Fuziune RIP-CD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

entech, aici cred ca te refereai la razboaie, la conducere, coordonare.. sper:

"Cat despre relatia Petzy - Puyut ...nu are rost sa vorbim cei care o stiu o stiu si cei care nu nu, tot ce e de mentionat e ca petzy nu a fost , nu este si nici nu va fi singurul care facea ce facea el si cu asta sper ca mai inteles "

ca eu ma gandesc la altceva cand citesc, si nu prea e ok :)
 

DeletedUser2154

entech, aici cred ca te refereai la razboaie, la conducere, coordonare.. sper:

"Cat despre relatia Petzy - Puyut ...nu are rost sa vorbim cei care o stiu o stiu si cei care nu nu, tot ce e de mentionat e ca petzy nu a fost , nu este si nici nu va fi singurul care facea ce facea el si cu asta sper ca mai inteles "

ca eu ma gandesc la altceva cand citesc, si nu prea e ok :)

ai inceput sa iti pui semne de intrebare despre mine???uite daca te intereseaza iti spun pe privat ce relatie am avut cu petzy...de fapt eram vecine d harta...si acum ma uit si vad ca a ramas cu un sat acolo pe k 46!!!
 

DeletedUser3366

Revenind l subiect:inseamna ca am avut dreptate cand am scris intr-o postare anterioara ca exista in cd rip jucatori ce mai au planuri diferite fata de cele ale tribului..Exemplu:jucatori ex-deadly care mai au ceva cu jucatori ex-haita.Hai recunoasteti,ati mai vrea vreun sat macar de la mine,nu-i asa gabi23(cand ajungi mai la nord spre mine):p

marea idee e ca cd-rip sunt aliati cu hl,deci ex-deadly sunt nemultumiti,deci fuziune gandita in graba.pardon..Ca de fapt deadly nu a fuzionat ci au fost luati de cd-rip...De fapt doar cd si rip au fuzionat,deadly si fiara s-au desfiintat,iar jucatori au fost asimilati in cd rip,chiar si organizarea spune totul:sunt 9 grupe cd,vreo 6 parca rip,doar o grupa deadly si una fiara.
 

DeletedUser2154

Revenind l subiect:inseamna ca am avut dreptate cand am scris intr-o postare anterioara ca exista in cd rip jucatori ce mai au planuri diferite fata de cele ale tribului..Exemplu:jucatori ex-deadly care mai au ceva cu jucatori ex-haita.Hai recunoasteti,ati mai vrea vreun sat macar de la mine,nu-i asa gabi23(cand ajungi mai la nord spre mine):p

marea idee e ca cd-rip sunt aliati cu hl,deci ex-deadly sunt nemultumiti,deci fuziune gandita in graba.pardon..Ca de fapt deadly nu a fuzionat ci au fost luati de cd-rip...De fapt doar cd si rip au fuzionat,deadly si fiara s-au desfiintat,iar jucatori au fost asimilati in cd rip,chiar si organizarea spune totul:sunt 9 grupe cd,vreo 6 parca rip,doar o grupa deadly si una fiara.

si uite asa am aflat ca sunt spioni in CD-RIP..era de asteptat la cati membrii sunt!!!
 

DeletedUser

fuziunea are si avantaje si dezavantaje, avantajul cel mai mare e ca tribul e pe locul 1, ei avand puterea maxima.
 

DeletedUser

Revenind l subiect:inseamna ca am avut dreptate cand am scris intr-o postare anterioara ca exista in cd rip jucatori ce mai au planuri diferite fata de cele ale tribului..Exemplu:jucatori ex-deadly care mai au ceva cu jucatori ex-haita.Hai recunoasteti,ati mai vrea vreun sat macar de la mine,nu-i asa gabi23(cand ajungi mai la nord spre mine):p

marea idee e ca cd-rip sunt aliati cu hl,deci ex-deadly sunt nemultumiti,deci fuziune gandita in graba.pardon..Ca de fapt deadly nu a fuzionat ci au fost luati de cd-rip...De fapt doar cd si rip au fuzionat,deadly si fiara s-au desfiintat,iar jucatori au fost asimilati in cd rip,chiar si organizarea spune totul:sunt 9 grupe cd,vreo 6 parca rip,doar o grupa deadly si una fiara.

De fapt FIARA intrase in CD inainte de fuziunea lor cu RIP...macar daca postati ceva, aveti grija sa fie adevarul :)
 

DeletedUser

puyut , nici nu ma asteptam sa intelegi ce am scris :), roaga pe cineva sa iti explice
 

DeletedUser

Revenind l subiect:inseamna ca am avut dreptate cand am scris intr-o postare anterioara ca exista in cd rip jucatori ce mai au planuri diferite fata de cele ale tribului..Exemplu:jucatori ex-deadly care mai au ceva cu jucatori ex-haita.Hai recunoasteti,ati mai vrea vreun sat macar de la mine,nu-i asa gabi23(cand ajungi mai la nord spre mine):p

Te inseli ,cel putin in privinta celor daca doresc lucrul acela ;)
Si daca te uiti mai atent, eu nu am luat niciun sat pe k62 ... am atacat,dar am refuzat sa iau sate acolo :)


App ... asta ce mai e ? :
Porecla: INDIA+H@it@+Legio academy
Prescurtare: INDHLa
Suna a orgie :eek:
 

DeletedUser

entech, aici cred ca te refereai la razboaie, la conducere, coordonare.. sper:

"Cat despre relatia Petzy - Puyut ...nu are rost sa vorbim cei care o stiu o stiu si cei care nu nu, tot ce e de mentionat e ca petzy nu a fost , nu este si nici nu va fi singurul care facea ce facea el si cu asta sper ca mai inteles "

ca eu ma gandesc la altceva cand citesc, si nu prea e ok :)

Dap in mare despre asta vorbeam, insa gandesti bine, sunt foarte multi ramasi care inca fac ce facea el, mai ales pe K46.
 

DeletedUser

ai inceput sa iti pui semne de intrebare despre mine???uite daca te intereseaza iti spun pe privat ce relatie am avut cu petzy...de fapt eram vecine d harta...si acum ma uit si vad ca a ramas cu un sat acolo pe k 46!!!

Hey, nu trebuie sa te explici nimanui,nu tii minte asta? :D
Bineinteles ca a ramas cu un cont pe K46,a promis ca ramane singurul in trib in caz ca se duce la vale.
Si a promis ca tribul va ramane pe K46,chiar si sub forma unui sat.
 

DeletedUser

sa inteleg ca trebuie sa imi schimb si mai des parola la cont din spusele lui puyut
 

DeletedUser

Si sa urmezi acel tutorial de pe forumul SH , daca faci exact ce scrie acolo nu o sa mai fie nevoie sa iti schimba parola:D
 

DeletedUser

Si acuma sa revenim la lucruri serioase, CD-RIP sincer mi se pare ok tribul in forma actuala daca o sa poata fi mentinut,insa as sugera sa faceti o schimbare majora.Daca ati pune un criteriu de 500K ati scade numarul tribului la 177 membri, ceea ce ar fi PERFECT avand in vedere ca cei 177 par activi la vederea punctajului.Si ganditi-va ca odata cu aceasta schimbare mai mutati si in academii niste "sange" nou (respectiv cei sub 500K) e doar o parere dar spun eu ar fi utila, e mai usor de condus 177 de oameni decat numarul actual , spor:D
 

DeletedUser2154

Hey, nu trebuie sa te explici nimanui,nu tii minte asta? :D
Bineinteles ca a ramas cu un cont pe K46,a promis ca ramane singurul in trib in caz ca se duce la vale.
Si a promis ca tribul va ramane pe K46,chiar si sub forma unui sat.

spuneam doar ca ma cunosc cu petzy ca lumea nu ma crede!!!
 

DeletedUser2154

Si acuma sa revenim la lucruri serioase, CD-RIP sincer mi se pare ok tribul in forma actuala daca o sa poata fi mentinut,insa as sugera sa faceti o schimbare majora.Daca ati pune un criteriu de 500K ati scade numarul tribului la 177 membri, ceea ce ar fi PERFECT avand in vedere ca cei 177 par activi la vederea punctajului.Si ganditi-va ca odata cu aceasta schimbare mai mutati si in academii niste "sange" nou (respectiv cei sub 500K) e doar o parere dar spun eu ar fi utila, e mai usor de condus 177 de oameni decat numarul actual , spor:D

aici ai dreptate...dar sa mii trimita mie ...eu am deha peste 700 de membrii!!
 

DeletedUser827

da....nemaipomenit :)) la asta chiar nu ma asteptam .. tocmai acuma :))
 

DeletedUser

sper daca este adevarat ce se vede , din toamna lumea 1 sa isi iasa din impas , poate revine si nanel si se apuca iar de treaba, si poate nu mai dispar useri buni pe zi ce trece, lasandu-se de joc...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus