GD intra in razboi (Anunt oficial)

DeletedUser1526

desigur domnule lacry.Dar eu nu sunt din conducerea TLD sau a academiei,am primit o circulara
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e nevoie sa-ti spun ca 300 din membrii ALG-ului au sub 2000 de puncte?

si asta e inseamna?? ca au adunat ca sa aibe ei acolo de unde sa scada...tactica bazata pe frica si pe lipsa de interes pentru jucatori....ventiti la gramada sa nu se vada ca luam bataie....voi trimiteti sprijin canah trebuie sa ne aparam...noi crestem in continuare si voi ramaneti in urma sa crestem noi(aviz ALG, GD etc...)cam despre asta este vb
si in rst nu ii intereseaza nimc...asa cum s-a dovedit decat punctelel lor si sa fie sefi....chiar daca nu sunt in stare de asa ceva.....ei tot vor....pentru ca asta este mentalitatea lor....
 

DeletedUser

lacry în data de 07.08. la ora 23:54
salut si mult respect ,
mi s-a atras atentia ca atacati un sat in Empire desi se stie ca acest trib face parte din LF . As vrea sa stiu motivele pt care atacati acest sat.
Lacry


catiot în data de 08.08. la ora 00:05
FRate in caz ca nu esti la curent cu lucrurile LF si TLD sunt neutri nu exista nici o alianta!Bafta la joc si stai informat!



acesta este un mesaj al unui membru TLD catre mine . Din vorbele lui rezulta neutralitatea dintre TLD si LF, am postat asta ca sa se incheie aici cu speculatiile legate de decizia LF pana la aparitia ei.

P.S. Va saluta Barony de pe litoral cica e cu o bere in stanga ( ca nu are forta in ea ) si cu 2 femei pe bratul drept ( tatuate logic ), iar pe piept are tatuat I (inima) Triburile.
 

DeletedUser

nu sunt lider TLD dar sunt sigur ca acel membru de al nostru a gresit si va fi cu siguranta pedepsit

mda......acum am vz data msj......cu scuzele d rigoare trebuie sa-ti spun ca atunci EMPIRE nu avea nici pna cu TLD asa ca postarea acestui msj este,cred eu,inutila
ma intreb ,daca tu stiai acest lucru,si stii f bine ca acum relatiile cu EMPIRE s-au schimbat de ce postezi acest msj?
rea vointa?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in momentul atacurilor Empire era in LF , avea trecut acest lucru la profilul tribului...citeste mesajul in care jucatorul TLD este informat despre acest lucru. Rea vointa din partea cui ????? raspunsul lui
FRate in caz ca nu esti la curent cu lucrurile LF si TLD sunt neutri nu exista nici o alianta!Bafta la joc si stai informat!
poate asa vezi la ce se refera ......vezi si data cand a fost trimis mesajul
 

DeletedUser

empire nu avea relatii diplomatice cu TLD in acel moment iar tu stii bine asta
 

DeletedUser

flamer te faci ca nu vezi raspunsul lui ?
FRate in caz ca nu esti la curent cu lucrurile LF si TLD sunt neutri nu exista nici o alianta!Bafta la joc si stai informat!



el in mesaj se refera la LF nu la Empire poate asa realizezi unde bat...apropos sa te scutesc de curiozitate nu sunt membru Empire ci membru Avalon
 

DeletedUser

man e raspunsul unui juc. care nici macar nu are functie
daca-ti zicea valiusha asta avea vreo relevanta
dar asa?de ce faci atata caz p ce zice un player
tu nu cunosti situatia actuala dintre TLD si membrii LF?
stiu ca esti membru Avalon si tocmai de aceea ma mir deoarece cu tribul tau se colaboreaza bine d f. mult timp
tu stabilesti pol dintre LF si TLD b baza spuselor unui juc:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu judec tot tribul in functie de actiunile si raspunsul unui jucator.....
 

DeletedUser

ha ha ha

GD? razboi ca le fura oamenii TLD sa va fie rusine!!! eu nu as avea tupeu sa zic asta si mai ales sa fac un razboi daca as stii ca si eu sunt la fel de hot ca cei din TLD pai GD au luat la oameni din india in proste si oameni cu 20 mii de puncte si cand i-am contactat mi-au raspuns eh asta e daca ei vor ce sa le fac :mad: frumos din partea voastra repet mi-ar fii rusine sa comentz daca as stii ca sunt la fel de hot
 

DeletedUser

GD? razboi ca le fura oamenii TLD sa va fie rusine!!! eu nu as avea tupeu sa zic asta si mai ales sa fac un razboi daca as stii ca si eu sunt la fel de hot ca cei din TLD pai GD au luat la oameni din india in proste si oameni cu 20 mii de puncte si cand i-am contactat mi-au raspuns eh asta e daca ei vor ce sa le fac :mad: frumos din partea voastra repet mi-ar fii rusine sa comentz daca as stii ca sunt la fel de hot

pai si India nu vrea sa faca ceva in legatura cu asta?:D
sunt anumite masuri ce pot fi luate:rolleyes:
 

DeletedUser1526

nu cred ca sunt informatii confidentiale in circulara sau top-secret,am pus-o mai mult pentru ca sa stie si distinsii domni de la ALG ca nu numai ei au spioni:)
 

DeletedUser37

ntzntzntzn...m@ryan....nu era mai simplu sa apesi "paraseste tribul"? :)
 
Sus