Etica Adminilor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Currently Active Users Viewing This Thread: 6 (6 members and 0 guests)
SlimSlick, DrinksOnMe, moko, paolyka., stil


Care dracu'i al 6-lea??:confused:
 

DeletedUser

slim...cum poti sa spui asa ceva??? :confused::confused: blooond?? tu?? never ever!!
nush cum e p'acolo prin omerta...dar cum s'a adunat numai lume buna acolo...inseamna ca nu e rau deloc

Taci, ca-ti atragi dusmani...:D:D Zici lucruri bune despre Omerta, sare lumea pe tine ...:cool::cool:
 

DeletedUser

Si cum ziceam??? Omerta rullzzzz..... !!!! Tot fara pedeapsa :D:D
Si nici nu mai sunt blond azi....... :p:cool:
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
si uite asa Omerta+Just au castigat speedul :)
ce familie frumoasa, in curand o sa castigam si clasica
 

DeletedUser2404

pai cam asa stau statisticile pe speed ale familiei:

SDS listă de rang #3 Speed1
Rang Porecla Trib Puncte Sate
1 vadimash SDS-M 1,82 Mio. 154

SDS listă de rang #4 speed2
Rang Porecla Trib Puncte Sate
1 vadimash NU! 1,26 Mio. 109
2 b3sT n00b 1,15 Mio. 96

SDS listă de rang #12 speed 10
Rang Porecla Trib Puncte Sate
1 TechnoRock T.D.* 1,33 Mio. 121

SDS listă de rang #14 speed 12
Rang Porecla Trib Puncte Sate
1 b3sT vS. moko SDS-M 1,74 Mio. 148

SDS listă de rang #18 speed 16
Rang Porecla Trib Puncte Sate
1 Albertus şi Noryaky 24/24 968.484 83

SDS listă de rang #19 speed 17
Rang Porecla Trib Puncte Sate
1 Bogdan3L noobs 1,22 Mio. 116
2 TechnoRock noobs 1,21 Mio. 105

nu am mai pus alte runde pe care colegii din familie au terminat pe locurile 2,3...
 

stou

member
Scor reacție
0
Off off ,de ce ne-ai dat de gol :))) Pai in ritmul asta va trebuii sa ne facem conturi noi ca sa putem lupta si noi fara sa dam numai peste fugari :)))!!!:rolleyes:
 

DeletedUser

cred ca s-a deviat de la subiect si nu s-au dat raspunsurile necesare la intrebarile initiale si la intrebarea mea.
 

DeletedUser7072

intr-un final nu putem trage decat o concluzie:"adminii e corupti! pe rug cu adminii! aduceti-va facliile si furcile!"
 

DeletedUser

Si care anume iti era nedumerirea si intrebarea?

N-are nici nedumiriri, nici intrebari, are doar nemultumiri. Adica, cum?!, n-au fost pusi adminii la zid??:eek::eek: Jucatorii vorbesc cu ei fara sa-i acuze la fiecare doua cuvinte? Iti dai seama cat de frustranta poate fi treaba asta pentru el ;)


LE: Ia, ca tot am renuntat la adminareala, pot sa va zic si eu ceva acum: Coruptilor!! (cand iesim la bere?) :p
 

DeletedUser

:D
Copii eu ma oftic , stiu ca nu joc cu numele de administrator pe clasica tocmai ca sa evit privirile cu sprincene arcuite dar chiar asa..sa enuntati toti administratorii de joc de pe alte lumi care sa fie in Omerta si sa nu ma mentionati si pe mine..mi se pare chiar...ce sa mai zic..sunt revoltat!?!:rolleyes:
Era o regula parca sa se joace cu numele de admin, sau asta functioneaza doar pentru unii....
 

DeletedUser4681

LE: Ia, ca tot am renuntat la adminareala, pot sa va zic si eu ceva acum: Coruptilor!! (cand iesim la bere?) :p

vineri...same place same hour??

ontopic: admini nu vor inceta sa ne uimeasca...mai ales daca se strang ei asa multi multi intr'un trib...pey e jaleeee!!!
 

DeletedUser

ontopic: admini nu vor inceta sa ne uimeasca...mai ales daca se strang ei asa multi multi intr'un trib...pey e jaleeee!!!


Eu nu inteleg ce atata tragedie ca sunt majoritatea intr-un trib.. in loc sa fii happy ca ii poti distruge pe toti odata si nu trebuie sa mai cauti dupa ei in fiecare trib...

Chiar va fac o favoare... ;)
 

DeletedUser

Eu nu inteleg ce atata tragedie ca sunt majoritatea intr-un trib.. in loc sa fii happy ca ii poti distruge pe toti odata si nu trebuie sa mai cauti dupa ei in fiecare trib...

Chiar va fac o favoare... ;)

Uite o optica foarte sanatoasa. Bv, nihilius!! Ai pus punctul unde trebuia... Ce atata voarba???:confused::D
 

stou

member
Scor reacție
0
Plictisitor !!!As propune un mic experiment !!! Toti adminii sa inceteze orice actiune de verificare si de raspuns catre playeri pentru o saptamana ,sa se instaleze haosul si sa ii vad pe astia tari in gura acuma impotriva adminilor cum vor urla pe forum ca nimeni nu face dreptate!!! Sa rad copios de toate aceste persoane care nu au ce face si se baga in seama doar de dragul de a se face afirmati!!!
Intrati fratilor pe tabla de joc si facetiv-a afirmati ,nu prin frustrari!!
Ducetiv-a la Carmi si plangetiv-a daca vi se pare ca adminii incalca regulile si nu ne mai plictisiti aici cu lipsa voastra de ocupatie !! ;)
 

DeletedUser4681

cum acest thread a inceput cu reprosuri la adresa adminilor din tribul omerta...pe parcurs acesta s'a transformat intr'un elogiu, practic, adus acestora...insa...de la bun inceput se stia faptul ca orice initiativa de a face observatie modului in care isi desfasoara activitatea fie ei moderatori fie ei admini...e useless aici, pe forum...deci...e doar bagare in seama:)

hmmm...initiatorul a primit ceva de cei din omerta pentru reclama facuta aici? si cea negativa e buna oricum
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus