelasi nivel.bafta
Andronie si Caroline..conducatorii tai de pe 87 puiule..mac mac si redemption cu Ale ( care n am nimic cu ea dar stiu ca o tot injurati pe nush ce lume) asa ca nu mai vorbi ca ai fost mare trepadus...Eu sunt pe alt K si nu ma intereseaza ce se intampla cu Tepes si ceilalti. Parerea mea n o sa se schimbe niciodata, comparativ cu a unora dintre voi, care pe o lume injurati si apoi jucati cu ei conducere. apropo, nu erai si tu printre "greii" pe care i a intrebat de mine?:))))))))))
 

dormm

member
Scor reacție
0
Andronie si Caroline..conducatorii tai de pe 87 puiule..mac mac si redemption cu Ale ( care n am nimic cu ea dar stiu ca o tot injurati pe nush ce lume) asa ca nu mai vorbi ca ai fost mare trepadus...Eu sunt pe alt K si nu ma intereseaza ce se intampla cu Tepes si ceilalti. Parerea mea n o sa se schimbe niciodata, comparativ cu a unora dintre voi, care pe o lume injurati si apoi jucati cu ei conducere. apropo, nu erai si tu printre "greii" pe care i a intrebat de mine?:))))))))))
Ce fumezi?:))discutia noastra se termina aici,esti prea pr**t ca sa mai discut cu tine
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Andronie si Caroline..conducatorii tai de pe 87 puiule..mac mac si redemption cu Ale ( care n am nimic cu ea dar stiu ca o tot injurati pe nush ce lume) asa ca nu mai vorbi ca ai fost mare trepadus...Eu sunt pe alt K si nu ma intereseaza ce se intampla cu Tepes si ceilalti. Parerea mea n o sa se schimbe niciodata, comparativ cu a unora dintre voi, care pe o lume injurati si apoi jucati cu ei conducere. apropo, nu erai si tu printre "greii" pe care i a intrebat de mine?:))))))))))
I'm here for the show. Keep going, don't mind me!
im-just-here-6-for-the-show-memegelnerator-net-im-just-53792818__01.png



PS: mi-a dat andronie voie sa scriu....
 
Scor reacție
0
Andronie si Caroline..conducatorii tai de pe 87 puiule..mac mac si redemption cu Ale ( care n am nimic cu ea dar stiu ca o tot injurati pe nush ce lume) asa ca nu mai vorbi ca ai fost mare trepadus...Eu sunt pe alt K si nu ma intereseaza ce se intampla cu Tepes si ceilalti. Parerea mea n o sa se schimbe niciodata, comparativ cu a unora dintre voi, care pe o lume injurati si apoi jucati cu ei conducere. apropo, nu erai si tu printre "greii" pe care i a intrebat de mine?:))))))))))
esti prea prost informat ! scoate-l pe ursu de pe cont ca e prea multa prostie acolo...v-ati si gasit 2 nebuni :))
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Ce am eu cu dobricul conflictul nu are treaba cu jocul. Daca tu continui si restul la fel continuati cu aceeasi chestie pana la ro200, inseamna ca atat puteti. Astea va sunt limitele. Nici dobricul, nici altii, nimeni nu poate spune ceva de mine negativ legat de joc. Am facut multe pentru multe echipe, am adus victorii pe care altii doar le visau, eu pot spune ca am tinut granite, nu tu sau altii care doar pe extern joaca si comenteaza in fel si chip. Daca iti arat cum joc eu granita iti ia mintea razna. De ce toata lumea peste tot unde am jucat si ma cauta cu "preiei tu Florine?", "aperi tu Florine?", "te ocupi tu Florine?" ?
Nu stau sa-ti deschid mintea cu nimic...nici tie si nici multor alti postaci pe aici.
Legat de blindat sate...cred ca e la mintea cocosului ca am scris mai sus legat de jocul meu, implica multe chestii. Daca tu spui ca sunt blindat de trib, inseamna ca nu ai informatiile corecte si spui ce spui doar de dragul de a spune ceva aici. Pune capul la contributie, gandeste situatia in care ne aflam, gandeste situatia jucatorilor din jurul meu, gandeste cine a atacat din void, ng si green, gandeste unde au atacat toti astia 3 si apoi sa revizuiesti tot si sa afli ca ceea ce spun eu aici este doar varianta reala.
Am mutat jucatori, o sa mai mutam, pentru a se incerca sa se apere cat mai bine. BMB-Squad-TTP...Ati facut acelasi lucru si voi. De ce? Pentru a apara cat mai bine satele. Taci te rog...nu fi un postaci ipocrit ca astea tin cu n00betii care nu gandesc mai mult ca tine.
Ati atacat 3 triburi un singur trib. Ce putem spune despre asta ? Ca sunteti slabi ? Ca nu va puteti lua la tranta cu JP-SEL-Squad si ca incercati sa castigati in fata noastra si sa aratati lumii ce mare victorie ati adus voi ? Nu...nu ar fi considerata din punctul multora de vedere o victorie mare atata timp cat raportul de forte va este net favorabil. Ce facem noi in k55 si k45 in zona green, cum ne aparam, cum incercam sa tinem harta, e un real castig pentru JP-SEL-Squad. Si daca rezistam in continuare, ingropam si Void, si NG si green. Pentru ca intr-o lupta vest vs est in situatia actuala o sa plecati cu dezavantaj enorm. Si atunci consider eu ca e o victorie contra voastra chiar daca o sa pierdem. Pentru ca nici noi nu castigam, dar nici voua nu va dam sansa sa va bateti de la egal la egal cu vestul.
Nu mai cautati scindari...nu mai dati mesaje. Oamenii sunt loiali. Au vazut cine e green pe 87. Stie toata lumea ca nu pot dezvolta un joc sustinut pe termen lung si pot lua bataie de la orice trib de mana a 2 a mai bine organizat un pic.
Hai sa nu mai vorbim...noi vorbim pe harta. Pierdem, castigam, nu conteaza. Jucam si o facem cu capul sus asa cum am facut-o intotdeauna.
"Ati atacat 3 triburi un singur trib" :))))))) cand voi o faceti e lauda ca ati batut tribul green, cand altii o fac e 3v1
 

dormm

member
Scor reacție
0
"Ati atacat 3 triburi un singur trib" :))))))) cand voi o faceti e lauda ca ati batut tribul green, cand altii o fac e 3v1
inteligentule,ati avut avantaj pe 87,dar ati pierdut satele si apoi ati ramas 3vs 1…aici pe 92,slăbanii astia atacau toti 18+ si pentru ca nu au fost in stare sa-si ia k-ul,au batut palma cu hardy :)))))(asta dupa ce l-au injurat ani de zile)
 

Baldr

member
Scor reacție
0
inteligentule,ati avut avantaj pe 87,dar ati pierdut satele si apoi ati ramas 3vs 1…aici pe 92,slăbanii astia atacau toti 18+ si pentru ca nu au fost in stare sa-si ia k-ul,au batut palma cu hardy :)))))(asta dupa ce l-au injurat ani de zile)
Intram in polemici ? Mai am si acum mesajele lui Eduard distrugatorul si altii pe care i-ati internat dupa ce cu ajutorul si influenta lor ati recrutat mai tot dintr-un continent si va tinea cu sprijin :)) Apropo , cati o sa mai internati acolo ca inca sunteti multi care vor sa castige si sunt doat 60 de locuri ?
 
Sus