Marele trib India :-)

  • Autor subiect DeletedUser1154
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ia uite vitejii de la iNDIA , dau atacuri de noapte :)) si cica noi suntem noobi
hahahahahaa

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-13.9%

Moral: 57%


Bonus de noapte pentru apãrãtori
Agresor: mibco
Sat: satul lui mibco (626|557) K56

Numãr: 0 0 5149 0 0 1423 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 5149 0 0 1423 0 0 0 0 0 0


app satu atacat avea putzin peste 1000 puncte :eek:
 

DeletedUser

Ia uite vitejii de la iNDIA , dau atacuri de noapte :)) si cica noi suntem noobi
hahahahahaa

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-13.9%

Moral: 57%


Bonus de noapte pentru apãrãtori
Agresor: mibco
Sat: satul lui mibco (626|557) K56

Numãr: 0 0 5149 0 0 1423 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 5149 0 0 1423 0 0 0 0 0 0


app satu atacat avea putzin peste 1000 puncte :eek:

si pa lanaga asta...posteaza pierderile lui si de fapt ale tribului cav-ati bagat toti acolo toate trupele. Ca asa e la voi, daca ataci 2 sate sincron odata sigur iei unu asta pentru ca toata lumea trimite tot ce are in sat in satul atacat...:D :D :D...si 2. chiar sunteti n00bi am vazut mule cazuri de cuceriri de sate pe timp de noapte...si cand vezi un d`asta ataci... si cam atat...hai ca ma distrez cu voi si v-as zice ce i-a zis GG prostu europei lu reporteru de la Antena1 da iau ban
 

DeletedUser

si daca isi trimit trupe intrun sat atacat inseamna ca sunt noobi sau ca sunt uniti?:confused:
ataca tu noaptea ma, si ia sate, de ce sa nu pierdem mai multe trupe cand putem da atacul la 8:00?:rolleyes:
 

DeletedUser

si daca isi trimit trupe intrun sat atacat inseamna ca sunt noobi sau ca sunt uniti?:confused:
ataca tu noaptea ma, si ia sate, de ce sa nu pierdem mai multe trupe cand putem da atacul la 8:00?:rolleyes:

nu inseamna ca sunteti n00bi daca trimiteti trupe...n00bi sunteti pentru ca va trimiteti toate trupele...da vad ca nu ai inteles ce am scris.
 

DeletedUser

Eu unul nu am inteles ce ai vrut sa spui. Adevarul este ca unii jucatori din india nici nu ataca cu toata armata. Si da, sunt eu noob ca nu iau sate parasite ca tine. ;)
 

DeletedUser

Eu unul nu am inteles ce ai vrut sa spui. Adevarul este ca unii jucatori din india nici nu ataca cu toata armata. Si da, sunt eu noob ca nu iau sate parasite ca tine. ;)


nu am zis de tine ca esti n00b sau...daca am zis am gresit. Ideea era ca ei isi trimit toti toate trupele in satulatacat si dupa aia se lauda ca au o super defensiva.
Si apropo...ca nu esti n00b...tu ataci cu toata armata (inclusiv lancieri, spadasini, arcasi) ??? :confused: :confused:

e bine daca faci asa :rolleyes:
 

DeletedUser

eram ironic cand am spus ca "nici nu ataca cu toata armata".
Da am inteles ca se apara cu tot ce au, bravo lor :)) sunt uniti si va dau tzepe.
Cel putin asa vad eu lucrurile. Numai bine.
 

DeletedUser

eram ironic cand am spus ca "nici nu ataca cu toata armata".
Da am inteles ca se apara cu tot ce au, bravo lor :)) sunt uniti si va dau tzepe.
Cel putin asa vad eu lucrurile. Numai bine.

mare unire...nush cele face bartutz acolo...si nu inteleg de ce te bagi tu aiurea ca nu era vb de tribul da ma rog...e democratie :rolleyes:
 

DeletedUser

Cred ca tu vb. degeaba acum. Daca l-ai cauta pe elfu, ai vedea ca ai multe de invatat de la el.

Nu esti nici 1% din el.
 

DeletedUser

doh! :)
Aliatii Personali ai lui bartutz :D
Cain
Irma
Alinutzza
Scuter
xman2006
Genon

P.S. sunt vecinul lui bartutz in joc :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

zaludu tu ai zis ca ei trimit toate trupele cand sunt atacati. Bravo lor!
De ce ma bag? Ca vad ca ii critici pe unii care sunt uniti ca trib si se sprijina intre ei si tu ii clasifici ca fiind noobi(pentru ca nu sunt de acord cu tine, mai pe romaneste).
Ca sa nu mai aduc aminte de "hai ca ma distrez cu voi si v-as zice ce i-a zis GG prostu europei lu reporteru de la Antena1 da iau ban". Daca esti mai bun decat ei aratale, dar nu asa, aici nu ai demonstrat decat ca esti frustat si nu ai cum sa te exprimi mai bine. :)
 

DeletedUser

zaludu tu ai zis ca ei trimit toate trupele cand sunt atacati. Bravo lor!
De ce ma bag? Ca vad ca ii critici pe unii care sunt uniti ca trib si se sprijina intre ei si tu ii clasifici ca fiind noobi(pentru ca nu sunt de acord cu tine, mai pe romaneste).
Ca sa nu mai aduc aminte de "hai ca ma distrez cu voi si v-as zice ce i-a zis GG prostu europei lu reporteru de la Antena1 da iau ban". Daca esti mai bun decat ei aratale, dar nu asa, aici nu ai demonstrat decat ca esti frustat si nu ai cum sa te exprimi mai bine. :)

fals...trebuie in viata sa stii si sa injuri si mai important cum si cand sa o faci...si aia era doar o gluma...dar cum toti sunteti mari intelectuali si niste genii...cin nu e de acord cu voi e frustrat...toti credeti ca puteti faci orice in special sa fiti leaderi...e doar un exmplu. Intelegi ce vreau sa zic
si 2. nu eu ma cred mai bun...ei au facut topicu asta. Deci ei se cred mai buni...pt faptul ca am contestat asta ar trebui sa ma atace ei daca sunt asa buni (mai ales ca zic ca eu nu-i atac de frica)
si 3. chiar nu ar trebui sa te bagi nu faci parte nici din I-kono nici din INDIA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai nu sunt, nu am nici o treaba cu triburile astea, nu tin partea nimanui. Tiam mai zis ca mam bagat pentru ca tu ii faceai noobi, iar eu nu am fost de acord cu tine.
Ar trebui sa se bage mai multi care nu fac parte din aceste 2 triburi, pentru ca fiecare tine cu partea lui :)
Hai deja am exagerat cu atatea posturi, sper ca in cele din urma ai inteles ideea.
 

DeletedUser

de vreo 4 pagini zaludu ne tot ameninta ca isi ia jucariile si pleaca, ca nu mai scrie aici.....ce om!!! :D




Am postat asta acum vreo 3 pagini. Esti de cuvant tu asa. :D Acum s-au facut 6 pagini.
Te-ai razgandit total sau numa asa pt 2-3 posturi dupa care protestezi iar prin tacere?

Sti tu bancu ala cu lupu, lupu..................lupuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....:)
 

DeletedUser

fals...trebuie in viata sa stii si sa injuri si mai important cum si cand sa o faci...si aia era doar o gluma...dar cum toti sunteti mari intelectuali si niste genii...cin nu e de acord cu voi e frustrat...toti credeti ca puteti faci orice in special sa fiti leaderi...e doar un exmplu. Intelegi ce vreau sa zic
si 2. nu eu ma cred mai bun...ei au facut topicu asta. Deci ei se cred mai buni...pt faptul ca am contestat asta ar trebui sa ma atace ei daca sunt asa buni (mai ales ca zic ca eu nu-i atac de frica)
si 3. chiar nu ar trebui sa te bagi nu faci parte nici din I-kono nici din INDIA



Lol , trebuie in viatza sa stii sa injuri si cand sa o faci :)) .
De obicei asta se intampla cand nu ai dreptate si tzii cu dintzii de parerea ta , dar nu potzi demonstra validitatea afirmatziei tale si singura ta sansa de a rezolva ceva este sa injuri si sa te comportzi josnic

Noi inca suntem un trib in crestere si spre deosebire de iNDIA gandim inaite de a ataca si ne aparam cu tot ce ne sta la dispozitzie , si doar pentru ca cerem ajutor nu inseamna ca suntem " cersetori " sau alte denumiri pe care ni le atribuitzi voi

Iar orice ai zice tu adevarul e ca - NU ATACI DE FRICA
Daca eu itzi dau acu un pont cu un sat I-KONO gol in care itzi spun ca nu trimite nimeni intariri , sari pe el in 10 secunde si nu te mai plangi ca e "departe"

Postul asta este pentru toata lumea nu doar pt I-Kono si iNDIA
asa ca daca nu facetzi fatza la parerile celor neimplicatzi in conflict si nu avetzi argumente sa demonstrati ce afirmati lasati pe altii sa o faca poate reusesc mai bine :D

Si chiar nu am inteles ce vrei tu sa zici cu "toti credeti ca puteti faci orice in special sa fiti leaderi..." daca te referi la super liderii iNDIEI atunci ai gresit adresa , daca te referi la I-KONO situatia de acum vorbeste de la sine ,nu e nevoie de cineva sa ii laude . Au reusit cu un trib mic sa faca fata unui trib de 10 ori mai mare cu de 20 de ori mai multe sate


Uite si o explicatie a cuvantului frustrat poate te ajuta mai bine sa intelegi ce zice lumea :)) . Se pare ca nu stii ce implica sa fii frustrat

Frustrarea este legata de un lucru care te astepti sa se intample, dar fara a avea o justificare pe care sa o poti intelege si astfel linisti, nu are loc. Frustrat devii cand ti se pare drept, normal ca prezentul sa evolueze intr-o anumita directie insa te inseli. Prin urmare frustrat nu poti fii decat prin combinatia a doua elemente: o speranta neimplinita si un sentiment de indreptatire. Daca sunt frustrat simt ca mi s-a furat ceva, chit ca mi s-a furat ceva ce inca nici nu aveam, dar mi s-a furat un viitor care era atat de sigur incat il traiam inca de pe acum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Lol , trebuie in viatza sa stii sa injuri si cand sa o faci :)) .
De obicei asta se intampla cand nu ai dreptate si tzii cu dintzii de parerea ta , dar nu potzi demonstra validitatea afirmatziei tale si singura ta sansa de a rezolva ceva este sa injuri si sa te comportzi josnic

Noi inca suntem un trib in crestere si spre deosebire de iNDIA gandim inaite de a ataca si ne aparam cu tot ce ne sta la dispozitzie , si doar pentru ca cerem ajutor nu inseamna ca suntem " cersetori " sau alte denumiri pe care ni le atribuitzi voi

Iar orice ai zice tu adevarul e ca - NU ATACI DE FRICA
Daca eu itzi dau acu un pont cu un sat I-KONO gol in care itzi spun ca nu trimite nimeni intariri , sari pe el in 10 secunde si nu te mai plangi ca e "departe"

Postul asta este pentru toata lumea nu doar pt I-Kono si iNDIA
asa ca daca nu facetzi fatza la parerile celor neimplicatzi in conflict si nu avetzi argumente sa demonstrati ce afirmati lasati pe altii sa o faca poate reusesc mai bine :D

Si chiar nu am inteles ce vrei tu sa zici cu "toti credeti ca puteti faci orice in special sa fiti leaderi..." daca te referi la super liderii iNDIEI atunci ai gresit adresa , daca te referi la I-KONO situatia de acum vorbeste de la sine ,nu e nevoie de cineva sa ii laude . Au reusit cu un trib mic sa faca fata unui trib de 10 ori mai mare cu de 20 de ori mai multe sate


Uite si o explicatie a cuvantului frustrat poate te ajuta mai bine sa intelegi ce zice lumea :)) . Se pare ca nu stii ce implica sa fii frustrat

Frustrarea este legata de un lucru care te astepti sa se intample, dar fara a avea o justificare pe care sa o poti intelege si astfel linisti, nu are loc. Frustrat devii cand ti se pare drept, normal ca prezentul sa evolueze intr-o anumita directie insa te inseli. Prin urmare frustrat nu poti fii decat prin combinatia a doua elemente: o speranta neimplinita si un sentiment de indreptatire. Daca sunt frustrata simt ca mi s-a furat ceva, chit ca mi s-a furat ceva ce inca nici nu aveam, dar mi s-a furat un viitor care era atat de sigur incat il traiam inca de pe acum.

hai ca m-ati convins sunteti niste filosfi toti eu sunt mai de la tara...am doar simt practic...si din nou arati ca esti viteaz pt ca esti pozitionat la nush cate ore de membrii INDIA care sa te atace...imi pare rau ca am crezut ca o sa se poata discuta cu voi...
si frustrati sunteti voi astia e ati deschis topicu in speranta ca poate va sare cineva in ajutor...sa-ti aduc aminte "ei isi rup cate 3000 de topoare";"noi il vedem ca pe un joc" da la cat scrieti voi aici...aberatii si filosofii care nu au nicio practica...imi devine clar cat de "joc" e pentru voi
si daca citesti mai bine...aia cu leader era doar un exemplu in sensul ca toti aveti/avem impresia ca suntem cei mai buni la orice...nu toti pot sa conduca...la fel cum nu toti sunt filofofi ca tine care ne tin discursuri despre frustare cand in joc e vorba de razboi
cu injuratu: hai sa luam urmatoarea situatie: esti director...ai angajatii tai (ca de-aia esti director) le spui sa faca ceva, le explici de ce, ei recunosc ca argumentele tale sunt bune si ca trebuie sa procedeze cum ai zis tu, dar nu fac asa...ce faci? :rolleyes:...le mai explici o data...aceeasi chestie atunci ce faci????

PS: si nu mai comenta tu actiunile mele...nu ma cunosti...nu te cunosc hai sa pastram fair-playul...eu imi retrag ce am zis cu "cersetori" samd; si inca ceva: nu compara a conduce 600 de oameni (erau 1300 inainte) cu a conduce 150 de oameni

Si da pana la urma e un joc...imi rup trupele...imi luati satu...daca o sa faceti asta o sa va felicit nu o sa arunc in voi cu noroi...cum ati facut voi in cazul cucu77
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai ca m-ati convins sunteti niste filosfi toti eu sunt mai de la tara...am doar simt practic...si din nou arati ca esti viteaz pt ca esti pozitionat la nush cate ore de membrii INDIA care sa te atace...imi pare rau ca am crezut ca o sa se poata discuta cu voi...
si frustrati sunteti voi astia e ati deschis topicu in speranta ca poate va sare cineva in ajutor...sa-ti aduc aminte "ei isi rup cate 3000 de topoare";"noi il vedem ca pe un joc" da la cat scrieti voi aici...aberatii si filosofii care nu au nicio practica...imi devine clar cat de "joc" e pentru voi
si daca citesti mai bine...aia cu leader era doar un exemplu in sensul ca toti aveti/avem impresia ca suntem cei mai buni la orice...nu toti pot sa conduca...la fel cum nu toti sunt filofofi ca tine care ne tin discursuri despre frustare cand in joc e vorba de razboi
cu injuratu: hai sa luam urmatoarea situatie: esti director...ai angajatii tai (ca de-aia esti director) le spui sa faca ceva, le explici de ce, ei recunosc ca argumentele tale sunt bune si ca trebuie sa procedeze cum ai zis tu, dar nu fac asa...ce faci? :rolleyes:...le mai explici o data...aceeasi chestie atunci ce faci????

PS: si nu mai comenta tu actiunile mele...nu ma cunosti...nu te cunosc hai sa pastram fair-playul...eu imi retrag ce am zis cu "cersetori" samd; si inca ceva: nu compara a conduce 600 de oameni (erau 1300 inainte) cu a conduce 150 de oameni

Si da pana la urma e un joc...imi rup trupele...imi luati satu...daca o sa faceti asta o sa va felicit nu o sa arunc in voi cu noroi...cum ati facut voi in cazul cucu77


In sfarsit un post care este gandit ,
accept in numele tribului I-KONO scuzele tale
Chestia cu lideru o putem discuta la nesfarsit fara a ajunge la un rezultat de aceea propun sa o lasam balta
Ai dreptate hai sa fim fair-play si sa ne limitam la ce se intampla in joc
Eu personal mi am atins scopul in acest topic , daca voi simtzi ca este nevoi voi interveni
Bafta si cel mai bun trib sa cashtige
 

DeletedUser

In sfarsit un post care este gandit ,
accept in numele tribului I-KONO scuzele tale
Chestia cu lideru o putem discuta la nesfarsit fara a ajunge la un rezultat de aceea propun sa o lasam balta
Ai dreptate hai sa fim fair-play si sa ne limitam la ce se intampla in joc
Eu personal mi am atins scopul in acest topic , daca voi simtzi ca este nevoi voi interveni
Bafta si cel mai bun trib sa cashtige

decat sa gandesc mult si prost mai bine gandesc rar si bine :D:D:D bafta si voua si da...cel mai bun sa castige
 

DeletedUser1780

intrebare

cine din tribul asta poate sa imi dea si mie niste indicatii pretioase....
sunt un incepator si asi dori si eu cateva indicatii care imi pot fi de folos in dezvoltarea mai rapida a satului....
multumesc anticipat....
 

DeletedUser

cine din tribul asta poate sa imi dea si mie niste indicatii pretioase....
sunt un incepator si asi dori si eu cateva indicatii care imi pot fi de folos in dezvoltarea mai rapida a satului....
multumesc anticipat....

si cum ai gasit exact topicu asta sa ne intrebi? :confused: :confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus