GD intra in razboi (Anunt oficial)

DeletedUser

Astazi, joi 09 Aug 2007 ora 8:00 AM, Tribul GD declara razboi tribului ~TLD~.
Motivul principal este politica de recrutari a ~TLD~ care a primit o multime de fugari din GD, scuzandu-se ca au fost contactati mai intai de membrii GD. La aceste motive se aduga si probleme secundare cum ar fi neintelegeri in preluarea unor sate.


Respect...Conducerea GD
 

DeletedUser

sa inceapa balul :))
pai daca intrati impotriva TLD inseamna ca intrati si impotriva LF sau NWO asa ca nu incercati sa o dati d gard:D
 

DeletedUser

:D

interesant...se pare ca tribul ~TLD~ format din 230 de membrii vor trebui sa tina piept unor triburi care insumeaza peste 3.000 de membrii...
 

DeletedUser

interesant...se pare ca tribul ~TLD~ format din 230 de membrii vor trebui sa tina piept unor triburi care insumeaza peste 3.000 de membrii...

eeee....nu-i chiar asa....mai e TLD2,HLD +eventualii aliati(chiar astept poz NWO si LF)
sa inteleg din postul tau ca CTL nu se baga?
 

DeletedUser

:D

eu m-as bucura tare mult ca tribul meu sa se bage...insa eu sunt un simplu membru...nu stiu de intentiile sefilor...:D probabil ca unii nici nu au aflat..
 

DeletedUser

La cate puncte rosii am pe langa mine crezi ca mai conteaza cateva ? vorba aia :daca-i bal , bal sa fie. :p
 

DeletedUser

eu m-as bucura tare mult ca tribul meu sa se bage...insa eu sunt un simplu membru...nu stiu de intentiile sefilor...:D probabil ca unii nici nu au aflat..

din reactiile celor din Avalon si Leon d p forum cred ca vor intra,cat despre NWO nici nu ar trebui sa se puna problema atata timp cat formeaza CA impreuna cu noi
 

DeletedUser

Black Leon e om de cuvant ( parerea mea ) .. da totul depinde de LF
 

DeletedUser

Multumesc ptr.aprecieri dar cred ca si ceilalti membrii LF gandesc la fel. Poate gresesc...desi nu cred.
 

DeletedUser

:D

si eu cred acelasi lucru...acuma ramane de vazut probabil ca maine vom afla raspunsul
 

DeletedUser

~LEON~, TLLA, CTL, AVALON,CAV,Empire
fac parte din marea familie Lords Familly


ORICE ATAC IMPOTRIVA UNUIA DIN TRIBURI VA FI CONSIDERAT UN ATAC ASUPRA INTREGII FAMILII SI VA FI SANCTIONAT CA ATARE

pai daca e sa dam crezare anuntului,de acum incolo totul se va desfasura ca un domino:D
oricum din cate stiu CTL are GD la pna ,iar TLD la aliati,asa ca......logical turn of events:D
 

DeletedUser508

Ploua cu razboaie..si minciuni!

Vechea noastra iubire GD, te-ai intors? Si te-ai intors cu o minciuna grasa, ca de obicei! Motivul expus de zuper este aberant! Personal am fost rugat de membrii GD sa ii primim in TLD2, am fost oprit pe strada de un amic, si mi-a zis ca pe langa el mai intra 4, daca il primesc! Nu a intrat in TLD2 pentru ca nu am avut timp sa vb cu conducerea! Vorbele tipului sunau astfel: "Vreau sa plec din GD, in TLD, eventual TLD2! Si daca ma primiti mai iau 4 amici cu mine, pentru ca avem harta albastra nu avem ce ataca! Avem numai aliante si PNA-uri! "

Deci...conducerea GD da din nou cu bata in balta! Era si cazul! :D

PS: Eu vin cu un exemplu! Ma indoiesc ca e singurul, mai sunt si altele va asigur!
 

DeletedUser

...

Va rugam sa nu mai dati cu presupusul. Deocamdata tribul GD a declarat razboi ~TLD~
Ramane de vazut daca LF si NWo considera GD ca dusamani. Atata timp cat nu am avut probleme cu ei va rog sa asteptati o pozitie oficiala
 
Sus