Marele trib India :-)

  • Autor subiect DeletedUser1154
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

"sclavii lu bartutz" :D :D :D daca spui asta inseamna ca nu stii ce inseamna colegialiate sau sa faci parte dintr-un colectiv dc crezi tu ca in jocul asta sau inventat triburile?sa ceri ajutor cand ai nevoie,de asta,daca nu stiai iti explic eu.Dupa cate obs eu daca cineva iti trimite intariri sunt sclavi,nu este asa cei care trimit intariri sunt prieteni sau colegi care te ajuta care au ales sa fie cu tine in trib pt a incerca sa formeze o unitate mai puternica intelegi tu domnul meu.Deci daca nu ti-ai dat seama pana acum lasa-te de jocul asta k e prea greu pt tine.Acum inteleg eu...de asta cand unu de la voi este atacat il dati afara pt ca nu vreti sa fiti "sclavi" deci tribul vostru este de tot .... k toata lumea va vorbeste de rau.Uite tribul meu care are 100 si ceva de membrii si majoritatea mici chiar fff mici au inteles ca intr-un trib trebuie sa contribui la o buna organizare si sa ajuti colegii la nevoie.Si inca ceva nici o data nu mi-au trimis resurse colegii mei,deci iti mai zic o data lasa-ne k ne-ai plictisit
 

DeletedUser

imi cer scuze, domnule "zaludu", pentru absenta mea de pe acest forum. dupa cum stiti ocupatia de nerd e foarte "demanding".
am observat ca ai introdus in discutie un alt termen cu profunde conotatii astronomice: sclavii lui bartutz. l-ai gandit mult? nu ti-a obosit neuronul? Mai lasa-l sa iasa(neuronul) la aer ca se asfixiaza saracul.
 

DeletedUser

imi cer scuze, domnule "zaludu", pentru absenta mea de pe acest forum. dupa cum stiti ocupatia de nerd e foarte "demanding".
am observat ca ai introdus in discutie un alt termen cu profunde conotatii astronomice: sclavii lui bartutz. l-ai gandit mult? nu ti-a obosit neuronul? Mai lasa-l sa iasa(neuronul) la aer ca se asfixiaza saracul.

cat de profund...asa gluma nu am mai auzit in viata mea...inventezi si tu ceva nou? incerci sa fi original sau ne lasi? Pretene...pt fazele cu neuronu m-a dat afara de la gradinita...da cum tu nu ai facut nici macar gradinita
 

DeletedUser

"sclavii lu bartutz" :D :D :D daca spui asta inseamna ca nu stii ce inseamna colegialiate sau sa faci parte dintr-un colectiv dc crezi tu ca in jocul asta sau inventat triburile?sa ceri ajutor cand ai nevoie,de asta,daca nu stiai iti explic eu.Dupa cate obs eu daca cineva iti trimite intariri sunt sclavi,nu este asa cei care trimit intariri sunt prieteni sau colegi care te ajuta care au ales sa fie cu tine in trib pt a incerca sa formeze o unitate mai puternica intelegi tu domnul meu.Deci daca nu ti-ai dat seama pana acum lasa-te de jocul asta k e prea greu pt tine.Acum inteleg eu...de asta cand unu de la voi este atacat il dati afara pt ca nu vreti sa fiti "sclavi" deci tribul vostru este de tot .... k toata lumea va vorbeste de rau.Uite tribul meu care are 100 si ceva de membrii si majoritatea mici chiar fff mici au inteles ca intr-un trib trebuie sa contribui la o buna organizare si sa ajuti colegii la nevoie.Si inca ceva nici o data nu mi-au trimis resurse colegii mei,deci iti mai zic o data lasa-ne k ne-ai plictisit

bai muppets...tu ai in oras numa trupe de la altii asa ca scuteste-ma de inteligenta ta...si daca nu iti convine ce scriu nu mai citi sau nu mai intra pe forum...e alegerea ta
si legat de postu precedent...atata timp cat tu ai ajutor 20k din fiecare uniate de infanterie e cam greu sa fi distrus...crezi tu ca te ataca cineva de la 100 de ore...sau ca se chinuie cineva sa sincronizeze atacauri la mai mult de 6 ore...asa ca tu esti cel n00b si lipsit de creier si vezi ca ai tai colegi mai iti cer niste "ce are ursu in loc de mana" sau poate chiar mai mult
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tot tare in clanta esti.daca ataci cu 300 de catapulte si am 20k trupe in casa tot imi distrugi 5-6 nivele la o cladire chit ac faci 100 de ore chit ca faci 5 ore deci te rog frumos get lost
 

DeletedUser

Am o nelamurire mare nea-ti trecut la dusmani iar nea-ti scos iar nea-ti bagat apoi iar nea-ti acum ce faceti? cititi si va minunati:

entech astăzi la ora 14:08 Citat Din momentul asta suntem oficial in razboi cu tribul I-KONO.
Contactati-va guvernatorii pt mai multe detalii. Guvernatori, contactati-ma pe mine pt mai multe detalii.

Cu Respect,
General Suprem Entech

PS: Daca da dracu si imi mai sterge cineva topicurile o sa avem o problema mare de tot.

pana acum nea-ti declarat razboi de 100 de ori generalu asta a vostru pe unde naiba umbla :))))))
 

DeletedUser1154

capra-kkk

pana acum nea-ti declarat razboi de 100 de ori generalu asta a vostru pe unde naiba umbla :))))))

Pai la 19 ani ai lui "dupa pasarica" evident...
Asta si cu Alexandru Macedon, mare conducator la varsta lui
numai sa nu de-a in patima lui ala adica sa inceapa sa-i placa "baieteii"
ca cica Zaludu ar fi pus pe cucerit :confused:
 

DeletedUser

Am o nelamurire mare nea-ti trecut la dusmani iar nea-ti scos iar nea-ti bagat apoi iar nea-ti acum ce faceti? cititi si va minunati:

entech astãzi la ora 14:08 Citat Din momentul asta suntem oficial in razboi cu tribul I-KONO.
Contactati-va guvernatorii pt mai multe detalii. Guvernatori, contactati-ma pe mine pt mai multe detalii.

Cu Respect,
General Suprem Entech

PS: Daca da dracu si imi mai sterge cineva topicurile o sa avem o problema mare de tot.

pana acum nea-ti declarat razboi de 100 de ori generalu asta a vostru pe unde naiba umbla :))))))






:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: declara razboi :eek: :eek:

hahahahahhahahaha :) si pana acum ce era dragi indieni , plimbare in rezervatzie ?
:D :D :
 

DeletedUser

Noobi

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: declara razboi :eek: :eek:

hahahahahhahahaha :) si pana acum ce era dragi indieni , plimbare in rezervatzie ?
:D :D :

sunt la curent cu tot ce se discuta pe aici eu nu vreau sa ma bag in "troaca" voastra adica celor din I-kono nu vreau sa ma lungesc cu vorba pentru ca oamenii ca voi nu merita explicatii pot sa va zic ca tot ce va salveaza de la distrugere e ca sunteti la mare mare distanta de membrii cu adevarat puternici din india daca erati prin K50-60 sa va fii auzit atunci ce mai aveati de comentat norocu vostru ca aveti membrii cu 300 de puncte care saracii abia au auzit de triburile si nu se merita sa imi trimit eu sau altii armata 200 de ore pana la el ca se termina jocul pana atunci cam atata am avut de comentat capra intr-unu din comenturile tale ai jugnit membrii indiei eu cand am facut-o am fost avertizat pe tine se pare ca te iubesc moderatorii oricum ca ati fost scosi ca ati fost bagati iar e problema noastra eu am incercat sa fiu om cu voi nu am cerut mult v-am zis sa schimbati prostia aia de la profilul tribului voi va tinteti batoosi foarte bine ne comportam si noi ca voi pacat ca noi incercam sa fim oameni cu unii care nu sunt oameni.. ci sunt ceva mai noobi sa fiu corect sa nu va jignesc dar stiti voi unde bat asa ca mari domni din I-kono va multumesc pentru membrii din trib se pare ca acei membrii indeplinesc conditiile din india au peste 6000 de puncte buni baieti nu mai ne bagati ceva spioni destia? poate cu puncte mai multe ca nu ma supar.. sa ziceti mersi ca v-am bagat in seama succes...;)
 

DeletedUser

tot tare in clanta esti.daca ataci cu 300 de catapulte si am 20k trupe in casa tot imi distrugi 5-6 nivele la o cladire chit ac faci 100 de ore chit ca faci 5 ore deci te rog frumos get lost

cat de fraier esti...da cine crezi k sta sa se sincronizeze bolovane la 100 de ore k intr-o suta de ore strangi o gramada de trupe asa ca tu sa "get lost"
 

DeletedUser

Pai la 19 ani ai lui "dupa pasarica" evident...
Asta si cu Alexandru Macedon, mare conducator la varsta lui
numai sa nu de-a in patima lui ala adica sa inceapa sa-i placa "baieteii"
ca cica Zaludu ar fi pus pe cucerit :confused:

poate tu esti gay...ca d`aia iti zici capra k asa iti place sa stai bai inaptule
 

DeletedUser

ce tare!!!! indienii si cu ailalti se jignesc mai rau decat cei implicati in razb mondial:)
 

DeletedUser

ati vrut sa fiti oameni cu noi?nu te cred cand ne-ati scos de la inamici ne-ati scos dintr-un motiv anume si nu de dargul omeniei,uite citeste mesajul urmator si iti vei da seama:

hashara în data de 12.07. la ora 23:06trebuie atacati in continuare chiar daca din motive kre nu pot fi dezvlauite nu mai sunt pusi la dusmani... deci oficial nu avem PNA si nici aliantza cu ei.... deci farmare placuta.. si cat mai multi distrugetii!!!
 

DeletedUser

zaludule nu ai putut controla furia din tine?si ai explodat?:))) dute la un curs unde te invata sa-ti controlezi furia,te duci acolo stati toti in cerc si cand iti vine randu te ridici si spui:"Ma cheama zaludu si sunt furios :))))"
 

DeletedUser

zaludule nu ai putut controla furia din tine?si ai explodat?:))) dute la un curs unde te invata sa-ti controlezi furia,te duci acolo stati toti in cerc si cand iti vine randu te ridici si spui:"Ma cheama zaludu si sunt furios :))))"

nu pretene chiar nu ma chiama asa...dar mintea ta inculta a crezut ca e un nume real...daca asta mi-a venit in cap cand m`am inregistrat asa a ramas...poate ma gandem la tine
 

DeletedUser

si eu care chiar credeam ca te cheama zaludu...cand ti-ai ales numele parca ai stiu ceva :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus