GD intra in razboi (Anunt oficial)

DeletedUser

Va rugam sa nu mai dati cu presupusul. Deocamdata tribul GD a declarat razboi ~TLD~
Ramane de vazut daca LF si NWo considera GD ca dusamani. Atata timp cat nu am avut probleme cu ei va rog sa asteptati o pozitie oficiala

man dar de ce sperii?e normal ca aliatii nostri sa ajute
stiu ca vreti sa scapati ieftin dar nu se poate asa:D
sper ca d maine toti aliatii TLD sa intre in razb cu GD
 

DeletedUser

:D

nu te bucuri ca iti facem rating?:D...e lasa ca daca baietii vor sa-si dea cu presupusul isi pot deschide alt topic...si sa lasam aici sa fie postate declaratiile oficiale..daca vor fi
 

DeletedUser

poate el crede ca e ca in raposatul TNT aici:D
sper ca maine sa avem pozitiile oficiale ale tuturor partilor implicate
 

DeletedUser

Va rugam sa nu mai dati cu presupusul. Deocamdata tribul GD a declarat razboi ~TLD~
Ramane de vazut daca LF si NWo considera GD ca dusamani. Atata timp cat nu am avut probleme cu ei va rog sa asteptati o pozitie oficiala

Ti se pare ca pozitia mea nu-i oficiala ? Sau n-am ce face la ora asta?
 

DeletedUser

Va rugam sa nu mai dati cu presupusul. Deocamdata tribul GD a declarat razboi ~TLD~
Ramane de vazut daca LF si NWo considera GD ca dusamani. Atata timp cat nu am avut probleme cu ei va rog sa asteptati o pozitie oficiala

da ami zupere .. dar LF are alianta cu CA( TLD+NWO) .. si o alianta se respecta ... bine .. asta daca crei sa dai dovada de caracter .. si inca ceva .. CTL nu a avut razboi niciodata cu TLD .. in schimb CTL a fost in razboi cu GD
 

DeletedUser

.

da ami zupere .. dar LF are alianta cu CA( TLD+NWO) .. si o alianta se respecta ... bine .. asta daca crei sa dai dovada de caracter .. si inca ceva .. CTL nu a avut razboi niciodata cu TLD .. in schimb CTL a fost in razboi cu GD

Asta este o decizie a lor, nu a ta :)
 

DeletedUser

In mod sigur decizia va fi luata impreuna si tinind cont de multele valori in care credem cu totii, separat sau ca un intreg. Sa fie intr-un ceas bun :D
 

DeletedUser

Pozitia LF o veti afla in mod oficial printr-un comunicat scris de mircea (nu de alta dar macar sa fie si el injurat de membri nostri nu numai eu :))))). Pana atunci, as ruga membri triburilor sa se abtina legat de pozitia noastra si de caracter. Nu cred ca este vreun alt trib care sa poata vorbi de caracter si pozitie verticala inaintea 300 Avalon Lords asa ca va rog ... Asa, la populisme ieftine in functie de cum bate vantul, noi romanii suntem primii. Si ca sa inteleaga si anumite persoane niste chestii LF este o familie si este condusa de un consiliu. Avem niste voturi care conteaza, se va tine cont de ele iar dupa aceea se va comunica pozitia oficiala. Pana atunci nu incercati sa ne impuneti vreo pozitie pt ca nu tine. Ca sa se stie clar o chestie, noi ne respectam intotdaeuna cuvantul, aliantele si PNA-urile. Daca rupem ceva din proprie vointa nu o facem acum si minutul urmator atacam. Nu este fair iar eu militez pt fairpay in acest joc. Toata lumea stie de alianta noastra cu TLD pe care eu i-am admirat ca jucatori de cand am intrat pe acest server. Lasati-ma sa va admir si ca oameni, dragi TLD-isti si totul va decurge in conditii optime. La fel toata lumea stie de PNA-ul nostru cu GD-ul incheiat intre parti, PNA ce a fost respectat pana acum. Si ca o mica paranteza, cand a cerut TLD pararea LF legat de formarea familiei impreuna cu NWO-ul ??? Sau nu stia TLD-ul ca suntem in plin conflict diplomatic ca super jucatorii din NWO ? Sau noi suntem buni numai cand sunt conflicte ?
Asta este primul post de genul asta, sper sa nu urmeze si altele asa ca rog toate persoanele din LF, TLD sau GD sa se abtina de la presupuneri si comentarii legate de pozitia LF pana la comunicatul oficial al acesteia.
 

DeletedUser37

Astazi, joi 09 Aug 2007 ora 8:00 AM, Tribul GD declara razboi tribului ~TLD~.
Motivul principal este politica de recrutari a ~TLD~ care a primit o multime de fugari din GD, scuzandu-se ca au fost contactati mai intai de membrii GD. La aceste motive se aduga si probleme secundare cum ar fi neintelegeri in preluarea unor sate.


Respect...Conducerea GD

Postul meu este pentru membrii GD si numai pentru ei.Nu atac pe nimeni ,nu ma intereseaza comentariile.

DAR.Puteti chiar voi contacta pe mail,daca sunteti curiosi,acei membrii mutati la noi,sa-i intrebati daca eu i-am contactat inital sau nu.Si mai puteti intreba daca nu cumva cei care au venit au procedat exact conform regulilor tribului vostru,au anuntat cu o saptamana inainte si etc,si totusi leaderii au inceput sa boceasca.

SI poate ar trebui sa va puneti intrebarea daca e normal ca un leader sa se atace ca ii pleaca membrii si sa acuze pe altii ca ii "racoleaza", in loc sa identifice problema datorita careia acestia pleaca si sa o elimine.

DIn TLD in afara de 2-3 ametiti,membrii au plecat intr-o singura directie.
Avalon.Motivul il stiu si de aceea le-am urat multa bafta si atat.

Spor la razboi...
 

DeletedUser1526

GD intra iarasi in razboi

trimisa de _____ la 09.08.07 09:24

aceasta e o circulara

GD a declarat oficial razboi grupului de triburi TLD. GD s-a aliat cu ALG in acest razboi.

In acest moment am intrat in razboi si cu GD si cu EGD. Multi dintre voi doreau acest lucru pt ca aveau polite de platit sau sate de cucerit. cand atacati nu uitati sa dati atacuri fake (false) pt derutarea adversarilor.

Alaturi de cele trei triburi din grupul TLD mai participa de partea noastra, in calitate de aliati NWO,CTL,Avalon,EMPIRE,~LEON~ si Cav.
Ca atare consideram ca fortele noastre sunt suficiente pt a le veni de hac dusmanilor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser994

Daca ~TLD~ castiga acest razboi vor da dovada ca au un trib foarte puternic. E foarte inegala lupta asta ALG=1150 membri, GD=1288 membri iar ~TLD~ = 237 membri. Sunt curios cine va iesi invingator de aici.
 

DeletedUser

si iar se uita de TLD2, NWO & co.
nu-ti fa griji e un razboi destul de egal ;)
 

DeletedUser

daca din 1200 membri, 800 ataca cu lancieri .....si altele...cred ca e clar cine va iesi invingator...:)
 

DeletedUser

:)

Daca ~TLD~ castiga acest razboi vor da dovada ca au un trib foarte puternic. E foarte inegala lupta asta ALG=1150 membri, GD=1288 membri iar ~TLD~ = 237 membri. Sunt curios cine va iesi invingator de aici.

Te minti singur prietene. ~TLD2~ iti spune ceva? si daca se alatura NWO, mai fa cateva calcule :)
 

DeletedUser1526

e nevoie sa-ti spun ca 300 din membrii ALG-ului au sub 2000 de puncte?
 

DeletedUser1526

Alaturi de cele trei triburi din grupul TLD mai participa de partea noastra, in calitate de aliati NWO,CTL,Avalon,EMPIRE,~LEON~ si Cav.
Ca atare consideram ca fortele noastre sunt suficiente pt a le veni de hac dusmanilor[/B]

uitate mai atent...
 

DeletedUser

trimisa de _____ la 09.08.07 09:24

aceasta e o circulara

GD a declarat oficial razboi grupului de triburi TLD. GD s-a aliat cu ALG in acest razboi.

In acest moment am intrat in razboi si cu GD si cu EGD. Multi dintre voi doreau acest lucru pt ca aveau polite de platit sau sate de cucerit. cand atacati nu uitati sa dati atacuri fake (false) pt derutarea adversarilor.

Alaturi de cele trei triburi din grupul TLD mai participa de partea noastra, in calitate de aliati NWO,CTL,Avalon,EMPIRE,~LEON~ si Cav.
Ca atare consideram ca fortele noastre sunt suficiente pt a le veni de hac dusmanilor



a-ti fost rugati sa asteptati comunicatul oficial al conducerii LF, va rog respectati aceasta dorinta si asteptati postul lui mircea.
 
Sus