Marele trib India :-)

  • Autor subiect DeletedUser1154
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu m-am gandit pretene poate tu ai stat vo 3-4-5 ore sa te gandesti...asta mi-a trecut prin minte asta am scris acolo... nici nu ma gandem ca tu nu ai crezut ca asta ar putea fi un nume...ti-am mai zis la mintea ta...
 

DeletedUser

ce tare!!!! indienii si cu ailalti se jignesc mai rau decat cei implicati in razb mondial:)


=)))))... pai cei care sunt implicati in razboiul mondial mai au cateva la activ, si intre timp au invatat sa se comporte civilizat(nu pot spune acest lucru despre toti, dar majoritatea:))

@smailmiami - ti-am spus eu ca oamenii pot fi educati;)

@regali - acesta este un forum public, daca nu doresti sa scrii pentru cei din i-kono, poate binevoiesti sa ne luminezi pe noi, restul :)

Bafta all! :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1154

I-Kono Oficial Dusmani "india"

Duºmani
I-Kono

De astazi suntem oficial dusmanii lor (de parca pana acum ne-am pupat si trimis felicitari virtuale pe mess).

1. Bai "indienilor" pai poti sa bagi mai mult decat un Dusman la Diplomatie (evident daca va tine...)
2. "zaludu", "regali", "entech" bai frate voi nu mergeti la discoteca, femei, bautura, o sa orbiti de atata "Triburile", la varsta voastra umblam dupa "pasarica" si la calculator nu stiam decat "www.playboy.ro"
3. Ne simtim "onorati" de faptul ca aveti spioni la noi, adica voi la "valoarea" voastra apelati la tactici de-astea cu un trib asa de mic...
4. De acum voi posta "india" in ghilimele si cu "i mic" intelegeti d-voastra de ceilalti de ce....
5. Ah si era sa uit, sate pana in 500 de pct atacam acum vreo 2 saptamani...
(va mai spunea cineva pe acest forum cum sta treaba cu moralul dar inca mai aveti puzderie de noob-i)


Hai sa traiti toti,
Dau o bere
 

DeletedUser

Duºmani
I-Kono

De astazi suntem oficial dusmanii lor (de parca pana acum ne-am pupat si trimis felicitari virtuale pe mess).

1. Bai "indienilor" pai poti sa bagi mai mult decat un Dusman la Diplomatie (evident daca va tine...)
2. "zaludu", "regali", "entech" bai frate voi nu mergeti la discoteca, femei, bautura, o sa orbiti de atata "Triburile", la varsta voastra umblam dupa "pasarica" si la calculator nu stiam decat "www.playboy.ro"
3. Ne simtim "onorati" de faptul ca aveti spioni la noi, adica voi la "valoarea" voastra apelati la tactici de-astea cu un trib asa de mic...
4. De acum voi posta "india" in ghilimele si cu "i mic" intelegeti d-voastra de ceilalti de ce....
5. Ah si era sa uit, sate pana in 500 de pct atacam acum vreo 2 saptamani...
(va mai spunea cineva pe acest forum cum sta treaba cu moralul dar inca mai aveti puzderie de noob-i)


Hai sa traiti toti,
Dau o bere

1.Stim
2.prietene eu m`am cam saturat de discoteca chefuri samd ...inca mai merg dar mai rarut ca-i mai dragut; normal ca playboy.com daca altceva nu aveai :D:D...eu ma ocupam de astea la 16 ani si playboy mi se parea soft doar ca era gagici misto
3.atata timp cat voi stiti informatii de la noi din trib e normal sa stim si noi de la voi
4.atata poti...sa ataci verbal ca tu altfel nu poti
5. moralu nu se aplica la sate parasite nu cred k ataca cineva aiurea la 500 pct in rest doar pt ciupeala si atunci cand ataci te asiguri ca si cu tot cu moralu castigi...deci noob esti tu poate

astept berea :D:D

dar nu mai zic nimica de acum in topicu asta ca nu sunteti i-konezi pe k35 ca ati dat restart aia de pa k35

hai, v-am pupat
 

DeletedUser

Va anunt si eu oficial ca nu o sa mai postez pe topicul asta.
E inutil si am ajuns la concluzia ca pentru unii (care se simt sa ridice doua degetele) jocul asta inseamna a jigni pe ceilalti si a da din gura fara nici o acoperire.
Hai v-am pupat si distractie placuta!
 

DeletedUser1154

Titans au intrat in rzb cu India

Da, e confirmat oficial de "marea conducere" apartinand "india"
Indienilor va asteapta zile naspa'...
 

DeletedUser

Da e razboi

Da, e confirmat oficial de "marea conducere" apartinand "india"
Indienilor va asteapta zile naspa'...

bine prietene cum zici tu...si daca pierdem sate si ramanem fara de fapt e doar un joc...asa ca...hai pa jet d`aici...
si promit ca e ultimu post intrucat discutiile cu capra sfideaza inteligenta oricui
si vezi k stim ca se poate pune mai mult de un inamic...bine ca sunteti voi plini de inamici

chiar am plecat nu mai postez in asta pana nu dispare capra
 

DeletedUser1154

si promit ca e ultimu post intrucat discutiile cu capra sfideaza inteligenta oricui
chiar am plecat nu mai postez in asta pana nu dispare capra

ZAU ??? Mama ce pierdere, te rog nu, mai posteaza replici "zalude" ca imi plac. Sau probabil preferi sa faci ce "are ursu' in loc de mana". Poate de destinzi un pic... Ca vad ca te cam streseaza si solicita tribul tau de ... "india"
 

DeletedUser1154

Inca o replica de ... a lui regali

Atenie ce replici da "maritul rege" al tribului "india" catre unii din oamenii de baza (cu care de altfel m-am si razboit "in vorbe" pe Forum...
Mai "indienilor" lasa-ti-o drq dar chiar acceptati frustrarile lu' domnu...
Pai nenea' regali cand juca TLD si GD matale invatai tehnica folosirii hartiei igienice, zau ??? Chiar asa periculos te dai ???
Unde nu-i cap vai de ...

Hai sa va traiasca "conducatorul" ...

regali în data de 10.08. la ora 17:52 dovedesti ca esti o fetitza si nu asta e motivul plecarii ti-am zis sa discuti cu mine si sa rezolvam problema ce oi vrea sa te trag eu de limba eu ti-am oferit sansa tu logic ca nu vrei pentru ca esti un las ca ceilalti si v-am zis toti! credeti-ma acum sau mai tarziu ori cu gd ori cu tld o sa mi-o platiti cu varf si indesat plecati nu va tin eu aici drum bun fiti lasi ca ceilalti dupa cum am zis prin plecarea voastra noi castigam membrii care sunt cu adevarat loiali indiei nu avem nevoie de fetitze care se supara la orice nu le convine drum bun
Prelucrarea regali în data de 10.08. la ora 17:53

OmBlaDoN în data de 10.08. la ora 18:28
 

DeletedUser

ZAU ??? Mama ce pierdere, te rog nu, mai posteaza replici "zalude" ca imi plac. Sau probabil preferi sa faci ce "are ursu' in loc de mana". Poate de destinzi un pic... Ca vad ca te cam streseaza si solicita tribul tau de ... "india"

oooopa ce periculos bartutz va face voua aia...da tu nu te-ai prins inca...si 2 pretene...ma plagiezi...zi ceva original hai pa...si astept berea si atacul
 

DeletedUser

Pai nenea' regali cand juca TLD si GD matale invatai tehnica folosirii hartiei igienice, zau ??? Chiar asa periculos te dai ???
Unde nu-i cap vai de ...

Hai sa va traiasca "conducatorul" ...

samori tu...ba aici se mai foloseste si bideu (care mi-l inchipui a fi fatza ta)...si oi fi si tu vreunu din GD sau TLD...expertule...care la 1000 pct o sa ai nobil folosind o tactica secreta a ta...
si vezi ca zicei ca e doar un joc si la cum te agiti nu prea imi pare...


GATA GATA GATA...sillenzio stampa
 

DeletedUser994

=))) India are razboi cu Titans si nici macar nu ne anunta!! =))) mare trib...
 

DeletedUser1154

samori tu...ba aici se mai foloseste si bideu (care mi-l inchipui a fi fatza ta)...si oi fi si tu vreunu din GD sau TLD...expertule...care la 1000 pct o sa ai nobil folosind o tactica secreta a ta...
si vezi ca zicei ca e doar un joc si la cum te agiti nu prea imi pare...


GATA GATA GATA...sillenzio stampa

NO COMMENT :)
 

DeletedUser

de vreo 4 pagini zaludu ne tot ameninta ca isi ia jucariile si pleaca, ca nu mai scrie aici.....ce om!!! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1154

Mentalitate in INDIA2 (Academia INDIA)

Iata ce mesaj a primit unul din conducatorii I-Kono astazi de la un magar din "india 2" (sau sa-i zic mai bine altfel...)
SCUZE ADMINI E MESAJUL ORIGINAL...DACA DORITI CENZURATI...
Titlu SO FUT PE MATA MA OAIE SAI DAU LA **** PNAN NU MAI POTI SA TE CALC PE **** SI SA O UFT POE SORTA MA
Partener de discuþie rechinul ucigas
Grupa: Inbox Inbox
Alianta secreta

Rãspunde Trimite mai departe ªterge


» Mãrirea câmpului
» Micºorarea câmpului
scuter în data de 15.08. la ora 23:56bineinteles ...
rechinul ucigas în data de 15.08. la ora 23:36cum fac sa '''il dau in gat'',sa il dea afara din joc?????/
rechinul ucigas în data de 15.08. la ora 23:35ce zici?

Mesajele acestea au fost trimise de cãtre rechinul ucigas mai departe.
evilsh@d0w în data de 15.08. la ora 23:06MUIEEEEEEEEEEEEEE

Bai "indienilor" sper ca nu vreti ca astfel de oameni sa va reprezinte...
Sa spuna conducerea voastra si diplomatii daca cineva din I-Kono i-a jignit vreodata...
(cumva a fost "cultivat" de "maritul rege" regali ?)
Nu stiu de ce dar vad o asemanare de atitudine...
Poate va schimbati numele in "baieti de kk-rtier"...
 

DeletedUser

Iata ce mesaj a primit unul din conducatorii I-Kono astazi de la un magar din "india 2" (sau sa-i zic mai bine altfel...)
SCUZE ADMINI E MESAJUL ORIGINAL...DACA DORITI CENZURATI...


Bai "indienilor" sper ca nu vreti ca astfel de oameni sa va reprezinte...
Sa spuna conducerea voastra si diplomatii daca cineva din I-Kono i-a jignit vreodata...
(cumva a fost "cultivat" de "maritul rege" regali ?)
Nu stiu de ce dar vad o asemanare de atitudine...
Poate va schimbati numele in "baieti de kk-rtier"...

baiatule in primu rand esti mai jalnic decat pari al al 2 lea rand un om care are un iq sub cel normal nu poate sa reprezite un trib si apropo de iq de asta duci si tu lipsa pentru ca vrei sa arati o imagine a indiei care e doar in capu tau in a 3 lea rand norocu tau ca ma acuzi pe net intr-o lume virtuala ca as fii baiat de cartier si alte lucruri ca daca ai indraznii sa ma acuzi live de lucruri de care tu nu esti in stare se le dovedesti te-as da in judecata pentru calomie eu te-am facut odata prost si daca vrei te fac si a 2 oa oara dar nu o fac ca te-am facut deja ironia sortii tu iti permiti sa faci pe unii magari si eu imi permit acelasi lucru pe langa asta sa zici mersii ca eu nu mi-am pus mintea cu tine si nu ti-am raspuns la fiecare post aberant pe care l-ai visat seara si apoi l-ai postat pe forum si sa iti zic si de ce pentru ca eu nu obijnuiesc sa vorbesc cu "nimeni" ziceai ca tu la varsta noastra ieseai cu fetitze si faceai ce faceai.. si ne acuzai pe noi ( acuzatii nefondate care nu le poti dovedii) ca unii dintre noi stam numa cu ochii in calculator si suntem obsedati draga domnule ce stii despre viata noastra personala? de cand iti permiti tu mai "magarule" sa acuzi oamenii cu lucruri de care tu habar nu ai? esti paparazzii cumva? eu zic sa ramai stric pe tema triburile si sa nu intreci masura si repet daca acel membru din india2 te-a jignit nu inseamna ca tot tribul india a fost implicat in asta deci mare domn incerca sa te limitezi ca nu ne tragem de sireturi nici noi amandoi nici tu cu ceilalti membrii din india
 

DeletedUser1154

Referitor la post-ul lui regali

om care are un iq sub cel normal nu poate sa reprezite un trib si apropo de iq de asta duci si tu lipsa (...) eu te-am facut odata prost si daca vrei te fac si a 2 oa oara dar nu o fac ca te-am facut deja (...) de cand iti permiti tu mai "magarule" sa acuzi oamenii cu lucruri de care tu habar nu ai? (...) te limitezi ca nu ne tragem de sireturi nici noi amandoi nici tu cu ceilalti membrii din india

1. baietas... ma jignesti a nsp-a oara, eu vorbeam doar de atitudinea ta (nu de iq, nu de faptul ca esti sau nu incoerent,
ca ai sau nu calitati de lider, etc.)
2. magar nu l-am facut decat pe cel care a trimis acel mesaj (citeste de 2 ori inainte de a folosi tastatura)
3. daca sunteti de onoare voi singuri ar tb sa luati masuri impotriva aluia.
4. asta e propaganda mea personala, cine citeste trage concluziile proprii.
5. cu acest post demonstrezi ca afirmatiile mele referitoare la atitudinea ta sunt adevarate adica "dai cu batu'n balta" (ca si zaludu de altfel...).
6. singura chestie cu care pot fi de acord cu tine este ca acest jucator (si sper asta) nu reprezinta intregul trib "india".


ah si era sa uit...

MA TRAG DE SIRETURI CU CINE VREAU PE ACEST FORUM.
IN VIATA REALA PORT ESPADRILE :)
 

DeletedUser

regali tati am citit postu ala odata a doua oara lam citit si 3 oara mai citesc de vreo 9 ori nu inteleg "nimic" stiu ca e greu la conducerea unui trib asa "numeros" timpul inseamna "progres" ai mult de lucru fetite alte treburi din real life etc sfat exprimate coerent foloseste frate VIRGULA SI PUNCTUL sa te intelegem si noi haide stiu ca poti


Pt. restu userilor. - traducere
Regali tati. Am citit postu ala odata, a doua oara, l-am citit si a 3-a oara, mai citesc de vreo 9 ori.
Nu inteleg nimic!
Stiu ca e greu la conducerea unui trib asa numeros, timpul inseamna progres, ai mult de lucru, fetite, alte treburi din "real life" etc....

Sfat: Exprimate coerent. Foloseste frate VIRGULA SI PUNCTUL, sa te intelegem si noi. Haide, stiu ca poti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

regali tati am citit postu ala odata a doua oara lam citit si 3 oara mai citesc de vreo 9 ori nu inteleg "nimic" stiu ca e greu la conducerea unui trib asa "numeros" timpul inseamna "progres" ai mult de lucru fetite alte treburi din real life etc sfat exprimate coerent foloseste frate VIRGULA SI PUNCTUL sa te intelegem si noi haide stiu ca poti


Pt. restu userilor. - traducere
Regali tati. Am citit postu ala odata, a doua oara, l-am citit si a 3-a oara, mai citesc de vreo 9 ori.
Nu inteleg nimic!
Stiu ca e greu la conducerea unui trib asa numeros, timpul inseamna progres, ai mult de lucru, fetite, alte treburi din "real life" etc....

Sfat: Exprimate coerent. Foloseste frate VIRGULA SI PUNCTUL, sa te intelegem si noi. Haide, stiu ca poti.

Esti tare frate, mi-a placut de tine:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus