GD intra in razboi (Anunt oficial)

DeletedUser

Astazi, joi 09 Aug 2007 ora 8:00 AM, Tribul GD declara razboi tribului ~TLD~.
Motivul principal este politica de recrutari a ~TLD~ care a primit o multime de fugari din GD, scuzandu-se ca au fost contactati mai intai de membrii GD. La aceste motive se aduga si probleme secundare cum ar fi neintelegeri in preluarea unor sate.


Respect...Conducerea GD



nu ma prea intereseaza varsta si functia ta ... dar daca tot postezi ia spune tu la forumul asta de ce fugari este vorba? ... vrei sa incepem iar polemici ... adevarul dc au plecat membrii din gd? hai te rog dute si curata morcovi
 

DeletedUser816

omg mariane nu ai ratat nici un thread:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Puteti sa ma primiti si pe mine in Trib?
Eu Jucotorul ChisinauRM Rog sa ma primiti in tribul vostru astept raspunsu in privat . Va Multumesc anticipat:)
 

DeletedUser

Dave, who's shouting?

nu ma prea intereseaza varsta si functia ta ... dar daca tot postezi ia spune tu la forumul asta de ce fugari este vorba? ... vrei sa incepem iar polemici ... adevarul dc au plecat membrii din gd? hai te rog dute si curata morcovi

Limbajul tau ma uimeste, vrei niste posturi de pe forumul vostru? Te rog controleaza-te ca nu esti la usa cortului. Ati ales sa plecati, ati tradat tribul si acum va umflati in pene. Aveti impresia ca erati cei mai buni din GD???
Daca voi ati plecat la prima nemultumire de care v-ati izbit, inseamna ca nu meritati sa fiti in GD.
Sunt uimit cum de tribul TLD v-a primit (probabil un joc de culise), dar stau si va intreb stimati membrii TLD: "Ce credeti ca vor face acesti jucatori cand vor aparea probleme si la voi in trib? Vor pleca in urmatoarul ;) . Acesti jucatori nu merita sa fie in nici un trib deoarece nu inteleg ca atunci cand faci parte dintr-un trib, faci parte dintr-un simbol. Ei in loc sa ajute la rezolvarea problemelor, au aratat cu degetul si au spus ca pleaca....:mad:
 

DeletedUser

"inteligent ca zuperman, imi trag chilotii peste pantaloni" =))


Sa revenim la topic: Normai frate ca au plecat, si eu daca aveam o asa conducere plecam... La noi in TLD se face altfel legea :D Noi daca intalnim un neastamparat care ne face probleme nu il lasam sa iasa din trib. Il dam noi afara si-l innobilam... TLD = Elite Tribe :rolleyes:
 

DeletedUser1395

zuper, eu zic sa-ti temperezi serios afirmatiile. asa cum eu n-am aruncat cu noroi in GD, dupa ce am plecat, si am raspuns cat mai discret si mai elegant tuturor celor care m-au intrebat de ce am plecat, asa te rog sa faci si tu cu cei care au plecat. daca nu te opresti, poate incep sa devin si eu mai putin discreta si sa explic de ce am plecat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Limbajul tau ma uimeste, vrei niste posturi de pe forumul vostru? Te rog controleaza-te ca nu esti la usa cortului. Ati ales sa plecati, ati tradat tribul si acum va umflati in pene. Aveti impresia ca erati cei mai buni din GD???
Daca voi ati plecat la prima nemultumire de care v-ati izbit, inseamna ca nu meritati sa fiti in GD.
Sunt uimit cum de tribul TLD v-a primit (probabil un joc de culise), dar stau si va intreb stimati membrii TLD: "Ce credeti ca vor face acesti jucatori cand vor aparea probleme si la voi in trib? Vor pleca in urmatoarul ;) . Acesti jucatori nu merita sa fie in nici un trib deoarece nu inteleg ca atunci cand faci parte dintr-un trib, faci parte dintr-un simbol. Ei in loc sa ajute la rezolvarea problemelor, au aratat cu degetul si au spus ca pleaca....:mad:


uimitule .. fii atent aici ca daca m`ai atacat vei primii raspuns ... pe cand tu curatai morcovii in Z`ul tau conducatorii stateau pe forumul GD cu mana intinsa la suport si resurse (intreaba userii vechi), cine trimitea resurse ... avea drept la circulare (poate coincidenta), a facut aliante dupa bunul plac ... sa nu fie atacat ... s`au luat decizii la o bere ... nu s`a consultat cu nimeni ... conducerea GD si`a batut joc de membrii tribului in nenumarate randuri ... ba ataca tribul x ... ba suntem in pna ... asta evident dupa ce ai rupt trupele pe respectivul ... nu eu am vandut user de la mine din trib la dusman ca sa nu fiu atacat (aviz unui conducator) asea ca marete iepuras ... pe cand se intamplau astea tu erai la prasit ... dar in fine ... probabil ca din prea multa corectitudine s`au intamplat .. ce s`a intamplat cu tine ... la fel mai nou clanul mititelu ... care e tot membrul vostru .... isi ia apararea de pe celelalte conturi la voi pe forum (intreaba fostu general k55 din GD daca e adevarat sau nu), si acu ultima oara ... gestul maretului h3r0 care ameninta daca mai facem invitatii la membrii gd ... si mai ales daca astea parasesc tribul .. face el razboi.... hai spune drept ce s`a intamplat .. dc am plecat noi ... care au fost asea numitele primele probleme ? stii tu dc am plecat eu din GD ? ... iti spun eu dc ... ca am refuzat sa ajut cu resurse conducerea nu mi s`a acordat sprijin... si asta nu o`data ... m`am saturat sa vad pe circulara cine ce telefon isi vinde .. sau sa ma anunti tu ora exacta .... m`am saturat sa mi se raspunda cu fraza ... nu pot da ca am dat prea multe ... sau nu acum ca sunt ocupat ... cand sa se dea pt mine o circulara pt sprijin ... asta e atitudinea conducerii ...


PS 1: in loc sa jigniti membrii GD care au plecat, mai bine lamureati motivul sa nu mai aveti alte plecari
PS 2: diferenta intre GD si TLD este aceasi ca si intre Germania si Romania ... nici in 50 de ani nu o sa puteti ajunge la nivelul lor .... si asta din cauza unor oameni ca tine si h3r0, care reprezentati tribul
 

DeletedUser

Limbajul tau ma uimeste, vrei niste posturi de pe forumul vostru? Te rog controleaza-te ca nu esti la usa cortului. Ati ales sa plecati, ati tradat tribul si acum va umflati in pene. Aveti impresia ca erati cei mai buni din GD???
Daca voi ati plecat la prima nemultumire de care v-ati izbit, inseamna ca nu meritati sa fiti in GD.
Sunt uimit cum de tribul TLD v-a primit (probabil un joc de culise), dar stau si va intreb stimati membrii TLD: "Ce credeti ca vor face acesti jucatori cand vor aparea probleme si la voi in trib? Vor pleca in urmatoarul ;) . Acesti jucatori nu merita sa fie in nici un trib deoarece nu inteleg ca atunci cand faci parte dintr-un trib, faci parte dintr-un simbol. Ei in loc sa ajute la rezolvarea problemelor, au aratat cu degetul si au spus ca pleaca....:mad:

zuper-limaj ca la usa cortului nu inseamna cand ti se spune sa te duci sa cureti morcovi...
 

DeletedUser

parerea mea

eu sunt din GD si cred ca atata timp cat cei care au plecat,au facut-o respectand regulile tribului,nu ar trebuii criticati.au plecat din diverse motive. e decizia lor.si chiar daca au plecat in ~TLD~ asta nu inseamna ca sunt neaparat tradatori,poate au plecat acolo din cauza zonei in care se afla...nu asta conteaza ,ci sa facem in asa fel incat sa nu mai plece si altii.
 

DeletedUser

asa...ca fapt divers ati reusit sa observati cat de tare s-a deviat de la subiectul cu care s-a inceput topicul? era vorba de un razboi si la urma se ajunge sa se comenteze limbajul :D :D :D cam aiurea...nu vi se pare? :|
 
Sus